Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są coraz gorsi, czekają jak królewicze na pierwszy krok kobiety haha

Polecane posty

Gość gość
Może Faktycznie jesteś wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość wczoraj Co autorce przeszkadzało powiedzieć chłopakowi - to spotykamy się tu i tu, o tej godzinie? Przynajmniej miałaby randkę tam, gdzie ona chce, czyli lepiej dla niej. " xxxxxxxxxxxxx No może autorka troszkę za szybko postanowiła skreślić tych facetów, może po prostu trafiała na dość nieśmiałe egzemplarze. Jednak rozumiem autorkę - facet powinien być facetem i nie czekać aż to kobieta zaproponuje spotkanie przy kawie. Inicjatywa powinna leżeć po stronie mężczyzny a nie kobiety, tym bardziej, że oni nie byli ze sobą w kilku miesięcznym związku, lecz dopiero się poznawali, tak więc facet powinien zaimponować kobiecie i pokazać jej, że zależy mu na tym aby ją poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kamil__kretyn 22.40 Przeczytałam wszystko i uważam że jesteś fajnym facetem i mądrym. Ale tym"kretyn"" to psujesz sobie niepotrzebnie paradę.Nie jesteś kretynem tylko dlatego,że miewasz dołki. Chwal siebie i ceń bo dokopywanie to domena innych. Nie jestem autorką tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw robisz z siebie dziffkę a później chcesz żeby mężczyźni cię szanowali i traktowali jak kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet powinien zaimponować kobiecie i pokazać jej, że zależy mu na tym aby ją poznać " A kobieta jak zwykle - leżę i pachnę i niech frajerzy skaczą. Sorry, nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość dziś : To miłe, że tak uważasz :) Jednak praktycznie mnie nie znasz, tylko tyle co z tych postów, więc wydaje mi się, że to trochę za mało na takie komplementy :P No ale mimo wszystko dziękuję :) I doceniam to, że chciało Ci się przeczytać te wszystkie głupoty :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Jak facet chce poznac kobiete to SAM zaproponuje i doprowadzi do skutku. Z innymi jakos nie ma takich problemow tylko zaprasza. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że faceci nie latają już za tymi wszystkimi księżniczkami, którym się wydaje, że im się wszystko należy. Niech same też się postarają, a nie jak zwykle na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Teraz trzeba latac za panienkami z penisami :D Nie chcialabym takiego co z laski by mnie wzial. Albo chce naprawde i sie stara albo wypad. Jestem tradycyjna pod tym wzgledem. Moze teraz wsrod gimbazy tak jest nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie mają jaj
Zgadzam się :-D Faceci nie mają jaj, może zostało im jedno ale dwóch na pewno nie mają! Oto z jakimi typami miałam do czynienia: - facet z portalu randkowego podaje mi na początku znajmosci, ledwo wsie przedstawił, swój numer telefonu i mówi ze jak będę zainteresowana to żebym dzowniła. Jasne już dzwonię hehe:-D -facet z internetu pisze ze mną 3 miesiące i nie prosi ani o spatkanie ani o telefon. Olałam bo ileż można. -spotykałam się z facetem 2 miesiące, nasza znjamość tkwiła w miejscu. Wolał napisać sms, zamiast zadzwonić, zero komplemantów czy jakiejś informacji że mu zależy. Olałam, on nawet się nie przejął. -Naczytali się lub nasłuchali debilni faceci że po udanej randce należy czekać jakieś 3 dni i dopiero wtedy się odzywać do kobiety. Co to za bzdury? Kto to wymyślił? Skreślam takiego od strzała, bo czy taki debil wie ze kobieta po udanej randce chodzi nawet do klopa z telefonem bo czeka na sms? -Jak czytam debili z tego forum że kobieta ma wykazywać inicjatywę to mnie kurw bierze, a wy królewicze co będziecie robic w zyciu? pierdziec****ic piwko? tylko tyle wam się chce?My kobiety ewoluujemy a wy się cofacie , jak tak dalej pojdzie to drogą ewolucji wyparujecie z tej planety:-D Poszukajcie swoich jaj w slipach, bo robi się to wręcz przykre co się z wami porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alissa, albo ty też się tak samo starasz, a nie czekasz biernie i wygodnicko, albo wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie mają jaj
"Poszukajcie swoich jaj w slipach, bo robi się to wręcz przykre co się z wami porobiło. " Przepraszam pomyłka, nie w slipach, a raczej w stringach buhahahhahahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, kolejne królewny z drewna. Niektóre reagują już jak widzę agresją, dość prostacko zresztą, ale to dla nich typowe. Im bardziej lala próżna, im bardziej z przerośniętym ego, tym większa złość ją bierze, że faceci nie biegają za taką głupią. I że też oczekują czegoś od kobiet na początku znajomości, też jakiejś inicjatywy, okazania zainteresowania, a nie tylko bierności jak tępa krowa. Bo czasy się zmieniły pseudoksiężniczki, pora sobie to uświadomić. Teraz jest partnerstwo, a nie spełnianie życzeń jakichś idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Do programu TV poszukujemy Par w których jest duża różnica wieku minimum 10 lat i które chciałyby sprawdzić czy mogą sobie ufać. Jeśli jest Pani w takim związku lub zna Pani kogoś kto mógłby być zainteresowany proszę o zostawienie numeru telefonu a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia pod adresem wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie mają jaj
A ten debil co tu siedzi i wyzywa kobiety od księżniczek bo nie wychodzą z inicjatywą to typowy stringowiec, chodzący w rurkach i nie potrafiący obsługiwać wiertarki. Won od prawdziwych kobiet, nie nadajesz się, jaja ci nie wyrosły lub odpadły. Inicjatywa leży po stronie faceta ka pe wu???! Raz się tylko ponizyłam i wyszłam z inicjatywą i nigdy więcej tego nie zrobię, wiem też ze jak facet upatrzy sobie kobietę to zrobi wszytsko nawet jeśli ona na pcozatku nie będzie do niego przekonana. Zauroczony facet nie odpuszcza i nie trzeba przejmować inicjatywy żeby go zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki prowadzą do ślubu i narodzin dzidziusia, z czym się łączy z********anie na żonkę z dzidziusiem i zero spokoju jeszcze w domu. Kobiety nie dogonią mężczyzn w dziedzinie nauki, tworzeniu cywilizacji, bo wiesz ile by im to zajęło ? Przez te wszystkie wieki to mężczyźni tworzyli cywilizację, i teraz i tak ona już jest za bardzo rozwinięta, więc kobiety niech sobie porządzą, bo i tak już niczego nie wymyślą. Zresztą po ślubie zazwyczaj znika seks, i z czasem się nudzi, bo człowiek z czasem potrzebuje czegoś nowego. bo monogamia nie jest częścią natury faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz sie ponizylas i juz wielkie halo,a od facetow wymagasz aby robili to caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 Tak wymagam, bo od wieków tak było i na wieki wieków amen. Kapujesz chłopczyku bez jaj? Po to macie a raczej mieliście jaja żeby zdobywac kobiety, teraz boicie się własnego cienia i czekacie na ruch kobiety. Ja takim lelum polelum jak ty nie jestem zainteresowana, mnie krecą prawdziwi mężczyźni. Zdecydowani i wiedzący czego chcą, Ty to pewnie chodziłbyś z dzieczyną 15 lat zanim podjąłbyś decyzję o slubie, bo tacy jak ty boją się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni zmądrzeli. Amerykanie prawie się już nie żenią. U nas też coraz mniej ślubów, więcej rozwodów. Mężczyźni nie chcą już być dojeni przez kobiety. Jest równouprawnienie, zróbcie sobie dzidziusia, z banku spermy i wychowujcie je. Żyjcie sobie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę zyć sama niż z takim nie wiadomo czy to chłopem czy babą. Na szczęście jeszcze można spotkać prawdziwego mężczyznę, jest ich mało ale są i tylko z takim się zwiążę. A wy wymoczki bójcie się dalej swojego cienia, niedługo wam mikro jajka całkiem odpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.20 a teraz jest tak ze normalni mezczyzni juz was nie chca, musicie dzielic sie pomiedzy soba rochaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie wykaże inicjatywy, mogę tylko być miła, pozytywnie do faceta nastawiona, mogę flirtować i tym mu mogę pokazać że ma u mnie szansę. Nigdy nie będę dzownić, proponować spotkań czy wysilać się bardziej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssaa
Oho :) prawiki w rurkach w wieku 15-25. Tak obstawiam. Skad ta agresja od razu od idiotek? Zadna was nie bedzie na randki zapraszac musicie sie z tym pogodzic. Ja NIGDY nie zaprosilam zadnego faceta ale dawalam na tyle znakow ze sami mnie zapraszali nie bojac sie odrzucenia (mila rozmowa, usmiech, to czuc i widac jak samica w rui). Choc zdarzylo sie ze jakis obcy chcial sie unawiac na ulicy czy brac nr, brali od znajonych namiar, na nk. Ale mam juz meza. On ma duze jaja i pracie wiec nie mial oporow umawiac sie. Zapraszac mnie do siebie i przyjezdzac do mnie ja tez do niego jezdzilam jak zostalam zaproszona. Ja sie nie narzucam bo to nie poplaca. TAKIE KOBIETY SA TRAKTOWANE JAK NAJGORSZE SZMATY BEZ SZACUNKU,DESPERATKI. nie wiem jak jest na portalach randkowych bo nigdy tam nie pisalam. Wole real. Ja okazywalam zainteresowanie jak facet tez byl zainteresowany. Chyba proste? A nie komus kto ma mnie w doopie slepe zauorczenie. Jakims niedostepnym typem. Chcecie zeby was dowartosciowywaly latajac za wami? Zeby pozniej powiedziec nie w moim typie wole modelke ta i ta ale ona nie lata za moim chudym tylkiem i klateczka jak u laski. Potem damski foch na kafe ;) Nawet z takim zniewiescialym wygladem mozna byc facetem ale widocznie nie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mężczyzna to stereotyp kulturowy, że prawdziwy facet musi to i tamto, blalabla. Są to przesądy zwykłe i mężczyźni są tego coraz bardziej świadomi mają już w dupie ten kulturowy model prawdziwego samca. Prawdziwy mężczyzna w rozumieniu kobiet, to taki, który obroni jej egoistyczne dupsko w niebezpieczeństwie, a w razie ryzyka sam zginie przez takie tchórzliwe truchło. Zarobi kasę, będzie zapierdalał na nią, a jak przyjdzie z pacy zmęczony, to nawet obiadu nie dostanie, tak samo dupy. Nic nie oferujecie, wasza natura jest tak urządzona, że z wami nie da się żyć, bo samych siebie nie rozumiecie, a my was rozumiemy, bo natura ukształtowała nas wyżej intelektualnie od was, przez co mamy nad wami przewagę. Jesteś skończoną idiotką, pasożytem, która nie wie co to przyjaźń, bo kobiety nie znają definicji tego słowa. Kobiety z natury są interesowne, bezinteresowność i wrażliwość to u kobiety mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci bez jaj
Alissa:-) piąteczka!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci bez jaj
Alissa dobrze prawi, facet ma mieć duże jaja i duże prącie. Kapujecie przedszkolaki? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w swoim zyciu czterech adoratorów którzy nie zrażali się miesiącami mojej obojetnosci a walczyli. Dwóch z nich zdobyło moje serce na dłużej. I wiem jak zachowuje się zauroczony facet i żadne inicjatywy ze strony kobiety nie są wtedy potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.39 dla polskich rozklapioch to jest wrecz niezbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.41 co za idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego szukaja faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×