Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 44 lata , jestem w ciazy, rodzina się obraziła:)

Polecane posty

Gość gość
Zmartwie was , tu nie pisze tylko jedna osoba , wiecej jednak jest normalnych ludzi ktorzy widza ze zwiazek starej baby i fircyka mlodego to nie jest normalne , albo ona albo on niespelna rozumu . No szok nad szoki autorko ! szok ze zachowujesz sie jak podlotek a kurz ci z d**y juz leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas zamknac ten temat , autorka nie ma za grosz klasy i szacunku do siebie , do swojego syna do rodziny oraz do matki tego chlopaka , stara i glupia i jeszcze przed 50 dzieciaka sobie zmajstrowala a banda takich samych kretynek ryczacych 40stek z bolu macicy achy i ochy wypisuje Na wywiadowki do szkoly o lasce bedzie chodzic ehhhhh szkoda slow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 62 lata,jestem mamą dwóch synów jeden 40 drugi własnie w wieku narzeczonego autorki. Starszy żonaty,młodszy kawaler.Jak każda kochajca matka chiałabym by byli szczęsliwi,starszy ma to co chciał,równolatkę i jesli to mu pasuje to mi nic do tego,cieszę się szczęsciem razem z nim,mają śliczną córeczkę. Drugi nie bardzo chce się żenić,jest naukowcem,zajęty za bardzo pracą na uczelni ale bardzo bym chciała by założył rodzinę. Czytając to wszystko co wyżej napisane przeraża mnie jak można wpaść w bagno,i tu nie chodzi samą autorkę ale o osoby które się wypowiadają i jakie mają pomysły na życie.Nie mniej jednak nie chciałabym by moj syn kawaler zakładał rodzinę z panią starszą o lat tyle,i z dorosłym synem. Rozumiem że należy jej się szczęsliwe życie ale nie kosztem tak młodego człowieka który jeszcze zostaje uwikłany potomstwem.Nie jest to smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś POPIERAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czego autorko szukasz na tym forum, tutaj raczej nikt Cię nie podniesie na duchu, tym bardziej, że nawet najbliższa rodzina się na Ciebie obraziła. Jest nowe życie, trzeba się cieszyć. Nie oglądaj się na ludzi dokoła, jesteś dorosła, Twój partner też. Powiedziałabym nawet, że 32 lata to nie jest tak mało, żeby się bulwersować jego wiekiem, nie jest już młodzieżą, to dorosły facet. Powiem tylko, że ciężko być kobietą,a jeszcze trudniej być ciężarną kobietą, nieważne czy ma się 40, 30, 20 lat. Jak masz 20 i zajdziesz powiedzą,że jestes nieodpowiedzialna, jak 30 i zajdziesz, że nie chce ci sie pracować, jak 40, że jestes za stara na rodzenie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Czytając to wszystko co wyżej napisane przeraża mnie jak można wpaść w bagno,i tu nie chodzi samą autorkę ale o osoby które się wypowiadają i jakie mają pomysły na życie.Nie mniej jednak nie chciałabym by moj syn kawaler zakładał rodzinę z panią starszą o lat tyle,i z dorosłym synem. Rozumiem że należy jej się szczęsliwe życie ale nie kosztem tak młodego człowieka który jeszcze zostaje uwikłany potomstwem.Nie jest to smaczne. ,, On ma 32. Dlaczego uważasz, że coś dzieje się kosztem młodszego mężczyzny, który do jasnej cholery nie ma 19 lat tylko 32 lata ? To jest poważny wiek, ludzie w tym wieku z reguły podejmują przemyślane decyzje, nawet jeżeli komus się to nie podoba to mogą mieć odmienną drogę do osiągnięcia szczęścia niż wymyśliły sobie ich matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet moze nie glupi , w domu bedzie mial mamuske a na boku mlode d**eczki chyba ze ma takie zboczenie i lubi starsze panie , malo to p****li ze starszymi kobietami i mlodzi sie do tego podniecaja , taki fetysz taka choroba umyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo za 20 lat jesli w ogóle ten związek przetrwa facet bedzie miał 52 lata i bedzie jeszcze młodym samcem a babcia bedzie miec 64 lata za sobą MENO,galopującą starość,suchośc i inne objawy związane z upływem kobiecości.Niestety ale natura jest wobec kobiet bezwzględna i zanim pomysli sie o młodszym trzeba pamiętać ze wiek rządzi się swoimi prawami,lepiej byc tą młodszą i niż patrzec na faceta który wtedy moze mieć młodsza o 20 lat. Owszem 32 lata facet to dojrzały mężczyzna ale czy zwiazek ze starszą to coś normalnego? Sama nie chciałabym miec faceta starszego o 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie zapominaj że zawrociła mu w głowie kiedy miał 27 lat. Czyżby nie miała adoratorów ze musiała sie czepić młodego kawalera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wam oceniac czy cos jest normalne lub nie.Dla jednych to samo bedzie normalne,dla drugich odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'17,widocznie mu to pasuje,co ci do czyjegos życia? Pomijam,ze to może byc prowo,zbyt nonszalancka i grubianska jest ta 44-latka,stala bywalczyni kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi do tego i zwisa mi to ale nie jestem pewna czy mu pasuje:) Jak się niema co się lubi to lubi co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest w Polsce mentalność. Również dość późno rodziłam i córa ma dopiero 7 lat a moja matka często powtarza, że w moim wieku już powinnam być babcią :) Mam 46 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'24,nie mow za kogos,ok? kobiet jest znacznie wiecej niż mężczyzn wiec z wyborem np równolatki a zwlaszcza mlodszej na tysiąc procent kłopotu by nie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz wPolsce bo nie przesadzajmy ze wszeczie taka ulomnosc umyslowa panuje.Moze na wiochach albo w malych miadteczkach sa takie kmoity,jedan w wiekszych miastach mieszkaja normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Owszem 32 lata facet to dojrzały mężczyzna ale czy zwiazek ze starszą to coś normalnego?,, Tak, jakby nie było normalne to by było zakazane prawnie, a nie jest. Nie wiem z czym macie problem. Chcecie pouczać trzydziestolatka co może mu się podobać, a co nie? Kobiety, same sobie krzywdę robicie takim myśleniem. Nie każdy mężczyzna leci na nastoletnie blondynki z dużym cycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym świecie na rodzicielstwo w takim wieku decydują się celebrytki,które stać na wszystko i dziecku zapewnią świetlaną przyszłość. Ludzie ktorzy mają jakieś marne posadki boją się rodzić nawet w młodym wieku pierwsze dziecko bo stracą pracę a już o wychowaniu nie wspomnę.Na wszystko sa potrzebne pieniądze ,stałe i pewne miejsce pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'39,a ty jestes normalna>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko w wieku 44 lat,nie!! Ale kolejne?chce to niech tyra do smierci,żeby jakos zdążyć wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mojego przyjaciela stracila glowe dla 29 latka , ona ma jak autorka 44 . Nie mowie oczywiscie ze u autorki tak jest ale uwazam jednak ze takie zwiazki w wiekszosci opieraja sie na takich relacjach ukladach Ona zdruzgotana po rozwodzie 4 lata z 14 letnia corka sama w koncu poznala swojego ksiecia , mlody chlopak przezabawny , mial problemy z praca ale jak poznaj nazwijmy ja przykladowo Ala to Ala zawsze stawiala , chlopaczek okazywaj jej milosc i zazdrosc jak wariat , Ala w skowronkach kociego rozumu dostala , jak to twierdzila odzyla , zmienila styl ubierania na bardziej mlodziezowy , pompowala na imprezach co weekend rowno ze swoim kochanym , pozniej sie okazalo ze facet z mieszkaniem tez ma troche problemy przejsciowe wprawdzie ale przytulil sie katem u Ali , Ala jak to na fajna babke przystalo organizowala prywaty dla swojego ukochanego i jego towarzystwa , corka zaczela czesciej do przyjaciol z domu uciekac a Ala szalala no ale ile mozna wbijac sie w zamale miniowki i udawac 25 latke , organizm coweekendowego jak to sie mowi melanzu tez w wieku 44 lat juz nie znosi , Ala byla wiecznie skacowana iczerwona opuchnieta na twarzy jak balon wiec koniec koncow kochanek mlody po 2 latach zmyl sie , podobno jakies lokum 'wychaczyl' a z podstarzala Ala siedziec juz nie chcial zwlaszcza ze Ala prace stracila , Szkoda mi takich kobiet , jakis kompleks wieku wychodzi , samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tych kobiet nie żałujcie i nie szukajcie u nich kompleksów, pomijajac już autorkę, ale takiego gów/na jakie tutaj mozna przeczytać nie jest w stanie napisać żadna normalna , spełniona szczęśłiwa kobieta.kompleksów szukajcie u siebie w swoich ciasnych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak durnego forum jak kafeteria to się w sieci nie znajdzie, gratulacje, hejt, oszołomstwo, buractwo i wieśniacto, pięknie klasa sama w sobie.Nie wiem tylko po co ta sama hejterka ciagle sie produkuje, może w domu posprzątaj, albo kota sobie przygarnij, zawsze to coś lepszego nież klepanie codziennie idiotyzmów na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze to razniej jest wmowic sobie ze to jedna i ta sama osoba hejtuje niz przyjac do wiadomosci ze autorke krytykuje wele osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie wiele osób sama walisz cały czas, tak jak zawsze, więc po co się chowasz za czyimiś plecami?Uskuteczniasz hejt opart na chamstwie skończonym , wiec po co te dylematy.Robisz zawsze gów/no wiec sie nie chowaj za kimś.Przeciez to lubisz, uwielbiasz taplac się w szambie, robisz to codziennie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty durna hejterko myślisz, to błyśniesz i nikt nie rozpozna twojego belkotu.Przecież każdy przeciętny użytkownik kafeterii rozpozna doskonale ten rodzaj hejtu, w sumie na nikim to już raczej wraqżenia nie robi, to jest nawet powiedziałnbym bardzo monotonny, nudny i ledolity hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia była starsza od mojego dziadka o 14 lat. Pierwszy mąż umarł jak była w drugiej ciąży. Potem poznała dziadka i mieli jeszcze 2 dzieci. Babcia przeżyła dziadka o 6 lat. Życzę każdemu takiej miłości jak miłość moich dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zhejtowany jak zawsze, tyle gówn,że smierdzi na kilometr, na szczęście po ulicach takie diotki hejterki nie chodzą, moc mają tylko siedzać na du/pie przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt normalny autorki nie bedzie krytykował bo i z jakiego powodu, ta krytyka to jest włąsnie hejt.Przeciez człowiek posiadajacy minimum kultury osobistej, nie bedzie pisał takich zwrotów, tylko hejter sie tym syci.Ludzie zazwyczaj mają swoje życie i nie tracą energii, klawiatury i prądu na hejtowanie każdego kto myśłi, żyje inaczej.Taka natura hejtera,ż ebredzi, aby wzbudzić zanintersowanie, a ten hejt jest akurat w tym wątku bardzo czytelny i raczej nikt nie odbiera tej paplaniny na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna hejterka nawet mająca rozdwojeniaalbo roztrojenie jażni i tak nic nie zdziałą, na nic wpływu nie ma, taki typowy przegryw i nic wiecej, panna nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teamt zhejtowany nieudolnie przez trola, klasyka tematu, ale to chyba wszyscy już zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×