Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Modelko dziekuje za ta rade by dodac banana do truskawek zamiast cukru. Zawsze robiąc koktajl myslalam ze bedzie kwasne i nigdy bym nie pomyslala ze mozna bananka wrzucić. :) Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia "Zgon mojego zycia" I tak zyskałaś nieśmiertelność :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że ze wszystkiego, bo do wegetacji organizm zaczynał już spalać tkankę tłuszczową, a wtedy byłam jeszcze w miarę szczópła, bo z 52 do 43,5 zleciała mi waga. Nawet nie mogłam na siebie w lustrze spojrzeć. Przez dwa tygodnie nadrabiałam straty do 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As sie odwodnila ale przy chorobie kalorie tez szybko leca. Czlowiek prawie caly z wody to jesli As straciła 10 kilo to jeszcze jej napewno zostalo z 40 albo 50 ( to zalezy ile waży) . Czyli jeszcze nie wyschla Hehgosciu :) Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 dziś Na tym wirusie w takim razie można by majątek zbić :-) Szybka terapia odchudzającą ;-) A kobitki się męczą miesiącami i bez rezultatów :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mogę zostać honorowym dawcą zbędnych kilogramów i lekko zwisającej skóry na brzuchu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo trafilam z waga As :) ale mam intuicje ;) . Ja za to Garfild ;) i na rybach mozna zgrubnac ;) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na schudniecie trzeba wszczepic sobie podwójnego wirusa pokarmowego ;) . Juz slyszalam o tym, ze kobiety kupowaly na alegro jaja tasiemca by schudnąć a potem musiały zjesc trucizne na te robale . To juz szczyt glupoty. Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się Wam czymś. W sobotę mój chrzestny kończy 45 lat a mój synek 3 lata :) Jak już się utarło w zwyczaju przygotowuję podwójne urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Nie jestem z tego samego regionu co Kicia, nawet chyba tam nie byłam. Bywałam w regionach As28 i w Twoich. A ja jestem z południa Polski - w linii prostej tylko 456km do Gdańska ;) Ale bardzo lubię jeździć na urlopik nad morze. Tylko nie w takie zaludnione miejsca, ostatnio byłam w Międzyzdrojach i je znielubiłam. Kiedyś tam jeździłam za dziecka, kiedy było tam spokojnie i pustawo a teraz tam jest promenada gwiazd :D i człowiek czuje się jak w centrum miasta... Mam swoje miejsca nad morzem - dziury, w których można doskonale odpocząć i nie wdychać oparów na plaży ze smażonych kiełbasek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As gdy ja kiedys wazylam 55 to nie moglam w lustro patrzec a 43 kilo to juz bym sie siebie wystraszyla gapiac sie w lustro. Mam 170 wzrostu i 55 kilo mi nie służy. To musialas byc bardzo drobniutka po tym wirusie . Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia od porodu nie mogę zejść poniżej 57 kilo i źle się z tym czuję :/ Przy takim trybie życia musiałam darować sobie ćwiczenia na brzuch i tak już trzy lata skóra mi się ściąga w sposób naturalny i kontroluję wagę, aby za szybko nie chudnąć. Gorzej z cyckami, bo grawitacja jest dla kobiet wrogiem numer 1 :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelko mam takie same odczucia jesli chodzi o Międzyzdroje czy takie tam celebrytowe miejsca :) wole Pobierowo Trzesacz Rewal i pobliskie miejsca , Dziwnow jeszcze bo piekna plaża. W kolobrzeskie gdańskie mnie nie ciagnie. Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As Skoro to chrzestny a nie chrzestniak, zawsze napawa optymizmem ;-) Modelka 456 km?, A gdzie tam Cię rzuciło tak daleko od bramy na cały świat? :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem troszkę niższa od Ciebie Kiciu ;) Teraz się nie mierzyłam, bo przez ten kręgosłup mogłam osiąść 2-3 cm. Miałam 168 cm. a teraz nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As to jak twoj chrzestny ma tyle lat to ty jestes jeszcze bardzo mlodziutka. Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha osiąść 2,3 cm przez kręgosłup hahahaha fajny tekst :) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o nadmorskie lokalizacje bez zapachu smażonej kiełbaski z grilla, autochtoni mają swoje ukryte, sekretne miejscówki, gdzie nawet w środku lata można spokojnie odpocząć od tłumów ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgosc haha jesli to bylby chrzesniak to As by musiala miec kolo 70 lat albo lepiej ;) ja na poczatku tez jakos tak odczytalam ze pomyslalam ze chrzesniak hahaha. Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As ma malutkie dziecko i ma tyle ile w nicku lat napewno albo mniej. Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As nie martw sie biustem :) wystarczy dobry biustonosz i up ;). Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj x tak, jest mleko roślinne np. kokosowe, sojowe, migdałowe, owsiane, ryżowe, orzechowe itd. zastępujące krowie mleko dla alergików można je kupić i można je też zrobić w domu generalnie robi się je namaczając zboża/ziarna/płatki na noc i potem miksuje i odsącza/odciska a niektóre gotuje np. mleko sojowe i używa jak zwykłe mleko osobiście sama je nie robiłam bo jakoś przed tą alergią kupiłam mleko sojowe to w ogóle mi nie smakowało wolę normalne mleko krowie i to pełnotłuste - najsmaczniejsze ;) na które przed alergią nigdy wcześniej nie miałam uczulenia a zamiast mleka używałam jogurt i kefir ale nie taki przemysłowy z mlekiem w proszku tylko sama z pełnotłustego mleka robiłam w domu wg znanej dr Kempisty u której kupiłam saszetki ze specjalnymi starterami z kulturami bakterii no ale teraz po uzdrowieniu szaleję z budyniami bo mogę nareszcie jeść mleko i wszystko to co naturalne z mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego posty sie nie pokazuja? Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajcie sobie spokój z naszymi samobieżnymi ciałami zwanymi "ciałem fizycznym", ważna jest tylko dusza i to co w niej gra ;-) :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon mi padł, więc chyba pora na spanie ;) Jutro Wam odpiszę na temat mojego wujka. Dobranoc Kochani :) Spokojnych i kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelko czy dieta by mi wyleczyla pokrzywke ? Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Asusiu :) milych snow :) do jutra :) tzn do dzis . Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusza też trochę waży, ale nie ma żadnych kompleksów co do swojej wagi i kształtu ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Dobrano Wszystkim Czas na kąpiel regenerującą w wannie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgosc masz racje :) co tam cialo , cialo i tak uschnie a w srodku czlowiek czuje sie mniej suchy niz na zewnątrz ;) nie wiem czy logicznie napisalam ale co tam i tak kazdy skapnie sie co napisalam ;) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×