Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Czekam do jutra miałam podane 2 dniowe zarodki do jutra się jeszcze poszukuje termin @ mam na dziś bądź jutro zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam do jutra miałam podane 2 dniowe zarodki do jutra się jeszcze poszukuje termin @ mam na dziś bądź jutro zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się dzisiaj fatalnie czuję. Leb mi pęka dosłownie, tak jak na migrenę ze aż mi jest niedobrze, ble. Wzięłam apap bo musiała cos, a brzuch i tak na okres, ciągle sprawdzam czy juz dostalam. Bylam w szpitalu i zastanawiałam się czy podejsc na betę ale się boje i pojechalam do domu. Zobacze czy okres dzisiaj przyjdzie. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku biorę, poprzednio brałam 1 dziennie rano, teraz biorę 1 dziennie wieczorem bo gdzieś słyszałam, że tak lepiej, ale dla mnie chyba nie lepiej... chyba jednak jak biorę rano to mi lepiej... Może więcej tego relanium powinnam brać? Już sama nic nie wiem. A ile nospy? Bo biorę 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jak masz relanium to weź , nie zaszkodzi a może pomóc, albo więcej nospy. Ja juz nie patrzę na.ilości braanych.tabletek oby. Tylko pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ptrzymalam wyniki rozyczka Igm 13,24 Toxoplazmoza igg 16,40 Toxoplazmoza igm 0,10 Cytomegalia igg >500 Cytomegalia igm 0,255 Co myslicie? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie dziś zawitał okres jestem zła i załamana narazie to są plamienia ale do jutra pewnie się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil...ja brałam 2 razy dziennie relanium i wtedy luz był większość dnia przespalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil trzymaj się może spróbuj więcej relanium! Polly spokojnie może to nie @ może tylko plamienie zdaza się! Dziewczyny trzymam kciuki za was pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polly nieeeeee. Może to jeszcze nie okres? Kurcze znowu na nasze forum jakiś pech spadł!!!! Trzymam kciuki by to nie byla @ lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia_098
@Gość z 8:47 jak się nazywa genetyk, u którego byłaś? Możesz podac jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zarzuciłam jednym relanium już jakiś czas temu, a drugie wezmę wieczorem. Już mi lepiej, mniej mnie boli i spokojniejsza się zrobiłam. Wcześniej myślałam że relanium na mnie nie działało, ale taka zdenerwowana jak dziś jeszcze nigdy nie byłam po transferze... A nospy ile zażywałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore 3x2 nospe (zwykla 40mg, albo nospa Max wtedy 3x1) a relanium tak pomiędzy do południa i popoludniu ( pierwsze dni po 4 mg , potem po 2mg)Od dzisiaj już relanium.nie.biorę narazie jest ok. Cycki zaczynajaa mnie pobolewac i głowa,cały czas mnie cmi. Ciekawe czy dotrwam do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po punkcji. Faktycznie nic strasznego, do tego bardzo przyjemna atmosfera. Pani anastazjolog była taka miła, tak ładnie wszystko mi przedstawiła, co będą mi robić, że byłam pod wrażeniem, dzięki niej nie miałam żadnych stresów. Uważam, że za te pieniądze powinniśmy zawsze być tak dobrze traktowani. Pobrali mi 11 oocytów. W recepcji Panie mówiły, że embriolog będzie jutro do mnie dzwonił kiedy transfer i ile dojrzałych. Nie mogę się doczekać tego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly może to tylko plamienie, nie podddawaj się jak możesz odpocznij ... bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia super wynik teraz kciuki żeby były dojrzałe i się ładnie zapplodnily. to odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super peonia! Teraz byle do telefonu ;) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki anies :) żeby się tylko ładnie zapłodniły. Tak mi się marzy duża rodzinka :)) mam nadzieję, że Gyncentrum spełni moje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest szansa, że emrbiolodzy dziś zadzwonią, czy to wymaga czasu i muszę czekać do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
608744670 lub 694945175 lub stacjonarny 325065777 i wybierasz 3 - laboratorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
laika idz zrobic w koncu ta bete ! i tak tego nie odwleczesz ! dziewczyno wykonczysz sie nerwowo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badalyscie rozyczke Igg? Jakie mialyscie wyniki?bo mnie dr Igg tylko kazala zrobic wynik 13,24 i nie wiem czy dobrze... nie mam Igm zrobionego :-/ Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro juz pójdę..a dzisiaj łeb mi zyc nie daje. I tak ciągle mysle ze okres dostanę. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia daj znać jak się dodzwonisz. Oby ładnie sie zapłodniły teraz i dzieliły:) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×