Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

witam w niedzielę A u mnie słoneczka ani nic,ciemno,pochmurno,ale w miare ciepło. Teklo pamietam u nas zawsze na wigilie była trójka maluchów w jednym wieku i wszystkie prezenty musiały byc takie same( dla chłopaków) Nawet słodycze byly takie same. Teklo małzyk planuje do pracy normalnie z umowa nie sezonowej.Nie podoba mi se to wcale (kierowca) Ale zanim to bedzie co najmniej pól roku minie. Zulko moje pelargonie wyrzucone były z miesiąc temu,przmrozek zmrozil i nie bylo co trzymac. Czyli goście pojechali Zuleczko.odpoczniesz troszke. Terix moje jak byly wieksze tez wolały kase na wszelkie uroczystości,przynajmniej kupily sobie to co chcialy. A teraz pod choinke nie mam pojecia co kupić. Dzisiaj z malzykiem mamy labę,jesteśmy sami,oczywiście z grzecznota (która dzisiaj zaatakowala wielkieo rudasa perskiego) Z jednej strony miala rację bo przyszedl do naszego ogrodu.Ale zawsze takie spotkania koncza sie dla nas wizyta u weterynarza.jest taka zadziorna.Tylko jak ja utrzymac w domu ,nie da sie.dzisiaj,wczoraj zaczełam na nia krzyczec i jakos rozdzielilam.I jak ona ma byc zdrowa? Terix napisz mi jak kiedys mailas popodwyzszane próby watrobowe ,jakiej wilkości mialas alat asat i ggt?Duzo za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo🖐️ Kawa, cappuccino, herbata z prądem, co kto sobie życzy:D Plotka miałam mocno przekroczone. nie pamiętam dokładnie ile czego, normy były do 30-40 a ja miałam 600-800. Dostawałam kroplówki na odtrucie i odstawiono mi wszystkie leki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, rano dostałam skierowanie od rodzinne, zrobiłam wyniki, o 13 zadzwoniła laborantka żebym zgłosiła się do rodzinnej po skierowanie na oddział. Leżałam tydzień. Dwa razy dziennie robili mi wyniki. Jak się ustabilizowało to pogonili, z zaleceniem ostrej diety. Przyczyny nie podali. Może jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek 🖐️ Kawusia czeka (__)? (__)? (__)? herbatka też U? U? U? 🌻 ❤️ Chodźcie chodźcie :) Świeci słońce, u mnie jest już 12 stopni a ma być 16 - wsiadam o 10.00 na rower Śniadanko mamy też: http://4.bp.blogspot.com/-x1OBZbyTfG8/VEIeBfAELXI/AAAAAAAALCs/XyVRUtNc8xw/s1600/sniadanie2.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-lUFKFmYDkBk/VDTwkyF5ZuI/AAAAAAAAA9s/oBU5_BHkrD4/s1600/DSC_5631.JPG 🌻 https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1280x0/sloneczne-kanapki-z-warzywami-do-szkoly-2.jpg 🌻 Pozdrawiam! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo :) .ja na mom. siorpnę kawuni skubnę coś na ząb i w droge ..do dużej wsi z brodatym do fryzjera Pani już dzwoniła by nie zapomnieć :D M pojechał do pracy do maesto od pieca ma przyjechać skubany po lecie nie ma zamiaru odpalić :O trzymajcie kciuki by jak najmniej kieszeń bolało :) Poza tym czekam na opony zimowe kupiłam na allegro M założył szroty nasze stare jak zobaczył to mój tato dał mi by kupić bo jak mówi :D ktoś musi zostać by to młode pokolenie ustawić do zycia :D a nie do piachu . Teraz to fajnie się rozchodzą młodzi ..córka była na przyjęciu rozwodowym :O normalnie jak dla mnie to szok co to się wyrabia ...bylia tam stara para z dzieci no i nowi ludzie rodziny i ich dzieci ...wszystko w zgodzie się bawiło jak wielka zbierana rodzina ..:O Teklo tez mam złe przeczucie że to może potrwać dłużej bo to co robią to wszystko na to wskazuje na dożywotnie rządzenie z dziedzicznym miejscem pracy itd. Miłego dnia mają być piękne jesienne dni korzystajmy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam u mnie w noc mróz a,w dzień słoneczko 13st. Ja coś radosnego przyniose moje dziecko zdało dzisiaj egzamin na prawo jazdy.Za 4 razem.Od jutra próbne matury.W piątek będzie miała wolne. miłego wieczorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Teeklo Mniam poniedziałkowe śniadanie naładowało moje akumulatory mam nadzieję na cały tydzień;) Wanilko Twoje córka to najpiękniejszej róży kwiat.No ale jaka ma być po takiej mamie,takim tacie👄?! A impreza ho,ho gości aż strach pomyśleć jakie weselisko będziesz musiała wyprawić zwłaszcza że już koło tego kwiatuszka jakiś wierny ogrodnik się krząta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o pogodę to i ja dzisiaj miałam w końcu warunki by zgrabić liście i rozpalić ognisko.Zadymiłam całą okolicę bo liść mokry ale zrobiłam klimat,może sąsiedzi mi wybaczą:p? Zulka No chrapania się nie czepię bo ponoć i ja chrapię,tak twierdzi mój złośliwy chłop;):p.Zatem chrapanie jest :classic_cool: i chrapiący wszystkich krajów łączmy się! Na temat polityki to nawet nie chcę pisać,oj co to będzie,co to będzie😭 Ja już poczułam niestety boleśnie:(.I wiecie co mnie najbardziej martwi w tym wszystkim?!. Jest we mnie tyle nienawiści,najnormalniej w świecie nienawidzę największą i najgorszą formą nienawiści. A że nigdy dotąd w sobie takich uczuć nie miałam,ba nie znałam ich nawet,bardzo mnie to martwi:(. Rządzący doprowadzili do tego że jestem złym człowiekiem nie lubię się za to a ich jeszcze bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sio złe uczucia,sio złe myśli Ostatnio wpadła mi w ręce fajna książeczka Joanny Jodełki ,,Grzechotka,, .Fajnie pisana lekkim piórem ,barwnym językiem znacie?! Jak nie,polecam. A teraz zmykam,miłego wieczorku i do wtorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? i herbatke ;) Daisy rozumiem co czujesz. Nie powinnaś jednak mieć do siebie żadnych pretensji. To nie Twoja wina, że tak czujesz ❤️ ❤️ ❤️ Vanilko - gratuluje zdanego egzaminu ❤️ Orsejko ❤️- jeszcze troche i rozwody nie będą tak łatwe - obecny rząd wspólnie z kościołem szykują nowe ustawy o rozwodach :O Miło jest słyszeć że są ludzie którzy nie "puszczają focha" tylko się dogadują ❤️ - najczęściej rozwody to pranie brudów. Wczoraj porzuciłam ścierki i miotły, wsiadłam na rower i pofrunęłam do lasu. Mieliśmy 18 stopni! :D zostawiam kanapki ze szczypiorkiem i śmigam do metabolik w O... http://1.bp.blogspot.com/-wXm2hNY8t9Q/U5wiGBv4cVI/AAAAAAAABPA/Me2MsxapN78/s1600/IMG_0146blbl.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki👄 zajadam kanapki i piję kawę:D pycha. Plotka już pewnie w tubie leży i czeka kiedy to się skończy❤️ Tekla powiedz co nowego po wizycie. Wczoraj byłam u rodzinnej. Miała od piątku bóle brzucha, okazało się że to zapalenie pęcherza:( Biorę furagin, po tabletkach mam zrobić badania. Orsejka jeszcze o takich baletach nie słyszałam, ale może to i dobrze że ludzie potrafią się dogadać. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teklo ja na razie nic nie zjadam ,ale po południu nic nie zostanie (na razie musze byc na czczo Terix tę przyjemnośc mam na 13,30 Nawet wczoraj do mnie zadzwonili z przypomnieniem.Także na pewno będę miała wykonany,nie wiem czy z kontrastem czy nie,okaze sie to w trakcie badania. na wszelki wypadek zawiezie mnie malzyk,bo nie wiadomo czy bedzie podawany kontrast. Terix pewnie gdzies się podziebiłas ,przechodzilam to 2 tygodnie temu.Nie wychodzilam z wc.(tak mnie wzieło) Wczoraj mialam chyba pierwszy dzien o ostatniej operacji,nic mnie nie bolało,mialam taka werwe.Polatałam z miotłą ,szmatami itp.Słoneczko zaswiecilo i od razu było lepiej. Na razie troszke jestem zdenerwowana ale musze wytrzymać ten dzisiejszy r. Będę myslała co mam kupic,bo lodówczyna pusta sie robi.Jak nigdy.Tak mysle jak raz w tyg się nie pojedzie do marketu to nie ma co jeść i się umyć.Jak kiedyś sie żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie o samochody dba malzyk(łacznie z myciem) To jego działka.Opony ,sprawność samochodów zostawiam zawsze jemu. Dobrze ze kupiliście nowe opony bo zima na pewno da znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a wiesz jak mój małzyk zbiera liście? bardzo szybko, bierze kosiarkę,zbiera wszystko.Kiedys bawił sie specjalnym odkurzaczem ,ale kosiarka lepsza. Teklo fajnie ze z uchem lepiej ,ciekawe jak dzisiejsza twoja wizyta u metabolik. Zuleczko a dlaczego Tobie nic na ucho nie pomaga,wspólczuje bo wiem jak cos przeszkadza to żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Ostatni pogodny dzień podobno więc żyjmy :classic_cool: ❤️ kawusia czeka i herbatka pachnie sokiem malinowym (__)? (__)? (__)? (__)? Terixiu ❤️ współczuje dolegliwości - jest wyjątkowo nieprzyjemna ❤️ mam nadzieje, że po furaginie szybko przejdzie. Ploteczko melduj jak poszło ❤️ Moja wizyta wpyadła bardzo dobrze, tzn ja jestem zadowolona. Zmieniła się lekarka i bałam się że zlekceważy problem. Nie zlekceważyła. Okazało się że jest konkretna, szybka, komunikatywna. Zrobiła dokładny wywiad, dokładnie zbadała, wykryła "chlapiące" niedomykające się zastawki a jak zbadała ciśnienie i okazało się, że mam 200/100 to tym bardziej temat potreaktowała poważnie. Jednak przypuszcza, że podłoże jest czysto laryngologiczne. Zobaczymy Mam skierowanie na Holtera, USG serca, badania laboratoryjne: ALT, CPK, Kreatynina, Na, K, poziom cukru. Do tego dojdą przepływy, i rezonans i w maju będzie ocena sytuacji. Leku nie zmieniła ani niczego nie dodała, uspokoiła mnie że moje ciśnienie jest w porządku a przed takimi skokami jak w gabinecie musze sie bronić, w razie większych emocji - tabletka pod język ;) Więc biore: na cholesterol Roswere5, na uregulowanie ciśnienia Micardis40, na szum w uchu Betaserc i na przepływy Polfiline. 5 grudnia kolejna wizyta u laryngologa. Więcej grzechów nie pamiętam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie widać wpisu zatem jak nic kroi się nowa stronka.No i dobrze bo ta stara hi,hi już mi się opatrzyła;) Dzisiaj jestem rankiem bo płaciłam rachunki no i tak przy okazji skorzystałam ze sposobności.Potem wiadomo robota itp. Teeklo No 18 stopni,pakuję się i jadę:D Wczoraj miałam mieć 10 stopni a ze biegłam do weta z moczem Buffy zastanawiałam się brać czapkę czy nie brać?. Wzięłam i zaraz za progiem nie żałowałam tej decyzji bo ziąb był u mnie.Słoneczko świeciło pięknie ale wiatr chyba z Antarktydy walił,zimny jak sto diabłów. No nic dziewczynki,zdrówka życzę i narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiszę więc słowami: na śniadanko mamy gorące tosty: z serem, z szynką, z dżemem wiśniowym Jest też sałatka jarzynowa i soki: pomidorowy, wielowarzywny i wieloowocowy Życzę miłego dnia i zaraz wsiadam na rower bo umówiłam się z "bratnią duszą" w Cafe Verona, która to kawiarnia przechrzczona została na Cafe Tucan ale dla nas to i tak Verona :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko U mnie nie dało by się wykorzystać patentu Twojego męża,bo liści za dużo.Jak oblecą to miejscami jest warstwa naprawdę gruba,musiałabym mieć taką kosiarę ala traktorek.Ale pomysł fajny. No nic teraz już naprawdę pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przyniosłam kawę i herbatę (_) (_) (_) UUU ale nie wierzę że nikogo nie było od wczorajszego południa:( może nowa strona U mnie już dzisiaj brak słońca ale jest ciepło. Idę pozałatwiać parę spraw i pospacerować. Plotka jak po rezonansie? Tekla co nowego powiedziała metabolik? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak:D Tekla dzięki za śniadanie, jeszcze coś przegryzę zanim wyjdę. Czasami dobre jest spojrzenie kogoś nowego. Takie skoki ciśnienia przed wizytą u lekarza nazywają "syndrom białego fartucha". Najlepiej jak pomierzysz kilka dni w domu o różnych porach i pokażesz na następnej wizycie. No to spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł wieczorne 🖐️ herbatke z sokiem z czarnego bzu zrobiłam U? U? U? U? U? zapraszam Terixiu od samego początku nosze do metabolik notowane pomiary ciśnienia ;) To sie sprawdza bo z całego dnia pomiary dają pogląd. Jak sie zbliża termin wizyty robie pomiary 3x dziennie a to na codzień to tylko od czasu do czasu do sprawdzenie. Zwykle mam ciśnienie dobre lub niskie (oczywiście biore leki). A syndrom białego fartuszka mam od zawsze. W każdej poczekalni mi "wali" 🌻 Dziewczynki czy któraś z Was robiła zupe rybną wigilijną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Teklo nigdy takiej zupy nie popełniłam i... nie popełnię;):P brrr;) moja mama gotuje od czasu do czasu taką uchę, ale nigdy na wigilię, bo wie, że sama z małżem by ją jadła:P ja wolę barszcz czerwony, mój m ten kwaśny biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ten mój laptoczek niby zrobiony, a jednak kuleje - zawiesza mi się drań jeden:o więc jak nagle zniknę tzn. że się wnerwiłam i wyrzuciłam go przez okno;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko brawo za opony, ja jeszcze na letnich:o mój m nie ma czasu wrrr. ale ja tylko do i z pracory trochę po swojej wsi i to wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, a co to za czerwone wytłuszczenia niektórych słów:o Ploteczko jak się czujesz po badaniu? wyniki pewnie za dwa-trzy tygodnie Teklo fajnie, że spodobała Ci się nowa metabolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dostałyśmy od wydawcy kilka książek Jodełki, leżą i czekają na swoją kolej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×