Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są coraz gorsi, czekają jak królewicze na pierwszy krok kobiety haha

Polecane posty

Gość gość
Tak poważnie to uważam że same sobie jesteśmy winne. Pewnie nie jeden kiedyś się przejechał na zbyt wyemanvypowanej kobiecie więc są ostrożni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
no,my z probufkami w d***e nie biegamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś autorko uważaj na takich jak ten kamil_kretyn, niby kulturalnie napisał, ale już sam jego login świadczy o nim samym, poza tym kto normalny zaprasza kogoś przez internet na wesele? Boże desperacja do potęgi, weź człowieku zejdź lepiej z tego forum, podejrzewam, że nie raz piszesz jako pomarańcza i lecisz po kobietach jak po burych suk....ach xxxxxxxxxxx no tak, dzięki... myśl sobie o mnie co chcesz, bo nie wymagam od Ciebie kultury w stosunku do mnie, ale przynajmniej mnie nie oczerniaj, że obrażam kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja jestem feministką, ale bardzo kobiecą z wyglądu i od roku spotykam się z kobietą. x Lesbijka narzeka na to, że nie jest podrywana przez mężczyzn dobre prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie denerwują laski co czekają na 1 krok królewicza a same dają swoje tyły kolegom, bez żadnego wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze gadają sa chamskie przy podrywie mówiąc jaki jesteś brzydki i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kto jest, że jeden facet musi podejść żeby dostać całusa, a drugi dostaje tyłek i sama się do nie wypina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ,że was to zaczęło razić. Nie raz byłem tylko pokarmem dla pewności siebie głupich idiotek ,poniżany i wyśmiany. Już więcej żadnej idiotki nie podbuduje tylko o to wam chodzi ,egoistki z brakiem wdzięczności za okazane zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co kaman? Tak jak kobieta moze byc niezaintetesowana,tak moze i mezczyzna. Roznica tylko w tym kto robi pierwszy krok. Nie podoba Ci soe,proste, nie wysilaj sie i czekaj na takiego ktory sie wysili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet jest więcej niż mężczyzn, do tego to one mają parcie na rodzinę, dziecko i resztę tych pierdół. To niech się starają, faceci widać już zmądrzeli i widzą że nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil_kretyn dlaczego nadałeś sobie obelżywe pseudo przecież jesteś na poziomie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zwyczajnie kobiety są puszczalskie a o takie kobiety nie walczy się albo daje albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczalskie? Nie walczy się....w innych wątkach facec***iszą,że potem jeszcze gorzej bo bachor. To jest dno i nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden964
Ja czekałem i się doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plan dnia dzisiejszej kobiety :złapać frajera, dawać mu tak często i gęsto aż się ożeni, potem jak najszybciej zaciążyć i już można zacząć cierpieć na ból głowy i zredukować faceta do sponsora. A jak mu się nie podoba to niech śp*****la. Tylko co miesiąc alimenty w zębach poproszę. I za takim czymś jeszcze latać? Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, podobała mi się taka jedna, ale jej nie przynajmniej wyczułem brak reakcji, później dowiedziałem się, że bzykneła się z kolegą, nawet jajeczniczkę mu zrobiła, na śniadanie, nawet na jego ślubie była, potem spotkaliśmy się przypadkowo na mieście - wpadnij do mnie do pracy, pogadamy - rzekła, a ja ok a w myślach hak ci w smak. Co ma się człowiek starać, zapraszać do kina, nie daj Boże oświadczać, jak inni mają jej tyłek za uśmiech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem dziewczynę, kiedyś wygadała mi o swoim poprzednim związku, chłopak przywiózł shake z mc donalda i się bykneli, nigdzie razem nie jeździli, nie wychodzili, nie trzymali za ręce, a koleś trzepał jej sakwę przez 1,5 roku, a ja głupi kwiaty jej kupowałem, do kina woziłem, na wakację zabrałem, walić głąby a nie pieścić, nigdy więcej - tak sobie obiecałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz takich rzeczy. Nie uwierzę że kobieta woli alimenty od mężczyzny i być samej z dziećmi. Jest jej ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijac te zdziry tylko leca na piekna morde i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden964
Nie pisz takich rzeczy. Nie uwierzę że kobieta woli alimenty od mężczyzny i być samej z dziećmi. Jest jej ciężko. xxxxx To czemu tyle rozwodow. tak walczycie o zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Kamil_kretyn dlaczego nadałeś sobie obelżywe pseudo przecież jesteś na poziomie?" xxxxxxxx Wybacz, ale wolę nie odpowiadać na to pytanie - szkoda zbaczać z wątku głównego i poruszać moje kwestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że kobiecie jest lżej jeśli frajer nie dość że zarabia to jeszcze jest na posyłki pod ręką. Ale jak zacznie się stawiać to nie ma oporów przed wystawieniem walizek za drzwi i dojeniem zdalnie. Taka to "miłość" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kamil _kretyn 22.16 wybaczam rzecz jasna ;-) ale wątku mi nie jest żal zważywszy na jadowite wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Do Kamil _kretyn 22.16 wybaczam rzecz jasna ;) ale wątku mi nie jest żal zważywszy na jadowite wpisy." xxxxxxxxxxx Cóż, mogę w skrócie napisać Ci, że mam po prostu trochę krytyczne zdanie na swój temat :P ...a może po prostu staram się być obiektywny co do siebie? ;) A odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie mojego nicku to powstał on w momencie gdy złapałem chwilowego "doła" i tak już pozostało. Jeśli Cię to bardziej interesuje to zawsze możesz po kliknięciu w mój nick zobaczyć listę moich tematów - pierwsze cztery na liście. Nie ma ich wiele bo też nie mam potrzeby tworzenia wątków na każdy temat ;) Jeżeli chcesz to możesz sobie je przejrzeć z grubsza i dowiesz się dlaczego taki a nie inny nick :P Ale szczerze, to szkoda Twojego czasu na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do "jadowitych wpisów" w Twoim temacie to taki już jest urok tego miejsca. No ale mam nadzieję, że się nimi nie przejmujesz - tutaj do większości wpisów trzeba podchodzić z dużą dozą dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie chca zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co autorce przeszkadzało powiedzieć chłopakowi - to spotykamy się tu i tu, o tej godzinie? Przynajmniej miałaby randkę tam, gdzie ona chce, czyli lepiej dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chętnie założył rodzinę ale nie ma z kim. Jedną znałem co się nadawała ale już zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
22.15 jak mozes tak pisać??Ja nigdy nie zdradziłam a ludzi oceniam po poęknym wnętrzu.Poeniądze sama zarabiam.I co jestem wyjątkiem..wydaje mi się że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×