Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam ,cisza w Czytelni więc zaparzam kawusie i herbatkę. Dziewczynki tak jak tekla pisze huk jest straszny w r ,ale daja do uszu zatyczki,nie wolno się ruszać i Zulko własnie na ręke mialam coś zalozone plastkowe chyba a w środku ręka była upchana gabka (nie wiem czym),takze tylko to było sztywne i bez ruchu .Inaczj obraz byłby zamazany. Nie wiem czy moje kopytka były w rezonansie bo leżałam na brzuchu z reke wyciągnieta do przodu. Zulko nic to nie boli a jednak człowiek czuje sie nieswojo. Ale człowiek wszystko wytrzyma aby jeszcze wynik nie był tak zły. Ale czy wynik bedzie dobry jak w środku kosci jest jaks dziura ,ubytek. Oj nie mysle na razie. Zulko a co Cię tak wzieło na dalsza naukę?Jest jakis wymóg? Czy to twoje checi.? Orsejko dlaczego nie zagladasz? Brakuje Cie z rana.Jest az tak żle ze nie chcesz pisać? Daisy jak my kochamy te nasze zwierzaki,jak cieszymy sie z dobrych wyników.Napisz w jaki sposób łapiesz siusiu panienki? Terix czy jest juz lepiej? dzisiaj musze posprzatac troszke (myślę tu o spiżarce) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem i ja Plotuś jestem na kawuni ..jakoś brakuje trochę mi czasu bardzo przepraszam za moja nieobecność :) w tygodniu byłam jeden dzień na pracach recznych u rodzicow :) potem coś tam wypadało ale już jestem ....piec już naprawiony w pracy M i ma wreszcie ciepło :) Teklo..brodaty już ogolony jak co miesiąc :) Dzisiaj wreszcie jakaś ludzka pogoda się zrobiła jest chłodno ale bez zgnilizny :) Zulko .. brawo mloda jesteś i dobrze że odnosisz kwalifikacje to wazne teraz :) Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak dobrze Orsejko ze wróciłas do czytelni,mam nadzieje wielka ze choc Ty nie zanikniesz na stałe.Bo z kim będe piła tę kawusię,zostaje Tekla i Terix,Daisy pózniej rano przychodzi. Dziewczynki zapraszam na goraca szarlotkę z lodami.Cos mnie podkusiło Miałam sprzątac piwnce,ale pojechalismy z Mm na cmentarz ,wyrzucilismy 1 chryzanteme,jeszcze jedna ładna została. Potem pojechałam kupic jakies poduszki do spania,ale wrócilam bez Jakos nie wiem co kupic,wszystkie po krótkim czasie nie nadaja sie do spania. podpowiedzcie coś,musze kupic do sypialni cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio dzięki serdeczne za wsparcie👄 Plotko nie ma wymogu, sama się zdecydowałam, nigdy nic nie wiadomo;) Teklo zagadka dla Ciebie, na pewno rozszyfrujesz skrót specjalności zzl dziś z racji tego, że skracaliśmy, albo rezygnowaliśmy z przerw skończyliśmy 30 min. wcześniej, o 14.30, jutro zajęcia rozpisane do16, ale z kimś nowym, zobaczymy, może też się streści. trochę nam się za ambitna opiekunka trafiła niestety, aż mi skóra cierpnie, bo chce pracę badawczą do 80 stron:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie ostatnio mgła za oknem, w czwartek cały dzień zalegała, wczoraj rano był przymrozek, a mgła pod wieczór wylazła. dziś w końcu spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś cholera wlazła z lewej strony nad pośladkiem, a jakby mało było globus mnie dopadł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dobrej nocy .U mnie od wczoraj mgła i cały dzień ciemno.Dzisiaj w lokalach Andrzejki a wy gdzie spędzacie. Ja przed telewizorem w kolorowej pościeli.:P Polecam wam dobre winko piłam juz w domu ,bo na 18 byłam kierowca http://vito.org.pl/sklep/images/mogen_david_zes.jpg Blackberry jest najlepsze. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY po te andrzejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje siostry kotek połamany,albo spadł ,albo auto go najechało tak stwierdził wet.ma nogę w gipsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł niedzielne 🖐️ Dzięki Vanilko za kawusie i podpowiedź o winku -warto wiedzieć. A gdzie kupowałaś? Przykro mi Vanilko z powodu kotka ❤️ dbajcie o niego. ( a co z fotkami? ) Mam kupioną farbe i okleiłam do malowania wszystko co trzeba ale zaczne jednak dopiero jutro. Z małzowiną mamy małą wojne bo mnie w malowaniu nie wspiera… Na dodatek wczoraj prosił mnie żebym zamówiła w necie (The North Face) kurtke dla niego. Wczoraj mi sie nie chciało a dzisiaj kurtka jest droższa o 3 stówy. No i marudzenia tyle, że odechciewa sie życ. Nie trzymałam go za ręce, mógł zamowić sam, zawsze sie wysługuje a potem ma pretensje. A mnie sie tak wieczorem spać chciało, że odłożyłam to zamawianie na później…no i „masz” :O Zulko - warto zadbac o zasoby ludzkie bo to dziadostwo rozłazi sie za bardzo :D :D :D ;) licze na Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ Zamiast śniadania stawiam gniazdka poznańskie: https://kuchennie.files.wordpress.com/2010/02/gniazka.jpg w hiszpanii są znanym kultowym już przysmakiem - macza się je w czekoladzie i wpinkala np na śniadanie Robiłam takie już dwa razy - świetnie smakują i szybko się robia ale kalorii mająąąąą.....! ło matko :D za sprawą tłuszczu bo smaży się na głębokim tłuszczu jak faworki Ale pare razy w roku można bez szkody dla zdrowia - warto. Robie je wg tego przepisu: http://www.kuchniaplus.pl/przepisy/przepisy-kulinarne-kuchni-plus/gniazdka-poznanskie_10381.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w ten chłodny poniedziałkowy ranek👄 Ploteczko no wstałam no jestem chodź na kawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Przepis na oponki od razu se wydrukowałam bo ja do tej pory taki rarytas jedynie ze sklepu.Jakoś zawsze się bałam wypróbować podobny przepis bo wydaje się skomplikowany.Sam proces wyciskania na papier i zatapiania całości w tłuszczu,ale zawsze chciałam więc tym razem muszę się hi,hi odważyć bo oponki uwielbiam.Dzięks za przepis👄 Zulka Jestem z Ciebie bardzo dumna👄❤️👄. Szkoda że do odznaczenia nie było dołączonej kopertki ale i tak nie umniejsza to splendoru,choć byłoby jeszcze milej;). No i życzę aby nauka była przyjemna,łatwa i procentowała na przyszłość.A jak przy okazji poznasz nowych fajnych i wartościowych ludzi będzie jeszcze fajniej.Mam tylko nadzieję że to wszystko nie odciągnie Cie zbytnio od czytelni,byłabym niepocieszona😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zabieram się do jakiejś roboty,domowej bo u mnie za oknem zima na całego.Byłoby może i znośnie bo pada śnieg,mróz niewielki no ale w połączeniu z silnym i diabelnie zimnym wiatrem jest łokropnie😭 Jak chodzi o prace budowlane to minionej soboty udało nam się wreszcie położyć pierwszą warstwę waty na całości poddasza.Jest też gdzie nie gdzie już dwie warstwy,zatem mój chłop nie będzie się już musiał bać że nam woda w kaloryferach na poddaszu zamarznie. Choć znając mojego chłopa to nie wiem czy aby na pewno:p.Na ogół boi się wszystkiego:p. Chyba nie ma u mojego boku uczucia bezpieczeństwa:p Wanilko Biedy kotuś.Będąc kiedyś z moją Buffy o weta widziałam tam takiego maleńkiego koteczka z cała noga w gipsie.Ten gips w niczym mu nie przeszkadzał,szalał z nim jak nakręcony choć ta jedna zapakowana noga była dłuższa od pozostałych trzech.Pani weterynarz powiedziała że tak się kończą zabawy z Bernardynem.Fajny to był kotuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko No i mnie czasu brakuje na wszystko,jak pomyślę o świętach to włos mi na głowie staje. Terix Coś zamilkłaś?! No nic zmykam bo czeka mnie nie tyle może pracowity co ciut trudny i skomplikowany dzień,a zmarznę na bank. A na koniec politycznie. Gliński się odważył,ponoć w sumie tylko jedynie że osobiście go to dotknęło ale dobre i to;) No nic udanego dnia,tygodnia i buziaki dla Wszystkich👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kawusią pachnie i to w wydaniu Daisy co raczej rzadkością jest :D:P Dziękuje za kawusie Daisy ❤️ Daisy gdybyś robiła te oponki czy gniazdka to jedna fajna uwaga ułatwiająca smażenie: wyciskam gniazdka(eklerki, slimaczki, eski-floreski itp) na papier do pieczenia. Rozcinam potem te kupki na pojedyncze i wkładam każdą razem z papierem na wrzący tłuszcz. Zacznie się ochoczo smażyć a ten kawałek papieru odchodzi od ciasta po chwili i można go wyrzucić.(wyjąć szczypcami, lub palcami ostrożnie chwytając za rożek papieru). Lukrowanie też uproszczone: odsączone na papierowym ręczniku gniazdko zanurzam w miseczce z lukrem i po ptokach :D To jest typowe ciasto ptysiowe tyle że ptysie pieczone w piekarniku są suche i trzeba nadziewać kremami a smażone w tłuszczu są wilgotne - wystarczy tylko zanurzyć w lukrze lub czekoladzie. 🌻 Dziewczynki u mnie wczoraj po południu sypnęło śniegiem i teraz mam zero stopni śnieg na trawnikach. Dzisiaj zaczynam malować; zaraz po śniadaniu staje do walki z wałkiem malarskim Więc śniadanko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chciałam zrezygnować :P Daisy - Gliński sie odważył ale reszta chamstwa komentarze obraźliwe robi - najprawdopodobniej pan minister bezkultrury zostanie za swoją odwage ukarany... Śniadanko z pasztetami domowymi: https://1.bp.blogspot.com/-GWsbBA3OZSY/Vu1FdMdZ7_I/AAAAAAAAOOA/AsJp-q73wCUDVby-5dge7K8hWPzG8Ybew/s1600/Jajko%2Bw%2Bkoszulce%2Bguacamole%2Bi%2Bpasztet%2Bz%2Bsoczewicy%2Bmbrzegowy.jpg 🌻 http://st.depositphotos.com/1000230/1810/i/950/depositphotos_18102849-stock-photo-breakfast-with-scrambled-eggs-and.jpg 🌻 http://4.bp.blogspot.com/-qHDnHwS9VDc/UEjaPg2xOqI/AAAAAAAABVI/thBLABDGJk4/s1600/eterno_kanapka+z+pasztetem+i+chrzanem+z+%C5%BCurawin%C4%852.jpg Solidne bo pracuje fizycznie ;) Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Daisy dzięki za kawunie :) Teklo..tobie za niezawodność w serwowaniu śniadań 👄 U mnie zimno ale sniegu brak i bardzo dobrze bo po on mi do szczęścia potrzeba mi co innego ...ale jest słonecznie i z tego nalezy się cieszyć ..niebo bezchmurne oby tak zostało :) Teklo.. miłego malowania :) Daisy ..nam roboty nie brakuje całą sobote i niedziele razem z M płytowaliśmy tak mi dały w kośc a właściwie kregosłup że czuje się jakby mnie ktoś porządnie skopał :O ale jak poparzę na podłoge to zapomnę na chwilkę :)o bólu .. Fruwająca ..dawno nie meldowałaś co ciebie !!!! Beatulko.. i ty także napisz co się u ciebie dzieje :O Vanilko... no własnie cyknij fotkę kotusi siostry ..szkoda że tak cierpi :O Zulka ...opony zimowe i w mieście są potrzebne bo wiadomo hamowanie na balonach wiadome jakie skutki może przynieść ..wiec czas na nowe :) Terix.. jak zdrowko ...a może komp. znowu się rozchorował .są fajne promocje w EURO AGD raty O% naprawde szkoda tej kasy co się ma w kieszeni a takie raty po pare groszy i masz nowy ..ja swego też brałam na raty% płaciłam po około 80zeta i spoko .:) Ploteczko.. ja nigdzie nie odchodziłam i nie mam zamiaru ..ale jak przyjdzie taki mom .to powiem wam choć do widzenia ..nie zniknę tak bez słowa ..chyba te lata spędzone razem do tego zobowiązują do tego :O Nadal czekam na dziewczyny choć nadzieja już mnie opuszcza powoli ale myślę że zbliza się czas swiąt to może i serducha choć troche przyciągną do naszej czytelni :)mam nadzieje :O:O:O Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki Dzisiaj jestem jakos pózno,jakas jestem nie taka,niby nic a jestem otepiała strasznie.nawet poszłam do spiżarki (bardzo lubię ) i to nie pomogło. Teklo jak malowanie koniec już? Czyli masz minusa u małzyka,szkoda takiej kasy. Ja przyznam sie na allegro kupuje ale w sklepach internetowych nie lubię, zostawiam to młodszym.Tylko podsyłam linka. Vanilko szkoda kotusia. Daisy ,Orsejko to macie jeszcze roboty. Czy widac juz koniec tych zajęć przed zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko podziwiam Cie bardzo ,że rozpoczełas dalsze kształcenie.Przyznam sie gdybym teraz musiała się uczyć,płakałabym na głos. Juz chyba nie ta cierpliwość,nie te oczy,nie ten zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix czy juz lepiej sie czujesz,przeszło zapalenie? I nie wiem co jeszcze napisać.Pewnie pozycze milego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ pomalowałam sufit i ściany w kuchni. Przy okazji sporo schowków i półek do sprzątnięcia było ;) Dzisiaj znalazłam sklep który ma kurtki NorthFace w jeszcze lepszych cenach i złożyłam zamówienie. Z okazji niższej ceny kurtki (o 3stówki) zamówiliśmy też czapeczke tej samej firmy ;) No i spoko. Małż zadowolony przestał zrzędzić. Orsejko - wiem jak sie czujesz ❤️ - ja też zawsze fizycznie zapierniczam w moim domu. Ale tak jak piszesz: mimo że plecy pękają to zadowolona jestem bo mam dom pod kontrolą i póki jesteśmy jeszcze aktywni to wszystko "chodzi" jak należy. Mieszkanie - dom to studnia bez dna: ciągle jest coś do zrobienia, w jednym kącie skończy się to w drugim trzeba zacząć, o wydatkach nie wspomne ... Chciałabym wymienić stół na okrągły :O Po nowym roku może to zrobimy. Dobrej nocki wszystkim życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Tekla, a ja mam w kuchni okrągły stół :classic_cool: Znalazłam go w sklepie, który zwozi towar z Anglii, używka, ale w dobrym stanie 250 zeta :D M odpukać znosi chemię rewelacyjnie, bez skutków ubocznych, lekarka mówi, że chciała by więcej takich pacjentów :) U mnie zima na całego, dzisiaj z pracy do domu ( mam 12 km ) moja podróż trwała 1,5 godz. Autobus stanął w poprzek drogi, prawie wylądował w rowie, wyciągnęli nas, jakoś powoli pojechaliśmy dalej. Niestety do mnie jest pod górkę było tak ślisko, ze autobus znowu stanął, ale wszyscy z mojej miejscowości wysiedli i ruszyliśmy do góry z buta :P Nie cierpię zimy, zawsze mówię, że lato najlepsze nawet kiedy upały :) Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×