Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 26 lat, jestem w ciąży, słyszę ze jestem bardzo młoda matka. śmieszne.

Polecane posty

Gość gość
Bo w Polsce wszyscy musza miec tak samo a jak nie to zaraz musi byc z toba cos nie tak.Ludzie nie rozumieja ,ze kazda sytuacja moze byc inna ,ze jestesmy rozni .Ja np wyszlam zamaz w wieku 20 lat maz wtedy mial 25 .Zareczylismy sie i po pol roku byl slub.Jak sie wszyscy gapili na moj brzuch wszyscy mysleli ,ze wejde do kosciola z brzuchem o jakie ich bylo zdziwienie jak mnie zobaczyli z plaskim brzuszkiem i bez grama na plusie w zacisnietym korsecie :P No jak to tak mlodo slub i w ciazy nie jest??? No nikt nawet nie pomyslal ,ze slub mozna brac z MILOSCI.Dziecko urodzilam w 22 lata dla kogos to mlodo ,ale nie dla mnie.Mielismy idealna sytuacje materialna(lepsza niz inni w 30+) i nie nie za pieniadze rodzicow .Nie siedzielismy na garnku ani jednego dnia po slubie nikt nam nie pomagal finansowo .No jak to??? A tak to.I nie, moj maz nie byl ani bogaty wczesniej ani z bogatej rodziny :P Oboje chcielismy dzieko ,kochalismy sie ,mielismy slub to dlaczego nie? Drugie dziecko urodzilam w wieku 28 lat i tez planowane no i na tym koniec ,wiecej nie planujemy.Dodam ,ze dzieci maja wszystko zapewnione kazde ma swoj pokoj,lekcje na pianinie ,lekcje plywania,i inne dodatkowe zajecia,pelna szafe ubran i zabawek (jeszcze rozdaje potrzebujacym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- sorka ale nie wiem gdzie są takie stereotypy niby. Mieszkam we Wrocku, mam 34 lata i chodze do przychodni w centrum. Są tu kobiety 20+ 30+ i 40+ i jakoś nikt się nie dziwi, normalnie gadamy ze sobą co która kupiła, jakie rzeczy do porodu, jak samopoczucie i takie bzdety. W pracy to samo, moja szefowa ma 42 lata i jest w ciąży, a moja koleżanka z działu ma 25lat i też nikt halo nie robi. Nie wiem gdzie ty żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam sie z toba zgadzam autorko - jestes juz stara doopa.Zwlaszcza mentalnie. Dodatkowo reprezentunesz poziom rynsztoka, zal, ze ktos cos takiego zaplodnil ale co zrobic, swiat i z tym bedzie musial zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy wiek do rodzenia dzieci, najwieksze prawdopodobieństwo na zdrowe i silne potomstwo. dzieci odchowasz i zdążysz sie wyszaleć jak będziesz dojrzała. niektóre po czterdziestce będą swoje dzieci prowadzać do podstawówki, a ty będziesz korzystać z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 ale ścierwo... brak słów . Jesteś scierwem i żal to bierze na to, że wydano na świat ciebie a nie mnie. Pewnie masz b.nieudane życie. Ja swoje uważam za piękne, mam miłość, dziecko,rodzinę, dużo pieniedzy, fajna teściowa i w wieku 26 lat mam gdzie wracać po porodzie. Nazywając mnie pomiotem nie wiadomo po co wydanym na świat, wystawia świadectwo sobie samej. Masz choć połowę z tego co ja i wyrażasz się choć trochę kulturalnie by mieć się za lepszą? Pewnie jakaś mopsiara bez widoków na normalne życie, dobry seks, wykształcenie. To bardzo widać po twoich wypocinach :) bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ścierwo... brak słów . X I tym optymistycznym stwierdzeniem mozna streścić osobe autorki jak i zamknąć ten jałowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale tam są dziwni ludzie. Ja mam 21 lat,za 5 tygodni mam termin porodu. U ginekologa zazwyczaj są kobiety w wieku 20 paru - 40 lat. Nikt nigdy nie zwrócił uwagi na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:50 zauważ, że autorka używając słownictwa tego typu po prostu się broni...tez uzyłabym na jej mijescu takich słów albo gorszych nawet :) Zauwaz ze była wyzywana jako pierwsza, od kretynek, idiotek, pomiotów. Ale widze ze masz problemy z odczytaniem wszystkiego i skupiasz sie tylko na autorce bo ją sobie upatrzylas za cel. a ja tam ją popieram. Chodzę do przychodni prywatnej w Warszawie i rzeczywiscie same starsze ode mnie ciężarne tam siedzą, niektóre dobijają 40tki nie wiem co robiły 15 ostatnich lat, moze przeleżały je pod lodem :) pozdro dla kumatych, nie dla ciebie bo ty nie kumasz, słabo ci idzie ten sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słowa 09:56 "reprezentunesz poziom rynsztoka, zal, ze ktos cos takiego zaplodnil ale co zrobic" cię, moralizatorko, nie rażą? ścierwo to za mało na 09:56. to k***r*wa jakaś :) ja tez zauwazylam ze stare 40letnie ryczące baby mają jakis dziwny scisk 4 literek ze kolezanki o 15 lat mlodsze mają mozliwosci i warunki na rodzenie, a one nie. takie psy ogrodnika same nie wezmą a drugiemu nie dadzą, obrzucają spojrzeniami pelnymi pogardy, tak tak, u mnie w Warszawie tak jest - tu są same stare baby co nagle im się dziecko zamarzyło a na nas patrzą jak na kosmitow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja. Mam teraz 26 i rocznego syna z wpadki i też uważam że za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:32 - stul pysk zasyfiały qrwiszonie. Zedchnij łajzo, nie zatruwaj powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:51 i ty gadasz na autorke? :D popatrz sie na siebie, takiego dna to dawno na kafeterii nie było :D wyzywać cie od ścierw to mało :D Masz gigantyczne problemy psychiczne i reprezentujesz biedę, takze umysłową, idź bidoku okop poli póki kartofli obrodzili :D wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście autorka reprezentuje soba absolutne dno. Strach pomyśleć jakiego dzikusa wychowa. Powinnaś się leczyć na dekiel i nie mówię tego złośliwie. Fuj, co za odrażajace indywiduum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:51 - przestań szczekać qrwo, pilnuj rewiru przy autostradzie, bo ci autorka podpyerdoli miejscówkę i nie zarobisz na salceson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było do tej qrwy z 11:52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:54 widzę, że sama sobie komentujesz, żeby ludziom się wydawało że jest tu dużo osób, które dziwnym trafem nie zauważyły, że to nie autorka zaczela obrażać i lżyć ... :) Dla mnie autorka to nie jest dno, tez urodziłam w jej wieku, rozumiem jej spostrzezenia i śmiechem to mozna wybuchnąć na ciebie i tobie podobne a nie a nią :D bo jakbys przeczytala calosc to bys widziala kto kogo zaczal wyzywać. dla mnie jak ktos odpłaca dennej osobie dennymi tekstami to po prsotu schodzi do jej poziomu bo inaczej tamta nie zrozumie :D autorko pozdrowienia nie wiem czy tu jeszcze jestes ale mam ubaw z tych niby przeciwniczek twoich :D tirówy za dyche D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:55 z każdym postem zadziwiasz nas coraz bardizej :) nie wiedziałam, że takie pluskwy ziemia nosi :) myślałam, że takie to tylko na melinie...no ale wlasnie pewnie stamtad piszesz. Idź do swojej roboty bo stachu wróci, w zęby ci wpierdzieli i nie da ci na waciki. Nie zapomnij uprać jego zaszczanych gaci :D potem wlacznie se telewizur i wlaczcie "Trudne Sprawy" to wasz poziom aha i Warsaw Shore koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat i niedługo rodzę pierwsze dziecko nikomu niczego nie zawiszczę tak chciałam - tak mam. Za to takie jak ja można lżyć ile wlezie od starych babć, próchna itd. Złote mamuśki nie ma co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:28 no i co stara qrwo wysrasz bachora z pomarszczonej sflaczałej peezdy a twój mąż pójdzie do prawdziwej normalnej kobiety hahaha a może sobie oszczędzisz hańby i zdechniesz przy porodzie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"młode mamy " jesteście naprawdę chamskie i prostackie totalny brak kultury pewnie dlatego że tak młodo urodziłyście i zdążyłyscie skończyć szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30 masakra ale z ciebie chamka.... od razu mówię, że to nie mój (autorki) wpis i wstyd mi za takie osoby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdążyłyście skończy szkoły , zakopałyście się w pieluchach i brak wam ogłady , nie umiecie funkcjonować między ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co stare qrwy może racji nie mam? wasz czas minął jesteście żałosne z tymi brzuchami. wara wam od nas młodych i witalnych rześkich kobiet nigdy nam nie dorównacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogodzę was kretynki za pomoca FAKTÓW. Polka statystycznie rodzi pierwsze dziecko w wieku 29 lat. Więc nie dziwi, że coraz częściej 26 lat uchodzi za wczesne macierzyństwo. 29 lat to średnia, czyli znaczny odsetek kobiet rodzi jeszcze później. Zamknać mi już peezdy i do garów, ścierwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, 'nie dorównacie'. Chamstwem i gnojem lanum z gęby na pewno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie 37 lat to jest czas na rodzenie dzieci? ja w tym czasie miałam już 15 i 12 latka w domu i luzik i już by mi się nawet nie chiało po nocach wstawać, bo niestety ale organizm nie ten i co może mam ci bić brawo wapniaro? Jak urodzisz kalekę to za swoje go rehabilituj. Trupy się biorą za dzieci a potem moje pieniądze na to idą. Wielki rzyyyyyg na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia wyszła zamąż w wieku 26 lat,pierwsze dziecko urodziła mając 28 lat,a ostatnie 35 lat.Zmarła pół roku temu w wieku 92 lat. Natomiast jej mama wyszła zamąż mając 16 lat!Szok normalnie!Miała 6 dzieci.Dożyła 101 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele, jaki tu jest chlew :D Matki taki poziom prezentuja, rzyyygggg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie rodzi pierwszego dziecka w wieku 37 lat!To napewno kolejne dziecko.Ja urodziłam pierwsze w wieku 30 lat,drugie 32 l.a trzecie 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:42 - to ile ty masz lat skoro w wieku 37 lat miałaś już takie duże dzieci ? I kobiety młodze od siebie nazywasz trupami ? To jak nazwać ciebie ? :D Oczywiście wiem, że to ściema i ten gnój wylewa jakas młodsza, być może nawet autorka sadzac po poziomie wypowiedzi. Jesteś za głupia żeby dobrze kłamać, odejdź przemieszać w garach, bo ci sie cebula przypali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×