Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za szybka odpowiedz..jestem tak poirytowana tym wszystkim...napisałam właśnie do dr Grygi kiedy najlepiej wziąść intralipid, ile dni przed transferem, pojadę do invimedu bo tam 200 zl i miejsce leżące zapewniona na 4.5h ;) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek mam punkcje o 8.30 ovitrelle mam wziąść dziś o 20.30 to wiem i tego jestem pewna tylko dziś rano o 7.30 wzielam gonapeptyl i kiedy wziąść gonal i menopur tego niewiem (zawsze brałam o 20); (( czy wsztstko razem tak można Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryga odpisał: Dzien dobry, NA tak zadane pytanie nie jestem w stanie udzielic odpowiedzi - wlasnie  ze wzgledow ktore Pani porusza - brak skutecznosci klinicznej stosowania  Intralipidu a tym bardziej brak racjonalnego uzasadnienia mechanimu w  jaki mialby on oddzialywac na Pani uklad immunologiczny. Pytanie brzmiało ile dni przed transferem podać intralipid? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu ja tez miałam 1/2 gonapeptyl rano, wieczorem menopur i gonal. Na następny dzień 1/2 gonapeptyl i o 20:30 ovitrell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie wieczorem powinnaś wziąść tylko ovitrelle. Ja tak miałam i ktoś poniżej. Ale na spokojnie dowiesz się od dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniła do mnie położna mam wziąść wszystko jak na karcie..ehh a już prawie zawału dostałam :O Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewuszki. Madzia spokojnie. Dr Cz. z pewnością wszystko wyjaśni. Iwcia dzisiaj na usg był zarodek a na serduszko czekamy jeszcze do przyszłego tygodnia. Dziś 23 dpt. Uffff bardzo się cieszę, bo już się cała zgrzałam z nerwów. Z tą bakterią MaBo nie miałam objawów :-( Aneta pisałaś, że skierowano Cię do szpitala- co się stało? Mam nadzieję, że na to dziadostwo antybiotyk zaradzi. Nie panikujmy, wszystko na spokojnie. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa i Tasia, ale mnie wystraszyłyście tą bakterią. Ja będę miała posiew robiony za 3 tyg. Jak u mnie też to paskudztwo wyjdzie, to masakra, to będzie znaczyło, że oni nas wszystkich pozarażali. A jestem strasznie podatna na infekcje intymne! W ogóle to strasznie mnie drażni, że w WC nigdy nie ma mydła!! Przecież to karygodne w szpitalach/klinikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
18,24:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi ile dni po transferze można już zrobić usg i będzie widać cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakochana ktory dzis dpt? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
9dpt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alessa.. moja gin prowadzàca chciała mi dać wczoraj skierowanie do szpitala bo miałam rano lekkie plamienie. Obiecałam jej że będe leżeć w domu i nic nie robić. Ale jutro mam znów do niej jechać na kontrole i jak coś będzie nie tak to się położe do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna wreszcie jakiś pozytywna betę . Wielkie gratulacje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez w pt mam punkcje na 10 i dzis tylko pol gonapeptylu a wieczorem tylko ovitrelle, moze sie spotkamy. Ja bede miec najprawdopodobniej transfer przesuniety na kolejny cykl bo estradiol przekroczyl 3 tys czy ktoras z was miala swiezy transfer przy takim estradiolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakachna gratuluję Allessa bardzo się ciesze gratuluję kochana! Jestem tym wszystkim zalamana i wystraszona ale trudno co ma być to będzie transfer w poniedziałek! Zrobiłam ten posiew i tobie Peonia tez radze zrobić nie czekać pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakochna wstępne gratulacje. A które to bylo twoje podejście? Ile miałaś zarodków podanych i w której dobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocihakachna, bardzo się cieszę, że w końcu na forum znowu słoneczko świeci :) super pozytywna beta :D trzyma kciuki za przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, za ciebie też trzymam kciuki, żebyś nie musiała iść do szpitala. Zadowolona jesteś z dr F-R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny- kochane jesteście! CiociaKachna juppppi! ! Serdeczne gratulacje i trzymam kciuki za przyrost! Warszawa? Aneta to leż hehe. Na pewno będzie ok. Hope fajnie, że jesteś. Uważam, że dobrze wybrałaś. My też chcieliśmy się przenieść w obawie przed brakiem kasy w gync i braliśmy właśnie pod uwagę Kraków. Zresztą Sylwia też zawsze dobrze się wypowiadała o tej klinice. Pozdrawiam Allessa Tak btw. Sylwia co u Ciebie? Jak Malutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer u mnie 21 dpt był tylko pecherzyk. Dwa dni pozniej zarodek. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna super :) Allesa całe szczęście, bo już się marwilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Trzecie podejście z rządowki w gyncentrum ręką dr M.:) transfer dwóch zarodków 4a i 6a (punkcja w piątek transfer w poniedziałek więc nie wiem czy to dwa czy trzy dni). Mrozakow brak. Z pięciu komórek tylko dwa maluchy - za każdym razem in vitro po katolicku, czyli bez mrozenia;) Dziewczyny nie chce się teraz wymadrzac bo jest pozytywna beta, jeszcze bardzo długa droga przed nami, ale chciałabym powiedzieć jedno... To było najbardziej lajtowo podejście że wszystkich, adoptowalismy, psa, klepnelismy wakacje, miała być przerwa bo wiedziałam, że mam pieniądze z urzędu miasta i pewnie nie załapałe się na rządowke. Podeszlismy na spontanie. Po transferze wzięłam dwa dni zwolnienia i wróciłam do pracy. Może coś w tym jest? Jasne, że nerwowka była, ale nieporównywalna do tej przy poprzednich podejściach! Teraz wasza kolej na pozytywny news! Dziękuję za wszystkie kciuki! Byle do piątku i daj Boże ładny przyrost! Ps: a na sikancuu dalej jedna kr***** no nie doczekam się dwóch no!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie się spotkamy arwena :) tak mam wszystko wziąść wieczorem..mam złe przeczucia co do tej stymulacji strasznie się martwię. ..pecherzykow było mało miały rosnąć równo a każdy inny...ehh.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×