Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gryph

Nie chcę być samicą rozpłodową

Polecane posty

Gość gość
rozumiem i ciebie i te ktore chca miec dzieci.je jestem gdzies w polowie.tylko o nikim sie nie wyrazam w ten sposob.ludzi trzeba szanowac o ile nie wyrzadzaja nikomu krzywdy ani nie rania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Gdzie jesteś, Gothicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, możesz nie rodzić, bylebyś nie pisała powieści , te wpisy dają pojecie o twoich możliwościach twórczych (trudno powiedzieć, czy wiecej w nich pretensjonalnosci czy banału ). Chociaż z drugiej strony, jeśli w dodatku malujesz tak, jak piszesz, to może jednak lepiej zacznij rodzić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Doprawdy, grubianinie? Od wczesnych klas podstawówki nauczyciele mówili mi, że mam talent literacki. Co masz do stylu literackiego moich wpisów??!! Chyba przestanę zaglądać na to forum, bo poziom grubiaństwa jest tutaj wyższy niż gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmnażanie tępoty
tylko patologia i tępaki mają się rozmnażać, bo takimi łatwo manipulować i z nich korzystać w celach niewolniczych, reszta ma wymierać genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Z moich obserwacji wynika, że im kobieta lub mężczyzna są bardziej wrażliwi, bardziej inteligentni, tym większą mają awersję do rozmnażania. Ludzie gruboskórni, mało inteligentni i nieczytający książek lubią przekazywać materiał genetyczny, podtrzymywać ten przerażający cykl, ten straszliwy pochód śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Mam rację, prawda? I talent literacki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji, często jest tez odwrotnie. Nie ma tu żadnej reguły i na pewno instynkt rodzicielski nie zależy od poziomu IQ. Gdyby byłam młoda i głupia jak wy to myślałam dokladnie tak samo. Teraz to się zmieniło, bo w końcu pojawił się człowiek, który zasługuje na to, żeby być ojcem moich dzieci. Mniemam, ze tego nie rozumiecie, bo albo jesteście samotni, albo w niedojrzałych związkach. I nie, nie jestem mało inteligentna. Czytam bardzo dużo książek. Z resztą nic dziwnego, jestem na doktoracie z dość dobrego kierunku. No tak, przeciez dla was i tak jestem gruboskórną i niezbyt inteligentna, bo chce mieć dzieci, prawda? :) Możemy porozmawiać jak dorośnięcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Przepraszam za literówki, nie przyzwyczaiłam się jeszcze do nowego telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Czy autorka ma jakieś oficjalne dane na podstawie których podaje swoje tezy? Twoje teorie są czysto zsubiektywizowane i palcem na wodzie pisane. "Ja nienawidze prokreacji, a wiec osoby myślące inaczej są głupsze". Też mógłbym wymyślić teorie, że np. osoby wrażliwe są czesto bardzo mało inteligentne i niezaradne życiowo, szybciej umierają i są kiepskim materialem na partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćielka
Fuuuuj ten twój obrzydliwy opis w temacie! :( Powiem ci tak niech inni robią sobie co chcą CO CI DO TEGO? Jak się to czyta to się można zniechęcić do tych spraw... Ale wiesz co ......... myślę że i tak po jakimś czasie minie ci to bo niektóre osobniki głównie nastoletnie nie mające dobrej edukacji seksualnej tak mają no cóż :D i KAŻDY CZŁOWIEK MA POCIĄG SEKSUALNY!!!! Natury nie oszukasz! I nie obrażaj matek! BO JEDNA Z TYCH MAM WYDAŁA CIĘ NA ŚWIAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam ze masz autorko rację, ja mam takie samo podejście. Wolę pogłębiac swoją wiedzę i rozwijać sie intelektualnie niż dawać sie wydymać co wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez od razu pomyślałam, że to nastolatka, która nawet nie wie co to seks, albo inna opcja- zazdrosny pasztet, którego nikt nie chce. Co się z tym wiąże, nie ma szans na założenie rodziny. Stad jest nienawiść do ciężarnych, do kobiet, które urodziły niedawno dziecko itd. Ja też zazdroszczę kobietom w ciąży, ale jest to pozytywna zazdrość, bo wiem, ze sama mam szanse w niej być, bo mam wszystko co do tego potrzebne. Nie, nie mowie tu tylko o "byku rozpłodowym". Wiadomo, ze dla takich jak autorka tylko to by wystarczyło. Ale mamy mieszkanie, dobra prace, wszystkie warunki, żeby wychować dziecko bez niczyjej pomocy. Gdyby nie to, być może też bym nienawidziła ciężarnych tak jak autorka i wypisywałabym takie rzeczy myśląc, że ciężarne się tym przejmą hahaha. Chociaż nie, nie wiem czy byłabym aż tak głupia. I jeszcze to pisanie o niskiej inteligencji. Haha. Póki co najniższą inteligencje niestety wykazuje autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydymanie co wieczór nie przeszkadza w rozwijaniu się. Nawet pomaga, bo nie ma nic gorszego niż bycie sfrustrowanym z powodu braku seksu. Współczuję wam. Nie mogłabym żyć bez tego. Po dobrym seksie dużo lepiej idzie mi pogłębianie swojej wiedzy. Jak byłam dziewicą jak wy, to szlo mi to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Kochana Gryph. Te obrazki są piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś gorsza dlatego, że nie chcesz mieć dzieci. Jesteś gorsza, bo jesteś kaleką emocjonalną i osobą o wybujałym ego. Zachowujesz się jakby sam fakt nieposiadania dzieci i nieuprawiania seksu stawiał cię intelektualnie i mentalnie powyżej reszty ludzkości, a prawda jest taka, że masz po prostu biologiczny defekt, a nie wyższą świadomość i inteligencję. Nie chcesz dzieci? Twój problem, czy wybór, ale nie dorabiaj do tego ideologi co? A tak nawiasem temat wygląda jak prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, racja! mamuśki się bardzo rozwijają, zmieniają pieluchy, łażą po supermarketach w poszukiwaniu promocji na papier toaletowy a wieczorami oglądają m jak mdłosć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ideologię to sobie dorabiasz ty gościu z 10:05, osoab o dużej wrażliwości nie bedzie sie pieprzyć jak zwierze bo jej intelekt stoi w sprzecznosci z takimi instynktami zwierzęcymi. Z resztą jak wiadomo zwierzęta nie mają intelektu więc ludzie tego pokroju tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.08 jednak jesteś niedor****** i sfrustrowana, bo prawie monitor oplułaś ze złości :D hehe. Jednak seks uspokaja człowieka :) kup sobie wibrator, to ci przejdzie :) pisz sobie co chcesz, seksu ci brakuje i nie chcesz sie do tego przyznać. No ale sciemniaj dalej, chetnie poczytam te bajki napisane w nerwowym tonie :) jak byłam zmuszona wytrzymać tydzień bez seksu to tez tak sapałam do innych jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę się kochać z facetem, a wy sfrustrowane dziewice dalej sie kłóćcie na tak durny temat, bo nic innego nie macie do roboty. Tak właśnie się rozwijacie :) na kafeterii. A ta, która pisała, ze matki się nie rozwijają, bo pieluchy zmieniają i nie maja czasu. A ty się rozwijasz? Właśnie widać na co czas tracisz. Czytanie postów na kafeterii nie zalicza się do poszerzania horyzontów, wiedziałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×