Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czytam co wypisuja faceci z kafe to odechciewa mi sie miec chlopaka meza

Polecane posty

Gość gość
W internecie to kobiety i mężczyźni po jednych pieniądzach,chciałaś autorko normalnej dyskusji, ale pytanie z kim bo każdy każdego tu obraza, poniża, upokarza, jedna i druga strona potem udaje świętych i niewinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jedna rada ,jak chcesz podyskutować to w realnym swiecie, na kafe nie porozmawiasz normalnie z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jedna rada ,jak chcesz podyskutować to w realnym swiecie, na kafe nie porozmawiasz normalnie z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jedna rada ,jak chcesz podyskutować to w realnym swiecie, na kafe nie porozmawiasz normalnie z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jedna rada ,jak chcesz podyskutować to w realnym swiecie, na kafe nie porozmawiasz normalnie z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jedna rada ,jak chcesz podyskutować to w realnym swiecie, na kafe nie porozmawiasz normalnie z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jedna rada ,jak chcesz podyskutować to w realnym swiecie, na kafe nie porozmawiasz normalnie z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia31
A ja Wam Kochani Rodacy napiszę z Wali. Chciałabym napisać byście się cieszyli,że jesteście Polakami. Nie chcę koncentrować się na negatywach, a wręcz odwrotnie- napiszę Wam coś pięknego o nas Polakach. Może warto to docenić w sobie-:). Jestem mężatką, szczęśliwą od wielu lat. Mam przystojnego męża. Ogólnie oboje dbamy o siebie, choć jesteśmy po 30-tce. Mieszkam w małym walijskim miasteczku. Chciałam Wam napisać,że nie macie pojęcia jak tutaj wyglądają młodzi ludzie, szczególnie kobiety. One są monstrulanie grube. Nie mają nadwagi. Są bardzo otyłe, powiedzmy 30kg plus. Nie chciałabym ich oceniać,ale przykro jest patrzeć na to jak bardzo tutaj tyją młode dziewczęta, kobiety. Moja córeczka jest najszczuplejsza w klasie. Gdy idę z nią na basen to też jesteśmy najszczuplejsze. Wczoraj byłyśmy w Burger King. Nie macie pojęcia jak otyli ludzie tam przychodzą. Wyglądają jak wieloryby. I są to ludzie w wieku dwudziestu kilku lat, czasem młodsi. Ja naprawdę cudownie się czuję, gdy przylatuję do Polski i widzę pięknych , młodych ludzi. Ile razy zdarzyło mi się z mężem,że byliśmy w jakimś klubie, pubie osobami najbardziej atrakcyjnymi, bo większość ludzi była bardzo otyła. Troszkę lepiej jest w Cardiff (stolica Wali),ale tam także odsetek otyłych kobiety wynosi na moje oko około 60-70%, w małych miejscowościach dochodzi do 80-90%. Tak to relanie wygląda. Wiecie Dziewczyny. Teraz chciałabym napisać,że gdybyście tutaj mieszkały to non stop byłybyście adorowane. Ja kocham swojego męża, i inni mężczyźni mnie nie interesują,ale to co się dzieje tutaj ze społeczeństwem, szczególnie z młodymi kobietami, które już w wieku nastu lat mają nadwagę rzędu kilkunastu kilogramów. Niestety także mężczyźni są tutaj otyli. Chciałam Wam napisać Polacy, byście się cieszyli,że nie macie GMO,że polskie kobiety fantastycznie gotują. Angielki nie gotują. Oni żywią się w dużej mierze fast foodami. Ja nigdy nie widziałam takiej ilości ludzi bardzo otyłych. Tutaj jest to akceptowalne. A Polacy, i kobiety i faceci dbają o siebie. Jesteśmy bardzo pięknym, atrakcyjnym narodem. Nie kłóćmy się. Wspierajmy się. Mężczyźni doceńcie Polski, które potrafią super gotować, sprzątają, są dobrymi matkami i jeszcze pracują zawodowo. Kochane Kobiety doceńcie Polaków, którzy bardzo ciężko pracują w tym trudnym kraju, często umieją gotować, zrobić remont, są wspaniałymi partnerami i kochankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wcale nie dziwię się, że kobiety odpowiadały wulgarnie (przynajmniej pisały prawdę), też bym taka była wobec takiego chamskiego prymitywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po c***j dalej ciągniecie ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Wszystko zostało już napisane, a że jeden sfrustrowany przygłup ma problem z przyjęciem prawdy to już jego problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, ta kretynka dresiara dalej się tu produkuje, dziecko, może lekcje odrób albo poćwicz, bo jak nic jesteś sfrustrowaną grubaską której nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam coś dodać ale widzę, że to i tak nie ma sensu. Bitwa płci trwa nadal, nie rozumiem tylko po co mężczyźni uganiaja się za kobietami skoro one takie sa złe i dlaczego kobiety chcą być z mężczyznami gdy na swiecie same podróbki mezczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym światem rządzi szatan i choćbyście niewiadomo jak długo dyskutowali, to każdy chce pokazać swoja racje i podważa czyjeś zdanie, poglądy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam coś dodać ale widzę, że to i tak nie ma sensu. Bitwa płci trwa nadal, nie rozumiem tylko po co mężczyźni uganiaja się za kobietami skoro one takie sa złe i dlaczego kobiety chcą być z mężczyznami gdy na swiecie same podróbki mezczyzn x no bez przesady z tym uganianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady z tym uganianiem. x Uganiają się Ci co chcą seksu reszta aseksualnych ma to w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uganiają się Ci co chcą seksu reszta aseksualnych ma to w doopie. x Ale zauważ, że jak nie dostają sexu z różnych względów: nieumiejętność nawiązania kontaktu z przeciwną płcią, nieśmiałość, wycofanie, nietrakcyjność to narasta w nich frustracja. Efektem tego są skumulowane agresywne emocje i nienawiść do przeciwnej płci czemu dają upust w pełnych jadu i wyzwiskach wypowiedziach na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie mniemanie o sobie + niespełnianie oczekiwań kobiet (tu się dziwie, że jest to możliwe patrząc na co poniektóre pary) = nienawiść do płci przeciwnej. Dużo prościej jest obwiniać innych za swoje niepowodzenia, niż zastanowić się, czy aby my na pewno jesteśmy tacy w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MajaWalia31 2016.05.23 Ja byłem teraz w Turcji, tam ludzie są przemili dla siebie, życzliwi, ciepli, a jak wróciłem do Polski to od razu spotkałem się z chamstwem na ulicy, ot polska katolicka. Może to też wina pogody, tam jest pięknie, ciągle słonecznie, gorąco a u nas pochmurno, zimno, syf, kiła i mogiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopom się często nie d******py, bo potem cie nie uszanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to macie nawalone z tym szanowaniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.23-a dlaczego tam tak tyją te dziewczęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to maz ma chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uganiają się Ci co chcą seksu reszta aseksualnych ma to w doopie." x A przepraszam przepraszam kobiety to nie chcą seksu?Może niech się któraś wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chcą seksu jak cie długo znają chłopie i sie zakochają, bo bez milosci to dają d**y prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety chcą seksu jak cie długo znają chłopie i sie zakochają, bo bez milosci to dają d**y prostytutki. x Kolejna bzdura i próba robienia z kobiet idealnych a mężczyzn tych złych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 18 45
Kolejne bzdury że kobiety nie mają popędu płciowego,libido.Że są boginiami mają tylko uczucia,a mężczyźni to zwierzaki którym chce się seksu 300 razy więcej niż kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;41 Slaby masz rozum, kobiety są dobre i złe, tak samo mężczyźni są dobrzy i źli. Ludzie mogą być dobrzy albo źli ale na kafe są sami źli, bez względu na płeć,ciężko się z wami dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×