Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czy niskim kobietom nie przeszkadza że mają wzrost jak dzieci z podstawówki?

Polecane posty

Gość gość
A po co komu kobieta, której nie da się zdominować? To przepis na singielkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka a czemu kurdupli nie atakujesz tylko niskie?Czyzbys tym niskim podswiadomie zazdroscila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka inteligentna w pisze "pożądny". I co ci te niskie kobiety zrobily. Wow, no naprawde jestes o wiele lepsza osoba bo jestes dluzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 160 cm, to chyba niska jestem? Nie przeszkadza. Za dziecko mnie nie biorą. Za nastolatkę, może... :) Poza momentami, kiedy złośliwie pakuje się na mnie wysoka kobieta. Wtedy mam ochotę ją walnąć mą twardą czaszką w splot słoneczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wysoka i zawsze byłam wyższa niż moi szkolni koledzy i na studiach. Moje wysokie koleżanki mają problem ze znalezieniem chłopaka choćby tego samego wzrostu. Myślę, że jest więcej wysokich kobiet niż mężczyzn, bo wzrost moich kolegów to było 170, 172, albo jeszcze większa bieda. Ja mam 176 i znam jeszcze wyższe, myślę, że dla dziewczyny niski wzrost to nie dramat. Autorka pisze głupoty. Byłam dziś w banku, na przeglądzie z samochodem i z psem na zastrzyku i kaźdy z panów kurd**el taki, aż mi głupio czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miza a ty ile mierzysz hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpić z cudzego wzrostu to takie chamskie i prymitywne, jak z czyichś niezawinionych defektów kosmetycznych jak brzydki nos czy odstające uszy. Te defekty to nie problem, wystarczy trochę kasy i dobry chirurg plastyk, ale ze wzrostem nie wiem czy coś da się poradzić☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można nosić lub nie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wielkośc waginy również dorównują wielkości dziewczynki z podstawówki :/ ... cóż za rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało przyjemne. Facet aby poczuć przyjemność musiał by robić to z wpół wzwodzie i skurczyć se fiuta :/ :( a to już nie lada wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze laskom, że nie maja problemu ze wzrostem. Mi jako facetowi 160cm wzrostu kompletnie kompletenie wyeliminowało mnie z życia towarzyskie bo u kobiet jak facet jest niski to jest takie coś nieakceptowalnego, że nawet nie mogą sobie tego wyobrazić no bo facet musi być wysoki bo tak i tyle gadania. I nawet jak się kompletnie wycofasz i nawet do nich nie podbijasz to jak będziesz miał 1 gorszy dzień nawet z innego powodu to cię jeszcze obmówią, że masz zły humor bo jesteś zakompleksiony. Wytkną ci wzrost za każdym razem i jeszcze nie masz prawa do złego nastroju nigdy. Także cieszcie się, że faceci tak was nie traktują. I uprzedzę, nie, nie żalę się. Tak po prostu piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Muszę cię zmartwic, faceci wolą niskie" x Najlepsze są o wzroscie 183-188cm a nawet więcej jak ma to nie szkodzi. Zatkało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo wiemy, ze klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, bo wiemy, ze klamiesz" Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz ze klamię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przy takim wzroscie kobieca sylwetka zatraca proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że wybór partnera zależy tylko i wyłącznie od wzrostu. Dziwią się jak dziewczyna zadaje się z kimś niższym od siebie, ale jak dwumetrowy chłopak ma dziewczynę sięgającą do łokcia to może być. Mój brat jest bardzo wysoki i gustuje w wysokich dziewczynach, a kuzyn też wysoki wprost przeciwnie, twierdzi, że dziewczyna powyżej 165 to już jakieś monstrum. Ja też jestem wysoka, ale u nas cała rodzina jest taka. Nie zamierzam chodzić na czworakach, żeby nie wpędzać niższych w kompleksy. Nie oceniajmy ludzi na podstawie wzrostu, bo to jest niepoważne, jak małe dzieci w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie znasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby na czym mam się nie znać, ty z 16:30, nie wiem, czego się czepiasz. Chcesz sobie ulżyć to idź do toalety, a nie wcinaj się na forum☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na modelki chcą wysokie? Bo się proporcje zatracają? Leżę i kwiczę. Na stewardessy też są pewne wymogi odnośnie wzrostu, ale to chodzi o bezpieczeństwo, trzeba gdzieś sięgnąć w samolocie, pisało w ogłoszeniu z ofertą pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Myślisz ze te małe karakany na krótkich nóżkach 170 i mniej komuś się podobaja? "Chcesz sobie ulżyć to idź do toalety"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male kurd**elki kafeterianki sie zlecialy i probuja atakowac Kasie bo boli je to ze sa karzelkami.. Jak kobieta ma ponizej 170 to jest poprostu niska a 160 to juz karzel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, że kogoś zawiodłam, ale ja mam 176 i nie życzę sobie, żeby niższe ode mnie osoby ktoś wyzywał od karakanów. Zamknij się w tej toalecie i nie pisz głupot, chamem jesteś, w dodatku prymitywnym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jestem "prymitywnym chamem" i zaczynam pierwsz od propozycji pókścia do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karakany podobały się wszystkim moim kolegom. Tak się składa, że koledzy byli mniejsi niż ja. Zawsze mówili, że jestem bardzo ładna, ale za wysoka. No niestety, jak ktoś ma te swoje 170 w kapeluszu to nie będzie startował do dziewczyn 175 i więcej. W moim otoczeniu te niższe zawsze miały powodzenie i większy wybór, ale w końcu każda dorwała jakiegoś. Te wyższe chodziły na siatkówkę i koszykówkę na podryw, dla chcącego nic trudnego. Jak ktoś jest pierdołą i do tego jeszcze chamem to normalne, że nie ma znajomych i bliskiej osoby, nie przez wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest chamem to ma problem. Wysoki czy niski nieważne, wrednych nikt nie znosi i nie chce mieć z nimi nic wspólnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak myślę, że to zły charakter i użalanie się nad sobą pozbawia nas towarzystwa fajnych ludzi, nie wzrost. Po co komu ktoś złośliwy albo jakaś maruda, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wrednych nikt nie znosi i nie chce mieć z nimi nic wspólnego " Niskie laski są najczęściej szczekate i wredne(to samo dotyczy się mężczyzn). Chyba dlatego że chcą być zauważeni^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe psy są hałaśliwe i dobrze, bo przynajmniej nikt ich nie nadepnie. Też chcą zwrócić uwagę na siebie i zaczepiają duże psinki. A pies duży budzi respekt samym wyglądem, że duży i każdy myśli, że go zje, nawet jak pies pierdoła. Lubicie pieseczki? Duże, małe, jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało kto twierdzi, że modelki z wybiegów (te bardzo wysokie) są zgrabne. Większość wygląda karykaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×