Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość Tasia1989
Dziewczyny miała któraś crio na naturalnym cyklu ? Jakie są do niego wskazania i jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu to akurat dobty "objaw" ;) powodzenia! Trzymam kciuki. Mnie od poczatku coś kłuje w podbrzuszu, lekko ciagnie w pachwinie od dzis a od 2 dni pobolują plecy jak na @ . U mnie 4dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja chyba tez w piątek. To bedzie 7dpt blastki choc nie wiem czy nie poczekac do poniedziałku. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak sobie radzicie z głodem? U mnie do południa jest ok a później ciągle głodna jestem a wieczorem to już tragedia. Tylko bym jadła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Mi się wilczy głód dopiero włącza ☺ Bo do tej pory raczej nie miałam apetytu . SMUTASKU a Ty ile przytylaś? Masz dalej mdłości czy już Ci przeszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku, powiem Ci, że ja to sobie też nie radzę. Jak nie zjem kanapki po 20 to masakra. Dziś wpierdzieliłam dwie bułki z jablkiem z Lidia. Słodyczy jako słodyczy, to mało co, to jest plus, ale lody prawie codziennie wcinam, a dziś zaczęłam się tak dziwnie czuć. Taki brzuch mam napompowany, może przez te zaparcia - nie mam na nie sposobu :( dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, a kiedy zaczęły się mdłości? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...pewnie ok 4 kg na plusie już mam :-( Dorciak...a pytałaś w aptece może jakiś syropek mają? Ja miałam szybko mdłości i przez to wiecej jadłam bo robiło mi się lepiej :-) ale już przechodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Kurde brzuch mnie boli jak na @ boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia...ładna beta :-) Aguuula... dziewczyny pisały, że już powinna wyjść w 7dpt ale ja bym się raczej wstrzymała chociaż do 8dpt (w Gyn zrobią Ci i wynik za kilka godz dostaniesz) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula dzięki i powodzenia Tobie i wszystkim betującym! :-) Gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Iwcia super a bierzesz jakiś progesteron czy całkiem wszystko naturalnie bez wspomagaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vicky kochana, fajnie że jesteś. Powiedz mi, jesteś w którym tygodniu ciąży? I ile przytyłas do tego czasu? Jak się czujesz? Aa i jakie kosmetyki stosujecie dziewczyny na skórę? Oliwki, olejki, kremy czy nic? Dobranoc dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem czy u Was to poskutkuje, ale na zaparcia suszone morele ( przy okazji świetne źródło beta karotenu), jeśli jeszcze popijecie kefirem, to oby efekt nie był za intensywny;-) i dużo błonnika, rano owsianka np.z serkiem wiejskim, tylko zalejcie płatki na noc wodą z odrobiną soku z cytryny, a rano odlejcie i ugotujcie na świeżej wodzie, kto lubi można dodać mleka. No i dużo warzyw. Mnie zwykle ratują te morele lub śliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, you make my day :-D :-D :-D normalnie nie mogę uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicki nic jeszcze nie biore, pewnie gdyby nie spoznial mi sie okres to bym nawet nie wiedziala jeszcze ze w ciazy jestem. Najgorzej ze nie pamietam daty miesiaczki tylko wydawalo mi sie ze juz cos jej sporo czasu nie mam i zrobilam test. Z bety i jak sobie kojarze date przedostatniej @ to wychodzi 4-5 tc. Chce sie umowic na piatek do lekarza ale jeszcze raczej nie bedzie nic widac, chyba ze da mi jakies leki bo dziwnie sie czuje nic nie biorąc. Może jak na usg zobacze pecherzyk to uwierze bo jeszcze do mnie jakos nie dociera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia a skąd jesteś ze śląska? Bi mogłabym dołożyć się do paliwa i bym prosiła o wykupienie dla mnie też utrogestan :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ja jestem z opolszczyzny. No ale przez Śląsk przejeżdżam :) a na kiedy potrzebujesz utrogestan? Bo ja dopiero co byłam po 3 paczuszki w Czechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, cudownie, że teraz taka ciąża-niespodzianka :) Co też mogło być przyczyną, że wcześniej przez 9 lat nic nie wychodziło? My też dalej przyczyny nie znamy, wszystkie wyniki ok, ale na szczęście zaskoczyło u nas 1 IMSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Witam Dziewczyny, przepraszam, że sporo się nie odzywałam, chciałam się na jakiś czas wyciszyć, ale od czasu do czasu Was podczytywałam. Gratuluję wszystkim, którym się udało- sporo tu Was :-) Jest mi też bardzo przykro z powodu porażek, do których niestety się dołączam :-( U mnie pierwsza próba (dwa zarodki 8A w trzeciej dobie) nieudana, mimo, że wiedziałam, że tak może być, to jestem totalnie rozbita... :-( Ja spodziewałam się kiepskich wyników stymulacji w związku z moim AMH, a tu niespodzianka- 6 zarodków 8A! Wtedy uwierzyłam, że może się udać, byłam bardzo pozytywnie nastawiona, ale niestety... ;-( Mam jeszcze 4 mrozaczki, ale chcę trochę odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×