Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Hope kochana a możesz mi powiedzieć czym bylas stymulowania i jakie wspomagacze miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika mi tez sikaniec nie wyszedl. Bete blastusia robilam 7dpt i mialam 32 a dzien wczesniej sikacz wskazal jedną kreske. A jakich Ty sie doszukujesz objawow ciazowych na tak wczesnej jesli sie udalo ciąży? :) ich jeszcze nie ma nawet takze sie nie stresuj. Mnie pokłuwalo w lewym boku a potem jeden dzien paskudny nol glowy i bol plecow jak na @. Nawet jak juz wiedzialam ze mam dodatnia betę to myslalam ze to pomylka bo mialam oznaki @. Idz jutro na bete bo juz Ci wyjdzie. Baska szybkiego i bezbolesnego porodu;) juz za xhwile bedIesz tulic swoje malenstwo:) Hope strasznie mi przykro:( odpocznij a za jakis czas jak finanse i zdrowko pozwoli to walcz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorciak ja kupuje lutinus za 125 zl w Bytomiu,za fragmin daje 109 zl za 10 apulkostrzykawek... napisze mojego e maila kasia.tychy@poczta.onet.pl bylabym zainteresowana....napisz mi tylko w e mailu skad jestes i jaka kwote bys sobie zyczyla. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope... Wiem ze zadne słowa Cię nie pocieszą. Trzymaj się kochana. Ja wierzę ze nadejdzie czas na plan B. Ochłoniecie. Wszystko się ułoży. To okropne przez jakie stresy i nerwy my przechodzimy. Nikt tego nie zrozumie oprócz tych co przechodzą to samo. Twój nick to Nadzieja- musisz ją mieć, ze w końcu zdarzy się Cud! Tulę Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope nie wierze! Ogromnie mi przykro byłam pewna że tobie teraz tez się uda! Brak mi słów... tule mocno I pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer dziekuje;)Hope- bardzo mi przykro, trzymaj się :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope bardzo mi przykro.... ale zgodnie z nickiem nie trac nadziei... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83, przykro mi, wierzyłam że ta Warszawa jednak nam wszystkim przyniesie szczęście. Wiem, że żadne słowa tu nie pomogą teraz, bo zrobiłaś bardzo bardzo dużo aby w końcu się udało. To tym smutniejsze, bo my tutaj wszystkie na tym forum pragniemy jednego, tego najważniejszego, walczymy, robimy tyle co mało kto, a innym udaje się od razu, z wpadki, czy niechcący zajść w ciaze. A potem słychać że duszą, głodzą, wyrzucają swoje dzieci, albo palą, piją lub ćpają w ciąży. Kochana tulę Cię mocno i wierzę z całego serca, że jeszcze będzie plan B i będziesz tuliła to swoje upragnione dzieciątko do serca. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil- wczoraj w Gyncentrum się widzialysmy. Ja się rejestrowalam do lekarza a Ty rozmawislas z recepcjonistka i Ci powiedziała ze nie ma dla Ciebie nic przygotowane ani l4 ani jakiś wyników. Baska- ogromnie trzymam kciuki za akcję porodowa myślę ze urodzisz z soboty na niedzielę hihi powodzenia kochana trzymam kciuki mocno Hope - ogromnie mi przykro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja ostatnio zapłaciłam za lutinus 3,88 za 1 tabletkę z przesyłką i to był mój najtańszy zakup, normalnie udawało mi się zapłacić w sieci ok 4,5 - 5 z kosztami przesyłki. Fragmin zwykle pełne opakowanie 20 zastrzyków ok 90-100 zł z przesyłką. Ja będę wiedziała w przyszłym tygodniu czy będę potrzebowała dalej obu leków więc jakbyś się wstrzymała ze sprzedaniem, bo ja chętnie kupię jak coś.... Jak coś pisz na @ rico_sb@op.pl Hope tulę mocno... Bardzo ci współczuję... Może to jeszcze za wcześnie na betę było? Nie miałaś robić w piątek? Vicky tak myślałam, że może to wieczorem było, bo wcześniej raczej dziewczyny obserwowałam... a wieczorem to już niewiele jarzyłam... Wiem że stały przy rejestracji dwie pary, jedna wychodziła, druga wchodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu napisałam maila. Sil_sb, powiem szczerze to co napisałam Kasi, chciałabym za te lutinusy i fragmin w tych ilościach co podałam, data fragminu do 2018 roku a lutinus 2018/2019 - 250 zł (po mojej stronie poczta lub dostawa do Tych w przypadku Kasi, bo w Tychach będę 27 maja). Sil, Kasia była pierwsza, jeżeli jednak nie zdecyduje się, to ja to mam dalej. Pozdrawiam dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyduje ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisalam ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, odpisałam. Tylko mam nadzieję że się odczytałas, bo jak zobaczyłam co napisałam to jakieś znaczki zamiast literek mi się pojawiły. Piszę z telefonu i nie wiem czy to czytelnie, czy coś nie tak mam z literkami. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Wizytę mam zaplanowaną na ok 14 dc, ale czekam na okres, ktoś nawet po wywołaniu jeszcze nie przyszedł i czekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sie ;-) Dorciak odpisalam ;-) Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy tez dzisiaj nie umiałyście spać?? Ja wariuję om bliżej piątku. Postanowiłam nie robić sikanca tylko tak jak miało być jutro beta i juz. Ale czuje ze idzie okres..to głupie uczucie mam od rana..ten brzuch. Milego dnia. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope bardzo mi przykro :( Lalika dobrze że nie robisz sikańca, wytrzymasz jakoś do jutra i mam nadzieję ze ten 13 w piątek będzie dla Ciebie i reszty betujących mega szczęśliwy:) Hope a może faktycznie za wcześnie poszłaś na badanie? który dpt miałaś wczoraj?? Baśka szybkiego rozwiązania, oby wszystko poszło po Twojej myśli :) Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tak mi przykro przytulam mocno Dziś mój 10dpt wytrzymuje bez żadnych sikancow jutro beta lalika juz c***isałam ze mam dokładnie jak ty a dziś to już masakra normalnie czuje ze @ idzie moje drogie trzymajcie jutro za mnie mocno kciuki i nie puszczajcie do poźna u mnie w Labie jest tak ze jak oddasz krew rano to po 16 są wyniki to moja ostatnia próba bardzo wieże ze tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polly a kiedy masz termin @? Jeszcze jedna noc przed nami oby okres Nas nie dopadł! Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly2233 a czemu dziś nie zrobisz bety, jak masz dziś 10 dpt? Ze stopki Hope wynika, że miała transfer 30.04, czyli wczoraj to był 11 dpt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie tez zastanawiam bo już mnie korci.... Sil Ty miałaś blastke nie? Ja mam w sobotę 9dpt ale dwóch 3.dniowych, czy za wcześnie czy jak ma wyjść to już wyjdzie beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny byłam wczoraj u pani dr hab. Genetyka po odbiór kariotypu i pokazałam jej ze mam mthfr w dwóch wariantach heterozygota..i że biorę kwas foliowy najpierw miesiąc 15 mg potem 5mg wg grygi...to mega zjechała co immunolog robi bad.generyczne ze po co zaleca takie dawki ze mam brać tylko femibion 1 i to w zupełności wystarczy. I podlamala ze to nie jest przyczyna niepowodzeń bo to po pierwsze jest tylko część genu uszkodzona ma ja ok 30%populacji, ok może powodować poronienia ale jak nic nawet nie rusza bety to to niestety nie ma wpływy. ..:( koleżance z invimedu udało się crio...brała 3x3 tabl luteiny, 3x duphaston, 2x prolutex (tez progesteron) i miała globulki z viagry ma lepsze ukrwienie i bad.progesteronu co 2 dni i w razoe czego zmiana dawkowania..dziś będę pytac dr o te różnice w suplementacji progesteronu. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies...wyjdzie Ci już beta :-) później w poniedziałek sprawdzisz przyrost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku no ja liczę przynajmniej na taką betę jak Twoja :-) właśnie Ty robilas w 9dpt... chciałam robić w poniedziałek ale może faktycznie przejade sie do gyn w sobote..... A jutro Lalika i kto w zacnyn gronie betujacych? Ania jak tam? Sil jak sie czujesz? Stawiam kawke/herbatkę dziolszki :-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziś czuję badziewnie. Mam straszne wahania nastroju, płaczę prawie cały czas, podbrzusze mnie boli mimo nospy. Zniechęcona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×