Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Wit K przy witaminie D jest po to aby zwapnienia nie powstaly przy dluzszym przyjmowaniu sporych dawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życze miłego dnia ,tym co tulą swoje skarby ,tym które czekają na swoje skarby . mnie dopadają jakies mysli ze kolajna porażka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busiu i Iza gratuluje coreczek :) szczesciary z was; )..życzę dużo zdrówka dla was i waszych skarbów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos sprawdzal moze immunologie w provita angelius? chodzi mi o immunofonetyp , komorki Nk. jakie są koszty takich badan? i ile od brania encortonu powinno sie takie badania wykonywac. ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 tak jestem po criotransferze ostatnim betuje w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu a czemu myślisz że się nie uda? Musisz być dobrej myśli ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu dużo dziewczyn miało bol brzucha jak na okres a smutasek miala nawet żywa krew i są w ciąży :) narazie nie stresuj się bo to nie wpływa za dobrze ...;) ja też się tego boję ..ale musimy wierzyć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Zosia tak właśnie zapowiada się ciąża. Masz obolałe piersi i pobolewanie brzucha jak na okres ? Ja też tak miałam i też byłam już zrezygnowania a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Aniu, a Ty miałaś transfer w ten poniedziałek? Czy zeszły? Tak szybko ten czas mija, ze już mi sie to myli :) i w ten piątek beta? Nie za szybko jeżeli transfer był w poniedziałek? Ja czekam na okres... Od tygodnia boli mnie brzuch, jajniki, ciągnie mnie macica a okresu jak nie było tak nie ma, dzisiaj 33dc a zaraz po crio dostałam w dniu bety czyli 28dc. Ale bym sie śmiała jak by sie okazało, ze jestem w ciazy :) a czytałam o takich przypadkach:) transfer nieudany a kolejny cykl ciaza naturalna :) ale oczywiście standardowo czekam na okres :) dużo zdrówka dla nowonarodzonych maluszków :) niech sie dobrze chowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja miałam transfer a ten poniedziałek a bete robię w przyszły czwartek :)zobaczymy co z tego będzie ;)..Kasiurek a jak długie masz cykle?dużo ci się spóźnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, no chodzi o to, żeby odkładala się tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to różnie z okresem bywa, raz dostanę 28dc, raz 30, ale taki Max to 33dc.i to rzadko kiedy. Zdarza mi sie raz w roku ze dostanę np. 40dc, ale to jest bardzo rzadki wyjątek od reguły. To może ja Anie pomyliłam :) bo mamy chyba dwie na forum :) zależy mi żebym dostała szybko okres bo transfer by mi wypadł w odpowiednim momencie, a jak okres spóźni mi sie o tydzień to transfer by mi wypadł w dniach kiedy mnie przez 3 dni nie będzie na miejscu :) i jak na złość, jak ma nie przychodzić to jest, a jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Dr M powiedział mi, że mam już poszukać sobie gin prowadzącego ciąże. Więc wczoraj już byłam na wizycie wybrałam dr parycja fiegler-rydol z przyszowic k/ gliwic. Zna moje "dolegliwości" bo u niej się kiedyś leczyłam i robiła mi 4 IUI. Bliźniaki mają się ok. Dostałam antybiotyk na tą kabisielle xorimax 500. Też pokiwała głową,że z tym nie ma żartów więc zastanawiam się dlaczego dr M "olał" to jak mu pokazałam ten wynik? Brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko znowu ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa czekam na twój wynik jak na swój siedzę jak na szpilkach jak masz wyniki to dawaj szybko nie stresuj kobiety w ciązy :) aneta197722 który masz tydzień ciąży? ciekawe czemu nie poprosił cie zwyczajnie o to bys np. przeniosła sie do innego lekarza w Gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Dr.M i inni wiedzą że niektóre akcjentki odjeżdżają kilkadziesiąt a nawet kilkaset km Nikt normalny nie będzie proponował dojezdzania do Katowic jak jest np z Zielonej Góry. .. Mi też dr Cz. Powiedziała ze mogę w swoim mieście poszukać lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyło mi się L4, skończyła mi się sielanka. Wróciłam do pracy i złapałam takiego doła, że ryczeć mi się chce :( ja już miałam być 3 lata temu w ciąży, tylko dlatego tu ciągle jeszcze pracuję, bo mam umowę na czas nieokreślony, a zależy mi na urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Mój M mnie dziś chce na betę wyciągnąć 11dpt 2 dniowych zarodków. BOJE SIĘ! Nie mam żadnych objawów, nic nie czuję, nie miałam erotycznych snów... :( Miałam robić betę w piątek, 13dpt, cały czas byłam cierpliwa, wszystko było dobrze, do czasu aż poszłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisek doskonale wiem ze ktos moze dojeżdzać bo go gyncentrum dojeżdzałam 75 km, a do invimedu 380 km. Wiec wcale mnie to nie dziwi ale przeciez nie każdy dojżdza tyle kilometrów, i moze chciec miec lekarza z Gyncentrum bo tam sie lepiej czuje, i wie ze jest pod opieka lekarza któremu ufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia spokojnie możesz robić betę na pewno wynik będzie pewny Jeżeli chodzi o pacę to jestem w podobnej sytuacji . Trzymam kciuki za wysoką betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina. Dr M mi mówił, że u nich też sà gin -ale dr do której chodze mam do niej zaufanie i mam do niej tylko 10km i w razie gdyby coś się działo o każdej porze moge do niej dzwonić i przyjechać.Tj koleżanka dr M i jak mu powiedziałam że do niej będe chodzić to powiedział, że dobry wybór. Dr Patrycja też ma przed nazwiskiem dr n.med i doświadczenie w ciàżach bliźniaczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Nooo dzieczyny dawać tu te wszystkie bety na +, potrzebuję motywacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczynki! Iza i Basia wooooow gratulacje kochane. Niech Córeczki zdrowo rosną! Catarinka specjalnie dla Ciebie (i Kasiurka hehe) beta z dzisiaj 141. W poniedzialek była 59. Jest ok ale swoje przeżyłam. Zaraz po poniedzialkowej becie zrobiłam sikacza. Wyszła piękna, gruba krecha. Caly poniedziałek mialam bardzo mpcne skurcze, zupełnie tak jak ostatnio, i już sobie wmowilam, że koniec marzeń. Wczoraj rano, z pierwszego moczu, wykonalam taki sam test co w poniedzialek. I co? Kreseczka mała, bladziuchna, słaba. Czarna rozpacz. Caly dzień płakałam. Nie wyszłam z łóżka. Nic nie jadłam. Nawet forum z rozpaczy nie odpalilam. To było straszne. Jakież było moje zaskoczenie dzisiaj! Nie mogłam uwierzyć w wynik! Serio dziewczyny, olejcie testy sikane. Z pewnością przybyło mi siwych włosów. W piątek kolejna beta a ja wciąż jak na szpilkach. Dzięki za pamięć! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, też byłam pacjentką dr Fiegler-Rudol :) byłam z niej zadowolona, bo nie naciągała mnie, ani nie robiła mi złudnych nadziei, jak to było u poprzednich lekarzy. Trochę mnie denerwowało, że wizyty tak krótko u niej trwają, ale po leczeniu w klinice już się przyzwyczaiłam. Robiłam u niej 1 iui i od razu kierowała mnie do dr Mercika, żeby on mnie sprawdził. Bardzo jej zależało, żeby mi się udało do programu załapać. Niestety z innych przyczyn się nie załapaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa, cieszę się, że twoja historia jednak ma happy end :) super beta, dbaj o siebie i o maluszka. Kobieto, jesteś w ciąży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×