Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość To ja od kota
To wiec Chwalmy Pana Modelko ;) jak bedziesz miala chwilke to odpisz na moje powyższe posty. Doczytalam, ze Bog zezwolił jesc wszystko po potopie. Roślinność byla zniszczona wiec ludzie dostali pozwolenie na wcinanie miecha zabronionego. A dalej nie wiem bo jak po jakims czasie roślinność juz odrodzila sie to czy znow byl zakaz jedzenia miesa ? :( zaraz zwariuje Serwus H-g to do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten link od was czy obcy jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcy ósmy pasażer nostromo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najwyżej szósty :-P Nie licząc Tygryska z pierwszej strony za jeden wpis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurze jajo
kurze jajo kurze jajo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurze jajo na kosmetycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie otwieram linków od obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcy z archiwum X :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajko kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marchew dla zebry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz chyba ludziki powoli odchodza z tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
co tu się dzieje? dopiero czytam. kto odchodzi? gdzie? co? jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakos juz sie nie witają albo coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
nickgość dziś co tu się dzieje? dopiero czytam. kto odchodzi? gdzie? co? jak? Hahahaha witaj Tajemniczy Gosciu :) :) kto odchodzi gdzie co jak hahahahahahahahaha ;) , milo widziec twoj wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich :-) As nam się gdzieś zawieruszyła, ale tak czasem bywa w nawale obowiązków czego właśnie sam doświadczam ZAWSZE jednak zdążę poczytać! Więc jakieś usprawiedliwienie mam ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
kwestię biblii i wiary proponuję zostawić teologom i własnemu sumieniu. rozmawiajmy o codziennych sprawach śmiejmy się rozpatrzmy jakiś temat na przykład taka wymiana zdań ;) luzik a nie tylko narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
heh jeszcze trzyma fason najeździ się całymi dnniami może nieraz kimnie w aucie na poboczu jak zmęczony ale i humorem tryśnie jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Zebromarchewki ! Czas udać sie na kosmetyczny i zrobic sobie marchewkowe manikiure i pedikiure ;) wyczesac włos i zabrac glos ;) -Zebromarchewka As Zapracowana -Zebromarchewka Modelka Chwalmy Pana -Zebromarchewka -HehgoscMistrzKierownica -Zebromarchewka NickgoscTajemnica -Zebromarchewka NostraMileWspomnienie O innych nie wspomnę ... Kocie serce marnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nickgosc zebys ty jeszcze zabierał czesciej glos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
To bysmy pogadali hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzuc temacik Nikgosc :)kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Kochani, dopiero wróciłam do domu z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie. Była również sistrzeniczka z rączką w gipsie... :) Było pięknie. Pływałam duchowo w morzu miłości. Kocham Was wszystkich:) Choć oczywiście najbardziej hehgościa;) Kiciu jutro się rozpiszę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
To ja od kota dziś Nickgosc zebys ty jeszcze zabierał czesciej glos oczko.gif x w porządku chwila mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Modelka :-) Bardzo mi miło :-) Wiesz, kiedy tak się przyglądam jak piszesz z prędkością serii z karabinu maszynowego, to czasem się zastanawiam czy już po pierwszym dniu bezpośredniego kontaktu, gdzieś pod ścianą nie leżałyby moje rozstrzelane słowami zwłoki ;-) ;-) :-D (jasne że żart ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ooooo Modelko kochasz Hejgoscia ?????? Hehe super, jest milosc na temacie. Ciekawe co Hehgosc na to. Kiedys bylam na temacie gdzie zrodziła sie milosc. Fajne to bylo. Fajny byl temat. Kiedys wam wspominalam "milosc zabija" , taki temat, mozecie poczytac gdy bedzie wam sie nudzić, moj ulubieniec student ktory zakochal sie w dziewczynie ze szczecina, tesknie za nimi i za studentka ktora nagle zniknęła :( kojarzycie ten temat? :) i byly jeszcze dwie dzuewczyny ktore byly jako gosc i miss Nobody kochająca tylko jednego mezczyzne nieszczęśliwie :) . To byl moj pierwszy kontakt z kafeteria. Avii zaszła w ciaze z niedobrym chlopakiem. Chciala pozbyc sie go bo byl niedobry to zesmy wymyslali rozne rzeczy jak pozbyc sie go. Robiliśmy tez disco na temacie. Studentce zacial sie komp podczas wysyłania muzyki i potem napisala ze "jej swiat runął w gruzach" bo nie mogla byc z nami, szły najlepsze przeboje jeden za drugim. Mielismy beke na maksa hehe . Teraz mi sie to przypomnialo gdy Modelka napisala ze kocha Hehgoscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
chwila mała minęła. zabrzmi jak zaproszenie do romansu ty od kota ;) nie miałem zbytnio czasu by rozpatrzyć ponownie nazwę miasta Chojnice i ją odblokować teraz ją mam ;) wywodów ciąg dalszy. teraz próba będę odmieniał: 1. chciałbym kiedyś zobaczyć Chojnice ;) 2. może wybiorę się do Chojnic ;) 3. umówię się na wycieczkę kulturalno-krajoznawczą na przykład z tą od kota bo ona z pomorza i zwieńczymy ją wypitym browarem w Chojnicach ;) 4. jak dotrzemy na chojnicki rynek spotkamy wiele przyjaznych chojniczan i chojniczanek ;) 5. jak z kolei spotkamy jakiegoś c*******o chojniczanina to zawiadomimy chojnickie służby porządkowe i będzie spokój;) 6. i pobawimy się do białego rana a potem wyjedziemy dalej przez Kaszuby do Trójmiasta na najdłuższą ławkę nowoczesnej europy by napić się gdańskiego z nazwy Heveliusa i Kapra Królewskiego (też sprzedany browar) a władze powiatu chojnickiego mieszkanki i mieszkańcy pożegnają nas serdecznie za pomoc w niedopuszczeniu do dyskredytacji nazwy ich stolicy zapraszając na huczniejsze party ;) x Chojnice (wymowa i (kaszb. Chònice lub Chòjnice, niem. Konitz) – miasto w województwie pomorskim, siedziba powiatu chojnickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chojnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
A wiecie tak czesto widze tematy o Namyslowie i pewnego razu idąc do pracy weszlam do sklepu po zakupy, do Piotra i Pawła i nagle oczom nie wierze: piwo Namyslow , nie wierze , szybko znow odwracam wzrok i jest rzeczywiscie jest to piwo hahaha mialam kupic po pracy mysle sobie ale ktos pisal ze z proszku to piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
*dziękując za pomoc ;) i jeszcze zatańczą tak jak w górach tańczy się zbójeckiego tak w Chojnicach zatańczą nam chojnickiego przed ratuszem a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×