Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Marysiu, strasznie mi przykro, że tobie się nie udało. Nie można się poddawać, psychikę musimy mieć ze stali! Wszystkie będziemy mamami, jedne prędzej, drugie później, ale na każdego przyjdzie pora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełnią super. Ciche gratulacje oby beta ładnie przyrastała. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Peonia jupi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina, dorciak i ewela dziękuję :* w ogóle wszystkim dziękuję za wsparcie! Uczucie niesamowite! Do teraz mnie w brzuchu łaskocze!! Poryczałam się ze szczęścia!!! Wiem, że jeszcze wszystko się może zdarzyć, ale jestem już dobrej myśli. Do tej pory beta ani nie drgnęła. Myślę, że u nas po prostu nie dochodziło do zapłodnienia, skoro teraz się zagnieździło i to za 1 razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia wow, super!!!! To teraz trzymamy kciuki za przyrost. W piatek powtórka? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia miało być - ehhh ten słownik. Jeszcze raz brawo :) dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Gratulacje Peonia !!! Cały czas czekałyśmy w napięciu. Nareszcie kolejne szczęście szykuje się na przyjcie na Świat. Teraz tylko oszczędzaj się. Najlepiej bierz L 4 I trochę poleż. Cieszę się bardzo TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w piątek powtórka :) z tych wrażeń nie umówiłam się na wizytę. Przyjmie mnie lekarz bez umawiania się? Chciałabym od razu iść na L4, bo w pracy jestem sfrustrowana, kłębkiem nerwów a na dodatek jest tam zimno, wilgoć i grzyb!! Nie chcę tego wdychiwać, ani się niepotrzebnie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia superrrrr wiadomość .moje gratulacje. Marysiu współczuję. Co teraz mnie czeka podejrzewam ze porażka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka byłam zła, że nie miałam erotycznych snów... :P Ja nie miałam żadnych objawów. Trochę boję się teraz hiperki, bo byłam zagrożona, a dr M mówił, że jak beta rośnie, to strasznie napędza hiperkę. Ale narazie wszystko jest ok. Będę wcinała te ohydne białko i dużo piła. Ostatnio odpuściłam z dietą, bo już nie wierzyłam, że się uda! A tu taka niespodzianka!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia z całego serca ci gratuluje:) oczywiście nie poddaje sie bo czekaja na mnie 4 zarodki, takze jest o co walczyć. Chyba nie będę od razu w kolejnym cyklu podchodzić zrobie sobie pare badan jeszcze i wracam po zarodki. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...mnie lekarz przyjął bez umawiania się ale byłam z plamieniami. Jedynie panie na recepcji były oburzone, że na wizytę się wcześniej umawia bo one muszą kartę znaleźć (jakby ją conajmniej z Warszawy sprowadzaly) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia kochana gratuluje!!! cudownie że Ci się udało :)trzymam kciuki za ładny przyrost ;) kiedy powtarzasz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia nie poddawaj się. Peonia gratulacje! Moze się spotkamy w piątek. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia gratuluję :) super! Niech teraz pięknie przyrasta beta. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia moje gratulacje trzymam kciuki za piękny przyrost! Allessa za twoje szczęście także trzymam kciuki oby nadal piękne betka przyrastala.Marysiu przykro mi odpocznij troszkę i wracaj po kruszynki. U mnie wreszcie zawitała @ od jutra zaczynam stymulacje do krio i mam nadzieje ze zabiorę moje śnieżynki do siebie 4ever! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa, Peonia SUPER , dziewczyny Wielkie, Wielkie Gratulacje. Marysiu straszne są te niepowodzenia, ale pocieszające jest to że masz mrożaczki ,wiec chwila i znowu szansa przed Tobą. Ja dzisiaj jestem przybita w poniedziałek miałam pobrane aż 7 komórek ale jak to zwykle bywa nie można się cieszyć za bardzo bo dwie odrazu wykluczono , dwie zakuto ale do dzisiaj dzieli się tylko jedna, a trzy dojrzewały do wczoraj i dopiero wczoraj je zakuto ,a z nich jak mi dzisiaj dzwonili narazie tylko jedna budzi jakieś małe nadzieje. Ciekawe czy w sobotę będzie co transferować ech jakie to wszystko trudne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej nachodzi mnie zwątpienie czy to w ogóle w moim przypadku ma sens, to już przecież mój 8 raz i zawsze to okropne 0 !!! .Stymulacje są coraz trudniejsze o punkcjach nie wspomnę i do tego z 7 komórek może 1 -2 zarodki .Nie mam dziś siły chyba "koronę" gdzieś zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Basik nie poddawaj się, zobaczysz że uda się i Tobie. Ten koszmar zrozumie tylko ta osoba ktora przeżyła to samo. A nas jest tu więcej. Dasz rade ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu niepoddawaj się będzie dobrze może jeszcze ruszą. .Kiedy się dowiedz co do transferu?trzymam za Ciebie bardzo kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a na ile Ci się podzieliła ta jedna komurka?kupilicie ten utrogestan?:) nie odpisałaś mi z kad wiedzialas ze ja to ja :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do transferu będą dzwonić w piątek niestety jutro świąto,dziś za wcześnie a w czwartym dniu nie robi się transferów. Aniu trzy komórki odpadły całkowicie , szansa jast na drugą, a pozostałe dwie to już tylko cud..A do tego zaczełam się bać czy ta pierwsza da radę do blastki .Dawno nie miałam takiej załamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu może i jeden zarodek będzie ale może to będzie "ten" i zostanie na zawsze i przez niego badz dla niego zrozumiesz po co było to cierpienie 8 krotne. Tego Ci życzę i wierze ze do takich osób jak Ty musi uśmiechnąć sie w końcu szczęście!! Znajdź sily jeszcze na te bitwę..będziesz królową..poszukaj i wyczyść koronę :) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysiu :(.. Przykro mi. Mam nadzieje ze to ostatnia porażka. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu były tylko dwa transfery , ten drugi Oli więc nie było trudno :) Tak kupiliśmy i powiem że lepiej go przyswajam niż Luteinus i Luteinę ,pozatym fajne takie w kólkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu wierzę ze Ci się uda też musisz w to wierzyć. .będzie dobrze kochana. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×