Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 26 lat, jestem w ciąży, słyszę ze jestem bardzo młoda matka. śmieszne.

Polecane posty

Gość gość
Nie zmyslam. Mnie się koleżanki 30tki dziwią co tak wcześnie dziecko i takie są fakty. Najbardziej się dziwił 5akie dwie 32 latki o patrzyły na mnie w pracy jak na ufo. Jedna brzydko zaxartowala a druga no cóż facet kopnął ja w d.wiec uznała ze podziwi mi się w twarz "co ja rąk młodo w ciążę zachodze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty na podstawie jednej baby orzekasz że my wszystkie tak myślimy? wrzucasz nas do jednego worka to się potem nie dziw, że sama tam lądujesz skretyniała idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to twoje koleżanki tak myślą więc nie pisz "TAK MYŚLICIE" bo nas nie znasz. Ja pier...le jaki tłuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś nieco nadwrażliwa to pewnie przez hormony :) spoko, to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ty myślisz, że mam ci teraz wypisywać ile znam osób po 30tke które mówiły przy mnie nie raz jak jeszcze nie byłam w ciąży ze przed 30tke to lipa mieć dzieci? Sama jesteś kurzy mózgiem zejdź ze mnie. Babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki jest stereotyp który powtarzają dziś ludzie bezmyślnie tak samo jak niby to ze po co ślub,po co oficjalne związki. No może nie jest tak?? Nie wyzywaj mnie od idiotek..rynsztokowa klakiernico agresywna. Niedopchana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twoich wypowiedziach sądzę, że bardzo młodo zaszłaś ale chodzi mi raczej o stan umysłu. Z taką radością wbijasz szpile, że ci zazdroszczą, że tą czy tamtą facet kopnął w d...pę. Nikt ci nic strasznego nie powiedział a ty dramatyzujesz jakby ci ktoś napluł w twarz. Weź sobie trudne sprawy obejrzyj, bo trujesz już, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszlam w ciaze majac 27 lat, urodzilam majac prawie 28, cztery lata po slubie i ludzie sie podsmiewywali, ze to pewnie wpadka. Zgadzam sie z toba autorko,swiat oszalal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeczemczu
UWAGA! UWAGA! Temat wściekłej krowy, nie wchodzić, teren zaminowany!!! KONIEC KOMUNIKATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją w czerwcu kończę 22lata ciąża planowana ukończona szkoła matura plus staż pracy oraz rok pracy za granicą dodam że jestem w 31 tyg i nadal pracuje może jest trudniej ale daje radę . uważam że 20-30 lat to odpowiedni wiek na pierwsze dziecko . nie warto odkładać tego jak mój narzeczonyy ze to nie odpowiednią chwila mało kasy że najpierw na dom zarobić na luksusowe życie a gowno prawda nigdy nie zarobisz tyle ile będzie trzeba zawsze będzie mało. A teraz kiedy synek kopie to mógłby leżeć i gadać glaskac brzuch non stop nie żałuje swojej decyzji ani ja ani on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:03 sama widzisz, głos rozsądku przez ciebie przemawia :) dokładnie tak jest, nie tylko ja czy Ty to widzimy ale taka osoba jak 09:05 będzie się wypierac i nas chamsko obrazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko myślę, że trochę przesadzasz. Nie wiem gdzie ty żyjesz ale ja nie słyszałam aby się ktoś 26latki czepiał. Ta koleżanka nic strasznego nie powiedziała, a ty już w ramach odwetu masz radochę z tego, że ją mąż zostawił. Na kafe udzie różne rzeczy gadają. Tutaj 26 latka to smarkula, a 33 latka to już babcia. Warto to wszystko brać do siebie? Ja uważam, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie właśnie bardzo wkurza przede wszystkim fakt ze wiele osób ma ciążę w moim wieku za tzw.wpadke. z góry to przesądzają :) a 40 letnia mama to dla nich norma. Prawda jest taka ze to prędzej ra druga sytuacja jest nienormalne jeśli już mamy bić się na tak niskie argumenty :) pozdrawiam Autorko kobieta która została matka w Twoim wieku i tez oszołomy myślą że to wpadka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Posłuchaj tłuku mam w nosie ile kto ma lat jak rodzi i jeżeli mu z tym dobrze to super. Chodziło mi tylko o to, że nie chcesz aby się generalizowano i masz rację, a sama generalizujesz, że my wszystkie tak czy tak myślimy, bo jakaś baba na kafe tak napisała! Rozumiesz czy dalej echo lata po pustej czaszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się cieszę że koleżankę facet zostawił? ? Wkłada mi kolejna osoba w usta słowa których nie powiedziałam. Ja zauważyłam że to niektóre tutaj nadinterpretuja moje wpisy i rzucają się jak ryba wyjęta z wody :/ wasze reakcje świadczą o tym ze coś jest na rzeczy. Podałam w bród przykładów w tym dwa z pracy a reszta od innych osób jeszcze jak e ciaxy nie byłam a wy będziecie dalej przeczyc ze nie ma takiej tendencji w społeczeństwie. Prawda jest taka ze jest jak napisałam, nie jestem jedyną która to tutaj zauważyła, ślepa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 08:42 właśnie wiem co myślą bo wczoraj tu jedna napisała 27 letniej ciężarnej ze zaszła młodo w ciążę i pewnie jest biedna i wpadkę miała a tatuś da nogę. TAK MYŚLICIE x x x Wybacz autorko ale ten post mówi o tobie wszystko. Wiesz co wszystkie myślimy i nas szufladkujesz jak ktoś wcześniej napisał, bo wczoraj jedna na kaeterii napisała coś tam. Sama nie chcesz aby cię zaszufladkowano i nie jest ci miło jak ktoś cię ocenia. Szkoda tylko, że ty nas wszystkie w tym momencie oceniłaś. Wszystkiego dobrego życzę i szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam. Starsza koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma we łbie siano i pełno zabobonów które z niej nie wyjdą do śmierci. Wczoraj juz faktycznie zakładała tu temat w trakcie ktorego wypłyneło ze niby jest młoda i nosi krotkie koszulki bo nie stac jej na inne :D Dzisiaj szuka potwierdzenia, bo jakiś najprawdopodobniej troll, zakpił z głupiej baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nasze reakcje świadczą, że coś jest na rzeczy bo śmiemy się z tobą nie zgadzać co do tego, że każda mama 30+ źle ocenia mamę młodszą. Moja reakcja akurat dotyczy tego, że jesteś przewrażliwiona i trochę niesprawiedliwa. Sama mam 32 lata za miesiąc rodzę i wcale nie myślę, że jesteś za młoda czy coś. Po prostu trochę przykro mi, że uznałaś nas wszystkie za zazdrośnice i wredne zołzy. Dziwna jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:15 PRZESTAŃ MNIE U LICHA OBRAŻAĆ! !!!! ROZUMIESZ TO? TLUKIEM to możesz być ty. Tępa jesteś strasznie. Gdzieś ty się uchowała ze nie słyszysz w kolko powtarzane stereotypu ?? O nim pisze. Gdzie ja schizolko napisałam ze każda kobieta tak myśli no gdzie? TLUKU :) A nie zgodzisz się mize ze większość dziewcząt pi studiach jaj je zapytasz kiedy dziecko to powiedzą ci ze pod 30tke lub 40tke? Nie? No to chyba mieszkasz w Ugandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha oczywiście, że troll zakpił, a ona się ciska i wszystkie trzydziechy w odwecie pojeżdża. Je/b/nięta frustratka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem w ciazy i faktycznie, gdy czekam na wizyte u ginekologa, albo na USG i w poczekalni widze wiele kobiet ok. 40lat z brzuchem. To dziwnie wyglada bo moglyby byc babciami. A takich kobiet po 20 to ze świecą szukać. Jak tam idę to czuje się jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:25 kretynko... dociera do ciebie ze poza netem takie opinie słyszałam w realu kwadryliard razy? Życzę Ci miłego siedzenia w tym szambo bo jyz widzę jak będzie wyglądał twój dzień :) masz zayebiste zainteresowania :) polegają na czytaniu kafe godzinami, przegrywie życiowy, i wmawianiu innym ze są jakaś tam osoba z jakiegoś tam tematu z kiedyś tam. Lecz się wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pytasz gdzie tak powiedziałaś? o tu TŁUKU: "gość dziś 08:42 właśnie wiem co myślą bo wczoraj tu jedna napisała 27 letniej ciężarnej ze zaszła młodo w ciążę i pewnie jest biedna i wpadkę miała a tatuś da nogę. TAK MYŚLICIE" TAK MYŚLICIE - czyli my wszystkie :) wrzuciłaś wszystkie kobiety 30+ do jednego wora z resztą juz ktoś wyżej zacytował tą wypowiedź tylko skrzętnie ją ominęłaś, bo jest niewygodna dla ciebie. No cóż sama nie wie wiesz już co piszesz z tej wściekłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie autorko napisałaś "tak myślicie" a teraz się ciskasz, że tak nie powiedziałaś i jeszcze pytasz gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko bo ty się przejmujesz prochnem pod 40tke a ja im współczuję, stare baby które wnuków nie dozyja albo nie będą wiedzieć czy to wnuk czy akwizytor. Dej spokój . Oczywiście ze jest teraz tak ze na poczekalniach są same stare doopy jak to mój mąż mówi. :D chodzi mu o to ze 40tka biorąca się za rodzenie to pezeginka. Ja się z nim zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze reakcje świadczą o tym ze coś jest na rzeczy x to samo mogę powiedzieć o tobie, że twoja reakcja i założenie tego tematu świadczy, że coś jednak jest na rzeczy i coś cię jednak uwiera w młodym macierzyństwie :P hahaha takie pierdzielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:31 to ŹLE mi się powiedziało. Pragnę sprostować ze nie wy wszystkie tak myślicie ale większość kobiet wypowiadajacych się na te tematy 0rzy mnie, moich koleżankach a także w mediach. Matki 25letnie to zabytek muzealny wzbudzający sensacje i litość bo biednym Polkomtel się wydaje ze skoro ich nie stać na dziecko to mnie też nie. Takie są stereotypy ze 25letnie ciężarne wpadły itd . Jesteście w stanie temu zaprzeczyć ze mali kto teraz zachodzi w ciążę przed 30tka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka wykształcona, mąż juz prawie ma DOKTÓRAT a takie niskie nędzne wypowiedzi ;) O generalizowaniu dla wygody nie wspomne nawet. Żałosna jesteś kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodsze koleżanki czy ktoś was tu krytykuje na tym temacie, że jesteście za młode? Na razie to wy nas jedziecie od babć i próchna. Ja nie uważam, że 26 lat to za młodo ale o starszych to już tutaj przeczytałam kilka konkretnych obelg. Żądacie kultury zachowajcie ją same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz, że nam nie chodzi o twój wiek tylko o to, że sama nie chcąc być szufladkowana szufladkujesz po chamsku innych i jeszcze się tego wypierasz, a inne głupawe forumowiczki obrażają tu mamy po 30stce? Serio takie poszkodowane jesteście tutaj 20-paro letnie mamy? nie wydaje mi się i widze coś innego zupełnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×