Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Młode małżeństwo z dzieckiem na wynajmowanym

Polecane posty

Gość gość
Ale ta od rozpłodu ma w sumie rację, bo to już nie te czasy, że się siada jak ta żaba, rozkłada ręce i nie ma wyboru. Można sobie po maturze jechać do UK, porobić parę lat w fabryce, odłożyć i dopiero wracać i myśleć o rodzinie, a nie zaczynać tak trochę od du-py strony, a potem babki dają na mszę za was, bo na życie nie starcza i nie wiadomo co będzie jutro. Napisała może chamsko, ale ogólnie ma racje, bo wy wszystkie macie pewnie po dwadzieścia parę lat dopiero. Nie ubyłoby was jakbyście poczekały z dziećmi te 5-7 lat, żeby zarobić na ten start w dorosłość jak wiedzieliście, że rodzina biedna i wam nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TBS sa bardzo drugie i mało kogo na to stac . U nas jak wybudowali to polowe mieszkań stało pustych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych bez zdolności kredytowej to jest MDM, a nie TBS. Jak ktoś ma zdolność kredytową to powtarzam raz jeszcze: idzie bezpośrednio do banku, a nie do MDMu. Przyswój to sobie wreszcie. TBS jest dla ludzi ogólnie bez zdolności finansowej, którzy ledwo ciągną od wypłaty do wypłaty i ledwo im styka na opłaty i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ja nie jestem biedna, ale na TBS się nie łapię. Biedni łapią się na socjalne - ja się nie łapię. Bo już wszystko brałam pod uwagę. Nie masz zdolności to Ci żadne MDM ani inne cuda nie pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stały puste bo mało ludzi wie co to jest i interesuje się tymi programami. Nie oszukujmy się bo grupa docelowa tych programów to są prości ludzie, którzy często bulą na wynajem u prywatnych osób, albo żyją kątem u krewnych z którymi są w wiecznym konflikcie, ale nie ruszają się z miejsca, bo w ogóle nie wiedzą że mają jakiekolwiek inne opcje. To nie są informacje które zobaczą w reklamie między Tańcem z gwiazdami a M jak miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla tych bez zdolności kredytowej to jest MDM, a nie TBS. Jak ktoś ma zdolność kredytową to powtarzam raz jeszcze: idzie bezpośrednio do banku, a nie do MDMu. Przyswój to sobie wreszcie. TBS jest dla ludzi ogólnie bez zdolności finansowej, którzy ledwo ciągną od wypłaty do wypłaty i ledwo im styka na opłaty i życie. x ha ha ha ha ha ha idz bezmózgu bo robisz tu bałagan . W tbsie maja czysnszu np 800-1000 zł za 2 pokojowe mieszkanie . Pewnie biednego na to stac . Idz bezmózgu stąd i nie wracaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" TBS jest dla ludzi ogólnie bez zdolności finansowej, którzy ledwo ciągną od wypłaty do wypłaty i ledwo im styka na opłaty i życie." GDZIE ? gdzie tak jest bo u mnie 3w mieście (70 tys miesz) malo kogo stac na tbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tbs najgorsze co moze byc moze wplacasz 30procent ale czynesze sa mega wysokie i to nigdy nie jest twoje a plqcic trzeba za 2 paokoe ok 1000zl i wiecej jaki sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Stały puste bo mało ludzi wie co to jest i interesuje się tymi programami. Nie oszukujmy się bo grupa docelowa tych programów to są prości ludzie, którzy często bulą na wynajem u prywatnych osób, albo żyją kątem u krewnych z którymi są w wiecznym konflikcie, ale nie ruszają się z miejsca, bo w ogóle nie wiedzą że mają jakiekolwiek inne opcje. To nie są informacje które zobaczą w reklamie między Tańcem z gwiazdami a M jak miłość. x rozpedz sie a potem z całej siły walnij głowa w mur . koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TBS to czasem wychodzi drożej niż wynajem :D ja nie wiem skąd wy te rewelacje bierzecie chyba z CHWILI DLA CIEBIE :D Ja jestem bardzo w temacie bo mieszkania szukam od roku czasu. Tzn. sposobu na mieszkanie bo mierzi mnie już ten wynajem od 5 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Stały puste bo mało ludzi wie co to jest i interesuje się tymi programami. Nie oszukujmy się bo grupa docelowa tych programów to są prości ludzie, " Prosta to jesteś ty . TO sa drogie mieszkania i bardziej opłaca sie wynająć nowe ładnie urzadzane mieszkanie niz placic za tbs No i ta pierwsza wplata to ok 50 tys zł To jest bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ty rąbnij łbem w mur. Weź poczytaj trochę zasad jednego i drugiego programu zamiast pieprzyć jak potłuczona. TBS mają wyższe czynsze bo lokator spłaca kredyt w czynszu tłuczku! Mieszkanie TBS może być twoje, jak je spłacisz. Jak nie w tym pokoleniu to w kolejnym. Ale nie pisz dyrdymałów, że nigdy nie będzie twoje i że nie możesz go wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 50 tysi to mieszkanie 2 pokojowe 50 metrów można kupić na przetargu od miasta. Dostajesz listę prac do wykonania i rok czasu na to :D wkładasz 20 tysięcy i mieszkasz NA SWOIM mając śmiesznie mały czynsz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wynajem to nic złego, mieszkanie kupiłam z mężem 6 lat temu z programem RnS. Wtedy nie planowaliśmy że będziemy mieli dzieci i kupiliśmy dwa pokoje w centrum miasta (co z tego że wszytko pod nosem jak nie ma tu skrawka zieleni) . Piorytety się zmieniły, końcem zeszłego roku zdecydowaliśmy że jednak spróbujemy zajść w ciąże, udało się . Jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie żeby mieszkać z dzieckiem w takim miejscu w dwóch pokojach więc za dwa lata sprzedam mieszkanie, rozliczę się z bankiem i też będę wynajmować większy metraż w jakiejś ładnej okolicy. Wszystko jest dla ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jestesmy mlodym malzenstwem na razie bez dzieci. Wynajmujemy juz 4 mieszkanie i na tym zostaniemy chyba dluzej. Obydwoje z biednych rodzin. Kredytu nie dostaniemy bo nie mamy stalych prac. Jest niefajnie, jedna pensja idzie na mieszkanie, byl czas ze ja nie pracowalam chwile i zylismy z oszczednosci. Chcielibysmy miec dziecko ale troche sie boimy. Na szczescie maz podnosi kwalifikacje i niedlugo bedzie mial lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wynajem to nic złego, mieszkanie kupiłam z mężem 6 lat temu z programem RnS. Wtedy nie planowaliśmy że będziemy mieli dzieci i kupiliśmy dwa pokoje w centrum miasta (co z tego że wszytko pod nosem jak nie ma tu skrawka zieleni) . Piorytety się zmieniły, końcem zeszłego roku zdecydowaliśmy że jednak spróbujemy zajść w ciąże, udało się . Jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie żeby mieszkać z dzieckiem w takim miejscu w dwóch pokojach więc za dwa lata sprzedam mieszkanie, rozliczę się z bankiem i też będę wynajmować większy metraż w jakiejś ładnej okolicy. Wszystko jest dla ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to dlaczego moi znajomi mają mieszkanie TBS BEZ MOŻLIWOŚCI WYKUPU ????!!! Nigdy nie będzie ich, nigdy nie spiszą aktu notarialnego na odrębną własność lokalu mieszkalnego choćby na rzęsac stanęli i uszami zaczęli klaskać nie zrobią nic. Mogą tam mieszkać do końca życia - to wszystko ! To jest wynajem tyle, że od miasta a nie od prywatnej osoby bądź dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RNS to dzisiejszy MDM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 Mniej więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo może to są prości ludzie, którzy nie wiedzą, że spłacają je w czynszu ani nie znają zasad, bo nawet nie zrozumieli treści umowy którą podpisali. Na Kafe to każda mundra bo ma njusy z pierwszej ręki, czyli od znajomych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kredytu mieszkaniowego z programem MDM (Mieszkanie dla Młodych ) tez trzeba mieć zdolność kredytową i wkład własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań pieprzyć o tej zdolności i wkładzie tylko do groma przeczytaj warunki i zasady programu! Bo mi się już powtarzać nie chce, że jak masz zdolność kred. to idziesz prosto do banku a MDM całujesz w du-pę bo ci jest nie potrzebne do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ręce mi opadają jak czytam niektóre wypowiedzi po co się rozmnazam bo k***a mam 34 lata na karku i nie chce się obudzić z ręką w nocniku ze np za 3 lata nie będę mogła zajść w ciążę a zdolności kredytowej i tak mieć nie będę tepaku !!! Co ci do tego??? Z głodu nie umrę najwyżej wyjade za granicę i chuj ci do tego idiotko! A słownictwo takie bo widzę że inaczej się tu dyskutować nie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Tbs jest mega drogi u mnie na osiedlu są bloki TBS i wiem ze bardzo dużo płacą ludzie za te mieszkania miesięcznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co robiłaś przez ostatnie 14 lat, że w wieku 34 masz tak dup|owo? Nie mogłaś wyjechać gdzieś dorobić jak inni ludzie, skoro nie miałaś perspektyw na normalne wynagrodzenie w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesowałam się TBSem poważnie. Byłam pytałam by potwierdzić wiadomości od znajomych. Rozmawiałam z panią w siedzibie TBS i wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze tbs sa drogie i nia ma możliwości wykupu. Dlatego wiele z tych mieszkań stoi pustych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna z rzetelnymi informacjami: a bo łu mnie na łosiedlu ludzie gadaju, że podobno drogo :o Jedna ma info od znajomych (pewnie takich światłych jak ona sama), a druga z osiedla. Hahaha Rozumiem, że przeczytanie formalnych zasad z formalnego źródła wykracza poza wasze zdolności poznawcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno cię obchodzi co robiłam i jakie miałam życie!! Nie każdy ma rodziców którzy dają dziecku na studia i utrzymują do chuj wie którego wieku, niektórzy muszą ciężką pracą sami na nie zarobić a w życiu i tak może się wszystko posypać Ale co ty możesz o tym wiedzieć! Z kim ja w ogóle dyskutuje tutaj. Szkoda klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna i ta sama osoba pisze. Przecież wystarczy wejść na infor czy gdziekolwiek i masz artykuły o wykupie lokalów TBS itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×