Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość To ja od kota
Zwłoki Hehgoscia pod ściana hahahaha dobre . Ooooo Hehgosc wrocil na temat po slowach naszej Modelki ;) wreszcie cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
To ja od kota dziś , tak więc nie okłamałem w jakimkolwiek stopniu z rycerskim ty od kota gdyż jakieś ogólne pojęcie o piwie mam ; generalna obowiązuje zasada piwo tak wojna nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nickgosc lzy smiechu mi popłynęły z oczufffff Chojnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Hehgosc nie umieraj pod ściana a kot :( co z kotkiem bedzie :( umrze z rozpaczy przy tobie na twoim brzuchu nieruchomym ;( hahahah rozsmieszyl mnue twoj tekst z karabinem Modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
23:43 Nickgosc hahaha padlam ;) a piwo Namyslow bedziemy pic w Chojnicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia Zaraz nam się porobi jaki zebroharlequin . Wróci As to wszystkim nam tu rany psychiczne przyjdzie Jej zaleczać ;-) A niedługo przed wejściem na temat trzeba będzie pukać! :-D H-g D*O*B*R*A*N*O*C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Oczywiscie pisalam o kocie Hehgoscia. Zeby nie bylo ze ktos pomysli ze to ja o sobie mysle jako leżącym kocie na brzuchu Hehgoscia ;) . Jak ktos nie wie to Hehgosc ma kota i pieknie pisal o nim , szczegolnie jak zmienia sie w Dusiolka i chodzi po nim ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Szkoda ze nie ma As , posty ida jak z karabinu maszynowego , moglaby chociaz jednego napisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
To ja od kota dziś , spokojnie mała ;) obronimy tę sprawę ''Ch*jnice (wymowa i (kaszb. Chònice lub Chòjnice, niem. Konitz)'' i zostaniemy honorowymi obywatelami miasta ;) w języku polskim nazwa ma być spaczona (?) a w niemieckim spójrz jak ładnie wyświetla co to ma być kolejny najazd pruski (?). mam nadzieję że Szczecin jeszcze się trzyma przed nalotem ;) uspokój mnie ty od kota i powiedz że jeszcze nie jesteś pod zaborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As wroc
Zebroharlequin hahaha zawsze mnie rozsmieszycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As wroc
Honorowi obywatele miasta hahahaha nie moge , ale mam beke. Aaaaa szczecin, wiesz jakie tu czarne ludzie napłynęli, codzien to czarniejszych widze a polki maja czarne dzueci w wózkach. Ostatnio cala noc walily strzały , mieszkam niedaleko wojska a ulica ku sloncu przejeżdżają potworne zielone pojazdy kosmiczne od strony Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As wroc
uspokój mnie ty od kota i powiedz że jeszcze nie jesteś pod zaborem. Rozwalasz mnie tekstami hehe . Jeszcze nie ma nalotu na kota , ale diabli wiedza co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod zaborem czarnych ludzikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nickgosc odmiana Chojnic wyszla ci znakomicie. Wprost z***biscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nickgosc tez mieszka nad morzem jak Hehgosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starzy zrobili mi ban na komputer i nie moge grac w lola ani w minecrafta zaraz mnie chuj strzeli na tym smartfonie nie moge grac ide wziac dopalacze i pojde polatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
To ja od kota dziś 23:43 Nickgosc hahaha padlam oczko.gif a piwo Namyslow bedziemy pic w Ch*jnicach ? x no coś ty ;) jasne że będziemy pić piwo chojnickie produkuje je co prawda Połczyn-Zdrój po chojnickim zostało logo (to info już z internetu nie moje) i zamówimy pełną beczkę ;) niech lokalni też posmakują ;) bo może być to ostatnia beczka nie wiadomo jak długo Połczyn wytrzyma. bo chojnicki browar w trakcie rozwalania http://chojnice.fotopolska.eu/527430,foto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Oooooo C/h/o/j/n/i/c/e sa nad morzem ;) no moze prawie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk puk ;) moge wejsc ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtf? Co ćpaliście? Niezły odpał albo jesteście zyebami genetycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
00:39 hahahah kim jestes ? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
00:44 a ty zes sie z choinki urwał? Co robisz na kosmetycznym ? Jak nie wiesz o co chodzi to przeczytaj caly temat a nie wpieprzasz sie z brudnymi kopytami i stekasz od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Jakas menda z ogólnego napłynęła, zaraz mu galy wydrapie , z nami ostro nie zaczynaj bo marny twoj los bedzie, kot ma wprawe w tym , wiec hop siup na ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
To ja od kota dziś , zarumieniłem się po komplemencie ;) x takie piwo będziemy pić STARA BUTELKA BRAUEREI KONITZ CHOJNICE A. SIX ... http://allearchiwum.pl/stara_butelka_brauerei_konitz_chojnice_a_six-2002380281.html tylko pewnie w nowej butelce ale butelki nie zobaczymy bo będzie w beczce ;) butelkowe dostaniemy w prezencie na trójmiejską podróż od władz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
00:39 hahaha skad zes tu sie wzial co? Przeciez tu trudno trafic jest aaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczury i myszy wszedzie wleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
do As wroc dziś x skojarzenie i pytanie sądząc po trzech literach Inowrocław czy Wrocław ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nickgosc a czy te piwo mozna kupic w szczecinie? To moglabym spróbować jak smakuje. Lubie żywca i zubra a ty? W tym roku wypilam juz dwa żywce ;) duzo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
ty od kota jak myślisz wysłać coś temu komuś - gość dziś Sram - ? nie będzie to papier toaletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×