Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość Tasia1989
Hej dziewczyny, my mamy kolejna dwójkę zamrożona jeszcze jeden walczy. Dostałam leki do crio i za dwa tyg zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko sunshine :( zebu jednak kropeczka malutka sobie poradziła. Zle sie czyta takie info a co dopiero Ty czujesz. Trzymamy kciuki!! Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine to czekamy do soboty na Twój wielki mały cud!! trzymam kciuki za Twojego kropka żeby dał rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po intralipidzie czulyscie sie normalnie bo nie wiem czy sama moge jechac- i dobrze rozumiem ze to jest jakas mieszanka tłuszczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine nigdy nie porównuje się wyników z różnych lab bo maja różne sprzęty i różną dokładność. Spokojnie czekaj do soboty kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine zajmij się czymś i nie biegaj po betę codziennie wiem ze łatwo się mówi no ale kochana sama sobie stres fundujesz! Trzymam bardzo mocno kciuki za kruszynka żeby został z tobą trzymaj się i nie stresuj pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiem ze to źle ale kusi mnie jutro zrobić sikanca. W sumie będzie to 8dpt 5 dniowej blastki. Test chyba juz wykryje. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika jak cie korci to lepiej jedz na betę. A nie sikacze !! Mnie nie wychodzily nawet po pozytywnej becie. Po co będziesz fundować sobie stres? Jesli by wyszla tylko 1 kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine wg mnie będzie wszystko dobrze. Drugą bete dzis robilas w innym labie i stąd ta malutka roznica. Nie denerwuj sie! Bo to nie słuzy malenstwu. Jestesmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela ja wiem tylko mnie sie wydaje ze przygotuje mnie to do porażki jakby co. Jak okresu dzisiaj nie dostanę to chyba zrobię a w Pt.i tak na betę pójdę jak @ nie będzie. Ja sie tak bardzo stresuję tym, jestem prawie pewna ze się nie udalo przez ten brak objawów i ten bol na @ ( chociaz teraz nie boli). Jak wyobrażam sobie odebrania wyniku z bety i to 0 to już łzy płyną do oczu. Chyba wolę sie przygotować. . A pamiętasz jaka mialas 1 betę?? Ze test nie wykazał. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakies 63 , to bylo juz po drugiej becie. Bo pierwsza MIAŁAM. 19. tez oczywiście test nie wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia super :) to w których dobach macie mrożaczki? Przypomnij proszę ile ty miałaś komórek pobranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Sunshine kochana czekaj spokojnie do soboty mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Lalika ja tez jestem zdania co ewela lepiej zrob bete a nie sikanca powiem ci ze ja go nie zrobilam nawet przy becie 3000 bo sie balam ze nie pokaze mi tych dwoch kresek. Ale powiem wam co zrobilam ostatnio ze wzgledu ze mialam dwa testy w domu i sie przeterminowaly stwierdzilam co mi szkodzi zrobie go 1 przed planowanym porodem i tak maja isc do kosza haha i w koncu zobaczylam dwie piekne kreski na tescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki bylam dzisiaj u lekarza nasza dzidzia wazy wedlug usg 3750g wiec nie duzo przytyla przez ostatnie dwa tyg na moje szczescie. Szyjka juz sie ladnie skraca rozwarcie na ok 2 cm wiec mozemy czekac juz tylko na akcje porodowa. Jak do pon nie urodze to we wtorek musze sie zglosic do szpitala. Tak ze kochane trzymajcie za mnie kciuki bo to chyba jak dla mnie najbardziej nerwowy czas z calej ciazy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska, kciuki zaciśnięte. Życzę szybkiego rozwiązania. Czekamy na relację po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia miałam 9 dojrzałych z czego 6 zapłodnili, 2 w trzeciej dobie, 2 w piątej i jeden jeszcze walczy do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko co się dzieje czemu się nie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Jestem, jestem Joafer:) dodawałam kilka razy posta, ale nie dodało:(Już podaje maila - bednarekmarlena@o2.pl :) z góry dziękuję :)I oczywiście za pamięć:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalika ja tez najpierw bete zrobilam a pozniej sikanca-wyszedl przy becie 76,test facelle z Rossmanna. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh dziewczynki tak bardzo sie boję isc na te betę. Okropnie ( Wy pewnie to wiecie). Ja widzę u siebie wszystkie symptomy okresowe tzn. lekki bol podbrzusza do południa, nie bolą piersi, apetyt na słodkie..a żadnego objawu ciążowego!! Jak zrobię sikanca to jeszcze będę mogla sie łudzić ;) a beta jak kryształowa kula prawdę mi powie :/ ja dzisiaj nie zasnę i nie wiem czy jutro się odważę w jakikolwiek sposób sprawdzić czy moja blastka sie zadomowiła :) Lalika ps. jutro któraś testuje chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze moje symptomy okresowe to bol głowy, napad na sprzatanie domu ze na miejscu usiedzieć nie mogę dosłownie ciągle szukam sobie zajęcia. Błagam żeby tym razem było inaczej. Jak ja panikuję:\ lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Lalika...Ty to chyba największa panikara jesteś na forum :-) idz jutro na tą betę :-) trzymam kciuki na pewno będzie dobrze. Sikanca nie rób po co się niepotrzebnie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w jakiej cenie chodzi najtaniej lutinus i fragmin 5000. Mam do sprzedania lutinus całe opakowanie 21 tabletek i drugie 20 szt bez aplikatora. Do tego mam 2 opakowania fragmin 5000, tylko w jednym 8 szt a w drugim 5 szt. Ja używam innych leków więc te mogę odsprzedać jeżeli któraś z Was potrzebuje. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęście w nieszczęściu ze przez ten tydz.mialam wylaczony umysł z powodu choroby mamy i nie myślała o in-vitro ale teraz za to wróciło ze zdwojoną siłą :) ale ja się zadręczam ale chyba wole ten stan od 0 bety bo pogodzić sie z porażka będzie ciężko ale cóż życie toczyć sie będzie dalej :) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Dziewczyny zrobiłam betę dzisiaj - niestety przegralam walkę, po raz pierwszy nie mam żadnego planu B :( Lalika, Polly i Anies 3mam kciuki, żeby Wasze jutrzejsze lub piątkowe bety przyniosły Wam szczęście ... Sunshine wierzę, ze będzie dobrze, Baska pomyślnego rozwiązania ... Dziewczyny mimo, ze nie będę się udzielać, to będę Was czytać i za każdą 3mac kciuki i dzielić z Wami smutki i radości, dziękuję za Wasze wsparcie - było to dla mnie zawsze bardzo ważne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kochana tak mi przykro :-( nie masz żadnych mrozaczkow? Boże myslalam że Warszawa przyniesie szczęście nam wszystkim. Trzymaj się cie cieplutko tak mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 jak to? Nic nie drgnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope :( :( nie wierze. Tak bardzo mi przykro. Nie wiem czym Cie pocieszyć. Kochana życzę dużo sily. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope...... Tak bardzo mi przykro, bardzo Ci kibicowalam.... A może za wcześnie..? Ehh to takie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×