Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 44 lata , jestem w ciazy, rodzina się obraziła:)

Polecane posty

Gość gość
Podaj tematy , linki do KAZDEGO tematu do ktorego sie pcha Jadzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Rozwodnikach co najmniej 3 panna jadzia rozwalila. Tu o tej mlodej ktora mąż zmusil do powrotu do pracy po 3 miechach od porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna Jadzia króloje jako troll kafeteryjny niepodzielnie,pisze prowo, obraża i tak to leci, nie tylko 3 tematy, ale jeszcze dochodzą prowo.No i po co zawsze się pytasz które?Masz taki bardzo wyrażny znak "wodny" że z kilometra widać ,że to ty.Osoba trochę bystrzejsza już dawno by to wychwyciła, a ty się stemplujesz regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ta trolica specjalnie nie dziwi, bardziej dziwi mnie ,że sobie dajecie każdy temat rozwalać.Przecież ona jest widoczna w wielu tematach i tyle troluje aż zatroluje, a wy nic , chyba też lubiue tej jej troling, bo inego wytłumaczenie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przeczucie ze ten temt to prowokacja bo nie sądzę żeby znalazł się jakiś młodzieniec który chciałby całe swoje młode życie poświęcić kobiecie ktora juz jest w pierwszym etapie zblizająej się MENO albo ten chłopak to desperat albo dziecko specjalnej troski ktory miał frajerskie dzieciństwo i szuka mamusi. Jest jeszcze cos o czym się nie mówi to kasa pani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 12.38, dalej ciągniesz ten troling?Po co? Znowu wypsisujesz to sam w taki sam sposób z nowu widać z kilometra,że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza glupota mnie poraza tak bardzo ze chyba bede musiala sie zalogowac jako jadzia bo takie zaslugi mi przypisujecie ze cho cho Temat o rozwodnikach pierwsze slysze he he Oj glupie kozy jestescie Wasza Jadzia Acha ten znak wodny o ktorym tu piszecie to co to takiego , ciekawe ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj głupota i tak bije w tym wątku najbardzie, nie pytaj o znak wodny, sama już dawno powinnaś zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Niby udajesz mądraska a intuicja babska całkiem do doopy,popracuj nad nią i myśl głową chć widac ze mózg za mały Pisze tu raz pierwszy i pewnie z twojego powodu nie bedzie ostatni,bo wydaje ci sie ze tylko wypowiedzi na tak są ok. Nie uważaj sobie że nie wolno mi się wypowiedzieć w tym temacie,nie podoba ci sie moja opinia to wypad stąd do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeceiż wiem,że będziesz pisała dalej, jak zawsze. Skończ z tymi przedszkolnymi przezywankami, bo po mnie to spływa.Sama zawalaj do garów, moze w końcu zrobisz coś pożytecznego, a nie tylko pierdz/enie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ci odpowiem i rusz tym pustym łbem,pisze raz drugi w ogóle na kafeterii bo z reguły nie uczestniczę w takich pyskówkach,wolę czytać te idiotyzmy i nie zabierać głosu, ale jak juz napisałam i mnie atakujesz bez zdania racji to niestety ale najgrzeczniejszy takiej nie przepuści. Nooo chyba że jesteś tą starszą kobietą zwaną tutaj autorką wpisu,to rozumiem,przecież może zaboleć. I nie wciągaj mnie w swoje gierki jak "przedszkolne przezywanki " bu ha ha ha ,masz problem,to wal do psychiatry.To ty siedzisz tu widze od rana i wykłócasz swoje racje pudernico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat moja żona 23 jesteśmy po ślubie 3 lata. Wiem wczesnie się ożenilismy ale kochaliśmy się poznaliśmy się jak byliśmy"gówniarzami " ona poszła do pracy i zaczęło się, ma KOLEGE... STARSZY FACET 47 LAT DOJRZAŁY , kawaler , podrywa ją!! smsuje z nim , kiedyś sprawdziłem jej telefon a tam jeden sms od niego" jak te smsy przeczyta Twoj mąż to zabije Ciebie potem mnie" nie wiem jakie to byly smsy bo były skasowane ale nie wkurzylibyście się? spytałem ją kiedyś o niego to powiedziała , że tylko kolega, taaa jasne...on jej pisze smsy "co porabiasz" o 21 , albo" bardzo bardzo Cię lubię... troszkę się boje , że wiesz co... " co on się zakochał?? albo "kiedy idziemy na ta kawę albo drinka?? wkurzylibyście się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaku,idż na "Po 30-tce,życie dojrzałe) a nie na temat o ciąży 44-latki. To nie kolejne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:16 wyluzuj bo ci łeb pęknie od nadmiaru wrażeń, przestań z tymi bazarowymi wyzwiskami, bo mnie nie sprowokujesz, sama się ośmieszasz tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:50 dalej zmyślasz teraz w osobie faceta, też kolejny nieuleczalny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z godz 15,12 Ogarnij się kobito,bo to że ktoś ma swoje zdanie nie oznacza że będziesz postponowała jego wypowiedzi.Co? jestes wyrocznią na tym forum? hejt czy srejt to g...ci do tego,jesli ciebie nie dotyczy,no chyba ze jestes twórczynią tego gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahhaha jeszcze mi nie będziesz mówiła, co i gdzie mam pisać, skoro taki gniot co się sama nie udzielaj, taka mądra osoba jak ty i w gniocie kleci, no weź się określ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze wam sie nie znudzilo ?? bo mi juz troszke tak wiec zadzieram kice i lece :) kasajcie sie tutaj jak zmije same taka mala dygresja do znawczyni znakow wodnych- za duzo Harryego Pottera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nędza na 9 stron,tępe picze:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 stron sparingu, jpr kafeteria poziom masters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no weź się określ . ..... ha ha ha jakie to wymowne i kupy /duupy sie nie trzyma. Star**** sie podniecała pisząc te dyrdymały o"gachu" bo ją kręcą młodzi ale żadnemu by się nawet nie....... może pomarzyć i popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym tematem to chyba ty najbardziej się podniecasz bo lecisz tutaj za złamanie karku, aby tylko koleją głupotę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy tym temacie masturbuje sie ogorkiem :) i tak zazdroszcze autorce tego gacha ze hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a nie ty przypadkiem? bo napier......sz od samego rana,co kto napisze to wszystkie wpisy to Jadzki.Wez sie pierd...j w ten głupi łeb kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zauwazylam , siedzi i pilnuje tego tematu jak pies gnata calutki dzien i jak tylko ktos cos napisze ( oczywiscie nie po jej mysli )to n*******la do Jadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to pewnie ta stara rura od gacha tak napiernicza,chciałaby coś zerwać ale nie ma chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×