Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
No dobrze. Zostalysmy z Modelka ale tez juz nie widze jej nowych wpisow to czas na drzemke przed praca ;) czekam na ludzikow za jakis czas. Czas spadać bo godzina szatana sie zbliza AAA . Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witam moje zebromarchewki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochani :) Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Milego wieczoru kochanym ludzikom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochane ludziki życzą naszej kici równie miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Hehehe :) i pozdrawiam tez moje czlowieczki :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis pogoda jak na koniuszku kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policjant zamknął się w komórce i przez kilka dni rozbierał swój nowo kupiony samochód na części. Żona się pyta: - Po co to robisz? - Poprzedni właściciel powiedział mi, że włożył w niego 20 tysięcy! Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochani :) Dzisiaj miałam zalatany dzień. Godzinę temu skończyliśmy z synkiem robić pycha tort i jutro go będziemy dekorować. Nawet mój pomocnik chciał mi wałkować masę na jednym z blatów, ale zdążyłam powstrzymać artystę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
- Panie to Pałac Kultury i Nauki? - pyta turysta zagraniczny przechodnia - No - Panie, to hotel Forum? - pyta innego - Tak - Panie władzo - pyta policjanta - czy tędy dojdę do Zamku Królewskiego? - Oczywiście - A dlaczego u was jedni mówią "no", drudzy - "tak", a pan "oczywiście"? - Proszę pana, "no" mówią ci, którzy skończyli podstawówkę, "tak" - ci, którzy skończyli szkołę średnią, a "oczywiście" - ci, którzy skończyli studia - To pan skończył studia? - No Hehehe ;) fajowe no nie? No ;) . Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlapnęłam się co do wieku wujka o rok, bo mi się coś poprzestawiało myślami na 2015 rok :D. Kończy 46 lat. Wujkowi organizuję urodziny od czasu bierzmowania mojego brata, bo akurat tak się jakoś datą z bierzmowaniem wpasował wujkowi. Jest to młodszy brat mojej mamy, a ja jestem jego wyczekanym dzieckiem. Marzył o byciu ojcem chrzestnym już od 12 roku życia, kiedy to na świat przyszli moi bracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witaj Asuś tort bedzie z pewnoscia znakomity :) bedzie z truskawami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że młodszy od mamy jest o 13 lat, to dopiero załapał się na piąte dziecko po swoim bierzmowaniu. On i ciocia (kuzynka mamy) mieli po 17 lat jak podawali mnie do chrztu. x Jak Kicia zauważyła wiek mam w nicku, ale tylko do jesieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As a moja corka urodzila sie tego samego dnia i miesiaca co moj brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię tortów z takimi owocami, bo mały jest uczulony na truskawki. Jak karmiłam go piersią, to pokusiłam się na kilka truskawek, a jego całego zsypało i wysypka była nawet w gardle przez trzy dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Czyli po lecie bedziesz miala 29 lat i wtedy złożymy ci zyczenia :) piekniutki wiek :) najpiekniejszy wiek dla kobiety jest do ..... zawsze , nie trzeba bac sie uplywajacych lat bo czlowiek dostosowuje sie do wieku :) . W srodku czuje sie zawsze na 30 a mam ciut ciut wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do posmarowania blatów użyłam konfitury jagodowej przy masie waniliowej i dżemu 100% brzoskwiniowego do warstwy z masą czekoladową. Sprawdzony patent to gotowe masy, bo nie miał po nich uczuleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ta alergia to jakies przekleństwo. Skad cholerstwo sie wzielo? Co druga osoba ma alergie. Jestesmy wtopieni w przyrodę a mamy na nia uczulenie. To bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
O kurcze to ten tort bedzie z******ty. Juz czuje jego smak. Jagody wanillia i brzoskwinie ...... pychotka :) . Pychotka dla węchu i smaku mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek miał termin na urodziny mojego młodszego brata - jego chrzestnego, ale postanowił posiedzieć jeszcze tydzień. Na porodówce między skurczami składałam wujkowi życzenia przez telefon i pytałam, czy się nie obrazi, że mu jego pierwszy "wnuk" podbiera święto ;) Śmiał się ze mnie, ale się zgodził :P A moja małpka ma na dodatek imieniny razem ze swoim dziadziem. Tato nie bardzo był zadowolony, ale potem zaczął się cieszyć, że wnusio będzie z nim świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
To dziwne ze od gotowych mas nie ma uczulenia a od prawdziwych truskawek ma alergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
"podbiera swieto " hahaha fajny tekst ;) lubie fajne teksty, lubie sie śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki mają najwięcej alergenów ze wszystkich owoców. Moja mama może tylko raz w roku zjeść truskawki na początku sezonu, a potem zaczyna ją łapać alergia. Moi dwaj bracia mają uczulenie na kiwi. Też zdarza im się zjeść raz na jakiś czas, co skutkuje przyjmowanie podwójnego wapna i clemastinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Fajnie miec rodzeństwo i duza rodzine :). Wtedy człowiekowi latwiej sie zyje bo zawsze fajne czlowieczki znajda sie w tej rodzince. As ja mam jedno dziecko ale bardzo polecam tobie miec jeszcze. Dzis wiem ze jednemu jest smutno. Nie jest dobrze jedynakom. Pomysl kiedys nad drugim rozbojnikiem :) . Ja nie moglam miec juz drugiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ciekawe co osoby na kosmetycznym mysla sobie o nas? Zesmy urwali sie z choinki ;) ale widze ze na tym dziale prawie nikt nie pisze. Stare wpisy o paznokciach przedłużeniu wlosow i tym podobne bzdurki. Zamiast zapuscic wlosy to przedluzaja. A Hehgosc napewno w trasie . Fajnie, zazdroszcze jemu jeżdżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ja mam moze uczulenie na gluten albo na produkty z mleka. Mleka nienawidze? Widok mleka przyprawia mnie o mdlosci, podobnie jak krew. Ale sery jogurty kefir i zsiadle bardzo lubie. A jak slysze jak ktos mowi ze lubi mleko prosto od krowki to wymiot prawie na wierzchu ;) ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Telefon mi padł, więc już będę zmykać do spania, bo jutro mnie czeka długi dzień pełen wrażeń. Dobranoc i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj stał się wypadek, 5letnia siostrzenica spadła z huśtawki i złamała sobie skomplikowanie rękę w nadgarstku. Jeśli mogę Was prosić o modlitwę żeby wszystko się dobrze złożyło ponieważ w nocy ma mieć operację i nastawianie kości :( Z góry Wam dziękuję. Trzymajcie się. Znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Modelko bardzo wspolczuje. Oby wszystko dobrze sie skonczylo i napewno wszystko bedzie dobrze. Raczka wyzdrowieje. Pomodlimy sie. Spokojnej nocy wam zycze i milych snow. Dobranoc ludziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×