Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Miałam antybiotyk po punkcji, ktory działa na ta bakterię ale widocznie ona jest silniejsza, teraz dostałam mocny. Trudno muszę czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jest ok ..byłam przed chwilo w wc i nic nie miałam ale wziełam relanium bo sie zestresowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Drogie Panie możecie mi powiedzieć jaki macie poziom D3? Trafiłam ostatnio na podglądanie do dr Cz i zleciła badanie...wyszło 26,63 (norma 30-100) a od ponad pół roku łykam codziennie i mam zagwostkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna a jaką dawkę bierzesz 1000 czy 2000? ja też miałam pół roku temu niedobór ok 10, a teraz biore 2000j i mam wynik 46 a biore ten najtańszy z apteki molekin D3. Jak masz możliwość to dziennie na 20 min na słoneczko i na pewno podskoczy Ci ten wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
biorę 2000 i przy nim jest 26 więc tak sobie myślę, że wcześniej (przy poprzednich 2 próbach) musiało być sporo mniej...może to tu jest problem cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakachna ja miałam witD 16 drM kazał brac 4000 po miesiący kazał powtórzyć wynik i był 31 i kazał cały czas brac 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z was ma często opryszczke i jest w ciąży? Wyskoczyła mi wczoraj pewnie po tym encortonie, bedę robic bete jutro albo w piątek. Mozecie mi napisać co lekarze zalecaja stosować? Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta ogromne gratulacje, musiałaś byc w niezłym szoku. Alessa super gratuluje i kciuki za piękny przyrost. Ja zgodnie z zaleceniami dr M brałam fragmin do konca 12 tygodnia, a potem uzgodniłam z moim ginem, że mam brać raz dziennie wieczorem tabletkę acardu. Ja juz po pierwszych prenatalnych, z dzidzia wszystko dobrze. Byłam u dr Rozmus Warcholiskiej, którą mi polecilyscie. Pani dr bardzo miła, wszystko pokazywała na monitorze i tłumaczyła, także rownież ją polecam. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Zycze powodzenia kazdej z was. Anka trzymam kciuki niech maluch zostanie z toba na dlugie 9 miesiecy :-) aneta gratulacje. Allesa tobie tez trzymam kciuki za piekny przyrost. A ja wczoraj mialam cc wiec juz mam swoje sloneczko ze soba. Jest sliczna i duza. Mala wazy 4810 g i mierzy 61 cm. Nikt sie nie spodziewal takiego smoczka wiec robi furore na porodowce. Zycze kazdej z was zebyscie mialy mozliwosc przezycia tych pierwszych chwil radosci. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis zaczelam 16tc i nadal biore fragmin, acard i luteine 2x200mg, encorton juz obnizylam do 5mg. Z witaminek Femibion Natal 2, Kw foliowy 7,5mg, Devitrum D3 2000, Prewenit 1/2 tab Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka gratuluje :) no faktycznie duża córeczka :) dobrze że Ci zrobili to cc bo naturalnie to byś się chyba zameczyła :) a jakie imię wybraliście dla księżniczki ? :) jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu gratuluję ci dużo zdrowia życzę wam obu pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. A w gyn też robià prenatralne? Odpłatnie czy za free? jak ja mam 39lat (haha star**** jestem i do wózka to przez bryle będe patrzeć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy do kriotransferu też stosuje się fragmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska1988 Moje GRATULACJE nareszcie możesz przytulis swój największy SKARB <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Gratulacje niech mała zdrowo rośnie :) Tola a masz jakieś problemy że musisz fragmin brać cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu gratuluję, oj to musi być cudowne uczucie moc przytulić swoją kruszynkę :) życzę Wam zdrowia Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu, gratulacje :) dużo zdrówka dla Ciebie i małej - nie takiej małej :) smerfetki dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje do critransferu stosuje fragmin takie mam zalecenie a od którego dnia cyklu przyjmowaliscoe encorton i w jakiej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
hej. jestem po nieudanym crio, chcialabym przed kolejnym crio sprawdzic czy nie mam za duzo komorek Nk. Dzwonilam do provity, tam robią immunofenotyp za 400zł i pokazuje procentowo ilosc tych komore, czy takie badanie mi wystarczy? bo pytala jeszcze o jakas aktywnosc tych komorek i ze tego nie wykonują.. ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny. Przezycie nie do zapomnienia. Ponoc i tak bym nie urodzila.sn bo mam jakies deformacje kosci i najwieksze dziecko urodze tylko do 2,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Baska...gratuluję, imię piękne dla dziewczynki...moja córka tak będzie miała (jak będzie dziewczynka) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, gratuluję tak wielkiego szczęścia, czekałam na twoja wiadomość! na prawdę smoczek z niej jak prawie 5 kg :) najważniejsze, że jest zdrowa! Doczekałaś się, życzę samych cudownych dni z waszym skarbem. Buziaczki dla Natalki od ciotki z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie też cały czas wypływa ten utrogestan i też cały czas mokro... Ostatnio zauważyłam, że ten śluz jest bardzo wodnity, oby to był dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×