Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Vanilko masz odlotowe leginsy :D:D:D a z Twojego "Młodego" robi sie niezłe ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ciasto zrób z podwojonej porcji ,bo tak jest na małą kwadratową blaszkę,ja z podwójnej robiłam w prostokątnej 28 na 32. Lubię takie wypady z rodzinką jak ten najbliższy na święta coś wymyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przekonałam się do czytników :) Jestem wprost zachwycona, ich praktyczność, uniwersalność i wygoda użytkowania mnie powaliła :) Zawsze myślałam, że nic nie zastąpi dotyku papieru i charakteru fizycznej książki, a tu jednak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środowe dzień dobry 🖐️ Dzięki Vanilko za kawusie ❤️ Dzięki temu że masz nowego laptoczka jesteś troche częściej i to mnie cieszy :D A po kawusi śniadanko i można żyć :D http://fashionvoyager.pl/wp-content/uploads/2015/07/FullSizeRender-211.jpg 🌻 http://st2.depositphotos.com/4773889/10599/i/950/depositphotos_105995634-Sandwiches-with-soft-cheese-quail.jpg 🌻 http://kobiecerzeczy.pl/upload/20130726151732uid32.jpg 🌻 http://www.incola.com.pl/wp-content/uploads/2015/01/3.2-2.jpg Smacznego i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Jestem, ale całkowicie nie zgadzam się z Waszymi politycznymi poglądami. Zresztą doskonale o tym wiecie. Macie do nich prawo, ale ja też mam prawo do swoich i też nie pozwolę sobie zamknąć buzi. Ja nikogo nie obrażam z poprzednich "luksusowych" rządów. Nie obrażam się na Was, ale nie mogę czytać kiedy szydzicie z ludzi, do których ja mam wielki szacunek. Mam inne zdanie i cenię inne wartości. Obecna władza nikomu nie wydzierała siłą władzy, to Polacy postawili na jedną kartę. Tak dobrze i dostanio żyło sie wszystkim a ....zawierzyli niedobremu, obrzydłemu PIS -owi??? Rodziny wielodzietne wreszcie odżyły, seniorzy płacą mniej za leki ( moja mama traci miesięcznie 7 złotych z groszami, a wcześniej około 250 zł wydawaliśmy).... i mogłabym jeszcze długo wymieniać, ale zdaję sobie sprawę, że te argumenty do Was nie przemawiają. Nie mam wyboru, muszę się na trochę wyciszyć więc w najbliższym czasie pewnie nie będę aktywna na forum. Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorix - zapominasz o jednym: nawet w najgorszych porywach poprzednia władza nie była tak kiepska jak obecna. I jeszcze jedno najważniejsze: owszem wygrali wybory ale niestety nie większością Polaków! pamiętaj o tym. NIE WIĘKSZOSCIĄ Polaków. I po trzecie - żadna władza tak nie obrażala Polaków jak obecna. Ja czuje się z tym źle jak nigdy dotąd - a żyję już ponad 60 lat i WIEM jak było a jak jest teraz. 🌻 To wszystko. Jeśli identyfikujesz się z takim stylem sprawowania władzy - Twoj wybór. Masz do tego prawo ale jak także mam prawo mówić co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - prosze Cię ❤️ nie obrażaj się na nas, pokaż swoją klasę. Przyszło nam żyć w takich czasach - nie nasza to wina. Dajmy sobie szanse na wyrażanie swoich uczuć bez urazy. 🌻 I żeby było jasne: ja nie jestem zwolennikiem PO! Uważam, że to ugrupowanie powinno zniknąć z polityki, jest żałosne i skompromitowane. Czekam aby rozpadło się jak najprędzej. 🌻 Dorix - kolesiostwo i podwyżki na stołkach rządowych są rzędu kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie! A Ty cieszysz sie że Twoja Mama traci tylko 7 złotych? Dziewczyno pomyśl.... Za leki płacę coraz więcej. Za każdym razem jak Mąż przynosi leki z apteki - łapie sie za głowe. A to tylko leki podstawowe. Ja dostałam podwyżke emerytury 4 złote! i mam mieć szacunek do rządu kiedy funduje sobie w tym samym czasie podwyżki po 20 tysięcy zlotych? a do kasy szkodnika rydzyka który ośmiela się mówić na siebie ojciec płynie wartki strumień pieniędzy! NASZYCH! - pieniędzy podatnika! Podwyżki prądu, podwyżki za gaz i wode! to mało? A łamanie Konstytucji? a ograniczanie praw Kobiet? a ustawa-gniot o rolnictwie? a coraz większe bezrobocie? a bałagan w szkolnictwie? a prezydent który jest prezydentem tylko pisu? i nie wywiązuje sie z żadnej obietnicy? mozna wymieniać i wymieniać Przy tym: kolesistwo "misiewiczów": nawet ta pożałowania godna marionetka premier zagarnia kase pod siebie: Ty liczysz każdy grosz a oni szarpią kase taką jaka Tobie sie nawet nie śniła... "Ośmiorniczki" przy tym co teraz sie dzieje to pikuś eeehhhhh :O a Ty o 500plus... i uważasz że to rząd daje wielodzietnym rodzinom po 500 złotych ze swoich kieszeni?????? Dziewczyno! to Ty i ja płacimy ze swoich podatków na te dodatki! Żaden rząd nie ma swoich pieniędzy! dysponuje pieniędzmi NASZYMI! pomyśl troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄 Teeklo Jesteś kochana👄 Dorix A kto chce zamknąć Twoje usta?!A dlaczego ja bałam sie od dłuższego czasu przyjść wypłakać na forum,gdzie do tej pory miałam zawsze czułe i otwarte serca?! Nie chciałam urazić Ciebie bo jak wiesz zawsze i to całym sercem kochałam Ciebie moja Ty artystyczna wrażliwa duszo?!. Nigdy,naprawdę nigdy nawet nie podejrzewałam że możesz tak zareagować:( Ktoś kiedyś napisał że inne partie mają wyborców a Pis wyznawców i Ty za cała przykrością muszę to przyznać jedynie potwierdzasz to stwierdzenie.I jest to jakieś nieudolna kulawa wiara bo skoro masz kontr argumenty to je podawaj a nie uciekaj urażona bo ktoś kogo władza boleśnie kopnęła w tyłek ma odwagę powiedzieć o tym głośno. Czasami mam wrażenie że żyjemy w dwóch odmiennych światach.Bo i ja mam mamę z całym pakietem chorób i tu nic się nie zmieniło,płaci dokładnie tyle samo co wcześniej. Ma cukrzycę,niewydolność nerek,wrzody i nieoperacyjną chorobę serca,bajpasów wstawić jej nie mogą właśnie przez te wcześniej wymienione choroby. Rządy pisu to rzady zemsty i zastraszania.Wiem co dzieje się w urz ędach w mojej okolicy gdzie w jednym już cała ekipa pisu w drugim jeszcze nieudolnie broni się psl.Załatwić ani dowiedzieć się nie można nic bo powiat jest nad gminą i ta jest kompletnie sparaliżowana.Nie ma tygodnia bym nie znajdywała w skrzynce jakiegoś donosu na wójta gminy i jego pracowników.Ja nigdy w takim państwie nie żyłam i całym sercem wstydzę się tego ze jestem polakiem. Jak wiece zawsze marzyłam o tym by pójść na pielgrzymkę Jakubowym szlakiem,teraz nie odzywałabym się do nikogo by nie pokazać swojej narodowości bo to autentyczny wstyd. Jak chodzi o kościół który tak skutecznie zrobił pranie mózgu swoim wiernym napisze tylko tyle nie chodzę i mam nadzieję że moja noga już nigdy w tym przybytku,w takiej formie jaką reprezentuje teraz,nie postanie nigdy. Jak moja siostra walczyła z chorobą mój szwagier robił wszystko co w ludzkiej mocy by znaleźć dla nie ratunek.Pukał do wszystkich drzwi znachorów,lekarzy i oczywiście kościoła.Nawet nie będę podawała sumy jakie wydawał na te msze bo jedna kosztowała go 200zł i wyciągali łapy bez mrugnięcia okiem.Aż serce człowieka bolało bo przecież potrzebował pieniędzy nie tylko by ratować żonę ale miał jeszcze dwoje małych dzieci w domu,Julka miała tylko 3 lata starsza 8.Nawet jeden znany w Śląsku zielarz nie chciał pieniędzy za wizytę,księża z miłosierdziem i czystym sercem brali a potem się modlili jak widać żarliwie i ze skutkiem.To samo było z moim tatą.Już wiedzieliśmy że jego dni są policzone,leżał w szpitalu gdzie oczywiście obowiązkowo kaplica więc moja siostra poprosiła o ostatnie namaszczenie.Oczywiście zgodził się,opłata co łaska ale dostają tak w granicach 50 -250zł,poprosił o jej nr telefonu i obiecał że przyjdzie.No i pech chciał że przyszedł jak nikogo przy tacie nie było choć autentycznie staraliśmy się by zawsze ktoś podczas dnia przy łóżku był obecny.Zadzwonił do siostry i zrobił jej awanturę,no bo on przyszedł a kto zapłaci za fatygę?!. On się pomodli nad chorym a gdzie jej będzie potem szukał,już nie raz rodzina chorego wystawiła go do wiatru. Potem umówił się z nią na konkretny dzień i datę,uwierzycie?!.Tak wygląda łaska i miłosierdzie naszych księży,tak wygląda kościół.I odpusty jak za dawnych czasów,hrabia go otrzymał parobek nie bo nie miał kasy. Moja mama po chorobie siostry przestała także chodzić do kościoła,wcześniej była bardzo ,,Za,, teraz obdarto ją ze złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich przykładów mogłabym przytaczać całe mnóstwo dlatego autentycznie musi być tak że Dorix i ja żyjemy w dwóch różnych światach.Bo ja wiem że swoich najbliższych współpracowników Pis nagradza bardzo szczodrze ale wątpię byś Dorix do tej elity należała:(. Moim zdaniem niestety dałaś się omamić,oszukać uwierzyłaś w tą cudną bajkę że będą zabierać bogatym a dawać biednym.Nic z tych rzeczy ich polityka doprowadzi nasz kraj do ruiny,zniszczy wszystkie wartości a i tak podzielony naród doprowadzi do tego że będziemy walczyć między sobą,co już czynimy bo przecież moje słowa Ciebie ranią. Jak tylko pis objął władzę od razu odwołali dyrektorów parków narodowych w mojej okolicy.Parku Poleskiego i parku w Białowieży to były ich chyba pierwsze decyzje.A dlaczego bo mieli plan wyrębu lasu.Za rządów Lecha pod topór poszły 200letnie dęby,zdrowe bo jakoś nie udało się wynaleźć żadnego szkodnika co by dęby żarł.Teraz wzięli się za świerki bo wszyscy wiedzą jaką wartość ma ponad 100 letnie drzewo.Wiem to wszystko z ze źródła to nie są plotki wyssane z palca.A co ze stadninami?.Oni wszystko sobie zaplanowali,mieli na to czas i od razu wzięli się do pracy.Zniszczą wszystko i wszystkich ,którzy staną im na drodze.Jest jak mawiali za komuny,daj mi człowieka ja znajdę paragraf. A co robi Macierewicz?!,Buduje własną armię z kiboli,pseudokibiców i innych wariatów gotowych do bójek jak Putin.Da im broń i jakby co to będą nas zabijali na ulicy by bronić Pisu ,nie muszą daleko wzorców szukać mają Pierwowzór za wschodnią granicą. A program 500plus to spowodował tylko to że kupa nierobów którzy wcześniej przynajmniej sezonowo musieli czepić się jakiejś pracy teraz siedzi w domu i płodzi potomstwo.Mam takich dwóch w najbliższej okolicy.Wcześniej imali się różnych zajęć teraz już tylko piją,jedna z ich żon jakoś urodzi na dniach bo brzuch już spory druga właśnie pięknie się zaokrągliła.A dzieciaki biegają zasmarkane i brudne po wsi i jakoś tego dobrobytu po nich nie widać.Wiem to tylko marginalne przypadki ale cały program 500+ został źle przemyślany i jeśli nawet intencje były dobre teraz sami darczyńcy już się przekonali że to był strzał w stopę.Bo co teraz,gdzie szukać pieniędzy skoro świetne plany zdobycia kasy nie wypaliły?. Szykuje nam się podatek od wody,pamiętacie jak robili sztuczny szum że PO chce sprzedać nasze rzeki.Już wtedy układali swoje skomplikowane plany, dlatego ja się autentycznie boję.Boję się i jestem normalnie zrozpaczona,nie czułam tak się nigdy. Czasem sobie myślę czy nie wziąć baku z benzyną i nie pójść pod parlament,zrobić tak jak kiedyś Ryszard Siwiec na stadionie?.Może wtedy ktoś mądry wreszcie usłyszy naród gorszego sortu.Sobie już bym nie pomogła ale może komuś innemu,po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix piszesz że ,,naszego rządu nie obrażałaś.Ja nigdy nie miałam swojego rządu!. Nigdy żaden prezydent ani żadna premier,polityka partii itp nie wzbudzało we mnie nadziei że będzie lepiej.Dlatego autentycznie włos mi stanął na głowie gdy przeczytałam że podziwiasz Beatę Szydło i prezydenta Dudę.Pewnie powinnam Ci zazdrościć bo to chyba miłe żywić podobne uczucia do władzy,poczułam jednak inaczej i czuję to nadal.Naprawdę całym sercem chciałabym się pokajać przed Tobą i powiedzieć za jakiś tam czas.Dorix miałaś rację,ja się myliłam.To dobry rząd,zrobił dobrze wszystkim polakom a nie tylko wybranej skromnej grupce.Chciałabym podobnie jak Ty poczuć do władzy przynajmniej aprobatę bo z całą pewnością dalej się hi,hi nie zapędzę.Jak na razie jestem zrozpaczona,chce mi się ryczeć,krzyczeć i normalnie skończyć z sobą:( Pójdę sobie obmyć pysk bo się załzawiłam i obsmarkałam,jeszcze mogę,bo niedługo i kurek z wodą mi przykręcą😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie spodobało,jak Daysi napisał.Babcia tez chora, nie wszystkie leki ma znizkę czy za darmo ,po tej ustawie jedne ,a gdzie reszta,o siostrze nie wspomnę,bo jej leki tez sporo kosztuję,ale tu trochę nfz cos zrobił mnimalnie.Doris z moim szwagrem byś miała wspólny temat.Tylko co z tego ,że wybrał to władze ,a pracuję u niemca,wiec tak slodko nie jest.Za Kwaśniewskiego to ja męża miałam w domu,a jak chcialby pracować w naszym kraju ,to byl na kilku rozmowach i co mu pwiedzieli ,pan zagranicą pracowal to stawake pan bedzie chcial nie wiadomo ,albo że jest zmanierwany.Wiec też,wez pod uwagę ludzi pracujący w biedronkach czy innych instutucji ktore sa prowadzone przez obco krajowców.Wiem urazona będzieśz dlugo,ale każdy ma prawo sie wypowiedziec.Ja przyłanczam do Tekli i Daysi.No trudno jestem innego sortu.Dobra koniec polityki.Przepraszamy ale musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo dziewczyny te staże to tez jakis przękret,bo co z tego jak ci tak zrobią,albo miesiąc lub dwa brakuje do do zasiłku .Juz dzis wiem,że praca ,poznajomości tez kreci swoimi prawami,moge powiedzieć odeszło pięc osób.Jedna cały rok pracowała ,żadnej umowy nie dostała,a byla na każde zawołanie,dzis ja wiem nie pokaż za dużo ,bo ci nogę podstawią .Nidgy nie lubiłam donoszenia i lizusostwa względem szefów.A też jak poszłam to tej pracy miałam donosi,ale ja powiedział od razu ,że tego nie będe robiła.albo w gminie poprzedneij kadencji wójt nwet bratu nie pomogł z praca,a miał mozliwosci,tylko może każda gmina inna.Wiecie co ranczo całkiem serial na dzisiejsze czasy.Chyba dzisiaj jest dzień żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja rano układaliśmy płytki na elewacji pod schodami bo jeszcze nie lało a teraz juz regularne padanie się rozpoczęło ale udało się zrobić to mieliśmy zaplanowane :) Teraz czas zabrać się do roboty w środku :O Poczytałam was bardzo dokładanie... smutne to...ale prawdziwe ..:O zapraszam na kawunie (_)(_)(_)(_)(_)(_) miłego popołudnia zyczę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ melduje sie na kaweczce Orsejko ❤️ Daisy - doskonale Cię rozumiem ❤️ Twoje rozżalenie rozumiem i bezsilność. Vanilko ❤️ Dokładnie czuję to samo choć mniej mam przykrości od nierządu bo mieszkam w bloku i odpadają mi troski posiadacza ziemi. Szambo w jakie wdepnęliśmy coraz bardziej śmierdzi. Wobec bezsilności uciekam w swoje sprawy i nie słucham politycznego bełkotu choć staram się mieć orientację w ważnych dla mnie sprawach. Starajmy się wyciszyć emocje bo szkoda zdrowia. Przy kawusi wyszperałam ostatnie fotki z Kamesznicy. Częśc ugotowałam a te osobiste Wam wysłałam - dają pojęcie o czym piszę tak często, jak tam spędzamy czas i po jakich terenach spacerujemy. 🌻 W sobote gościmy naszych przyjaciół z kraju Bastylki. Będzie kawa ciasto i wspólna kolacja. Oprócz półmiska swojskich wędlinek i strogonowa na gorąco chcę podać na stół sałatkę (rukloa lub mix sałat) z jajkiem i łososiem wędzonym. Prośbe mam: macie jakiś sprawdzony swój sposób na podanie łososia z jajkiem? Jakiś specjalny dresing? czy może sama oliwa pare kropli? czy może jakiś sos do polania sałatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Siostra ma zapalenie dziąsła i dentystka przepisała jej antybiotyk - ma iść do rodzinnego po receptę na ubezpieczenie bo od stom. ma na 100% Rodzinny musi napisać do funduszu uzasadnienie dlaczego na zniżkę i najlepiej gdyby był "antybiogram" w załączeniu... A moja Mama gaśnie...nerki zaczynają odmawiać posłuszeństwa i tracimy z Nią kontakt... Więc właściwie wszystko inne na razie mam w tzw. " d u p i e" Ale Was całuję i tęsknię 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)zapraszam :) U mnie leje okrutnie no ale deszcz bardzo potrzebny.... Plotko.. co się z tobą dzieje ? ❤️ Beatulko.... słów brakuje na to wszystko ..absurd goni absurd :O przytulam do serducha ❤️ by jak najmniej było cierpienia ... Zulko...bedą grzyby :) Teklo.. zaraz ide na poczte oglądać fotki :) Vanilko... dzieki za SMS ... Terix..❤️ Fruwająca ❤️ Dorix..❤️ Daisy ...❤️ dziekuję mnie już brakuje sił na każdym kroku wieki głaz pisu :O kochane miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje za kawusie Orsejko ❤️ Ide zaraz zbadać sobie cholesterol i cukier. Jak wróce rzuce sie na kawe :D:D:D i śniadanie: zaczniemy dzień słodkimi gorącymi "pankejkami" http://d.wpimg.pl/1494269688--1843391562/kuchnia-sniadanie.jpg a kto nie lubi na słodko to jest jajecznica z grzybkami i bagietka http://4.bp.blogspot.com/-yTdel9S4mCQ/UchuIgNpHbI/AAAAAAAACVw/rT3m6x2goAY/s1600/gotujkurki.JPG Miłego dnia życzę i lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - przytulam mocno, ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkim nam ciężko a Tobie szczególnie 👄 Dobrze, że zaglądasz a my o Tobie myślimy ❤️ Czekamy na Plotke ❤️ a pytanie mam do Fruwającej: jak sobie radzisz na swoim ranczo w taki deszcz? masz sucho i ciepło w domku?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem po naprawie, ale chyba jeszcze nie zupełnej:( Tekla dzięki 👄za śniadanie, chyba dorwę się do jajecznicy:D dodam tylko że popieram was we wszystkich negatywnych opiniach o pisie. Banda oszołomów nastawiona przez kler, poszli jak owieczki za baranem(kaczorem) za 500+ Daisy ja w styczniu dostałam prezent od "dobrej zmiany" od endokrynologa - skreślili mnie z listy na ten rok(miałam wyznaczoną wizytę na grudzień), zostałam zapisana na przyszły rok na październik(dwa lata) Mam taką opiekę po operacji tarczycy z guzami nowotworowymi Kler od dawna kupczy sakramentami, kiedyś też było co łaska ale nie wyznaczali ceny, a teraz co łaska kosztuje nie mniej niż... Byłam na CZARNYM PROTEŚCIE , jestem zadowolona, było nas bardzo dużo. Babcie córki i wnuczki, dziadkowie, synowie i wnuki, serce się raduje:D Nikt nie traktuje aborcji jako antykoncepcji, ale dlaczego zgwałcona dziewczyna ma rodzić, dlaczego kobieta ma stracić życie przy zagrożonej ciąży, dlaczego nie dozwolone są badania prenatalne? Czy córka Dudów zgwałcona ( nie daj Boże) musiałaby urodzić? Wczoraj zagłosowali przeciwko swojemu projektowi, popaprańce. U mnie też pogoda pod zdechłym azorkiem, ale jest okazja zrobić też w domu. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartkowe witanko👄 Dziewczyny jesteście naprawdę kochane👄usta] Ja jestem właśnie świeżo po wizycie u lekarza rodzinnego byłam sumie po receptę.Lek na serce który do tej pory miałam z30% zniżką teraz jest 100% .Myślałam że się rodzinna pomyliła a ona mi na to,,No przecież ktoś za darmowe leki musi zapłacić,, Takie dobre zmiany czekają na mnie na każdym kroku ale już kończę bo u mnie dzisiaj słońce za oknem i ja postanowiłam być promienna.A wcale nie jest łatwo bo najpierw szok u lekarza potem zasmuciło mnie i to bardzo pewne wydarzenie. Wróciłam z miasta a że nie pada postanowiłam pozbierać orzechy włoskie które normalnie obrodziły w tym roku że szok.No i tak zbieram gdy nagle nad głową usłyszałam krzyk żurawi.Tak blisko jakby miały zamiar wylądować na moim podwórku.Pomyślałam że mam jakieś omamy słuchowe bo żurawie leciały wielkimi kluczami jakoś w połowie września.Podniosłam głowę i co widzę?,sześć sztuk żurawi lecą bardzo nisko nad ziemią a jeden ma uszkodzone skrzydło:(.Leci biedak choć widać że wiatr nim majta we wszystkie strony a towarzysze nie opuścili tylko wiernie przy nim.Aż mnie serce rozbolało bo czy on da radę dolecieć no i co z druhami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko Ależ w fajowym miejscu byliście,tak blisko nieba.I tak się zastanawiam czy ja mogłabym tam wleźć.A zastanawiam się bo jak wlazłam w górach na platformę widokową to musiałam szybciutko zejść bo pomimo pięknych widoków zrobiło mi się niedobrze i wszystko zaczęło pływać.Dobrze że były barierki bo pewnie musiałabym na czworakach złazić w dół;). Pięknie wszyscy razem wyglądacie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Miejsce Waszych wypadów śliczne i urocze.No i co pomyślałam od razu,,o matko muszę tam pojechać kiedyś,,.To ,,kiedyś,, w sytuacji jakiej teraz się znajduję boli najbardziej:( A góry wspaniałe a z Ciebie wytrawny zdobywca szczytów,aż miło popatrzeć na całość👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Ja nawet nie wiedziałam że miałaś guzki skorupiakowe jak mawia nasza Betulka.Spory bagaż dźwigasz na swoich wątłych ramionach,takie to przykre:(.Zdrówka życzę i krótkich kolejek do specjalistów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zjem pyszności od Teekli,wypiję kawę Orsejki👄 i muszę się wziąć do roboty. Nie tylko Ploteczka długo nie zagląda,gdzie Zulka,Fruwająca.Ach mamy sporo smuteczków Bastylko👄 Dorix No już się nie bocz,życie jest za krótkie by chować urazę.Dzisiaj jesteśmy, jutro już nas może nie być:( A teraz miłego dnia dla wszystkich.Ciągle mi ten biedny żuraw chodzi po głowie,takie to wszystko smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysi dałabyś rade,ja dałam a ze mnie to dopiero boi dupa,nawet odważyłam się jechać kolejką linową to już był wyczyn jak na mnie,4 krzesełkową,miałam pełne gacie,dałam rade,a takim czymyś jechałam 20 lat temu w Karpaczu a tam to dopiero skrzypiało ,ze szkoły na wycieczce i do dziś się zastanawiam jak to zrobiłam,że pojechałam tą kolejką jeszcze z plecakiem i namiotem.Jeszcze na 20 minut na środku zatrzymała się . Może jakaś kawusia i herbatka popołudniowa UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×