Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 44 lata , jestem w ciazy, rodzina się obraziła:)

Polecane posty

Gość gość
No wypadałoby wziąć ślub ale facet nie chce narobić sobie obciachu przed dalszą rodziną że poślubia o tyle lat starszą kobietę i woli uniknąć ślubu i wesela. Dziwne,ja bym na jego miejscu szukała młodszej od siebie a nie starszej.Chyba że to jakis brzydal lub grubas albo lekki przygłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No wypadałoby wziąć ślub ale facet nie chce narobić sobie obciachu przed dalszą rodziną że poślubia o tyle lat starszą kobietę i woli uniknąć ślubu i wesela. Dziwne,ja bym na jego miejscu szukała młodszej od siebie a nie starszej.Chyba że to jakis brzydal lub grubas albo lekki przygłup." Chyba więszego przygłupa w tym wątku od ciebie to juz nie ma. Dla kogo wypadałoby brać ślub,?Zgadzam się objawił się troll, a te wypowiedzi tylko dowodzą,ze ten troll jest totalnie "noł laif":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj chyba to projekt pisze te historie. A co do reakcji powyżej.Chyba niektore naoglądały sie serilai gdzie piękni zawsze mlodzi i bogaci żyja na kocia łapę. Ale to bzdety własnie dla niawnych . Ślub jest korzystny z wielu powodów . Można domniemywać że poza powodami podanymi powyżej młodszy facet bierze starszą ...tak tak dla pieniędzy .I wygodnictwa . Po kiego brać kredyt i harować jak można mieszkać "u mamuśki" Znam takich sprytnych lovelasów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliska mi osoba urodziła córke w wieku 44 lat, teraz to dorosła kobieta, ma świetny kontakt ze swoja mamą, najlepszy z całego rodzeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat to ewidentne prowo ale pokazuje smutna prawde jak szkalowane są kobiety przez inne kobiety Do faceta 44 lata mającego dziecko z 32 latką nikt by nic nie miał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje ciazy, gacha :) hehe i spokoju od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ewidentne prowo,że kobieta w wieku 44 lat jest w ciązy i ma faceta w wieku 32 lat? Co na prawdę dla was aż takie niewiarygodne? W zyiu wszysto jest możliwe, prowo, albo i nie. Sama znam babkę która ma o 16 lat młodszego faceta, nie jest ani bogata, ani jakas miss świata, a żyją ze sobą już ponad 20 lat, też bez słubu i też mają dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa ma 77 lat i opiekuje się trójką dzieci swojego syna, dzieci mają 4,3 i 2 latka ,gotuje ,pierze,piecze placki i trzyma cały dom w kupie ma więcej werwy niż nie jedna lala co to wstaje koło południa,a dzieci siedzą już od rana uszczane przed tv kobieto nie pytaj się ludzi jak masz żyć masz jedno życie i przeżyj je po swojemu, nic innym do tego a gatki o dzieciach bez tatusiów? ilu ucieka od żon i same wychowują moja mama nas wychował sama, 5 dzieci i żadne na manowce nie zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem za późnym macierzyństwem ,ale to moje zdanie ..l.jesli sie przytrafiło to najważniejsze aby dziecko było zdrowe ,kochane i szczęśliwe ,jeśli jest to przemyślana ( z twojej ,waszej )strony) decyzja to zróbcie wszystko abyście mogli być z siebie dumni .Jesli tatuś podejmie z czasem decyzje o odejściu - trudno są na świecie samotne matki ,wdowy itp i radzą sobie lepiej aniżeli kobiety mające mężów .Slub wam w niczym nie pomoże !Ja nawiazując do komentarza powyżej sytuacje gdzie babcia 77 lat wychowuje 3 wnuków uważam za bardziej patologiczna niż twoja !Podobnie sytuacje gdzie rodzice wyjeżdżają za granice i pozostawiają na lata dzieci dziadkom !Dzieci maja rodziców a dziadkowie w takim wieku zasłużyli na odpoczynek .Ja życzę ci powodzenia i odpowiedzialności za swoją przemyślana decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jestem za późnym macierzyństwem ,ale to moje zdanie ..l.jesli sie przytrafiło to najważniejsze aby dziecko było zdrowe ,kochane i szczęśliwe ,jeśli jest to przemyślana ( z twojej ,waszej )strony) decyzja to zróbcie wszystko abyście mogli być z siebie dumni .Jesli tatuś podejmie z czasem decyzje o odejściu - trudno są na świecie samotne matki ,wdowy itp i radzą sobie lepiej aniżeli kobiety mające mężów .Slub wam w niczym nie pomoże !Ja nawiazując do komentarza powyżej sytuacje gdzie babcia 77 lat wychowuje 3 wnuków uważam za bardziej patologiczna niż twoja !Podobnie sytuacje gdzie rodzice wyjeżdżają za granice i pozostawiają na lata dzieci dziadkom !Dzieci maja rodziców a dziadkowie w takim wieku zasłużyli na odpoczynek .Ja życzę ci powodzenia i odpowiedzialności za swoją przemyślana decyzje... x x to ty jesteś moim zdaniem patologiczna,jeżeli kobieta ma siłę,lubi robić to co robi i sprawia jej to przyjemność i cieszy się że jest w formie to ty uważasz za patologię?że zajmuje się wnukami? nikt jej nie zmusza, a może chodzi ci o to że moja mama wychowała 5 dzieci sama? bo wyobraź sobie zmarło jej dwóch mężów!!! nie oceniaj żeby ciebie nie ocenili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam jeszcze dodać że moja babcia ma 80 lat i ma kury które uwielbia, sieje warzywa, pieli bo to uwielbia, nienawidzi siedzieć w domu,mówi że jak siedzi domu to jest chora ze złamaną nogą szła w pole obrabiać,jak ją chcieliśmy zostawić w domu to płakała nie wiem ale w naszej rodzinie kobiety lubią pracować do późnej starości,bo praca daje im satysfakcję,są w formie i lepiej się czują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze to prowokacja. 6 latek nie powinien mieć 50 letniej matki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dzieci powinny być wychowywane przez rodziców ,a nie oddawane ,podrzucane dziadkom .Kontakt z dziadkami owszem ,bo to jest wspaniała wież .Jest wielu rodziców którzy dzieci oddają ,a oni nadal cieszą sie samotnym życiem w takiej sytuacji pytam po co im dzieci?dla dziadków .Pomijam sytuacje losowe - to są wyjątki i nie pisze tu o nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 latek nie powinien mieć 50 letniej matki? Lepsza zacpana lub zapita, ale młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to inny gatunek czlowieka , starzeja sie wolniej , nie traca plodnosci do konca zycia a my kobiety jestesmy jak kwiaty , zaczynamy wiednac okolo 40 , mamy menopalze jestesmy nie plodne , hormony nam daja niezle popalic dlatego zwiazek 44 latka z 32 nie jest taki dziwny a 44 przekwitajaca baba i 32 letni mlody byczek w sile wieku to jest dziwne wrecz niesmaczne i nie o jakies rownouprawnienie tutaj chodzi ale o zwykla biologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no paczta się ludzie,niesmaczne, jeżeli dla niego jest smaczne,to jakim prawem ty oceniasz inaczej? jemu się ona podoba taka jaka jest ludzie to jednak mendy są ,uwielbiają innym życie układać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu się ona podoba taka jaka jest x jemu sie moze podobac sa rozne powody i zboczenia normalni faceci lubia szczuple ( nie chude) kobiety a kobiety wola szczuplych mezczyzn , naturalne ze wolimy zdrowych osobnikow plci przeciwnej ale sa zboczency co lubia opasle lochy czyli chore osobniki ich kreca normalnie ludzie interesuja sie partnerami w swoim wieku , kobieta starsza od faceta 2-4 lata to jeszcze nie tragedia ale jak facet w swoim najlepszym okresie wybiera juz starsza pania 44 letnia to jest to rodzaj zwichrowania tegoz osobnika . byla tutaj taka 22 latka co pisala ze bedzie miala dziecko z 70cio latkiem , dziewczyna tez zdrowa nie byla i miala szereg zaburzen od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia zyła ze swoim partnerem 16 lat młodszym az do smierci w w 74 lat.Jak sie poznali ona miała 38 lat,on 22.Nigdy nie wzieli slubu bo on niemiał rozwodu z pierwszą zoną.Pomogł babce wychowac i wykształcic 5 dzieci.Po smierci mojej babci poznał na moim weselu moją tesciową.Dziadek juz nie był taki fajny,jak sie dowiedział ze jego pierwsza zona umarła to ozenił sie z moja tesciową.A ja sie rozwiodłam,potem miałam okazje byc i na pogrzebie i byłego i tesciowej.Dziadek chyba znoeu bedzie sie zenił,babka ma 40!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'23,porownanie 80-latki,ktora lubi kury do poznego macierzynstwa i malych dzieci jest hiciorem dnia!! wypuscic kury z kurnika i noworodka z wozka lub łóżeczka!!! Jak mozna porownać sily do wypuszczenia,nakarmienia kur do zapierniczania latami przy dziecku,gdzie potrzeba kondycji fizycznej i psychicznej,nie wspomne o mądrym wychowywaniu?!.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dobra znajoma wzięła rozwód i związała się z Tunezyjczykiem o 20 lat młodszym, ona ma 52 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmm z Tunezyjczykiem powiadasz :) no to z pewnoscia wielka milosc ho ho szczegolnie ze strony Tunezyjczyka, ile to trzeba byc malzenstwem zeby zostac obywatelem EU ? dwa lata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 Ona jeździ do niego albo spotykają się gdzieś w połowie drogi, nie w Pl :-P tu i tak szok i oburzenie, że jak tak można taka "stara" i taki młody, Polska chora mentalność :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak młodemu chlopu może się podobać taką starą pomarszczona i zuzyta baba brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie chora mentalnosc tylko chory mlody samiec - albo cwany rozumiem ze ta starsza pani przeprowadzi sie do Tunezji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszy facet zostawi cię z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy 50-latka jest pomarszczoną stara babą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mieszka w Tunezji, a z pochodzenia jest Rosjaninem, wiec w doopie ma obywatelstwo UK, ma pracę i swoje życie w Tunezji, a znajoma nie jest pomarszczoną babą tylko pełna humoru i wigoru super kobietą, odkąd pamiętam zawsze emanowała ciepłem, czego wielu młodym brakuje. Kolejny przykład Susan Sarandon, związała się kiedyś z Timem Robinsem o 12 lat młodszym, w wieku 43 l. Urodziła ich pierwsze wspólne dziecko, jak miała 46l.urodziła drugie, on miał wtedy 34l. Ale w USA jak widać nie ma sensacji, tylko w cebulandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma 44 lat to czas pomyśleć już o tych co się ma a nie robić kolejnych dzieci. Jestem żywym przykładem mamy która mnie urodziła własnie w wieku 44lat. Jak miałam 20 to mama miała 64 lata,przepaśc wiekowa,kontakt jak babcia z wnuczką. Powiem więcej,ty robisz kłopot dziecku ktore urodzisz,jesli to będzie córcia to jeszcze gorzej.Nawet nie masz pojecia co czuje dziecko np.10-letnie i jego mamusia 55 lat idaca na wywiadówkę podczas gdy jej kolezanki maja mamy 30 -to paro letnie. Kiedy ma sie 20 lat to sie potrzebuje mamy a los bywa okrutny i czesto to dziecko zamiast żyć swoim życiem staje się opiekunem starszej częto juz w tym wieku chorej matki.Swoj dom i dom rodziców,to nie życie ,to czas gdzie czasem trzeba się rozdwoić. Ja jestem juz ciut tym starszym pokoleniem po 40-tce ,kiedys były inne czasy,można to nawet zrozumieć ale w dzisiejszych gdzie kobiety potrafią myśleć jest rzeczą niezrozumiałą. To krzywdzące dla dzieci,uwierzcie,coś o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie stara pomarszczona i w trakcie przekwitania. Na dodatek bez połowy stałych zębów i z zaawasowana paradontozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt: to jest dziwne wrecz niesmaczne & Brak u ciebie rozumu to jest dziwne wrecz niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×