Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość Sunshine_111
97,7 uffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia to za Twoją bete też kciuki zaciskam:) Sunshine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolciu raczej nie, też blondynka, ale trochę ciemniejsza. Ma 2 nazwiska (nie mam teraz dok. przy sobie) przyjmuje w gab. nr 3 i ma specjalność chyba ginekolog-położnik, więc raczej nie ona. Ale bardzo miła, sama się zainteresowała papierkami jakie przyniosłam, moją lista pytań, wyjaśniła wszystko, spokojnie przed badaniem, po badaniu, i jeszcze na koniec zapytała, czy mamy jakieś pytania !!!!!!!!!!! (Po milionie pytań zadanych wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Dobrze sunhsine, uważaj na was teraz :) sil jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek pisałam nie dziękuję juz recepta na dupa nie potrzebna! Sunshine piękny przyrost gratuluję! Karolcia trzymam kciuki! Lalika jak się czujesz? lepiej z mama? Kiedy beta jutro? Kurcze mocno trzymam kciuki żeby się udało! Jak zresztą nam wszystkim tutaj.Hope Agula dziękuję za odp w sprawie tych badań skonsultuje to jeszcze z dr M,pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine super przyrost leż, odpoczywaj bedzie dobrze karolcia trzymam kcuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mamy 5 zarodków :) 2 mrożą dzisiaj a 3 trzymają do 5 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ten niepokalanek mi dr przepisala w dniu transferu ze mam go brac ale wtedy nie brałam bo dosta£am tych zaparć i wymiotowałam. Zaczęłam go brac teraz, akurat od 1dc tylko ze ja jestem przed crio i po transferze tez go będę zażywać. Myślę ze spokojnie mozna go brac caly czas ale warto zapytac jeszcze lekarza. Zaopatrzyłam sie dzis w aptece w selen, cynk, omega 3. Do tego biore femibion, ten niepokalanek i chyba acard zacznę juz stosowac bo rok temu przed crio tez go miałam. Jutro wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję dziewczyny :) Tasia super! Smutasku, 3x1, a Ty jak miałaś? Pani Dr. po badaniu stwierdziła, że tragedii nie ma na razie z tymi plamieniami, ale mam uważać. Pytała się też, czy mieliśmy szczepienia, bo allo mlr tylko 26%, więc jeszcze wszystko się może wydarzyć, nie mamy na to wpływu, ale muszę myśleć pozytywnie, betka bardzo ładnie przyrasta. O Atosibanie wypowiadała się tak, że "niektóre kliniki go stosują...", jej zdaniem lepsze relanium, za to intralipid zaleciła jak najbardziej powtórzyć, żeby zmniejszyć ryzyko odrzutu przez organizm, i powiedziała, że takie działanie ma też trochę Fragmin. Karolciu, Trzymam kciuki za woja betkę. Na pewno będzie powyżej 200, a coś tak czuję, że dużo więcej, bo wydaje mi się, że będą bliźniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunshine powodzenia oby wszytsko szlo w dobrym kierunku !!! a teraz lezec lezec lezec , zero pracy czy latania ... ja tez mialam plamienia na poczatku ciazy.. wynikaly one z jak sie pozniej dowiedzaialam nadzerki.. ja bralam wtedy 3x2 luteina, i 3x1 duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine. ..ja mam 3x2 duphaston. A pytałaś może do którego tc ten Fragmin będziesz musiała brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Aha, jeszcze spadł mi poziom wit D3, pomimo suplementacji! Dziwne... Więc od dziś 4000. Pytałam, czy mogę brać suplementy, powymieniałam, powiedziała, że tak, na wszelki wypadek zaznaczyła, żeby nie stosować oleju z wiesiołka. Przed ciążą jak najbardziej, ale potem już nie wolno - ja nie stosowałam, ale może komuś się przyda ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Leżę, o pracy nie ma mowy, zresztą i tak planowałam przedłużyć L4, bo w pracy nieciekawa sytuacja... Nie pytałam do kiedy będę brać Fragmin, bo miałam bardzo krótki horyzont czasowo-myślowy - kiedy będzie wynik tej bety... ;) Jak po tylu latach coś drgnie w końcu, to człowiek nie dowierza, że to się dzieje na prawdę, i że się może dobrze skończyć... Strasznie się boję, ale robię wszystko, żeby myśleć pozytywnie :) żeby tymi nerwami nie zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine gratuluję przyrostu :) napisz mi proszę czy Ty cokolwiek czułaś jakies objawy, bo ja dalej nic nie czuję. Nie wiem czy tak jest przy crio od leków ale mnie nawet cycki nie bolą a zawsze przed miesiączką bardzo bolały a dzien przed opadały. A teraz flaki cały czas. Z mama ciut lepiej :) ale i tak ja dalej w stresie. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takim etapie nie ma sie co doszukiwać oznak ciazy, prędzej bym była wyczulona na oznaki np. Skurczy żeby reagować. Dziękuje MaBo za odpowiedz, musiałam coś złe zrozumieć, bo wydawało mi sie, ze to Ania pisała, ze już nie potrzebuje duphastonu, trzymam kciuki za bety! Karolcia Ty robisz pierwsza betę czy sprawdzasz przyrost dzisiaj? Chyba nie mam głowy do pamiętania tego wszystkiego co sie dzieje na forum :) jak bym wiedziała co jest powodem mojej niepłodności ( np. Niedrożność jajowodów czy coś innego, ale potwierdzonego) to bym chyba tez nie robiła immunologi, ale przy niepłodności idiotycznej, to chyba bym zbadała wszystko co sie da w poszukiwaniu przyczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za trzymanie kciuków moje dzisiejsza beta 327,53 :) Na razie nie powtarzam bo się nerwowo wykończę ..... I proszę trzymajcie dalej kciuki bo jeszcze daleka droga przed nami Czy orientujecie się czy w sobotę jest dr M???? Sunshine ty bierzesz utrogestan czy lutinus??? Fragmin masz z refundacją?? Ja jutro ide do Internisty może wypisze mi na ryczałt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Czy też powinnam zrobić te badania nk ?pomimo że mam bete dodatnią. Nie wiem ?jak wynik allo-mlr mam 14.8% ma jakiś związek z nk? Mam za sobą trzy ciàże biochemiczne i boje się żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolciu, gratuluję! Wiedziałam, że będzie pięknie! Ja biorę Lutinus, a na Fragmin nie mam refundacji, bo nie mam wskazań. Za Lutinus, Duphaston, i Fragmin na jakies 8-9 dni zapłaciłam dziś 700 zł... Masakra... Lalika, właściwie nic nie czułam. Piersi w sumie nic do teraz. Od kilku dni boli mnie brzuch jak na okres. 2 razy miałam ciągnięcie jajnika. Aha, często chodziłam siku na kilka kropel dosłownie. Ale gdzieś czytałam, że brak objawów to też bardzo dobry objaw ;) Za pierwszym razem bardzo czułam piersi i macicę, i się nie udało. Ja podobnie jak Kasiurek uważam, że jak przyczyną niepłodności jest niedrożność jajników, to in vitro ma bardzo dużą szansę się udać, i najprawdopodobniej nie potrzeba żadnych wspomagaczy i dodatkowych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Niedrożność jajowodów oczywiście, a nie jajników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Aneta, nie wiem czy to ma związek. Ja mam allo 26% a nk niby w normie, choć robione 3 tyg po intralipidzie, więc do końca pewności nie mam, bo on ma obniżać nk. A na jakim etapie się kończyły Twoje poprzednie ciąże (jaka beta/tydzień) i jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 800zł Masakra Ja mam utrogestan który kosztuje tylko 30 zł ale muszę jechać do Czech bo mi się kończy. Ktoś tu pisał że tez nie miał wskazań a dostał refundacje na Fragmin - chyba zależy od lekarza. Miałaś dzisiaj usg robione? Pani dr zleciła Ci jakieś jeszcze badania??? Kiedy kolejna wizyta??? Ja wybieram się do Gyncentrum w piątek albo w sobotę :) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dopiero w piątek lub sobotę? Tak dużo miałaś leków? Mi Dr Cz bardzo oszczędnie rozpisała i musiałam iść dzisiaj :) Pani Dr. dzisiejsza zrobiła usg. Sprawdziła endometrium, sprawdziła jajniki czy nic się nie dzieje i zajrzała z wziernikiem, żeby ocenić te plamienia. Kazała przyjść za tydzień, ale tek we wt/śr, bo dopiero wtedy może być u mnie widać pęcherzyk ciążowy - widać przy becie powyżej 1000. U ciebie w tą sobotę to już może będzie widać... Chyba, że są 2, to wtedy chyba nie jeszcze... Więc w pn idę na intralipid - 3 tyg po transferze, a w śr. na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarze ginekolodzy przepisywali i przepisuja fragmin na refundacje place jakies 7 zl a nie 109. Wykonczylanym sie finansowo. Bo biorę go od lutego juz. Obecnie 16 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Jak wrócę do swojego ginekologa, to tez poproszę, i nie przyznam się, że badania zakrzepowe mam ok :) Zobaczymy, czy da się przekonać :) A do kiedy chodziłyście do Gyn? Do serduszkowej? Boję się iść teraz do zwykłego gina, bo Ci tutaj wiedzą co i jak po invitro i do kiedy te wszystkie leki... Właśnie. Kiedy można zmienić Lutinus na coś tańszego, luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Jejku Ewela jak ten czas leci... Ty byłaś jedną z nielicznych, którym się udało jak była ta zła passa na początku roku za moim 2gim podejściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×