Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 44 lata , jestem w ciazy, rodzina się obraziła:)

Polecane posty

Gość gość
Autorko, nie czytaj wypowiedzi niektórych forumowiczów :-) czytając odechciewa sie żyć ... życzę duzo zdrowia dla Ciebie i maluszka. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a mnie nieco dziwi jedna rzecz: niby jesteś taka dorosła i taka mądra, a nie wiesz dlaczego rodzina jest zaskoczona sytuacją? Raczej sytuacja gdzie kobieta po czterdziestce ma o 12 lat młodszego faceta i zachodzi w ciążę mocno odchodzi od standardów, więc nie ma się co dziwić zszokowaniu otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież te pierd/olety pisze ciągle jedna i ta sama osoba, która inaczej nie potrafi.Po wypowidziach autorki widać czym rózni sie kafeteryjny troll od dorosłej osoby. Autorko szczęscia życzę, ze nie wdajesz się w tutejsze dysputy rozumiem, przecież nie ma o czym gadac. Faktycznie wielki szok, kobieta starsza od faceta, no tego to świat nie widział, ale jednak macie szeroki tory myślowe. Współczuję temu trolowi co tyle ma z życia co nakklepie na kafe, szczyt osiągnieć i samorozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny traktuje powaznie kafeterię, no nikt.Tutaj pisze się dla rozrywki, a ten watek jest taki jak wszystkie, najazd na autorkę i wyzwiska, taka klasyka kafe, no i czasem jakieś normalne wypowiedzi, czyli jak zawsze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:50 Wiesz co, ja akurat po raz pierwszy tutaj w tym temacie napisałam. Horyzontów wąskich nie mam, ale uważam że ta sytuacja jest mocno niestandardowa, więc nie ma się co dziwić zaskoczeniu otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą z tego niestandardowe kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczenie to jedna kwestia, ale kłotnie to druga.Nawet jeśli ktoś jest zakoczony, to nie ma żadnego prawa obrażać innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Twoim wieku i bardzo często myślę ostatnio o dziecku ,niestety strach jest silniejszy ,a Ty się nie przejmuj ,jak maleństwo się urodzi to wszyscy go pokochają i przestaną się awanturować . Zazdroszcze Ci odwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie wydaje,ze autorka boi sie samotnosci(syn zaraz wyfrunie z domu) i funduje sobie nowe zycie. Mlodszy mężczyzna to dziś nie problem tylko,że on jeszcze na balety,do kumpli,na piwko a nie do pieluch,cos czuję. Chyba to nie jest dobry pomysl na lęki przed byciem samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo obchodzi co się tobie wydaje, a co ma samotnośc do ciaży.Przecież każde dziecko kiedyś sieusamodzielni, a kobiety matki nastolatków masowo nie zachodzą w ciazę,wiec pleciesz trzy po trzy, tylko po to aby ciągnac bez sensu dalej ten temat na jakieś sensacyjne i dokopujące autorce tory.Po co to robisz, co z tego masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu akurat ostatniego wyważonego postu('wydaje mi się,że..')się czepiasz ostatni gościu? a nie innych z obelgami,pokrzykiwaniem? Wiesz,że ten ktoś ma rację?wiesz cos o kobieceym lęku przed samotnością?Jak nie,to nie hejtuj,bo sama podtrzymujesz tym temat. Autorka udaje,że ma na rodzinę wywalone,pozory,to się czuje juz w pierwszej jej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle przed samotnoscia co przed staroscia. Gdyby byla samotna to by sie zwiazala z milym panem w swoim wieku a ona chce sie odmlodzic jakims uposledzonym mlodym facecikiem i dxidziusiem Zal mi takich desperatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temak mozna uznać na zakonczony, wszystkie już możliwe obelgi i domysły pod adresem autorki poleciały. Jak się czyta kafeteria, mozna odniść wrażenie, ze to wariatkowo totalne, na żadym innym forum nie ma tylu troli i osob piszących aby tylko czymś dowalić, chyba lepiej się czujecie jak tak w necie dacie upust swojej frustracji i niemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos zaklada temat na publicznym forum to musi sie liczyć tez z nieprzychylnymi postami.Takie prawo forów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z nieprzychylnymi postami, tylko z typowym kafeteryjnym hejtem dodam dla uściślenia.Nawet jeśli ktoś ma inne zdanie,ale wyraża je w sposob normalny, kulturalny to jest ok, jednak obrażanie, wymyśłanie, przywalanie się to jest hejt. Normalnych nieprzychylnych wypowiedzi tutaj niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt: gość dziś Nie tyle przed samotnoscia co przed staroscia. Gdyby byla samotna to by sie zwiazala z milym panem w swoim wieku a ona chce sie odmlodzic jakims uposledzonym mlodym facecikiem i dxidziusiem Zal mi takich desperatek & Kim trzeba być, jaką mentalną pustynią, jakim cymbałem brzmiącym, jakie niepofałdowane zwoje dostać po rodzicach, żeby wypuścić takie coś z mózgownicy. Skąd się wzięłaś, osobo, z jakiego Pustakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie produkuj sie tak , nie produkuj , prawda w oczy kole?? Ha ha ha Ogladalam kiedys pare odcinkow chlopakow do wziecia tam taki ( miedzy innymi) Jarus jest tez cos okolo 32 lata lekko uposledzony , chlopak tak pragnie kobiety ze ostatnio mial panne w wieku swojej matki ha ha . Zdrowy zadbany mlody facet w wieku 30 lat nigdy nie zwiaze sie na powaznie ze starsza pania , taka samcza natura . Zadna szanujaca sie dojrzala kobieta nie przygr**** sobie mlodzika Chyba ze on szurniety a ona zakompleksiona z powodu wieku z powodu ze od 12 lat nikt jej nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po 40 to dla Ciebie starsza pani? Gdzie ty mieszkasz? W Wypiź/dziewie Dolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą jest starsza o 8lat od męża, ba waży ok.130kg a jej mąż zapatrzony w nią jak w obrazek od 12 lat! Bo tyle są małżeństwem! Jak byście ich zobaczyli uwierzylibyście ze można być szczęśliwym wbrew stereotypom, że kobieta ma być młodsza i szczuplejsza od faceta :-D przysięgam, że oni istnieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzowie chłopaków do wzięcia to dość specyficzna grupa, więc nie wymagajmy od nich logicznego myślenia.Pisze taki matoł i ma radochę, bo myśli, ze kogoś te brednie na poważniue interesują.No coż, kogo obraża, samego siebie obraża, bo głupota jednak dobrze nie świadczy o piszącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdrowy zadbany mlody facet w wieku 30 lat nigdy nie zwiaze sie na powaznie ze starsza pania , taka samcza natura ." Oj dziecko nie fantazuje nie nie pleć głupot, są szczęśliwe pary gdzie kobieta jest starsza, ale to są faceci a nie samcze natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak od 12 lat nikt nie chciał autorki, sama napisała ze z tym gościem jest od 5 lat, a nie pisała czy wcześniej b yłą sama, czy też kogoś miała.Po co te domysły, jakieś hipotezyz du/py wzięte, nie macie co robić tylko snuć domysły na temat obcej dla was kobiety? Sa kmobiety które4 w każdym wieku sobie kogoś znajdą, a sa takie które całe życie są same, to kwestia wielu złożonych czynników. No ale jak się bazuje na chłopakach do wzięcia, to wiecej pytań nie ma, troche to sieszne, trochę to straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się :) są szczęśliwe tylko nie bardzo wiesz co jest podłożem tego szczęscia? młody facet po przejściach szuka mamusi,facet czuje kasę,facet z młodą nie sprawdza się w seksie szuka starszej by go poduczyła,facet ma problemy natury psychicznej więc zaczyna u boku starszej etc.etc. To że zdarzyła się ciąża to przypadek,nie uwierzę że autorka zaciążyła bo tak chciała. Druga strona tego związku to kobieta łapie faceta bo przeciez w dzisiejszym świecie o facetów wolnych trudno,albo z odzysku starzec wdowiec lub rozwodnik albo młody niedoświadczony złapany na zad. Doczytałam że rodzice tego chłopaka niezadowoleni:) no cóz trudno się dziwić skoro synowa niewiele młodsza od teściowej,każda z nas nie chciałaby dla swojego syna takiej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
",nie uwierzę że autorka zaciążyła bo tak chciała." A czy myślisz,że kogoś obchodzi w co ty uwierzysz a w co nie, temat ma już 4 strony bredni, autorka sobie gdzieś żyje swoim życiem i nawet jak ją będziecie tutaj szkalować i na12 stron to niczego w jej życiu nie zmieni, nie macie na nic wpływu, chyba nie myśłicie,ze 44 letnia kobieta w sumie nie wiem po co tutaj napisała, będzie się przejmowała kafeterią. Wraca sobie do domu jest w ciązy, czeka na nią 32 latni9 facet, ma prawie dorosłego syna, pewnie spobie spędzą miło wieczór, a wy co, dalej jazgot na koelejną stronę, tylko tyle mozecie i takie amcie rozwyrki.Czasem mimi,ż ewiem ze to jest celowe hejtowanie, to jednak są jakieś granice bycia chamem, a tutaj granice przyzwoitości już dawno zostały przekroczona, no i jak zawsze działą tylko jedna i ta sama osba, która nie ma nic z życiu tylko waruje na kafe jak pies i jej jedyna rozrywka to hejt i tak codziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka , nawet nie wiecie jak mi miło kiedy czytam ten wątek, siedzę czytam i się śmieję, jednak pewna kafeteryjna doza absurdu była mi potrzebna.Teraz tak samo jak na wycpociny tutaj, patrzę na słowa mojej rodzimy, to ten sam gatunek, bycia wrednym dla zasady i totalnie bez znaczenia .No i super, mnie to nie przeszkadza, rozumiem,że nie wszyscy muszą wszystko rozumieć, akceptować. Po co napisałam, z nudów z chęci pogadania, a kafeterią znam od wielu lat, przecież w realnym życiu nie będę poruszała tak absurdalnych problemów, bo to jednak wstyd,ze moja rodzina jest tak ograniczona umysłowo, a obcymi ludźmi czasem łatwiej porozmawiać. Uciekam z tego wątku, nasyciłam się i miłego wieczoru wszystkim i super udanych wakacji, jest tak piępnie za okenem ,że zaraz wybieramy sie na spacer.Dobrej energii Wam wszystkim życzę i dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuuu zaraz cie tutaj zjada wyzwolone ryczace 40 To taki typ . Widuje takie , pracuje na statku wycieczkowym , takie 40-50 latki zachowujace sie jak 20 latki , siedza z takimi 20-30 latkami , swoje dorosle dzieci nazywaja siostra lub bratem , siedza takie ropuchy podstarzale i chichraja sie wsrod tych mlodych chlopcow a chlopcy siedza bo 'dziewczyny ' stawiaja , I co z tego ze moze i sa szczuple ( chociaz z tym to ciezko) ze moze odwalone na 20 latke , tipsy solara wlos bujny rozpuszczony ,jak po facjacie widac wytapetowanej , po rekach , po szyi widac ze to babsztyl w kwiecie wieku autorka po pierwszym wpisie takie wrazenie robi , slownictwo i te buzki , nie wiadomo czy sie zali czy sie chwali Moj brat ( mlodszy brat) ma 31 lat i jak by mi z baba starsza odemnie przylazl do domu to bym ja z matka na kopach wyniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę z tego wątku, wulgarne osoby powyżej bagno z niego zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tak jest zawsze na kafe, przyłazi trollk i wyzywa, obraża ze swojej niemocy, najciekawszy nawet watek jest zaorany, jedyna rada to olewać tą idiotką ona jest psychicznie chora, przeciez nikt o zdrowych zmysłach nie ma potrzeby tak obrazać ludzi. Robi bagno bo nim jest. Na kopach to sobie mozęsz swoje chore ego wynieść, nic wiecej . To jaka Jadzie z Pcimia Dolego zazdrosna o każdego kawalera, obleśna i pasundna jak nic listopadowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obawiaj się Jadzka nikt do twojego brata nie przyjdzie, was wszyscy z okolicy omijają szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna Jadzie trol naczelny kafeterii buahahahhaahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×