Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są coraz gorsi, czekają jak królewicze na pierwszy krok kobiety haha

Polecane posty

Gość gość
16:42 masz rację polskie kobiety to szmaty, szukaj w bangladeszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Piona :D Taka prawda. Obserwuje ludzi to wiem co i jak. A potem wielkie zale na forum. Ze wszystkie kobiety sa be. A tak naprawde marzy o szparce. I bedzie plakal ze zadna go nie chce czeka zeby go same podrywaly, zeby za nim lataly. Do tego ma byc bogata z domu, dobre zarobki, idealna sluzaca.i jeszcze miec ochote na seks po pracy i dom odpicowany na blysk zeby pan byl zadowolony on doopy nie ruszy ale oboje maja pracowac a tylko ona gotowac. Wiesz kto u nas gotowal i sprzatal pral jak pracowalam za granica do poznej nocy? Nawet niedziele nieraz mialam pracujace. Zycie. Jak bedziesz takim egoista ze wsi bo mamusia wychowala tak ze jest podnozkiem ojca i synowie swieci. Moze jeszcze piwo codizennie a ona im usluguje. Prawda taka ze w zwiazku dzieli sie obowiazki kto jest wiecej w domu ten wiecej robi. Zamien sie z kobieta ty siedz na macierzynskim. A ona niech pracuje i ma spokoj od dzieciora jak wraca do domu, gotuj obiadki sprzataj. Rusz to swoje leniwe doopsko wreszcie. Wtedy inaczej bedziesz spiewal. Ja na szczescie wolna bez bagazu dzieci. Seksu nie odmawiam bo po prostu lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie latam za kobietami, nie proponuje randek, bo nie interesują mnie związki z kobietami. I pewnie tak jest z innymi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Tak faceci potrafia latac miesiacami jeden tak pol roku pisal codzinnie. Ale nie bylam zainteresowana. Nie lubie tak trzymac w niepewnosci. Jak chcialam to od razu z nim chodzilam. Ale nigdy nie splawialam chamsko ze nie w moim typie czy cos niech szuka szczescia z inna majac normalna samoocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annalizka
"Dobrze, że faceci nie latają już za tymi wszystkimi księżniczkami, którym się wydaje, że im się wszystko należy. Niech same też się postarają, a nie jak zwykle na gotowe." x Kobieta się potem stara w łóżku. :P A po co randkując ma się wykazywać męskimi cechami, skoro jej się to nie przyda nigdy w życiu? Kiedy niby, jak będzie rodzić i wychowywać dzieci? :o Prawda jest chyba taka, że równouprawnienie też i facetom w głowie namieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alissa:-) naprawdę ja to zaczynam się obawiać ze oni w drodze ewoucji wyparują. My kobiety tak prujemy do przodu. Od służących i maszynek do rodzenia, mamy świetne prace, wykształcenia, prawo jazdy, umiemy nawet obsługiwać wiertarkę bo nasz facet nie wie nawet co to jest. A oni? Ich funkcje życiowe ograniczają się do picia piwa, bekania, pierdzenia i kapieli raz na tydzień. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
"Nie chcialy mnie ale szmaty i q*****. Podle. Nienawidze ich. Jade do bangladeszu. Tam kobiety nie maja zadnych wymagan biora kazdego zeby mu sluzyc prac brudne gacie" :D Byly facet jal odeszlam od niego napisal mojemu nowemu ze jestem suka i dzi.vka. Znacie bajke o kwasnych winogronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Ale idiotki, bo jak mają pracę, prawo jazdy, gotują, wychowują, to idą do przodku :D Przecież to wszystko kobieta już dawno na zachodzie robiła i nie było to nic znaczącego. Wkładu w cywilizację nie macie żadnej, prócz rozrodu. Ponoć jest kryzys męskości, a mężczyźni dalej rządzą światem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alisa ale to chyba on wystawia sobie świadectwo jeśli starał się o szmatę i dziwkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sa nieodpowiedzialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:53 to pochwal się czy umiesz obsługować wiertarkę i czy umiesz zmienić opone w samochodzie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
To przerzuc sie na gejostwo skoro wolisz facetow. Nie miej zali do kobiet. Nie denerwuj sie tak. albo do gazu z kobietami skoro takie zle. Ludzie wymra. I bedzie spokoj. Kto c****erze gacie i gotuje? Mamuska? :P Zabij ja bo za malo sie stara ;) Przejdz na islam jak nie mozesz sie przekonac do facetow. Kozy czekaja :D Oni traktuja kobiety gorzej od zwierzat cos dla ciebie. A to my mamy gorzej. Kto rodzi i musi sie opiekowac 24 na godzine? Rezygnowac z pracy przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam samochodu. Nie jest mi potrzebny. Za dużo wypadków na drogach. Wiertarki nie używam. Ale wiem jak działa i się ją obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alisssa hahah no dokładnie, im trzeba kozy a nie kobiety. Ja to nie rozumiem co się stało z facetami, czego oni się tak boją i czemu mają tak na wszytsko wywalone. Oni ani sami nie wychodzą z inicjatywą, ani też nie są zainteresowani inicjatywą kobiet. Poniżenie po dostaniu kosza zostaje na długo. Już wiem że nie warto. Facet sam musi sobie ciebie upatrzyć i wtedy nic go nie zniechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie czytac calej dyskusji bo z gory wiem jak kretynska musi byc :-) natomiast co do samego tytulu - zarowno faceci jak i kobiety wystepuja w wersji "ksieznika" a jest tak, bo moga sobie na to pozwolic - prawo popytu i podazy wot i cala tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha. Teraz to pokazałaś szczyt debilizmu :D Kto na wojnę jest wysyłany, Kobiety ? :D Mężczyźni na wojnie narażają życie za takie tchórzliwe truchła jak wy. Często nie mają również wsparcia, bo facet to ktoś kto musi sobie zawsze sam ze wszystkim poradzić, a jak nie poradzi sobie, to kobieta kopnie w dupę. Z wami to jest tak jak z dziećmi, trzeba za rączki prowadzić i wyręczać we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58 wiedziałam ze jesteś pseudo facetem i włąsnie tacy jak ty oczekują inicjatywy ze strony kobiet. Mnie ktoś taki jak ty nie interesuje, szukam rpawddziwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Nie wiem czy to pisze facet ze nie ma auta. Jesli tak to szukasz sponsorki z wlasnym autem. To koza moze okazac sie za malo mimo ze nie ma zadnych wymagan i zniesie kazda podlosc i zachcianke :D Moj facet nie mial auta zandego jak go poznalam. Tylko prawko. Ale kupil 3 auta. Nie zebym szpanowala. Oboje pracowalismy ciezko za granica. Chcialam faceta ktory pojedzie ze mna za granice zarabiac kase a nie lezec przed tv z piwskiem a w seksie nawet - lezec i czekac biernie jak berlo obrobie i obrastac tluszczem z tego nierobstwa :D Racja kobiety powinny miec pretensje do matek ktore wychowaly cos takiego - kaleki zyciowe. Krolewny z fi..ootkami ktore czekaja az jakas sie zlituje i ich poderwie :D Umiesz sobie sam ugotowac uprac itd? Ogolnie zrobic kolo siebie? Juz nie mowie o mieszkaniu z mamusia sluzka bo w polszy trudno o swoje wlasne lokum a na wynajem szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:02 Jestem przekonana że gdyby w Polsce była wojna to polscy meżczyzni s*******ali by w podskokach a kobiety musiały by walczyć o ojczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która nie potrafi zarobic przynajmniej te marne 5.000 zł/mc to dla mnie śmieć nie warty uwagi. No I co z tego, że się zajmuje domem jak to może zrobić pokojówka za 2.000 /mc bez łaski. A przecieź dymanko może a mieć za 100 zł więc z czym do gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj frajera, szukaj. Może do 40 znajdziesz ale wtedy to go szybko nogami przytrzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem facetem, bo nie mam samochodu, i nie chcę też przez to wozić d**y księżniczce. Hahaha :D No racja, nie chcę być bankomatem, frajerem itp. Inicjatywy ze strony kobiet nie oczekuję, bo wolę samotność i spokój. Na szczęście sobie żyje spokojnie i nie muszę posiadać materialnych rzeczy, aby czuć się szczęśliwym i spełnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli duzo zarabiasz to szukaj dobrze zarabiajacej partnerki. Normalna sprawa. Nie trafisz na pasozyta. Tez bym sie bala jakbym zarabiala kupe kasy zyc z jakims nierobem. W polszy jest dyskryminacja kobiet rowniez w pracy. Jakie sa zarobki kobiety a faceta? Dlatego wyjazd za granice jest dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha. Kobiety by zwiały do piwnic, bo mają tchórzliwą zaprogramowaną naturę od narodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten bez auta - jak to??? Nie potrzebujesz rzeczy materialnych niezbednych do egzystencji typu zarcie mieszkanie ubrania prad woda???? Skad na to bierzesz? Normalnie szok. Czyli chcesz miec kobiete tez bez auta i bez prawka? Bo krolowi doopy wozic nie bedzie. Nie ma glupich. Szukaj kobiet +50 bogatych sponsorek. Moze ktoras poleci na takie dno. Choc watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dyskusja schodzi już na totalne dno... no ale tutaj jest to widocznie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w dzisiejszych czasach potrzebuje żeby po domu pętała mu się kobieta? Z głodu nie unrzemy, pralka zrobi pranie, odkurzacz też nie gryzie a na szybki numerek zawsze można wyrwać jakąś zdesperowaną lalę. Gnijcie sobie zatem księżniczki w swoich komnatach razem ze swoimi roszczeniami, bólami głowy, fochami i problemami psychicznymi i czekajcie na frajera na białym koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auto nie jest niezbędne do życia,ale woda i żarcie już tak. Ja nie szukam kobiet, nie proponuje im randek, one zresztą mi też nie, co się zresztą cieszę. Unikam relacji z kobietami. Mam spokój, bo żyje według swojego schematu i nie muszę żadnej kwoce niczym imponować, aby ta łaskawie mnie zechciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej... no bez jaj... autorka założyła temat, w którym wyraziła swoje zaniepokojenie, a raczej zdziwienie tym, że któryś z kolei facet czeka aż to ona go gdzieś wyciągnie. Zrobiła to w dodatku w sposób kulturalny, nie ubliżając nikomu. Tymczasem Wy rzuciliście się na ten temat i obrażacie autorkę (ale też pozostałe kobiety) jakby Was zwyzywała lub nie wiadomo jak Wam ubliżyła. Właśnie widać po Waszych odpowiedziach co sobą reprezentujecie. Nie wiem co Wy chcecie tym osiągnąć? Wyżyć się za wasze problemy w relacjach z kobietami? Może niektóre dziewczyny zachowują się jak "księżniczki", ale jakoś nie widzę aby autorka zaliczała się do jednej z nich. Nie widziałem aby autorka tutaj pisała o tym, że coś wymaga - po prostu dała tylko do zrozumienia, że dobrze by było gdyby to facet trochę się o nią postarał. Nawet w pierwszej wiadomości wspomniała, że to ona decydowała się na pierwsze kroki ale i tak faceci zawiedli - uważam, że po prostu nie zależało im jakoś specjalnie na tej znajomości, bo gdyby było inaczej to by próbowali ją zdobyć i sami wyszli z inicjatywą. Radzę więc ogarnąć swoje tyłki i nie schodzić z poziomem rozmowy, a zwłaszcza intelektu na poziom gimbazy lub niższy... Tak swoją drogą to rozwalił mnie tutaj jeden temat - a dokładnie zachowanie faceta opisane w nim. Z tego co pamiętam to było tak, że zaprosił dziewczynę na kawę, kupił sobie ciastko a jej nic nie zaproponował licząc, że sama o sobie pomyśli... trzeba być żałosnym idiotą aby żałować paręnaście złotych na pierwszej randce... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×