Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Peonia ja tez jestem z opolskiego:) nie mam pojecia co moglo byc przyczyną. Moja lekarka jak chodzilam do niej w ciąży mowila ze ma bardzo duzo par po in vitro ktorzy teraz maja ciążę naturalną. Staralismy sie wycelowalac ale w tym cyklu akurat w ogóle nie zwracalismy na to uwagi i sie udało. Przyczyny wczesniejszych niepowodzen chyba juz nie poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja mam własnie bardzo daleko do gyn. Inne laboratoria w sobote zamknięte. Jedynie w weekend przy szpitalu moze mi zrobią betę. Musia£abym zadzwonić. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, a myślałam co u ciebie. Przykro mi, że się nie udało, ale super, że masz jeszcze 4 mrożaczki = 4 szanse, na pewno się uda. Głowa do góry i walcz dalej, bo jest o co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Witajcie Wojowniczki. Ja już wróciłam z urlopu, wchodzę na forum po 3 tygodniach i nie ogarniam....tyle się dzieje....Dobrego i Złego! Muszę to wszystko nadrobić. I mam pytanie czy w Gyn zrobią mi schreching endometrium na początku lipca juz po zakończonym programie za free bo tak wypada cykl. I potem criotransfer na przełomie lipca i sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil tulę mocno mocno....Małami co u Was?.... Joafer jestem z Tobą całym sercem .... Lalika a u Was jak? ....Allesa gratuluję....co za wieści...Iwcia a Ty to już zmiażdżyłaś system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik kochana ale milo ze sie odezwalas :* Jak tam po urlopie?? Wypoczęta? Nam z mrozaczkiem niestety sie nie udalo, zwalam to na stres który mialam podczas tej próby. Teraz będę szła długim protokołem, w niedziele kończę anty i pierwszy zastrzyk gonapeptyd. Myślę ze na przełomie czerwiec/lipiec będzie transfer.(o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem) Bardzo to przeżywam i boje się znowu przez to przechodzić, dziennie budzą mnie koszmary w nocy. Dziewczynki to ja dołączam do grona z Opolskiego :) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika wypoczęłam na maxa i wit D to chyba milion ton ze sobą zabrałam. Przykro mi....pamiętam całą tą sytuację....a jak Mama? Trzymam kciuki za to podeście i nie dziwię się koszmarów...ja sobie odpuściłam na te kilka miesięcy ale teraz jak coraz bliżej to przerażenie coraz większe, bo wiem jakie emocje temu towarzyszą....tymczasem cudownego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu strona :\ Mandy ( zastanawiałam się ostatnio co tam u Ciebie) przykro mi ze sie nie udało..znam to uczucie-niestety. Super ze masz 4 słodkie mrozaczki :) oby dały Ci szczęście. Kiedy podchodzisz do crio? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Peonia, Lalika dziękuję za miłe słowa... Z Opolskiego jeszcze ja :-) Lalika w tym miesiącu na pewno odpuszczam, chcę zahaczyć jeszcze raz o immunologa, moją endokrynolog, poważnie zastanawiam się nad scratchingiem endo... Może podejdę w lipcu... Cały czas myślałam, że moje komórki są do d**y, a jeżeli z 8 dobrych było 6 i do trzeciej doby wszystko dzieliło się super, to już nie wiem... Może zagnieżdżanie, a może genetyka później... Co myślicie? Lalika 3mam kciuki, żeby ten raz był tym szczęśliwym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, jak to był twój 1 transfer, to być może zabrakło tylko szczęścia, a wszystko jest ok. Przecież ivf nie ma 100% skuteczności tylko 30-40%. Mroziłaś po 2 czy pojedynczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia mroziłam po 2, czyli mam kropki na dwie próby. Wiem jaka jest skuteczność, ale zawsze człowiek się zastanawia co poszło nie tak, żeby to poprawić... Obawiam się tych krio jeszcze bardziej, bo jak analizuję forum, to Wam się udaje ze świeżaków... Jest w ogóle na forum jakaś ciąża z krio? Mam nadzieję, że tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mialyscie przed beta wzdęty i twardy brzuch. I beta wyszła pozytywna. Bo ja jak zwykle są schizuje. Dorotko wiem że czasem ciebie pytałam ale jak zawsze mam niedosyt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Hej dziewczynki pytala ktoras z was o to co możemy polecić do smarowania brzuszka i piersi . Ja na początku. Do 4 mies. Stosowalam oliwke bambino... Taka zwyczaja ale fajnie nawilzsza skore. Oczywiście troszkę się wchlania wiec zawsze na wieczór smarowalam sie. Brzuch na poczatku jeszcze mocno nie rośnie ale warto juz nawilzac skore. Wszystkie maści i kremy na rozstępy sa dopiero do stosowania od 4 miesiąca.. I wlasnie nie dawno zaopatrzyłam sie w krem silnie nawilżający dla kobiet w ciąży w aptece z pharnaceris seria macierzyństwo na rozstępy itp.. 150ml ok 34 zl. Faktycznie bardzo ładnie nawilzsza skore i nie pozostawia tlustych śladów.mnie nie wybilo jeszcze ale mam bliznę po wyrostku i czuje jak oba mi sie rozciąga i troszkę piecze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczynki! Iwcia no no no, beta już niczego sobie. Super :-) a mówią, że in vitro nie leczy ;-) Ania co u Ciebie? ! Ja dalej leżę ale krwawienia się tfu tfu nie powtórzyły. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer, moim pierwszym objawem, który zauważyłam jakiś dzień dwa przed betą, to bardzo wodnisty śluz. Aplikując utrogestan to wręcz mi wypływała i nadal wypływa biała woda, szczególnie rano. I swędziały mnie piersi przez 2-3 dni, też przed betą. Piersi już od punkcji mnie bolą, jest to zapewne zasługa utrogestanu. Teraz co rano to bardziej. Brzuch mnie nie bolał nic a nic, nic mnie nie kłuło, nic mi się nie śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa, dobrze, że już nie krwawisz. Który masz tydzień ciąży? Liczysz od @, czy od punkcji -14 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopiero teraz zaczyna brzuch boleć tak @. Ale jak leżę to nie boli. Tylko jak chodzę i coś robię. Staram się jak najwięcej leżeć, żeby tylko ujrzeć ten pęcherzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem z opolskiego Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345 qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandyy11 ja mam podobnie jak Ty. Ze wszystkie 6kom.pięknie sie zapłodniły i dzieliły do 4 doby a do 5dottwala tylko jedna. I sie nie udalo ani z crio ani ze świeżakami. I strasznie mnie meczy dlaczego?? Poszliśmy di genetyka na nfz ale na kariotypy trzeba czekać i do immunologa idziemy w poniedziałek. Bedziemy sie badać. Tylko to zajmie kawal czasu ale teraz podejdziemy na dluuuugim protokole. A nóż widelec. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika to jedziemy na tym samym wózku... Smutnym wózku... Oby nam się teraz udało, będzie mi bardzo trudno sfinansować pełnopłatną stymulację, teraz już poszło bardzo dużo pieniążków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandyy finansowo nam tez ciężko jest. Dlatego ja chciałam podejsc w czerwcu do stymulacji żeby miec taniej jeszcze. I gdzie mogę cisnę sie na NFZ. Tylko obciążenie psychiczne jest..niestety. Cały czas tylko o tym myślę, boje sie znowu tego stresu i porażki ale cóż czy teraz czy później..jakis przez to przejdę Troche sie suplementujemy wiec liczę ze będzie lepiej ;) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny. Proszę przyjmijcie mnie do forum bo nie mam już sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×