Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są coraz gorsi, czekają jak królewicze na pierwszy krok kobiety haha

Polecane posty

Gość gość
Ja Wam drogie panie wytłumaczę skąd to się bierze. Z pewnego absurdu, który zauważyłem od dawna. Obecnie w Polsce mamy mniejszą lub większą równość - ale nie możecie narzekać na opresję kobiet, nie mamy islamu. Panuje także feministyczna poprawność polityczna. Wszelkie zaczepki, a nawet flirty, adoracje ze strony obcych mężczyzn mogą być podciągnięte pod molestowanie/mobbing/stalking. To po pierwsze i najważniejsze. Kolejna rzecz jest zbywanie i unikanie adoracji przypadkowych facetów. Zauważyłem, że w Polsce, Polki reagują bardzo różnie na przypadkowe zaczepki. Niektóre są bardziej otwarte na flirt i znajomość, niektóre spławiają facetów. Facet, który robi pierwszy krok może wyjść na wariata/zboka/stalkera/psychola. Tak, tak spotkałem się z takimi komentarzami, niekoniecznie ja osobiście, ale ze słyszenia historii innych facetów i kobiet. Proszę wejść na pierwszą lepszą stronę Spotted. Jest to strona, na której anonimowi faceci bądź kobiety wstawiają ogłoszenia, że szukają takiej i takiej osoby, którą widzieli w autobusie/tramwaju/na ulicy, ale wstydzili się zagadać. Komentarze mówią same za siebie: "Ale frajer - nie zagadał", "Kiedy faceci zaczną w końcu wychodzić do kobiet", "Gdzie Ci faceci...". Takie komentarze piszą kobiety. Więc drogie Panie, przeczytajcie raz jeszcze dokładnie mój wywód gdyż poświęciłem specjalnie na to czas. Starałem się być przy tym obiektywny, zachęcam do komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z twojego wywodu nic przecież nie wynika. Tak jest wszędzie - kobiety są różne. Dla jednej wariat, dla innej odważny i otwarty facet. Wiele zależy też od sposobu zagadania. Jeśli jest kulturalny i nienachalny to raczej mało która uzna że wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczki mają pretensje, że świat jest już dawno po epoce średniowiecza i wymyślają różnego rodzaju brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8888
Walczy sie o kobiete inteligentna,mądrą i niezdobytą!!! a nie o lampucerke co miała kilku partnerow w wieku 20 lat .Faceci po prostu przejzeli na oczy,ze sie to nie opłaca lepiej swiety spokój mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyły się czasy zabiegactwa. skończyły się czasy kobiet wartych zabiegania o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz faceci tacy są... - randka w parku albo galerii handlowej, bo szkoda 5 zł na kawe - tygodnie zwodzenia, pisania, smsów, emaili zanim się spotkają - jak juz sie spotykacie to okazuje sie, ze on chce luznej znajomosci opartej na seksie i spacerach albo...nie wie czego chce i znika - maminsynkowie, narkomani uzaleznieni od marihuany dopalaczy, seksoholicy, patologia ktora sie swietnie maskuje a potem wyzywa cie od k**w - nieudacznicy ktorzy nigdy nie pracowali, bez dochodów, na garnuszku rodziców, dziadków, państwa, bez prawa jazdy, caly dzien telewizor i komputer Teraz taka jest wiekszosc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zmądrzeli, dziś kobieta nie jest nam do niczego potrzebna poza seksem. Kiedyś facet potrzebował kobiety do opieki nad domem, gotowania, prania, sprzątania... dziś można zjeść na mieście, piorą pralki, sprzątanie to nie problem ani wysiłek, więc na co im baba na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, faceci po prostu nie chcą kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie fochy bo mężczyźni nie zabiegają. Znajdźcie sobie jakieś hobby i przestańcie marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RÓWNOUPRAWNIENIE I EMANCYPACJA. Chciałyście mieć tak dobrze jak faceci, no to macie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spacerowanie z dorosłym chłopem musi bardzo do tego chłopa przekonywać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty zyjesz na pokaz i aby miec wygodnie w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam west
Dnia 8.05.2016 o 10:55, Gość gość napisał:

pisałam np z facetem z portalu randkowego i chcialam go poznac, on odpisał ze tez, ze fajna jestem, podobam mu sie i nic wiecej, wiec pisałam ze moze pogadamy poza portalem, na skype, gg, nie musi byc telefon albo zebysmy sie spotkali a on czemu nie, bardzo chętnie mozemy sie spotkac :O ja odpisałam : gdzie mozna cię spotkać i poznać ? :) (to samo miasto) a on : nie wiem, co proponujesz? :O masakra, nie ściemniałam, byłam konkretna, a tu zero inicjatywy, ja zrobiłam pierwszy krok i ja mam mu cos proponować... inny chłopak poznany na żywo, przypadkowo poznany w pewnej szkole językowej, wymienilismy sie numerami, mial się odezwać i chcial spotkac kedys, nic doczekałam się telefonyu więc sama z nudów napisalam smsa, to samo, zwlekał ze spotkaniem, a to zajęty, a to cos tam, a potem jak poprzedni pytania do mnie : kiedy chce, gdzie, co chce robic :O to nie, tamto nie, wiec pytam Ty cos zaproponuj, dostosuje sie, no i sie nie spotkalismy :O nie mówie o 15 latkach tylko o dorosłych facetach lat 26 i 29 !

pokolenie pokemon, więc co ty chcesz? ciesz się że potrafili gadać wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Jakby kobiety nie olewały za każdym razem tych zagadujących, tylko dały im szansę się wykazać, to byłoby inaczej. A tak, nic dziwnego, że po paru nieudanych próbach rezygnujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mamy 2019 rok, a nie 1619. Relacje męsko-damskie dawno już uległy przeobrażeniom, jeszcze tylko polskie królewny z drewna udają, że nie, bo tak im wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn
Dnia 8.05.2016 o 18:15, Gość gość napisał:

teraz faceci tacy są... - randka w parku albo galerii handlowej, bo szkoda 5 zł na kawe - tygodnie zwodzenia, pisania, smsów, emaili zanim się spotkają - jak juz sie spotykacie to okazuje sie, ze on chce luznej znajomosci opartej na seksie i spacerach albo...nie wie czego chce i znika - maminsynkowie, narkomani uzaleznieni od marihuany dopalaczy, seksoholicy, patologia ktora sie swietnie maskuje a potem wyzywa cie od ... - nieudacznicy ktorzy nigdy nie pracowali, bez dochodów, na garnuszku rodziców, dziadków, państwa, bez prawa jazdy, caly dzien telewizor i komputer

baby też są leniwe i tylko czekają i czekają same nic nie inicjując. W dobrym zwiazku obie strony się staraja nie tylko jedna. większosć z was traktuje dzisiaj facetów jak klowna zabawiacza który ma wam poprawiać humor,leczyć wasze niedrzadko dobrze ukryte fobie i nerwice, godzic sie na wasze humory wywołane hormonalną burzą i okresem. Wysłuchiwać ciagłych plot,pierdół, obserwowania tego że przez 90 proc czasu zajmujecie się bzdurami i pierdołami któe normalny facet ma w d...e bo w zyciu trafiaja się naprawdę wielkie tragedie.Córeczki tatusiów nauczone ze wszystko im sie nalezy i to praktycznie za darmo,samemu nie dajac nic od siebie. Feminizm któy zrobił ze współczesnej kobiety kalekę społeczną nie potrafiacą przyzwoicie zajac się domem itp. I nie nie jest to mizoginizm po prostu tak samo jak od faceta wymaga się pewnych rzeczy któe musi umieć typu choćby naprawa jakiegoś sprzętu w domu pewne rzeczy kobieta też powinna umieć. tymczasem dla wiekszości ugotowanie kartofli na obiad to czarna magia.sorry mozecie mnie zjechac,zwyzywac ale taka jest prawda. Dlatego mnóstwo facetów jest dzisiaj sama,chodzi w desperacji nawet do tych prostytutek bo pośród normalsów są bardziej nienormalne kobiety niz w agencji.

Feminizm to zło,zemsta brzydkich kobiet na całym gatunku mężczyzn któa sprawia że każda kobieta ładna czy brzydka stała się dziś osobą która ma prawo wszystkiego wymagacnie dajac nic od siebie. Stąd tylu samotnych  facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Nie ma się czemu dziwić. Jak kiedyś chciałem zaprosić pewną dziewczynę, którą często widywałem na pewną imprezę to powiedziałem 5 słów może i ona mi przerwała stanowczo odmawiając. Jak zacząłem kolejne zdanie to znowu mi przerwała i bo wtedy i wtedy miała coś tam. Nie zdążyłem powiedzieć tego co miałem do zakomunikowania, a ona nie wysłuchała co miałem do powiedzenia. I to nie obca kobieta tylko taka z którą miałem kontakt kilka miesięcy... Takie coś skutecznie podcina skrzydła do zagadywania na jakiś czas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×