Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są coraz gorsi, czekają jak królewicze na pierwszy krok kobiety haha

Polecane posty

kolego, mam nadzieje, ze twoj intelekt jest wystarczajacy do tego, by wiedziec, ze wiekszosc tutejszych historii jest wyssanych z palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Ja juz nie dyskutuje z frustratami. Chodzcie sobie na prostytutki do konca zycia waszych penow. Prostytutki nikomu nie odmowia ani kobiety z krajow 3 swiata wiec macie szanse. Mam dosc tego jadu. I pretensji do kobiet ze was nie chca. Glupie tematy zfrustrowanych kobiet i facetow niszczace plec przeciwna np za wiek czy brak dziewictwa. Dno. Kto nie jest glupi to od razu pokapuje kto pisal taki temat :) Ci pod niebieksimi nickami przynajmniej maja jakies jaja ze sie chociaz nickow nie wstydza. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Chodz sobie na prostytutki frustracie do konca zycia swojego pena. Tylko one ci nie odmowia. Bo zadnemu nie odmawiaja :) Albo kobiety z marginesu spolecznego alkoholiczki narkomanki desperatki biora kazdego. Kafeteria to dno. Tematy samych sfrustrowanych ludzi jakie to kobiety i faceci zli. Wg mnie zli sa tylko ci co czyms sobie zasluzyli a nie kazdy chlop +35 ze nie jest juz piekny sprawny i mlody. Czy kobieta po 30. Macie jakis problem ze ktos was nie chcial? Coz. Zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w swoim zyciu czterech adoratorów którzy nie zrażali się miesiącami mojej obojetnosci a walczyli. Dwóch z nich zdobyło moje serce na dłużej. I wiem jak zachowuje się zauroczony facet i żadne inicjatywy ze strony kobiety nie są wtedy potrzebne. x To były c.i.p.y. bez honoru a nie faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ona mogła czuć się jak księżniczka... Miesiącami skamleli żeby jej wysokość łaskawie główkę schyliła... Jedna piękniejsza i bardziej zajebista od drugiej, szkoda że wszystkie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa sprawa. Wygodnickie, tępe księżniczki ŻĄDAJĄ, żeby faceci za nimi biegali, a te tępe idiotki nie kiwną nawet palcem w bucie. Tłumacząc to prostackimi argumentami prosto z rynsztoka, widać od razu, że to jakieś dresiary, na czele z jakąś Alissą i tą kretynką od jaj. A faceci tutaj (poza jakimś pseudofacetem o wszystko mówiącym pseudonimie - kretyn) mówią im nie. I to nie jest przypadek, choćby dresiary dalej toczyły pianę z pysków. Nie będzie tak, że będziecie cokolwiek idiotki komukolwiek narzucać, co ma robić i jak się ma zachować. Facet może robić to, co uważa za słuszne i na co ma ochotę i uja wam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:32 Przedszkolaku , trzeba być tępym debilem żeby nie zauważyć zainteresowania ze strony kobiety. Kobieta nie musi inicjować kontaktu na początku znajmości, ona czeka na wasz ruch. Wam powinno wtedy wystarczyc tyle że zgadza się na spotkania, chętnie z wami rozmawia , odbiera telefon. To mało dla ciebie przedszkolaku znaków zebyś działał dalej? Nie wiem jak trzeba być tępym żeby nie zauważyć zielonego światła u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy upośledzone jakoś jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wam powinno wtedy wystarczyc tyle że zgadza się na spotkania, chętnie z wami rozmawia , odbiera telefon." O kurcze, tyle łaski na raz, mamy was o niebianskie boginie całować po stopach natychmiast czy za chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze głupsza przedszkolaczko niż reszta dresiar tutaj. Nie chodzi o zauważanie zainteresowania kobiety, bo to nie jest takie trudne, tylko o jej zachowanie na początku znajomości. Czy potrafi też okazać to zainteresowanie, czasem sama z siebie wykazać inicjatywę, pierwsza zadzwonić, napisać, zaproponować spotkanie. A nie, że korona jej z głowy spadnie i będzie posługiwać się tymi wszystkimi waszymi prostackimi argumentami, że facet musi to, powinien to, a ja będę leżeć i pachnieć i nic od siebie, bo jestem tępą, próżną idiotką. Polki są strasznie zepsute, mają nie wiedzieć czemu przerośnięte ego, wyrastają w jakimś dziwnym przekonaniu, że wszystko im się należy tylko dlatego, że są kobietami. Dlaczego na zachodzie laski nie mają żadnych problemów z tym, żeby poderwać faceta, który im się podoba, a polskie idiotki mają, prędzej by umarły. I jeszcze próbują to argumentować naprawdę na poziomie debilek. Zobaczcie, większość facetów nie uznaje tej waszej argumentacji, nie chce tego, nie da się ich uszczęśliwiać na siłę i narzucać im co mają robić, bo tak jednej kretynce z drugą wygodniej. Bo o to tu chodzi - o waszą próżność i wygodnictwo. A takich kretynek nie chce większość facetów. Bo jak bierna i roszczeniowa na początku, taka i potem będzie w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe, te same drewniane królewny za granicą nie mają oporów żeby podrywać obcokrajowców. Widać za granicą korona spada z próżnego łba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie zmusicie facetów do działania według waszego widzimisie. To już w dzisiejszych czasach niemożliwe, czas się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie powyżej jest jakiś w ogóle paskudny odpychający człowiek i jeszcze się dziwisz że żadna cię nie zaprasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrz, całe szczęście że wystarczy że zacznę się płaszczyć, latać za wami i usługiwać, "zabiegać", sponsorować (najlepiej wszystko na raz) i już przestanę być "odpychający". Goń się zakochana w sobie megalomanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próżność niektórych kobiet sięga zenitu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu, ostro tu parę osób pojechało po królewnach. Może im się to przyda na otrzeźwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Mnie poderwała dziewczyna co mi się już chwilę podobała. Nie miałem śmiałości sam ale los się do mnie uśmiechnął. Teraz juz 2 lata ze sobą jesteśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgoda na tak
Baby to tępe suki, trzeba je olewać i lekceważyć i prać po ryjach, bo tak to bez dramatu im się nudzi..... już wiem o co chodzi po tylu latach błądzenia rozszyfrowałem was suki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zwyczajnie kobiety są bezwartościowe więc mężczyźni nie widzą sensu w podrywaniu no chyba, że roochacze bo ale im chodzi tylko o seks i dopisanie kolejnej zdobyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:34 nie, nie wystarczy. Ja rozróżniam ludzi od bajerantów i pozerów. Także możesz sobie zasponsorować terapię zaburzeń a płaszczyć się przed idiotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.09 Miałam w swoim zyciu czterech adoratorów którzy nie zrażali się miesiącami mojej obojetnosci a walczyli. Dwóch z nich zdobyło moje serce na dłużej. I wiem jak zachowuje się zauroczony facet i żadne inicjatywy ze strony kobiety nie są wtedy potrzebne xxx Jak zachowuje się zauroczony facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiodlam sie na facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zachowuje się zauroczony facet? - napisała Ci przecież. Latali miesiącami za jej wysokością która miała ich w doopie.Czyli - jak kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko frajerzy i debile latają za kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są śmieszne i mają nawalone we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
a ty jesteś prymitywem i we łbie masz tylko linkę która łączy twoje uszy aby nie odpadły, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz to zdecydowanie za bardzo się im narzucasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Ja mam prostą zasadę, że to facet ma MNIE podrywać. I nie jestem żadną księżniczką, ja moge go delikatnie uwodzić uśmiechem, spojrzeniem, a co on dalej z tym zrobi to juz od niego zalezy. Jeśli nie zrobi nic to mnie po prostu nie interesuje, ja bym się nie narzucała jak autorka tylko pisała sobie z nimi normalnie, a jakby nie proponowali spotkania to nie i juz, szybko bym zrezygnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×