Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 44 lata , jestem w ciazy, rodzina się obraziła:)

Polecane posty

Gość gość
Hejt – bezsensowna, wszechobecna na forach internetowych, w komentarzach i mediach społecznościowych nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robi na tobie wrazenia a jednak sie udzielasz kotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdiagnozuj źródło. Kiedy pojawiają się negatywne wypowiedzi, warto najpierw sprawdzić ich podłoże – to czy są to słowa uzasadnionej krytyki pod naszym adresem, czy trolling – celowe wywoływanie kłótni, aby ośmieszyć lub obrazić innych użytkowników, czy zwykły hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiu ty juz tutaj nie mieszkasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdiagnozuj źródło. Kiedy pojawiają się negatywne wypowiedzi, warto najpierw sprawdzić ich podłoże – to czy są to słowa uzasadnionej krytyki pod naszym adresem, czy trolling – celowe wywoływanie kłótni, aby ośmieszyć lub obrazić innych użytkowników, czy zwykły hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze specjalną dedykacją dla nieustannie hejtującej panny Jadzi: żegnamy cię alleluja, zegnay cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecierz panna Jadzie i takprzybędzie musi, inaczej sie udusi i znowu napisze swoje madrosci, Jadżka nie ma nic innego rdo roboty jak prowo i hejtowanie.To jak z gó/wnem na kole, siedzi aż się nie wyschnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Jadzia , przykro mi drogie ryczace 40 ktorym ewidentnie jak autorce bolca brakuje ( najlepiej mlodszego ) nie bede pisac do wieczora , prace czas zaczac a wy w tym czasie sio na miasto obwislymi cyckami dyndac moze jakis mlodzik sie skusi paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadżka sama sobie bolca zasadz, bo ty czy z młodzikiem czy ze staruchem masz szanse zerowe.Cyce to ma twoja krowa jak ją w oborze codziennie ogłądać musisz.Przylazłaś, zawsze przyłazisz, nie schlebiaj sobie, nikt na ciebie tutaj nie czeka, siedż na swojej papyziałej wiosce i ludzim sie na oczy nie pokazuj, po co masz ich straszyć.Mozesz wróble z pola przepędzieć, będzie przynakjmniej jakiś plus,a z takij ryjem jak twoj to i tygrysy mozęsz strtaszyć. No ale i tak przyjedziesz, łazjo obse/srana, przecież to twoj nałóg, twoja chora bania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka na 10 się rychtujesz, czas na ciebie swinie dawno nie karmione, wracasz o 18 jak gnój wywalisz, wtedy znowu błyśniesz, ale co się dziwić jak ty w chlewie cały dzionek siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadżka to,że sama masz cyce do kolan, bo każdy ocenia wedle siebie, nie znaczy,że wszystkie kobiety tak mają, nie pisz ile masz w pasie bo to strach nawet wymówić, ty szpekoto na kilka wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie bagno, ale syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kuku tu Jadzia w przerwie na kawe milo popatrzec jak sie stare rury produkujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie obchodzi gadanie ludzi ! chcesz dziecka to bedziesz je miała ! nie słuchaj gadania ludzi - poszczekaja poszczekaja i zamilkna... wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama męża 8 lat młodszego i to moje drugie małzenstwo w wieku 44 lat urodziałam córke i nic nikomu do tego . Chcielismy dziecko to mamy:) Ludzie lubią świeże historie w końcu o czyms musza gadac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadźka do obory biegiem i nie zmyśłam o tej kawiel, siedzisz teraz na kupie gnoju, widzę cie, wieć nie kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka ty to się nasz na rurach jak nikt,twój rozum to jedna wielka rura ściekowa, takie szambo pod czaszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz Jadźka takie wyzwiska, nie?Fajnie jest , mozesz się wykazać , jakaś rozrywka w oborze w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się styl bycia autorki nie podoba,grubiańska i wyniosła nie bardzo wiadomo z jakiego powodu,bo nawet jeśli ten cudzysłow "gach' to forma dla niej śmieszna to zastanawiam się co by powiedziała gdyby ten gach opisywał swoją historię i nazwał sytuację ze złapał sobie 44 let."dziwkę '' to nie byłoby takie wesołe da niej. Zaznaczam ,nie jestem trolem i i nie hejtuję ale dla mnie takie kobiety to okaz bezczela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest prowo a ktos kto go pisal denny więc i prowo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tobie sie nic podobać nie musi, przymusu podobania nie ma, wic nie czytaj jak sie nie podoba i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadźka znowu od gnoju odeszłaś, wracaj trolico do obory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zaznaczam ,nie jestem trolem i i nie hejtuję ale dla mnie takie kobiety to okaz bezczela." ale po co to znanaczsz, skoro nie jesteś trolem to nie jesteś, a skoro jesteś to poc co sie tłumaczysz , myślisz,ze tutaj dla kogoś jest ważne kim ty jesteś?, przecież ten temat to już i tak jedna wielka strolowana kloaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dziwi cie to???? że podkresliłam kim nie jestem? no bo przecież tutaj jak widać nie można wyrazić swoich myśli.Kto nie z nami to przeciw nam. Nie atakuj :) bo ci żyłka w duuupie pęknie ze złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się Q-wa Q-wie łba nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to się dziwię takiej babie że nie ma dyskomfortu psychicznego. Przecież wizualnie widać róznicę wieku,ciała etc Różnica wieku najczęściej pociąga bowiem za sobą również inne doświadczenia życiowe czy emocjonalne. Te z kolei mogą prowadzić do odmiennych oczekiwań względem związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadża znowu wylazłaś z chlewu i trolujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie zyłka w cip/pie już dawno pękła, spadaj debilk/o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi cie to???? że podkresliłam kim nie jestem? To wypisz całą listę kim nie jesteś, będzie sie zaczynała:nie jestem marda, nie jestem logicznie myśląca, to moze napisz kim jesteś, a jesteś nikim. Jaki myśli ty masz do wyrażania, ty myślisz?, nie fantazuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trole kontra trole ostateczne starcie buahahhah taki kabaret tylko na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×