Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość pustynia
hope zgadzam się z Tobą. przy tak niskich nk nie ma sensu jeszcze sztucznie ich obniżać, o ile intralipid w ogole tak działa.......... pamiejtajcie ze to tez ma wpływ na inne chhoroby- miedzy innymi nk chronia nas przed rakiem. sil-sb; provita ma duzo gorsze wyniki niz gyn i trzeba to poiwedziec glosno. I nie prawda jest, ze nie podaja w 1 procedurze 2 zarodków- osobiscie mialam podane dwie blastocysty ktore sie nie przyjely. Dopiero w gyn zarodek dwudniowy ze mna zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie nic mie bolalo to chciałam znak i od południa tak bardzo mnie boli prawa strona podbrzusza plus pachwina ze nawet nospa nie pomaga. A jutro jest data miesiączki i nie chcę nawet o tym myśleć. Dla pocieszenia z mama jest dużo lepiej :) juz pomalutku wstaje,jelita pracują ale to juz 8 doba w szpitalu. Jak ja się boję jutra :/ lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika brałam i biorę dalej zarówno encorton jak i estrofem. Od 5 dni lutinus i duphaston, od wczoraj fragmin i acard, od dziś dodatkowo relanium i nospa. No i moja normalna suplementacja - omega 3, wit d3, colostrum, miovarian (choć teraz biorę inovem bo miałam go w domu a to prawie to samo - na pcso). Ja wyszłam z GynC o 18:10. Nie było dla mnie ani L4 ani recepty i jutro mąż musi ekstra jechać. Ale za to nawet ciśnienie po atosibanie mi zmierzono. Widziałyście w ogóle że oni wyremontowali salę operacyjną? Nowy fotel jest... Po mnie dziś już były prawie same zabiegi Lipo. Chyba tylko jeden transfer był po mnie, pani też leżała trochę bo brała intralipid, a potem były tak półtora-dwu godzinne zabiegi z Lipo... aguuula2525 dzięki tobie się nie dałam, pamiętałam jak pisałaś że cię chciały skasować i im powiedziałam, że jestem w programie MZ, miałam już AH i EG i nigdy nie płaciłam. Laska powiedziała że dopyta lekarza, ale już nie pytała tylko skasowała mnie za atosiban. I pierwszy raz powiem ci widziałam na papierze, że mi EG i AH robią, bo jak podpisywałam zgodę na criotransfer to był też dokument informujący jakie procedury zastosowano na zarodkach. Oczywiście kopii tego się nie dostaje, ale przynajmniej wiem że na pewno zastosowano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustynia ja już powiedziałam, że nie będę na ten temat dyskutować. Miałam 3 razy wlewy w Provicie, za każdym razem z dziewczynami z programu MZ i za każdym razem słyszałam, że nie miały możliwości transferowania więcej niż 1 zarodka (stąd moja wypowiedź, być może po prostu 3 razy trafiłam na przypadki w których nie zgodzono się na takie podejście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil. Dokładnie. Tez mi to pokazywała. Tz ten papier gdzie było napisane co zastosowali. W koncu go nie podpisałam nawet bo powiedziała mi ze w takim razie mam zapytac dr Cz czy mamy płacic. Paranoja. A Ty to podpisywałas? Zastosowac zastosowali o tyle dobrze. Ja powiedziałam dr Cz ze panie w recepcji kazały nam zapłacic to niby się zdziwiła i usprawiedliwiła je ze dziewczyny sie często zmieniają i często sie im to myli... Nie wiem ile razy moze sie mylić tak prosta rzecz do zapamiętania no ale cóz. Szkoda ze nie ma dawnej ekipy. Pamiętam przemiłą P. Monikę bodajże. Z nią mozna było wszystko załatwic i była taka ogarnięta. Byłas cały czas na sali? Ja byłam po 13 w poczekalni. Była jedna dziewczyna na intralipid ale jej podawali w gabinecie na przeciwko recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Dziewczyny. Do którego tyg ciàży gync prowadzi ciàże? I jeśli ja jestem z rzàdówki to mam cały czas bezpłatne wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W programie 2+1 mamy do 12 tc pozniej mozna zostac i placic,ale mozna tez chodzic gdzie indziej. W rzadowce nie wiem-dziewczyny chyba pisaly ze pierwsza max serduszkowa mialy bezplatna. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta197722 do końca ciąży możesz chodzić do lekarza w GynC. Dr Piekarz czy dr Jurek czy dr Serafin - wszyscy przyjmują ciężarne o ile się dobrze orientuję. W rządówce tylko jedna wizyta po becie jest bezpłatna. Aguuula ja podpisałam najpierw nawet nie patrzyłam co, potem ona powiedziała o płaceniu to powiedziałam że nie zapłacę bo mam to za darmo w rządówce, a jeszcze się pomyliłam i za męża się podpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Ewela, minęły równo 24h miedzy badaniami. Wynik 97,7 do 123 97 wg wszelkich kalkulatorów bet jest w dolnej granicy normy (60% w przeliczeniu na 48h), ale 98 (czyli właściwie mój) już poniżej :( Zobaczymy... Mój partner się śmieje, że powinni mnie teraz zahibernować na 9 miesięcy... Chyba bym nawet chciała... A mnie skasowali za wszytko przy ostatnim transferze. Dopytywałam się, czy w rządówce tez płacę za klej i nacięcie, pani powiedziała, że tak... A tak de facto do Atosibanu miałam wskazanie od immunologa (tylko podał inna nazwę leku, ale dr Cz. powiedziała, że to to samo), więc wg interpretacji mz też to powinno być za darmo. Razem z intralipidem okrąglutkie 2 tysie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszła z paragonami i zażądała zwrotu. Ale jeśli chodzi o atosiban to musiałabyś mieć pisemną informację ze wskazaniem od immunologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy lekarze czy embriolodzy pytaja o ilosc zarodków jaka ma byc podana do transferu ? Bo rozumiem ze to para decyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zapytala przy okienku bezposednio przed transferem...ile i jakie podajemy i jaki mrozimy. Wczesniej ustalilam to na wizycie z dr M przed transferem... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil - trzymam za Ciebie mocno kciuki i za maluszki. Widzialysmy się dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
SIL trzymam mocno kciukasy odpoczywajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Hej, dziolszki które jutro testują który będziecie mieć dpt? Ilu dniowych ? Miłego dnia i walczymy dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie za 100 punktów: czy na punkcji można mieć biżuterię? obrączka, łańcuszek... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinshine ja bym żądała zwrotu kasy! Razem to ile za klej i nacięcie? 700 zl? Jesli mi każą znow płacic to się dowiedzą. Choć one widocznie muszą tak mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia, ja miałam łańcuszek i obrączkę, do tego biustonosz i koszulkę na ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mi powiedziała ze to zgoda na zastosowanie kleju i nacięcia bo były wskazania ale odpłatnie. Nie podpisałam. Mówiłam ze podpisze jak sie to wyjasni, ze to są jaja :P a w końcu juz pozniej tego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Podpisałam ten papierek, przeszczęśliwa, że mi zrobią nacięcie otoczki. To była zgoda, na wykonanie tych zabiegów. Czy tam było napisane, że zgadzam się na to odpłatnie? A rachunki to mój zawsze wszystkie wyrzuca... Ale jak to podpisałam, to chyba po zabawie. Pisemną rekomendację od immunologa mam na Accofil, dr Cz powiedziała, że to to samo, choć była trochęe zmieszana mówiąc to... Wiecie co, ja się cieszę, że miałam to wszystko, bo bez tego nigdy wcześniej mi nic nawet nie zaskoczyło, ale to jest przykre, obrzydliwe i paskudne, że tak na każdym kroku naciągają, korzystając z naszej niewiedzy i/lub emocji. W Warszawie z tego co pisałyście robią to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn po crio na encortonie i estrofemie czy Was tez w ogóle piersi nie bolą?? Zawsze mnie bolały przed każdą miesiączka od owulacji a teraz totalna cisza. Nic a nic nie drgnęły a jestem 7dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 6dpt i piersi też nie bolą, póki co głowa zaczyna mnie boleć... Nie wiem czy to dobrze, czy źle... a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piatek i martwią mnie te piersi bo gdzie nie czytam to dziewczyny piszą ze miały bol piersi. Mialam 5dniowa blastke podana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolaly z 3 dni moze piersi po transferze i do tej pory nic. Skonczylm 13 tc. Takze tym sie nie sugeruj. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine_111 ja podpisałam ale nie zapłaciłam. Ale żeby domagać się zwrotu musisz mieć potwierdzenie że zapłaciłaś i że to za to zapłaciłaś. Ja wszystkie paragony za ivf trzymam. peonia88 można mieć biżuterię, mi kazali zdjąć okulary na punkcji ale na transferze mogłam je mieć na nosie. Gościu mnie piersi bolały tylko przy 1 transferze. Pryz kolejnych już nie. Teraz jestem po crio, ale dopiero pierwszy dzień i nic mnie nie boli. Masz 7dpt a ilo dniowych zarodków? Bo przy crio przy 5 dniowych zarodkach w 7 dniu można już robić betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine wlasnie dokładnie nie wiem czy tam pisało ze odp£atnie. Chyba nie ale recepcjonistka powiedziała ze podpiszę jak to się wyjasni. Najwazniejsze ze nie płaciłam i zastosowali. Ja własnie zaraz na forum pisałam czy to jest odpłatne bo wiem ze dziewczyny pisały ze nie. Wtedy na szczescie Sil i i jeszcze ktos odp. ze absolutnie nie powinnam płacic. Przykre to ze tak naciągają. Ale super ze Ci się udało i to pomog£o :) co nie zmienia faktu ze nie powinni Cię naciągnąć. Się zdenerwowałam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Poszukam tego rachunku... jedyna nadzieja, że jest w mojej torebce... Bo jak wpadł w ręce partnera, to już po nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×