Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Nie. Ja mam asymetrię bioder i możliwe, że przez to mam sztywnienie mięśni kręgosłupa. Nigdy tego nie odczułam dopóki miałam dużo ruchu. Na studiach zaczęło się siedzenie od 8.00 do 21.00 na uczelni praktycznie co weekend i praca jak nie w księgarni to za biurkiem. Wszystkie mięśnie mi się zastały. Dodatkowym obciążeniem była ciąża i ból się nasilił. Fizjoterapia dała skutek na 2-3 miesiące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mi się to już ciągnie ponad 9 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Oj to wspolczuje As. Czyli to cos innego niz ja mam. Ja spadlam gdy bylam mala z metalowych schodów w Trzesaczu gdy schodzilam na plaże. Schody wysokie i strome i nie dbam o kręgosłup bo chodze na wysokich obcasach a nie powinnam. Pozniej znow spadlam ze schodów na dupke i myslalam ze skonczy sie to szpitalem ale otrzepalam sie i poszlam dalej a dzis czuje tam straszna sztywnosc i bol kregu przy dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam zasypiać więc ucieka spać. Dobranoc i kolorowych snów Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
To ja od kots dziś x pisałem przecież ty od kota o kości niezgody. to był stary zamierzchły już w tej chwili czas jeszcze w wychodzeniu z ciała dwa przytaczam poniżej to po pierwsze ;) X X gość 2016.04.24 To ja od kota dziś Łasice to ty masz tam, gdzie powinien byc mozg usmiech.gix x nie lubię nieuprzejmości można byłoby rzec w rewanżu, że w miejscu gdzie masz mózg ty to siedzi kot ale nie zrobię tego za ten twój przesypatyczny uśmiech oczko.gif X X a po drugie ty od kota nie browarka tylko beczkę browarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
mam jeszcze pytanie organizacyjne. jest as28 jest modelka bez związku jest heh jest ta od kota a kot podpisuje się czasami jako kot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 Ładny link i mądry przekaz, który dziwnym trafem facet od razu odczytuje poprawnie :-) x spróbuj parę nocy przespać z nogami lekko uniesionymi w górę, podłóż sobie pod kolana poduszkę czy coś. O tyle to niewygodne, że trzeba spać na wznak a nie każdy tak potrafi. Jednak odpręża kręgosłup. Można popróbować też w ciągu dnia x Nickgość Nie bierz wszystkiego tak dosłownie :-) Gdybym miał się tak obrażać o wszystko co się kociczce niechcący wyrwało ... hmm ... no nie wiem co ... bym był obrażony? :-D x KOT Propolis to również nalewki na spirytusie, więc nie widzę przeciwskazań, żeby jedno szczęście z drugim połączyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Tak nicgość Ta od kota podpisuje się też jako kot a czasem w ogóle się nie podpisuje, bo zapomina ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witaj Hehgosc :) Szukalam teraz ćwiczeń dla As przy asymetrii bioder :) jutro zajme sie tym wiecej Nickgosc aaaaaaa to wtedy to byles tyyyy z ta lasica hahahaha. To teraz ogarniam skad konflikt ;) czyli to ty byles tym zlosniczkiem ;) niezle ci pojechalam wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Nickgość Sorry Miało być nickgość To tak żebyś się przypadkiem nie obraził, zwykła literówka Ale nie ja wybierałem ci nicka , więc masz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Aaaaaa To ja od kota i Kot to ta sama odoba czyli ja. Czasem z lenistwa podpisuje sie tylko Kot :) bo nie chce mi sie prawidłowo podpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witaj Kocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Hehgosc :) zapominam tez czasem sie podpisać :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgosc jestem roztrzepana tak jak pisales ;) podpisuje sie byle jak albo wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Ja tam zawsze wyczuwam, kiedy gdzieś się przemknie kot. Nawet jak się nie podpisze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Hehgosc gdy ja sie nie podpisuje to wiesz ze to ja? To mile :) . As tez czasem sie nie podpisuje i ja tez zawsze wiem wtedy ze to nasza As :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wprawe bo masz swojego kotka i wiesz kiedy przemknie. Nawet jak to robi cichaczem ;) Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
KOT To w końcu już trzeci nasz temat. Trudno, żeby było inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Ja już przemykam do łóżka, nie tyle, że muszę, co tyle, że powinienem ;-) Poczucie obowiązku :-) D*O*B*R*A*N*O*C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Jutro wcześniej wstaje więc w tym momencie chce Wam powiedzieć dobranoc. Jutro się więcej rozpiszę. PS.: jaka świetna piosenka As :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
10 PRZYKAZAŃ LENIA 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje, aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze – będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj, aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczesliwia ;) Hahahaha przypadkiem takie cos znalazlam na necie ;) szukalam kawalow o leniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witaj Modelko :) zrobilas sie na czerwono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
heh to mówisz że ta od kota ma niedobory lecytyny że zapomina się podpisywać ? :O ty od kota czy byłabyś uprzejma zdementować tę sugestię ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dobranoc milym ludkom :) zegarek na 6:30 ;) do jutra tzn do dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Niedobory lecytyny ? ;) raczej jedno z przykazań lenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja też się gudnajtuję przecież nie będę siedział tu sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione przykazanie lenia to numer 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
gość dziś to ja też się gudnajtuję przecież nie będę siedział tu sam Nie zebym sie czepiala ale komus brakuje lecytynki ;) zapomniałem sie podpisać? Czy mi sie nie chcialo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
to 6 przykazanie jest ze szwecji ;) to ja też się gudnajtuję przecież nie będę siedział tu sam ;) zapomniałem się wyżej podpisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickgość
To ja od kota dziś , już się tak nie czepiaj przeoczenie zwykłe niedopilnowanie drobna pomyłka ale nie brak lecytyny i nie rutyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×