Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Wpisałam właśnie w kalkulator moją betę i wyszło poniżej normy. Pytałam dr, czy nie za mały ten przyrost i mi powiedział, że ważne, że jest przyrost, że teraz nas już beta nie interesuje i mam przyjść za tydzień zobaczyć, czy jest pęcherzyk, co o tym myślicie? ach ten pośpiech... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa, super wysoka to twoja beta. Będą bliźniaki :) moja beta jest malutka w porównaniu z twoją i tak się zastanawiam, czy aby na pewno jest wszystko ok? Nie będę już bety powtarzać, bo tak się dziś nastresowałam jak czekałam na wynik, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa...beta jak na bliźniaki :-). Musiałam leżeć 2 tyg do następnej wizyty (wstawać tylko do wc) później i tak będziesz musiała się oszczędzać. U jakiego lekarza byłaś? Jaką masz dawkę duphastonu i fragminu? Dalej masz plamienia/krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia Allessa Peonia gratuluję! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odstawieniu leków po nieudanym crio kiedy byla u was pojawił sie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Iwcia, fantastycznie!!!! Jesteś żywym dowodem, ze cuda się zdarzają Trzymam za Ciebie kciuki z całej siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi777 ja miałam crio poprostu doktorek zapomniał o encortonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo przy poprzednim crio tez mialam lutinus ale dodatkowo duphaston. To od dr Cz. Z reszta od niej tez mialam zalecony wtedy acard ktory tez teraz biorę 1x1 sama od siebie. Tym razem nie mam doopka a wiem ze dziewczyny dostawały. Widocznie nie było teraz potrzeby... Ale od czego to zależy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie można coś z tym zrobić? Znowu się wiesza, a jeszcze 100 stron nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia tak jak na 14dpt to rzeczywiście wysoka ale ja mialam blastki- one się szybciej zagniezdzaja. Mam nadzieję, że z moimi zarodełkami będzie wszystko w porządku. Beta nie do końca zapowie ile dzieciaczków jest w brzuchu- pożyjemy- zobaczymy :-) Najważniejsze żeby ciąża się utrzymała. Smutasku biorę fragmin 2500 i 3x2duphaston. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Alessa ja też miałam blastki i betę 1500 w 14 dpt i mam bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafia ze nie mam tego duphastonu! Wszystkie piszecie ze macie/mialyscie przy crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula tak przy crio też miałam -Basik33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
ja nie mialam. tylko utrogestan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Iwcia... super , jednak cuda też się zdarzają!!! Mam znajomą, która parę lat temu podchodziła do in vitro-nie udało im się, później z jakiegoś tam powodu wycięli jej jeden jajnik. Minęło troche czasu i zaszła w ciąże naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co i tak jest dziwne ze wtedy miałam a teraz nie. Inne dziewczyny miały a inne nie. Szczerze wolałabym go tez brac byłabym spokojniejsza choc moze sie myle i utrogestan teraz wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Smutasku czy dr Piekarz zleca jakieś badania przed wizytą. Bo ostatnio byłam jeszcze na wizycie u dr M i powiedział ze musimy poszukać innego lekarza mówił o dr P i dr Gajewskiej. Następna wizytę mam właśnie u dr G i nie zapytałam czy mam jakieś wyniki na wizytę zrobić. Iwcia10 Gratulacje :) Peonia kiedy masz kolejną wizytę??? Allessa kiedy idziesz zobaczyć pęcherzyki???? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, wizytę mam za tydzień we wtorek właśnie u dr Gajewskiej. Nie znam jej, ale dr M kazał mnie do niej zapisać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Nie mam żadnych plamień. Drażnią mnie zapachy i mam większy apetyt i cały czas chce mi się pić. Jestem na L4, to ten tydzień przeleżę i postaram się nie stresować. W pracy już szefa poinformowałam o ciąży. Musiałam bo miałam nóż na gardle, bo wyjazd służbowy... Allessa, no to mogą się nasze bety różnić, bo ja miałam 2 dwudniowe zarodki podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...w 6tc miałam zlecone: morfologie, bad. moczu, przeciwciała toxoplazmoza IgG i IgM, przeciwciała różyczka, przeciwciała CMV IgG i IgM, glukoza, kreatynina, tsh 3-cia generacja. Później na wizyty badanie ogólne moczu i teraz dodatkowo badanie krwi. Dr G też jest fajna raz u niej byłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, Szef zareagował bardzo pozytywnie. Powiedział, że się bardzo cieszy i życzy przyjemnego czasu oczekiwania :) Bardzo miło mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×