Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Ewela bo mam chore serce ..:( dlatego dla mnie to też było by za duże ryzyko nie tylko dla dziecka. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serka a i Ciebie który już tydzień leci?:)..masz już brzuszek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, właśnie odebrałam wyniki badań na MTHFR i wyszły mi mutacje w układzie heterozygotycznym C677T i A1298C. Do wizyty u dr Grygi mam jeszcze trochę, więc czy któraś z Was ma też taki przypadek? Co Wam zalecono? Leczyłam się przez rok w gyncentrum, podeszłam do kilku transferów, ale beta nigdy nie drgnęła... Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego ginekologa (na NFZ lub prywatnie) w Katowicach, Tychach lub okolicy, który zrobi mi "przegląd" po tym całym leczeniu i ewentualnie podpowie co dalej? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasek85 - kochana bez problemu na pierwszych badaniach prenatalych poznaliśmy płeć. Synuś na ekranie zaprezentował swoje klejnoty dziewczynka skromniejsza ale udało się zaobserwować ze nic tam nie dynda hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia wymieszany dzisiaj o 6.30 menopur 600 zużyte tylko 150 dzisiaj, jakby co to w poniedziałek mogę podać w gyn -Basik33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia. Ja mam mutacje 1298 heterozygota. Genetyczka mi zaleciła branie dużej dawki kwasu foliowego 15mg i tak go łykam od paru lat. Staram się jejść dużo produktów zawierających kwas foliowy tj np szpinak. Poczytaj o homocysteinie, która ma powiązanie z tą mutacją. Ja mam poziom homocysteiny w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kochane. Ja przechodzę jakieś męki piekielne. Jeszcze na początku byłam dobrej myśli a teraz, cytując Catarinę, strach jak cholera. Po transferze powinni nas usypiać aż do samej bety. Kurde mole :-( Mam pytanie do Dziewczyn- ciężarówek :-) czy przed beta sciemnialy Wam sutki? Basia i Iza powodzenia! ! Obyscie wkrótce trzymały Skarby w ramionach :-) Pozdrawiam Allessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Allessa, wiesz ze strach ma wielkie oczy, ja wierzę ze bedzie dobrze ;) ja nawet sie im nie przyglądałam, jak wygładały przed o po. Ale wiesz każda jest inna jak u ciebie taki ma być objaw ciążowy to niech taki bedzie :) w pn idziesz na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio ja tak napisałam? "starch jak cholera" smiem twierdzić ze co druga przed beta staje sie niepoczytalna i mózg robi nam psikusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia ja mam te same mutacje, nie przejmuj sie tym, tylko bierz większe dawki kwasu foliowego. Ja biorę 800 mcg i powiedział ze taki kwas wystarczy. Mogę cały czas brac te dawkę. Nic innego mi nie zalecał, żadnego metylowanego czy jakiś tam kombinacji. A ufam Mu- to jeden z lepszych lekarzy w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa ja juz po pozytywnej becie zauwazylam ze mam powiekszone sutki i ciemniejsze wczesniej nie zwrocilam uwagi. Trzymam kciuki za bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja zbadałam ten helicobacter i u mnie wynik ujemny. Znaczy mam tego 0,631 ale poniżej 0,9 wynik jest ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam na pierwszym podglądaniu 5ds i nie jest zbyt ciekawie. 5-6 pęcherzyków i niski estradiol 154. Mam nadzieje że ruszy. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny za pociechę :) Catarinka ja właśnie przy pierwszym udanym podejściu miałam ciemniejsze, ale nie pamiętam czy przed betą czy już po. Teraz tak nie mam i oczywiście żadnych symptomów również nie mam. Ciągle mi się tylko seks śni i miewam niekontrolowane orgazmy, co u mnie jest mega niespotykane - pierwszy taki miałam zaraz po powrocie z transferu. Położyłam się spać i bęc. Mam nadzieję, że nie wypchnęłam Dzieciaczków :((((( W poniedziałek beta. Pozdrawiam Allessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Allessa, ja czytałam że nocne mokre sny mogą często zwiastują ciążę (chyba na koniec zagnieżdżenia się pojawiają, jeśli w ogóle). Mi się to przytrafiło w kwietniu i bałam się że to może spowodować że się nie uda. Na stronie Novum pisało, że orgazm nie może doprowadzić do wydalenia zarodka... U mnie nic z tego nie wyszło, ale może u ciebie jest tak jak u tych przypadków o których czytałam. A teraz zagwozdka ode mnie dla Was - w programie MZ przy 3 podejściu klinika musi zapłodnić wszystkie komórki. Czy jak przeszłam 3 procedury i muszę mieć kolejne, to czy zapłodnią mi 6 czy wszystkie komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, to dobrze ze nie masz helico, ja znowu ucieszyłam sie, ze mam bo przy niepłodności idiopatycznej to już człowiek sie cieszy jak sobie znajdzie potencjalny powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek... ja ci powiem, że gdyby się okazało, że jestem chora, też bym się ucieszyła. Jak dowiedziałam się, że mam ureo najpierw ryczałam, a potem się cieszyłam, bo uwierzyłam, że to jeszcze to wpływa na nasze problemy. Ale wyleczenie nic nie dało. Miałam więc nadzieję, że może helico i że ... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa mi tez sie sni seks ale teraz, moze to z powodu jego braku:) ,od punkcji mamy post ,a tu jeszcze trzeba wytrzymac 2 tygodnie do 12 tygodnia ciązy, tak zaleciła dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mówisz Sil. Ja tez za każdym razem jak lekarze coś nowego wdrażali to miałam nadzieje, ale muszę przyznać, ze już sie tak przyzwyczaiłam, ze porażek, ze po pierwszym nieudanym transferze za bardzo mnie to nie ruszyło. Chce mieć dzieci, ale staram sie przestać uzależniać szczęście od ich posiadania, coraz lepiej mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasek85 - tak byłam w Gync na pierwszych P renatalnych u dr Rozmus Warcholinskiej ale ze trochę mnie wkurzyla to na drugie poszłam do dr Ilskiego bardzo fajny lekarz. Polecam. Baska- no obrazowo one nam się same pokazały he he he czyli czekacie do poniedziałku i już napewno CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Alessa ja miałam dokładnie tak jak Ty z tymi snami i orgazmami także myślę ze to dobry zwiastun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym też wolała znać przyczynę, a tak walczymy z wiatrakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa ja tez mialam takie sng wiec moze to dobry znak, albo czlowiek juz taki wyposzczony haha. Vicky ja juz jestem przygotowywana do cc napewno. Chyba ze samo sie cos wykluje do rana. Ale nic sie nie zanosi. Jak sobie pomysle ze musze miec post jeszcze 6-7 tyg a juz poszcze 9 masakra. Milej niedzieli kochane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
No to Baśka jutro już utulisz swoje maleństwo :) Allessa trzymam kciuki za wysoką bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wzięłam za ustawę o IVF i już wiem, że jak wrócimy po raz 4 do stymulacji, to muszą zapłodnić nam wszystkie komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresuje się jutrzejszym transferem :/nie przepisał mi relanium :(..wszystkie bralyscie relanium i nospe po transferze?to jest zwykła nospa? ..co jadlyscie po..prócz ananasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa trzymam kciuki za betę jutro musi się udać! Aniu nic się nie martw wszystko będzie dobrze trzymam mocno kciuki za ciebie! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×