Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość gość
Onika-i jak?? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Onika i jak tam sytuacja u Ciebie? Asia powiedzieliscie już rodzicami? :) co tam dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na razie wie tylko mama i przyjaciolka:) a reszcie powiemy po badaniu:) nie bedziemy dluzej czekac tylko dlatego, ze chcemy wykupic strych nad tesciami i przerobic na mieszkanie, wiec sila rzeczy musza sie szybko dowiedziec;p Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Hej dziewczyny, ja po teście - negatywny . Wiedziałam że nic z tego bo czułam to :-) tylko już 35dc a @ nie przychodzi a chciałabym rozpocząć już nowe starania :-) Miłego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogo-szkoda, ale może akurat w kolejnym cyklu:) tylko pij ten specyfik:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My powiedzieliśmy rodzicom. DZiwnie zareagowali. wOgóle bez emocji. Może w ten sposób ukrywają szok. Ogo głowa do góry! W końcu się uda. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Paula ja też raczej na wszystko reaguje bez większych emocji może taki typ po prostu :-) Asia pije od wczoraj ten specyfik. Piszą że trzeba pić 3 miesiące ale wielu udaje się już w pierwszym cyklu :-) pomaga on przy policystycznych jajnikach a u mnie tego nie stwierdzili więc jestem dobrej myśli. Podobno reguluje też cykle a mi bardzo by się to przydało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. Pewnie musi do nich dojsc ta wiadomosć i muszą sie z nia oswoić. Ja ze swoimi rodzicami niby mam dobre relacje, ale to wygląda tak tylko z punktu widzenia innych, owszem spotykamy się często, jeździmy na różne wycieczki, atrakcje, ale tak zebym opowiadała im o wszystkim, zwierzała się, to raczej nie :) Dlatego oni też dowiedzą się jak skonczy się 1 trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Hej, gin powiedziała, że najpierw apteczne specyfiki a jeśli nie pomoże to w poniedziałek przepisze antybiotyk.Na pocieszenie dzisiejsza beta 1758.0 czyli chyba ładnie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Jestem agentka, jak Twoja beta ? Wiola, jak młody, lepiej ? Ogo, dopóki nie ma @ jest nadzieja ☺ Mój chce powiedzieć rodzicom po usg, bo dłużej nie wytrzyma.Ja wolałabym po pierwszym trymestrze.Moi rodzice wiedzieli jeszcze zanim ja, bo tam u góry nic się przed nimi nie ukryje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice już przetrawili i teraz widać że się cieszą. Ja nie umialabym tego przed nimi ukrywać. Chciałam żeby ze mną byli od początku. Beda mieli więcej czasu żeby przygotować się do roli i dla maluszka wszystkie klamoty i ciuszki odświeżyć:) P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie czujecie? Ja w miarę dobrze. Parę razy mnie zemdlilo i piersi mnie bolą przy Każdym dotyku a poza tym spoko. Nawet brzuch mniej boli. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-to super, bo juz sie martwilam:) pewnie serduszka u Twojego maleństwa jeszcze nie bylo widac?:) Pauluna-znowu mamy podobnie:p mnie bola piersi, ale to takie raczej pieczenie jakby brodawek i brzuch juz mniej niz wczoraj:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Asiu nie miałam usg,na to za wcześnie. To dopiero 13 tego ☺kurde dziewczyny nie macie pojęcia, jaki ja mam apetyt,jak przed @ .Mam nadzieje,ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu... Ja to dzisiaj jadlam placki po węgiersku, jutro we wesele, a później to juz muszę się troche ograniczać, bo aż się boje stanąć na wadze, a co dopiero pozniej będzie:p Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, tez macie takie jakby "uplawy" ciążowe? Ze mnie to leci taka woda, czasem cos białego i czasem to aż pól bielizny mam mokrej:p Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
hej dziewczyny :-) u nas już lepiej z Młody, ale nikomu nie życzę przeżywać tego :-( Asia ja właśnie mam takie upławy, że normalnie czasem jak poleci to się zastanawiam, czy ja moczu nie trzymam czy co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Dziewczyny to podobno normalne,ja póki co mam tam inny problem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam raczej sucho, powiem wam dziewczyny, że przelatalam całe 2 dni zwiedzając, cały czas na nogach do poznych godzin nocnych i gdyby nie to że mnie cycki bolą i szybciej czuję zmęczenie to nie zorientowałabym sie bez testu że w ciąży jestem. Oby tak było przez resztę ciąży !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jednak kiepsko:( najprawdopodobniej zdążyłam juz złapać jakiegoś wirusa, bo od rana miałam biegunkę, na weselu uderzylo wszystko ze zdwojona sila plus wymioty:( Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu współczuję. Ja w nocy obudziłam się z takim bólem brzucha ze nie wiedziałam co mam robić ale przeczekalam i przeszło . P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach przeszlo:) wczoraj caly dzień przespalam, tak sie zle czułam, ale mysle, ze dzisiaj juz stane na nogi:) Paulina-to dobrze, ze tez Ci minelo:) Cos czuje, ze jeszcze niejedno wycierpimy:p Nowa prace mam zacząć od 11, a w piatek mam jeszcze inna rozmowę, wiec zobaczymy:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, dobrze że już lepiej się czujesz. Tak sobie myślę, jak wytrzymasz w nowej pracy, bo przeciez musisz czekac na umowę na czas określony, a to trochę pewnie zejdzie. Żeby nie zorientowali się, że np. widać brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze nie będzie tak zle, bo wystarczy mi umowa na okres próbny, ktora mam dostać po miesiącu, wiec mysle, ze za 1,5 miesiąca nie będę miała jakiegoś super brzucha, ewentualnie będę nosić luźne bluzki:) bardziej martwię się o to, jak będę się czuć:( dlatego mimo wszystko szukam jeszcze czegos innego, gdzie od razu dostane umowę na okres próbny. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz racje, bo trzeba być w min. 12 tyg ciąży i pracodawca ma Ci obowiązek przedłużyć umowę do dnia porodu. Właśnie, najważniejsze żeby ominęły Cię wymioty, mdłości idt, przecież nie każda kobieta je ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie:) musze byc powyżej 12 tygodnia, w momencie, w ktorym konczylaby mi sie umowa, takze to juz jest akurat pewne:) Tych wymiotów to sie akurat boje... Dlatego moze uda mi sie jeszcze znalezc cos od razu na umowę na okres próbny, zobaczymy:) 2,3 miesiące wcześniej zaszlabym w ciaze i nie byloby zadnego problemu:p Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa pomyliam sie:p po tym miesiącu zlecenia mam dostać umowę na czas określony, ale to i tak bez znaczenia:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też macie tak ze czasem tak boli brzuch jakbyscie za chwilę miały dostać okres? Ja przez to ciągle myślę że może być coś nie tak wkurzona mnie to. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×