Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Sikacze tak maja, stezenie w krwi a w moczu to dwie bajki, dziewczyny mialy juz wypasione bety a sikacze im nie wychodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly2233
Sunshine karolcia gratuluję bet trzymam kciuki za przyrosty u mnie dziś 5dpt pomału leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważna jest beta , zobaczysz przyrost, nie stresuj się sunshine... miłego dnia dziolszkki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
głupie sikacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa historia ostatnich wpisów Sanitas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine_111 sikacza to sobie zrób za tydzień, nie wcześniej. Na pamiątkę, a nie teraz na potwierdzenie. Sikacze naprawdę wychodzą późno, nie ma co się nimi stresować. Robisz najlepszy możliwy test - z krwi - i on mówi ci prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Beta 37,14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
TSH skoczyło 2,61 Dobrze, że wzięłam już dziś większą dawkę Eutyroxu... Ciągle boję się cieszyć... Tak bym chciała już mieć 100..., albo lepiej 1000... Ale przyrosty są optymistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że rośnie kochana. Zabrzmię jak jakiś zgred, ale chciałabym choć raz zobaczyć 5 na wyniku bety. Pewnie bardzo cierpiałabym, gdyby potem beta zaczęła spadać, ale wiedziałabym, że cokolwiek może urosnąć. Mnie ciągłe zera bardzo ciągną w dół. Bardzo. Więc ciesz się kochana, że beta rośnie, dzidziuś się rozwija a za 8 miesięcy będzie pięknym bobaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ale się ciesze Kochana :) Ja w poniedziałek robię bete i tsh a ile bierzesz euthyroxu??? Sil Gonal mam otwarty zostało mi po stymulacji ale igły są nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję dziewczyny :) jesteście Kochane :) Sil, wiem. Ja też się najbardziej cieszę z tego, że to pierwszy zarodek, który nie przestał się rozwijać. I to jedyny po tej felernej stymulacji (2gi się nie zapłodnił). To daje nadzieję... Żałuję też, że od razu nie brałam EG i AH - ale o tym dowiedziałam się dopiero z forum. EG powinien mieć każdy moim zdaniem. https://www.youtube.com/watch?v=boH4xTEhjZM On wciąga zarodek pod naszą pierzynkę ochronną (tak niefachowo bardzo), a nie skazuje go na tułanie jeszcze 2-3 dni, że może się przyczepi, a może nie. AH znalazło się samo w komputerze. Nie prosiłam o nie, choć chciałam, ale zapomniałam. Widocznie uznali, że słaby zarodek, gruba otoczka, stara baba albo dużo niepowodzeń - bo takie są wskazania :) Karolciu, ja biorę bardzo dużo Eutyroxu. Mam wycięte 3/4 tarczycy, i odkąd się staram, ciągle zwiększałyśmy z Endokrynolog dawkę, żeby TSH było poniżej 2. Aż stanęłyśmy na 150 i 175 na zmianę. A i tak mi ciągle skacze to TSH. Teraz wzięłam 200 - tak mi przepisała kiedyś Endo na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...jak się czujesz? Ty wogóle nie bierzesz Fragminu? Mi dr przepisała ostatnie opakowanie i mniejszą dawkę i powiedziała, że już odstawiamy a ponoć to się tak dlugo bierze? Stwierdziła, że nie ma potrzeby już brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine mi tez sikacze na poczatku nie wychodzily... Takze nie masz się co stresować na zapas. Dla spokoju powtórz betę za 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia885 to ja na gonal się nie załapię bo on jest po otwarciu ważny tylko 28 dni (czyli od pierwszego zastrzyku) :( A ja jak coś będę potrzebowała gonalu na jesień. Sunshine_111 ja Embrioglue miałam przy każdym podejściu, a nacinanie otoczki teraz przy poprzedniej. W poniedziałek oczywiście będę ponownie pytać czy u mnie zastosują oba rozwiązania, ale zwykle jak już raz dostało się wskazanie to potem jest oni kontynuowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję smutasku w miarę dobrze, czasami mam jakieś młdłosci ale nie wymiotuję, ciagle chce mi sie spać, a drzemki w ciągu dnia to standart. Ja zamiast fragminu biorę Acard, dr P kazała jeszcze nie osdtawiać. a ty jak samopoczucie. ty masz dwóch lokatorów wiec objawy bedą dwa razy wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kiedy masz mieć wynik helico? Bo jestem ciekawa... Powiedzcie mi, czytałam w necie o tych przeciwciałach przeciwjądrowych , ale tak w skrócie to co to jest za badanie, bo na necie nie ma info jak to sie ma do płodności. Co prawda mam ujemne, ale tak z ciekawości pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe z tym helictobakterem, jak mi się 1 ivf nie powiedzie, to też sobie to zbadam. Póki co jestem bardzo dobrej myśl. Dziś podpisaliśmy umowę 2+1 i niech się dzieje, co chce. I tak już nie mamy na nic wpływu. Moje jajka rosną jak na drożdżach, 5ds i mają już 14 mm, jest ich w sumie 12 szt. Estradiol: 1100 pg/ml , Progesteron: 0.197 ng/ml Dr przyjął mnie wcześniej i badanie krwi robiłam dopiero po wizycie. Czy moje wyniki są dobre? Od jutra mam jeszcze 3 zastrzyk cetroide jutro i w poniedziałek, w poniedziałek rano wizyta, myślę, że już się dowiem wtedy kiedy punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia Trzymam kciuki za piękne komóreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, jakie ty miałaś wyniki hormonów, że transfer został przełożony? Można to już stwierdzić na podstawie dzisiejszych wyników, czy muszę czekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja mam lekko dodatnie p/p.jądrowe ale dr M powiedział ze na to encorton... Jak sie to ma do płodnosci tez w sumie nie wiem. Dr powiedział ze to nic takiego lekko podwyzszony wynik i encorton na to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia po pierwszych podaniach było wszystko w porządku, dopiero następne dr powiedział ze są dość wysokie i nie chce ryzykować. Pierwszy estradiol miałam ok600 a następny ponad 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek czy recepta na dupas jest ze zniżka? Jeśli tak to ja bym odkupila od Ciebie MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helicobakter ma niestety 90% spoleczenstwa ale nie kazdy ma objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo duphastonu nie ma na zniżkę. Ten lek nie jest refundowany. Kosztuje 1 op. 30 tab. Ok 29-33 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dzieki. Za linka do artykułu dr gryki. Bardzo ciekawy.. Szczególnie interesujący wątek. Dotycz. Intralipidu i encortonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×