Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość Hehgość
Jak czytam tę ramkę "Inne tematy z tej kategorii" robi mi się wesoło. Fajny dział :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Jak zrobić żelowe pazurki :-) A może zebrożelkowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam Kicia chyba wcześnie padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko teraz możesz się cieszyć z najdrobniejszych rzeczy :) Nawet jeden owoc nie jedzony od lat będzie sprawiał Ci wiele radości przy odkrywaniu smaku na nowo. Cieszymy się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Kicia nie może się pewnie dobić do gigabajtów Córka je pożera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość bliżej wakacji znowu tu będzie pełno tematów odnośnie depilacji brazylijskiej, bądź solarium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 Nawet nie będę szukał w słowniku co to oznacza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zamiast dziecku na zapas jedzenia nagotować, to dietę gigabajtową stosuje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie szukaj bo to nawet od samego czytania boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
A ktoś tu chyba czeka na naszą kicię, bo cisza zapadła po kilku postach spod gościa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
A Kicia bardzo pociągająca ;-) Jeszcze z jakieś cztery dni pociągania jej zostało I parę opakowań chusteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny amant ;) Już przerabiała Devila, który jakoś ze swojego piekiełka przestał zaglądać. Jeszcze chyba na początku jak było dużo gości to też ktoś zagajał. Ona to ma z tymi wirtualnymi podrywami :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As Ktoś tu musi być "do tańca" Odrabia pańszyznę za wszystkie pozostałe panie I jeszcze rozgania pazurkami niedoszłe amantki ;-) No robi co może :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 Spanie na plecach rzeczywiście powoduje, że regenerują się te przestrzenie międzykręgowe i równomiernie rozluźniają się mięśnie przykręgosłupowe. Na mój kręgosłup to działa. Potwierdzam słowa Hehgościa w praktyce ;) W Twoim przypadku stabilizacja miednicy to podstawa bo wówczas i kręgosłup jest prosty. A kiedy jedna część jest minimalnie wyżej / niżej wówczas kręgosłup musi naturalnie przyjmować krzywizny boczne aby pionizować postawę ciała. Kiedyś tam wiele lat wstecz miałam kłopot z drętwieniem małego palca u lewej ręki i okazało się, że to od kręgosłupa. Byłam w sumie 2 x na terapii manualnej u dr Jawnego znanego fachowca od terapii manualnej, który jako jeden z niewielu miał wówczas w Polsce certyfikat z terapii manualnej również na kręgosłup szyjny. Usłyszałam od niego, że właśnie w czasie stresu zaciskają się nam mięśnie i nawet w czasie snu kiedy ludzie są spięci to mięśnie nie odpoczywają właściwie i kiedy się śpi na boku to robią się przykurcze mięśniowe. Zalecał mi nawet witaminy z magnezem i chyba z melisą na noc żeby mięśnie mogły być rozluźnione. W każdym razie właśnie od zaczynał od stabilizacji miednicy i uciskając we właściwym miejscu spięte mięśnie i w ten sposób rozluźniały się i kręgosłup wracał na właściwe miejsce a pacjent wychodził wyprostowany jak struna :) Nawet skoliozy w ten sposób leczył co opisywane było w prasie. Mnie wtedy pomógł po 2 wizytach na przestrzeni pół roku. Fakt faktem, wówczas potem jeszcze sama od siebie troszkę ćwiczyłam bo rzeczywiście ruch powoduje właściwe rozciągnięcie i ukrwienie mięśni daje odpowiedni gorset mięśniowy utrzymujący kręgosłup we właściwej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady. Do puki mój sen nie przejdzie z czuwania w prawidłowo przespane noce to nie mam szans na rozluźnienie mięśni. Niestety jest tak przy dzieciach, że jak się wpadnie w taki tryb spania przy noworodkach, to tak się reaguje na marudzenie i kręcenie po łóżku kilkulatka. Jak zacznie spokojnie przesypiać noce to ja także będę mieć okazję do normalnego i zdrowotnego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Zmykam spać :-) Dobrej nocy życzę wszystkim a dla Ciebie As jeszcze dobrego humoru na jutro D*O*B*R*A*N*O*C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś x dziękuję Ci :) o jak miło mi :) mnie to trochę czasu od 2014 zajęło żeby w ogóle zmienić moje myślenie, że mogę chcieć prosić o uzdrowienie w modlitwie właśnie i w ogóle w to wierzyć... podejść do Nooweennyy Poomppejjannskiej miałam wiele bo zły mnie odciągał skutecznie aż się w końcu uparłam i zaczęłam w Środę Popielcową bo ta nooweenna kończyła się w Niedziele B/ożego M/iłosierdzia :) i właśnie wierzyłam w to M/iłosierdzie B/oże bo moja m/odlitwa nie zawsze była taka jaką bym chciała w skupieniu i bez rozproszeń. To była walka duchowa i fizyczna. Kiedyś opiszę tu jak mnie diabeł straszył w trakcie żeby odciągnąć mnie od modlitwy... I teraz śpiewam :) https://www.youtube.com/watch?v=SQx9SdgdH28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już uciekam spać. Dobranoc Kochani i spokojnych snów Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zaczynam się już martwić o naszą kochaną Kicię. Jak nie wchodziła wieczorem to zawsze rano się witała i tłumaczyła z wcześniejszego pójścia spać. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ooooooo ale mam czytania ;) zaraz zrobie kawke i przeczytam dokladnie wszystkie posty. Musze wiedziec co u was slychac i co u zebromarchewki ;) . Tematy kosmetyczne zieja nuda totalna. Jedyny temat godny zainteresowania Zebromarchewka ;). Milego dnia Wam zycze, slonca i radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Kicia Tylko czytaj tam uważnie :-) Bo trochę pożartowaliśmy z naszej kici, ale niewinnie i bez cienia złośliwości :-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia i słonka takiego jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witam was ponownie dzis kochane ludziki. Przeczytalam posty ale nie mialam dzisiaj takiej chwili,zebym mogla spokojnie napisac, to pisze teraz. Milo mi, ze mbie wspomnialyscie gdy nie pisalam. Mialam wczoraj problem z zatokami i przez to nie widzialam dobrze i nie dalam rady nawet kafeterii otworzyc. U was tez jest taka biala tapeta na kafeterii , ze az razi w oczy? Mialam ekranik za mgła. Przeczytalam wszystkie wasze posty, tez myslalam o was i o tym jak sie dzis czujecie i jaka macie pogode. As miala zly dzien wczoraj, Hehgosc byl na koncercie wymarzonym a Modelka miala kłopot z jedzeniem. Chyba nie doczytalam kiedys postu Modelki , bo czytajac nie wiedzialam ze miala cos z trawieniem dawniej. Troszke pozniej wroce pisac do was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Modelko to milego wieczoru ci zycze. Chwala Panu :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Milo mi bylo As jak napisalas ze martwilas sie o Kicie :) ja tez zawsze sie martwie jak ktos z was nie pisze :) . Milo wiedziec ze ktos mysli. W realu to nikt sie mna nie martwi chyba, moze corka czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc :) Dzisiaj nie dam rady z Wami pisać, bo zasypiam na siedząco. Kolorowych i spokojnych snów :) Kiciu nie zapomnij mnie ściągnąć do snu, jak jeszcze Ci się przyśni lodowa góra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Hahahahaha dobrze As :) jak tylko beda lody we snie to odrazu was zaprosze ;) zjemy wszyscy wszystko ;) . A co do lodów to w moim zyciu byly najlepsze lody mojej mamy ( smietankowe ktore kręcily sie w maszynce w zamrazarce i lody kakaowe Pipi i ... Bambino. Te wszystkie ktore teraz sa do piet nie dorastaja tamtym. Tego smaku nigdy nie zapomne. Te we snie byly takie gladko kremowe jak te w pojemnikach metalowych w galeriach, we snie byly biale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witaj Kocie :-) Właśnie zjadłem obiad i cała krew uciekła mi do żołądka wspomóc trawienie. Mam już jej tylko tyle żeby podtrzymać podstawowe funkcje życiowe moich komórek mózgowych. Zamykają mi się oczy jak naszej As :-) x Tupnij nogą, a może nasz nickgość się oderwie od tych swoich lodówkowych zapasów i uaktywni ;-) D*O*B*R*A*N*O*C Miłych, lodowych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witam moje marchewki. Wszyscy wczoraj nie mieli sil na pisanie :) dzisiaj pochmurna pogoda ale zycze wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×