Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Gość kinja21
Myślę, że Bubbles na Piłsudskiego (www.bubbles.com.pl) nada się idealnie. Pyszna perliczka, ostrygi,a do tego delikatny ale francuski szampan. Rewelacja w każdym calu! Nawet atmosfera u nich jest super! Czułam się tam bardzo dobrze i pysznie zjadłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaBeretka
Jak lubisz sushi to nie możesz ominąć Sakany na Burakowskiej, albo w centrum na Moliera. Chyba nigdy nie jadłam tak dobrego sushi w żadnym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysia11
Jesli chcecie spróbować przepysznego musującego winka to polecam restaurację Wine&Coffee House na ul. Olkuskiej 7 Dzisiaj odbędzie się tam koncert https://www.facebook.com/events/1681025008869512/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D pięknej wokalistki Angeliki Anozie, dlatego nie może Was zabraknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteska
W Akademii na Różanej jest świetna restauracja. Mają wiele fajnych, smacznych dań. Zakochałam się w ich pielmieni ukraińskich. Są genialni. Wybieram się do nich w weekend z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie polacalabym ci wpacc do Domu Kresowego, tym abrdziej ze dzisiaj weszlo im nowe menu i maja fajne grillowane dania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.kanpai.com.pl . Jeśli jesteś fanem sushi to z pewnością ta restauracja z białołęki dotrze do Ciebie ze swoją ofertą. :) Od dawien dawna tam uczęszczam, pyszna i atrakcyjna cenowo oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na obiedzie w restauracji Dom Kresowy i macie rację-pyszne tam mają jedzonko ;)Na pewno ich jeszcze nie raz odwiedzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja zawsze i wszędzie polecam Party Pizza bo sama tam jadam. A czemu bo po prostu mają normalne ceny i przy tym dobre jedzenie a czasami to nie idzie w parze u innych restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikssa
W Piance na Zgody 12 wyśmienicie karmią. Fajny lokal, można tam miło spędzić czas. Często zachodzę tam również na piwko, które mają wybitne. Poza tym mają otwarte przez całą dobę, co jest olbrzymim plusem na mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawka212
Polecam zajrzeć do Nanaki Sushi.Mają super ofertę obiadów domowych i lunch menu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu dość regularnie zamawiam pizzę z dowozem. Mam coraz mniej czasu, żeby w domu coś samemu ugotować. Dobrą pizzę robi Maxipizza na Gocławiu. Można zamawiać na wynos online – www.maxipizza.pl/warszawa,produkty . To co mi się u nich najbardziej podoba, to fakt że dowożą pizzę jeszcze wciąż ciepłą. Człowiek ma wrażenie, że dopiero co wyszła z pieca. Bo zazwyczaj te pizzerie to już dowożą jedzenie jakąś godzinę po tym jak pizza została przygotowana i nie smakuje to za fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigiri33
Polecam wybrać się do Sushi Wesoła na Saskiej Kępie!Mają przepyszne nigiri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia777
Jak dla mnie najlepsze jedzenie jest w Domu Kresowym. Trzeba wyjechać kawałek za Warszawę ale wartooo!!!Rewelacyjne jest tam jedzonko;) Zawsze bardzo smaczne i świeże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek44
W Nanaki Sushi!!Nie dość,że można u nich zjeść super smaczne i świeże sushi to dodatkowym plusem jest świetny klimat, który u nich panuje;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraAl
Jedzenie bardzo smaczne jest w bubbles jak już ktoś wspomniał, duże porcj****ardzo przystępna cena. Jak ktoś nie ma pomysłu na obiad, polecam!!! Dowóz też OK. Plusem jest to, że są wyjątkowo dobre wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęsciej jadam w Salto na ulicy wilczej. Super miejsce, mają tam kuchnię południowoamerykańską. Nie dość, że jedzenie rewelacja, to jeszcze ten klimat. No po prostu chce sie wracać do takich miejsc jak to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaaaaMintus
Jeśli chcesz dobrze zjeść w Warszawie to wybierz się do Akashii!Zjesz u nich najlepsze sushi w stolicy.Zawsze bardzo świeże-czuć, że robione jest na bieżąco a nie na zapas a do tego lapmka białego wina...rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już słyszałam, że godna polecenia będzie knajpa Maryensztadt na Starym Mieście. Na dniach będzie otwarcie ale już słyszałam wiele dobrego. Jestem bardzo ciekawa klimatu i jedzenie w tej knajpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaS
Kolejny raz zamawiałam w Piance, wszystko w jak w najlepszym porządeczku, podane sprawnie, ciepłe, pyszne, Goście bardzo zadowoleni. W restauracji także organizowałam już kilka razy przyjęcie i w styczniu będzie kolejne, jesteśmy mega zadowoleni. Jedzenie super, atmosfera bardzo miła i klimatyczna. Bardzo Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaJanus
Jeśli ktoś lubi sushi i miałby na nie ochotę to polecam wybrać się do Nanaki Sushi!Serwują najlepsze sushi w stolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy kto co lubi. Ja dla odmiany lubię zjeść coś innego. Kolega ostatnio mnie zabrał na świetne zapiekanki na Bielanach https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/ . Nie wiedziałem że istnieje tyle sosów, wcześniej w większości miejsc gdzie byłem to nie spotkałem się z np sosem duńskim czy andaluzyjskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaPP
Jeśli miałabyś ochotę na lunch to smaczne i w dobrej cenie mają w Domu Kresowym w okolicach Piaseczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka Marszałkowska ! <3 można zjeść przepyszne naleśniki wytrawne jak i słodkie, makarony, placki ziemniaczane, porcj***ardzo duże, ceny niskie.. do tego atmosfera ! <3 Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą pizzę w Warszawie dla mnie mają w Maxipizza- www.maxipizza.pl/warszawa,produkty . Jakościowo to wcale nie odbiega od tych gdzie ceny są dwa razy większe. Tutaj za dużą pizzę, którą się najem spokojnie we dwie osoby to zapłacę niecałe 3 dyszki, a są pizzerie na mieście, że trzeba zapłacić prawie dwa razy tyle za tę samą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaLOP
Zgadzam się z moją poprzedniczką!!Mega smaczne lunch menu mają w Domu Kresowym!Widziałam przed chwilą na fejsie że dodali na ten tydzień..aż ślinka cieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczny obiad jadłam kiedyś w Rozdrożu obok Łazienek. Muszę tam kiedyś wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie przyjemnego miejsca na rodzinny obiad, pyszne i aromatyczne jedzenie bez żadnych chemicznych ulepszaczy to wybierzcie się do Restauracji Klimczok. Mają rewelacyjne dania kuchni góralskiej np.kwaśnicę. Szarlotka też wymiata! Ceny są bardzo rozsądne, a jakość dań super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzPacek
W Sushi Wesoła!Mega smaczne japońskie jedzonko mają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobra pizzeria na Gocławiu, nazywają się Maxipizza. Dobre ciasto, duża ilość składników i nie są to jakieś przeterminowane pieczarki, albo najtańsze pseudoszynka z marketu...a w innych pizzeriach to właśnie takie dodatki podają. Wszystko świeże, smaczne, z lepszej półki, co czuć i widać nawet gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który kebab w Warszawie jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×