Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Karolcia, jutro mam 16dpt. Ciekawe czy coś będzie widać. Nie mogę się doczekać już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 2dpt. Czuję kłucia jakby w jajnikach i w dole brzucha czasem. Mam nadzieję ze to nic złego... Biorę nospę, w dniu transferu i dzien po relanium. Chyba wezmę dzis jeszcze na noc. Jestem po crio i tak sie zastanawiam czemu nie dostalam duphastonu. Ostatnio przy crio dostalam. Dr Cz mi przepisala i chyba tu dziewczyny tez dostawały. 7dpt czyli w następny piatek chcę zrobic bete-5cio dniowa blastka. Mam nadzieję ze bede miala wymarzony prezent urodzinowy. Joafer Ty chyba tez betujesz w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest szansa, że już jutro się dowiem, czy będą 2 czy 1? miałam podane 2 zarodki. Może też będą bliźniaki? :P bardzo bym się cieszyła. Ja po punkcji ważyłam 63kg, a teraz nawet nie wiem, ale od tego utrogestanu chyba jestem cały czas głodna i aż strach na wagę wejść :P Objawy, które zauważyłam to: szybko się męczę i jak coś robię, bolą mnie plecy, do tego mogłabym spać i spać, a w nocy się co chwilę budzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jeżeli będzie już coś widać to napewno się dowiesz czy to ciaza blizniacza czy pojedyńcza ☺ Trzymam kciuki odezwij się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie jutro wszystko dobrze, to koniecznie potrzebuję ciążowe L4. W najbliższym czasie mam zaplanowane wyjazdy służbowe za granicę, mega stresujące, gdzie muszę dać z siebie 1000%. Mam nadzieję, że bez problemu dostaje się L4 po ciąży z ivf i już do pracy nie wrócę. Ja teraz tak na siebie chucham dmucham, że nie wyobrażam sobie siebie w mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula2525 tak betuje w piątek ale strasznie się boję więc jeszcze niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Dziewczyny gratuluje podwojnego szczescia i pieknych bet, Iza i Baska macie juz swoje szczescia przy sobie:) teraz cierpliwosci bo przy maluszku sie przyda;) peonia w 16 dpt moga Ci jeszcze nie zroboc usg bo niektore dziewczyny nawet w 18 dpt nie mialy robione. Mi dr M kazal przyjechać niedlugo po pozytywnej becie na wizyte jak maz byl po recepty ale nie pojechalam bo w 18 dpt byla Malinka i jej nie chcial jeszcze zrobic usg, mówią ze za wczesnie sie nie powinno. Dziewczyny nadal walczące trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, dzięki za info, to jestem ciekawa, co jutro będzie. A myślisz, że dostanę L4 na podstawie samej bety? Nie chcę wracać do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo to ja też, non stop bym jadła, a jak już chce mi się, to pije wodę i jabłka jem. A jak ze spaniem macie? Bo ja na lewym boku nie mogę, jeszcze na prawej spie i na plecach. A wczoraj i dziś w te upały to zdychałam. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śpię na prawym boki i na brzuchu. A nie wolno? Jeszcze nie mam ciążowego brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia, właśnie pytam się czy tylko mnie męczy spanie na lewej stronie, jak się położę tylko na lewej to od razu taki ból czuje, dyskomfort i taki ciężar, jakbym miała coś położone A brzuch mam, ale bardziej od tych suplementów, tabletek, encortonu. Normalnie oponka taka :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko czasem brzuch boli okresowo, ale pozycja nie ma znaczenia. Teraz mam stresa, czy dostanę ciążowe L4? Ktoś kiedyś pisał, że od 2 pozytywnej bety można dostać L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam po trzeciej becie którą robiłam przed pierwszą wizytą w Gyn.u dr P. Przyjechaliśmy wcześniej i po 40 minutach już była więc na wizycie pokazałam trzy wyniki. I dostałam L4 ciążowe. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorciak. To mnie trochę uspokoiłaś. A jak w pracy zareagowali? Osobiście poinformowałaś szefa, czy tylko L4 w sekretariacie złożyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia- jesli Ci jeszcze nie daja l4 w gyn to spróbuj u rodzinnego. Myslę ze wypisze na czas do 3ciej bety. Joafer ja tez sie stresuje. Myslałam czy nie zrobic w poniedziałek 6go po urodzinach a w weekend jeszcze miec nadzieję w razie czego... Dziewczyny czy po utrogestanie bolały Was piersi? Bo mnie tym razem nic! Po lutinusie czy luteinie zawsze a teraz ani troche. Juz przezywam bo to ostatnia szansa i tym bardziej ze mam podaną 1 blastke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula, Joafer, to idziemy prawie równo, bo ja jestem 4dpt 2 dniowego kropka. Betę zrobię w sobotę albo w niedzielę, nie chcę się wcześniej nakręcac. I żadnych sikaczy!!! Przez 3 dni brałam raz dziennie relanium rano i no spe 3 razy po jednej, bo czułam ból brzucha. Dziwne, myślałam, że po punkcji to normalne ale po crio? Dziś chyba jeszcze na noc wezmę no spe, bo chyba za dużo się ruszalam i znów coś czuję. Jesteście na l4?Odpoczywacie, czy normalnie funkcjonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dorciak - kochana ja od 8 tc do ok 14 tc bardzo wymiotowalam schudłam 3 kg mało jadłam wszystko odrzucalam. Do słodyczy mnie nie ciągnie bardziej na kwaśne i słone pomidory mogłabym jeść kilogramami żadnej diety nie mam jem to na co organizm mi podpowiada na co ma ochotę :)teraz mało jem bo żołądek mam wypchany i skurczony ciągle zgaga dzieci już mają po kilogramie i buszuja ile sił zobaczycie jakie to fantastyczne uczucie A spać to tylko na lewym boku na wznak nie ma już szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia szybciutko rano na betę i po l4 z gyn ;) Pipi777 w grupie razniej :) ja tez własnie czuję pokłuwania w brzuchu i jajnikach po crio. Poki co wzielam relanium w dt i dzien pt. Nospę tez biorę. Oby to były dobre znaki. Szczerze tez nie leze jakos czesto. Tz nie sprzatam domu itp. Robie lekkie czynnosci codzienne i "posiaduję". Dzis bylam na zakupach wiec troszke pochodzilam ale juz poznymi popoludniami leze przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złożyłam L4, nic nikomu jeszcze nie gadałam. Za wcześnie. Natomiast w rodzinie jest tak, wszyscy już wiedzą, ale nikt się nie zapyta wprost:) co do słodyczy to nie ciągnie mnie, za to mleko pije, litry herbaty z cytryną i jak nie zjem czegoś tresciwego to mnie zasysa i już bym coś zjadła. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula, ja pierwsze dwa dni normalnie przespalam, budziłam się na kolejną porcję tabletek i karmienie;-) Chyba progesteron mnie tak usypia, jeszcze tak nie miałam. Z resztą wczoraj i dzisiaj też ucielam sobie drzemkę po południu. A poza tym trochę chodzę, trochę siedzę i trochę leżę, nic męczacego. Fajnie, że jesteśmy razem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula, taki jest plan. Dziś chcę zrobić 3 betę przed wizytą i śmigać na L4 ciążowe :) czekałam na ten moment 3 lata, hehe. Normalnie spać nie umiem w nocy. Ja będę musiała dziś szefa poinformować o ciąży, bo mam z nim jechać w delegację w przyszłym tygodniu :/ kiedyś mówił, że jest bardzo prorodzinny i nie będzie robił problemów, jak któraś zajdzie w ciąże. No zobaczymy jak będzie. Trzymajcie kciuki za moją 3 betę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do życia po transferze, to ja byłam na L4, ale starałam się nie nakręcać. Dużo się oszczędzałam, nie sprzątałam, ale żyłam w miarę normalnie. Jadłam ananasa, ale od 2 dpt i tylko przez kilka dni, bo później nigdzie w sklepie nie było. Stwierdziłam, co ma być to będzie. Myślę, że dużo mi dało L4, bo się w ogóle nie stresowałam. Psychicznie byłam bardzo spokojna cały czas, no i kropkowi się spodobało u mamusi :) 2 dni przed betą zaczęłam wątpić, że się udało, bo nic nie czułam. Robiąc betę byłam nastawiona na najgorsze, ale nadzieję miałam. No i wyszła piękna beta, do końca dnia miałam motylki w brzuchu :) cudowne uczucie, oby tylko wszystko dobrze się skończyło. Rodzicom już się pochwaliliśmy i to po 1 becie. Byliśmy tak szczęśliwi, że nie umieliśmy tego ukryć :P Akurat w Dzień Matki taki prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia95
Peonia trzymam kciuki za trzecią betke. Ja tez od paru dni nie spie lecz to z powodu czego innego . Anuuula nie doszukuj sie objawów bo na nie za wczesnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też do słodyczy o dziwo nie ciągnie, tylko do konkretów. Wcześniej nie używałam soli, a teraz wszystko solę. Myślałam, że smaki przychodzą później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, tak mi przykro :( Trzymam za ciebie kciuki, żeby się udało. Tyle przeszłaś, że na prawdę ci się należy to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do d.M dlaczego encorton byl tak pozno dołączony przed crio bo od 11dc i ze dP powiedziała ze był w kartotece wpisany i była przekonana ze go biore a on nie wypisal recepty na encorton .Jego odpowiedz była taka ze nie zależy brac encorton. I jego stadardowa odpowiedz "to nie ma znaczenia" to co ma znaczenie w tej klinice kasowac ludzi bo jak juz wyczerpią bydżet to przyjdzie kolejna naiwna para z kasą.Złozyłam wniosek o wydanie kopi dokumentacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×