Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Alessa.. widzisz, to teraz już pewne, że w gyn zarażają klebisiellą!!!!!! Dziewczyny róbcie kontrolnie posiew!!!! Koleżanka mnie namawiała żebym zrobiła w klinice dym o to-ale co to teraz zmieni? alessa -idz i póki czas wylecz to. Ja w poniedz zrobiłam posiew kontrolny po antybiotyku i czekam na wynik. Mam stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesa ja tez mam dopiero pecherzyk i mam przyjsc za 10 dni na serducho. Ktory masz dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesa ja tez mam dopiero pecherzyk i mam przyjsc za 10 dni na serducho. Ktory masz dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia... zrobiłaś już posiew po antybiotyku? Ja mam wynik do odebrania w poniedziałek. Daj znać jaki masz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wysłać link do tego forum do dyrekcji Gyn. Oni chyba nie zdają sobie sprawy jak szkodzą swojej renomie.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta a ty kiedy miałaś transfer? Chyba jadę na posiew ale kurde w pn mam transfer MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie zrobiłam bo 5 dni po zakończeniu antybiotyku dostałam znowu swędzenia i przepisała mi kolejne leki i dopiero za tydzien mam robić posiew, a dzsiaj juz dzwoniłam do mojego starego gina bo znowu mam atak swędzeni, trwa to juz 3 tyg, mam dosyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia ty koniecznie tez zrób posiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia strasznie mi przykro.... Trzymaj się kochana Dziewczyny czy miałyście jakieś objawy przy Klebsiella pneumoniae???? Jeżeli w gyncentrum zarażają to zakażona może być każda z nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa nie miałaś kompletnie żadnych objawów? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ja mam tak jak przy grzybicy cały czas mi daja leki na grzybice ale nic nie przechodzi, ale to akurat ja bo inne dziewczyny nie miały dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba też na wszelki wypadek zrobię posiew.. Trzeba zrobić zwykły posiew czy konkretnie na tą bakterię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo.. ja miałam transfer 19.04 -teraz mam 10 tc. Tasia.. biedna wspòłczuje Ci, że się tak z tym męczysz. Ja nie miałam żadnych objawów klabisielli -tylko czasami ale to rzadko gdzieś mnie "tam" zaszczypało. Ale miałam wiecznie z badania moczu-liczne bakterie i wtedy mój gin z przychodni mi zaproponowała posiew. I tak się zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem mega wqrzona. ..bo z rozpiski wynikałoby ze rano 0.5 AMP gonapeptyl, o 20.00 gonal i menopur a o 20.30 ovitrelle...qrde..i dzwonie tam bo tak dziwnie, w ulotce pisze ze musi być 24 h przerwy...i wszyscy tam zdziwieni nawet pani dr.która aktualnie była pod ręką. .mam czekać do 14aż dr Cz.przyjdzie z nią mają gadać..JAK WY UZYWALYSCIE? ? MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie mi proszę bo jq juz całą roztrzesiona rycze ze coś źle. ..oni wsztstko szybko szybko...zero zainteresowania!!! Co jak o której. ..tylko ze wszystko brać do środy i tyle ; ((((((( w karcie tak zaznaczone a teraz zdziwienie.... ; (((((((( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ta sb nie robią punkcji i transferów to pewnie mi przekabinowali stymulację żeby punkcja wypadła w piątek....juz mam dość ; (( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że w gyn powinni robić posiew. Chociaż ja bym u nich nie robiła jak rak zarażają. Idz lepiej do przychodni swojej i się dowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałyscie w dzień ovitrelle tez gonapeprtl gonal i menopur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam tam to wszyscy zdziwieni..czekam na dr Cz ma być o 14..ale ja już cała zaryczana ze coś pójdzie źle..myślałam że ktoś mi z forum powie czy tak miał. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a który lekarz Ci to tak rozpisał? dr M? to dzwoń do niego na komórkę niech Ci to wyjaśni... nie martw się będzie wszystko dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia chętnie bym pomogła ale też już nie pamiętam.Poczekaj na dr Cz. To przypomina mi produkcję taśmowa a nie poważna klinikę! !!!Przecież tu chodzi też o nasze życie.Nie mam już słów. Trzymaj się Madziu i dowiedz się wszystkiego.Nie dajemy się do cholery! !!!!!milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia nie denerwuj się - kiedy masz mieć punkcję o której godzinie? Bo Ovitrelle trzeba sobie podać o wyznaczonej godzinie na 36 godzin przed punkcją. Nie masz nigdzie zapisane? Ja przyjmowałam w Warszawie gonapeptyl o 20.00 bo źle dogadałam się z lekarzem prowadzącym i Puregon też o 20.00, a Pregnyl musiałam podać na 36 godzin przed punkcją a miałam punkcję o 10.00. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia...ja miałam tak: -23-go rano 1/2 gonapeptyl, wieczorem menopur i gonal -24-go rano 1/2 gonapeptyl, 21.30 ovitrelle -26-go 9.30 punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, nie dokończyłam - czyli ja miałam 20.04 - godzina 20.00 przyjmowanie gonapeptyl, oraz puregon a o 22.00 przyjęłam pregnyl na pęknięcie. A punkcję miałam 22.04. o godz. 10:00 czyli 36 godzin od podania pregnylu. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×