Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są coraz gorsi, czekają jak królewicze na pierwszy krok kobiety haha

Polecane posty

Gość gość

pisałam np z facetem z portalu randkowego i chcialam go poznac, on odpisał ze tez, ze fajna jestem, podobam mu sie i nic wiecej, wiec pisałam ze moze pogadamy poza portalem, na skype, gg, nie musi byc telefon albo zebysmy sie spotkali a on czemu nie, bardzo chętnie mozemy sie spotkac :O ja odpisałam : gdzie mozna cię spotkać i poznać ? :) (to samo miasto) a on : nie wiem, co proponujesz? :O masakra, nie ściemniałam, byłam konkretna, a tu zero inicjatywy, ja zrobiłam pierwszy krok i ja mam mu cos proponować... inny chłopak poznany na żywo, przypadkowo poznany w pewnej szkole językowej, wymienilismy sie numerami, mial się odezwać i chcial spotkac kedys, nic doczekałam się telefonyu więc sama z nudów napisalam smsa, to samo, zwlekał ze spotkaniem, a to zajęty, a to cos tam, a potem jak poprzedni pytania do mnie : kiedy chce, gdzie, co chce robic :O to nie, tamto nie, wiec pytam Ty cos zaproponuj, dostosuje sie, no i sie nie spotkalismy :O nie mówie o 15 latkach tylko o dorosłych facetach lat 26 i 29 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają w d***e widocznie kobiety. Tak samo jak ja. Ja nawet z żadną nie gadam i nie chciałoby mi się spotykać z żadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz faceci tacy są... - randka w parku albo galerii handlowej, bo szkoda 5 zł na kawe - tygodnie zwodzenia, pisania, smsów, emaili zanim się spotkają - jak juz sie spotykacie to okazuje sie, ze on chce luznej znajomosci opartej na seksie i spacerach albo...nie wie czego chce i znika - maminsynkowie, narkomani uzaleznieni od marihuany dopalaczy, seksoholicy, patologia ktora sie swietnie maskuje a potem wyzywa cie od kurw - nieudacznicy ktorzy nigdy nie pracowali, bez dochodów, na garnuszku rodziców, dziadków, państwa, bez prawa jazdy, caly dzien telewizor i komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15---> jakie to prawdziwe co napisałaś.. mam takiego i właśnie go pakuje i wyrzucam ze swojego życia, ćpunów, nieudaczników, maminsynków nie znoszę, wiecznie tylko roszczenia, a nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightcrawler
Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. nic do zaoferowania, gdybyście wy same coś oferowały, oprócz d**y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz d**y o którą sami tak się prosicie aż wam języki do ziemi zwisają? heh .. jestes zwykłym kretynem, hipokrytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o kim mówisz. To kobiety są bardziej zboczone od facetów. Ubierają się tylko po to, aby kusić dupą, a potem narzekanie, że wszyscy myślą o d***e, a same prowokujecie. Ja za d****i nie latam. Są ciekawsze rzeczy na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym wolał babe tylko do sexu a nie jakieś tam związki i życie rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie zaprosiłbym Cię na kawę, jeśli rozważyłabyś propozycję zaproszenia Cię na wesele jako osoba towarzysząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 rozumiem, że twoim stałym miejscem pobytu jest burdel ewentualnie pobliski las, w którym czekają jagodzianki... zacznij się czepiać pedałów i pedofilów - oni chyba reprezentują twoją grupę męską.. :) współczuje wam faceci, jestescie w tych czasach w większości tak żałośni, że nic dziwnego , że wylewacie swoje żale, a w realu staracie się wypaść jak najlepiej... baby nie takie głupie jak widać, wolą wykorzystać takich i porzucić nic dziwnego.. pieniądz to nie wszystko, a w głowach macie gniazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko uważaj na takich jak ten kamil_kretyn, niby kulturalnie napisał, ale już sam jego login świadczy o nim samym, poza tym kto normalny zaprasza kogoś przez internet na wesele? Boże desperacja do potęgi, weź człowieku zejdź lepiej z tego forum, podejrzewam, że nie raz piszesz jako pomarańcza i lecisz po kobietach jak po burych suk....ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę do burdelu, ale może zacznę ? Pedał, bo nie latam za d****i? Bo fiut mną nie rządzi ? Bo nie chcę mi się spotykać z kobietami ? Widocznie faceci przejrzeli na oczy, że kobieta może dać tylko i wyłącznie seks, nic więcej. Dlatego wola zapłacić i mieć spokój w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestem w takim związku dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż mojej kolezanki zdradził ją z jakaś małolatą, dlaczego ? bo chciał ''odmiany'' 6 lat po slubie i juz mu sie znudzila, sami k****arze i zboki którzy chcą wąchać znoszone majtki, rajstopy albo lizać stopy, na forach pelno takich zboków :O dałam ogłoszenie na OLX, sprzedawałam kilka ubran i zboczeniec mi dzwonil czy mam na sprzedaż bielizne, twierdził ze dla zony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak mamy równouprawnienie, wychodzenie dziewczyny z inicjatywą to nic złego, nie wiem o co tyle szumu chyba tylko w pl jest taki nacisk na faceta że koniecznie on musi coś wymyślić/zaproponować, jak by piękniejsza płeć nie miała mózgów :P a to że napisałaś tylko z nudów nie świadczy dobrze o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 nie faceci tylko mężczyźni po 2 jeśli mężczyźni się nie starają to widocznie nie mają o co po 3 z kim się zadajecie to wasz wybór po 4 od kobiety, która nie jest porządna nikt nie będzie chciał niczego więcej niż seksu po 5 z jakiej racji mężczyźni mieli by się za wami uganiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie ma juz prawie prawdziwych męzczyzn czy tam facetów, zostały żałosne kmioty w obcisłych spodniach, z brodami, ajfonami, siedzą jak te pedzie w kawiarniach i serfują po instagramach lajkując, ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie ból d**y, bo nie jesteście już podrywane. hahaha. :D Widocznie przejrzeli na oczy, że nie warto się wiązać z żadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz oceniać facetów na podstawie chłopaczków z gimbazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam rudej piegowatej żony 40stki , najlepiej z zezem takim seksownym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty co feministka, babochłop, suczka - takie są współczesne kobiety w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Haha no dokładnie to prawda, jest bardzo mało zdecydowanych mężczyzn, same takie lelum polelum, nie ta to inna, żadnego wysiłku w kierunku znajomości, najlepiej tylko grać na komputerze, pić piwko i zajadać kiełbasą, gatunek ludzki wyginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem feministką, ale bardzo kobiecą z wyglądu i od roku spotykam się z kobietą. Po prostu te bezjajeczne peezdy, nazywane facetami, mnie zmęczyły, znużyły i zniechęciły do siebie. A okazało się na dodatek, że związek z kobietą jest o niebo bardziej satysfakcjonujący niż z facetem- sfera seksualna również :) Uprzedzając ataki, moja partnerka jest piękna, kobieca i faceci nie mogą zrozumieć, dlaczego jesteśmy razem, próbują nas podrywać itp. Ale ja już nie wracam do tradycyjnych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech wyginie. Przyroda odżyje, bo nie będzie już ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko wyjaśnia, tylko kobieta zrozumie kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by bylo gdyby wyginol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gatunek ludzki schodzi na psy a te jak wiadomo rozmnazaja sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z kobieta to jest kierunek w ktorym powinnyscie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×