Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Gość Pamela L
Lubię miejsca, gdzie nie tylko można dobrze zjeść ale również czuję się tam dobrze i chcę tam wracać. Takim miejscem jest dla mnie Restauracja Akademia. Cenię ją za niezwykłe jedzenie przygotowane z sercem oraz oryginalny i szykowny klimat. Z moich ulubionych dań mogę polecić polędwiczkę wieprzową z sosem tymiankowym oraz cynaderki cielęce z czosnkiem i natką pietruszki. Gorąco polecać spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra G
Lubię dobrze zjeść ale nie w byle jakim miejscu. Musi być ono klimatyczne i takie, żebym chciała tam wrócić. Takim właśnie miejscem jest dla mnie Restauracja Akademia. Oprócz wspaniałych dań cenię tam również bardzo miłą obsługę i szykowne wnętrze. Z moich ulubionych dań mogę polecić cynaderki cielęce z czosnkiem i natką pietruszki oraz polędwiczkę wieprzową z sosem tymiankowym. Bardzo polecam spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opilla
Ja najchętniej chodzę na obiady do Bubbles jeśli już jadam na mieście. Mają bardzo smaczną kuchnię i wyśmienite szampany. Ostatnio też widziałam, że mają niezłą ofertę na lunch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby znalazł się tutaj wielbiciel burgerów, serdecznie polecam www.bartsburger.pl – spore porcje, świetnie przygotowane i po prostu przepyszne. Miejsce cudo – polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to po lokalach mocno nie chodzam wolę sobie z roomservice zamówić jedzenie do domu. ostatnio z knajpy u szwejka zamawiałam sznycel swoją drogą bardzo smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio w Czyli Żurawia 45 i chciałabym gorąco polecić to miejsce. Przepyszna włoska pizza, ze świeżych składników rozpływała mi się w ustach! Fajną atrakcją jest też dotykowy stół, na którym można samemu skomponować pizzę i złożyć zamówienie. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością jeszcze nie raz pójdę tam na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsagood
Jest mnóstwo miejsc. Ja najczęściej zamawiam sobie jakieś jedzonko przez pizza portal. Jedzenie online to całkiem przyjemna forma zamawiania - zawsze przyjemnie w domu coś zjeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym i mega oryginalnym miejscem są Afrykasy. Kuchnia etiopska jest bardzo smaczna. Pan właścicielka kilkukrotnie podróżowała do Etiopii i Zanzibaru a także studiowała afrykanistykę więc wie co robi i robi to świetnie! Naprawdę bardzo sympatyczna atmosfera. Są też wege dania, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jest tam pysznie, byłam kilka razy i jeszcze niejednokrotnie tam zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamical
Ja niestety nie mam za wiele czasu, żeby wyjść na miasto gdzieś zjeść, dlatego bardzo często zamawiam przez system zamówień online i jeszcze nie narzekałam, żeby nie wiedzieć co zamówić. Wszystko tam smakowicie wygląda. :D http://www.mojegastro.pl/zamowienia-przez-internet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenalewandowska01
Ja od siebie muszę dodać restauracje Pańska 85 - mają wyśmienitą kuchnię chińską! Wszystko jest robione z pasją i największą precyzją, ich dania wyglądają pięknie i zaskakują smakiem. Tradycja połączona z nowoczesnością - tak najlepiej opisać to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnajanka
Musisz się wybrać do restauracji Czyli Żurawia 45 CZŻ+ . Miejsce godne uwagi, nowoczesne, klimatyczne, włoska kuchnia (makarony, pizze itp.). Pierwszy raz spotkałam się z restauracją w której są stoły z panelami dotykowymi do tworzenia swojego zamówienia, swojej kompozycji pizzy :) ;o. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka987
Mi już znudziły się knajpki wszystkie podające to samo. Kilka dni temu odwiedziłam Afrykasy i zauroczyło mnie to miejsce, ma niepowtarzalny klimat. W lokalu podają jedzenie w etiopskim stylu, bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo smacznie jest w restauracji Oliwa i Papryka na Dzielna 72. Mają fajne włoskie makarony i pizze w bardzo przystępnych cenach. Lubimy tam wpadać ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank w Jajku spodoba wam się. Karmią bardzo dobrze, uwielbiam sporo dań od nich. Zwykle wybieram bistro w sali owalnej SGH http://jajko.co/oferta/jajko-bistrocafe/ ale czasem zaglądam też na Krakowskie Przedmieście bo tam mają połączenie kawiarni z księgarnią, lubię sobie poszperać w książkach kulinarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pizzę - to tylko w Złotej 65 - jak najdzie dzień pizzy u mnie, to zawsze się tam stołuje lub stamtąd zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi92
Warto zajrzeć do Bubbles przy pl. Piłsudskiego - tak pysznych ostryg dawno nie jadłem! Wszystko u nich jest pyszne, świeże i najwyższej jakości, ale ceny są naprawdę rozsądne. Odwiedzam ich przynajmniej kilka razy w miesiącu i zawsze jest pysznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanom sushi polecam Kanpai http://www.kanpai.com.pl/ , mieszczący się na Białołęce. Najcześciej zamawiam ich potrawy do domu, dzięki czemu moje dzieciaki są bardzo zadowolone - uwielbiają sushi z ich oferty. Zawsze jest świeże, a co najważniejsze restauracja ma bardzo szerokie menu, dzięki czemu nasze kubki smakowe nigdy się nie nudza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegiMegg
Jeśli ktoś lubi Nowy Świat i okolice Krakowskiego Przedmieścia to polecam Pankejk http://pankejk.com.pl/warszawa/. Jest kameralnie, miło, można zjeść pyszne naleśniki, których się nie zrobi w domu, placki, zupy. Czasem wpadam tam na śniadanie przed pracą. Polecam zajrzeć i sprawdzić menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejscowawawa
Godnym uwagi miejscem na pewno jest Restauracja Art Bistro, gdzie jest zarówno elegancko jak i z pazurem :D. Można iść na rodzinny obiadek z rodzicami, można również zabrać swoją kobietę na rankę ale też jest to super miejsce na imprezę w centrum Warszawy. Zainteresuj się tym miejscem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście DOM SUSHI - szczególnie jak jesteście ciekawi nowych smaków .. Spróbujcie sushi uramaki łosoś w awokado (CUDOWNE !! ) i grilowanego fileta z łososia w śródziemnomorskich warzywach z sosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Klimczok! Jak najbardziej polecam, z własnego doświadczenia, ale też raz byłem tam na obiedzie weselnym i bardzo fajnie to wszystko wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunas
Obłędnie dobre jedzenie mają w restauracji Pianka niedaleko Rotundy. Mam słabość o ich burgerów i piwa, które w zestawie świetnie się komponuje. Pozwalam sobie na wyjście w soboty i jakoś zawsze trafiam tam ze znajomymi w nocy :D dobrze, że jest ona czynna całą dobę. Kucharz zawsze serwuje świeże jedzenie niezależnie od pory dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumik123
Ja bym polecił Bistro Wiejska. Miejsce niesztampowe, z oryginalną kartą. Zwłaszcza polecam owoce morza, pytalem kelnerki jak to jest u nich i twierdziła że stawiają na świeże produkty. Nie skłamała - jedzonko było naprawdę genialne, atmosfera przesympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonagość
dobra restauracja w wawie to na pewno literatka w centrum koło zamku królewskiego i Zygmunta. Jedzenie na pewno wam zasmakuje, a wybór jest na prawdę spory :). Zawsze dużo ludzi, ale to raczej świadczy o tym, że jest dobra szamka, co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś lubiłem zjeść dobrze i tanio, ale czasy studenckie już dawno za mną i teraz stawiam na dobre jakościowo jedzenie, nie tylko w domu, ale też jak wychodzę zjeść na miasto;-) Ostatnio byłem z rodzicami i narzeczoną na pysznym obiedzie w restauracji przy Łowickiej 37, byliśmy tam pierwszy raz, ale bardzo mi się podobało. Kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie, a ceny nie są wygórowane jak na Warszawę. Kiedyś jadłem drożej i wcale nie tak smacznie jak tutaj, więc chętnie wrócę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mickey22
Na Krakowskim przedmieściu. W tym miejscu jest sporo ciekawych lokali. Warto te miejsca odwiedzić. PanKejk należy do moich ulubionych. Moje serce podbiły placki ziemniaczane. Sam dobrze gotuję, ale placki ziemniaczane oni robią zdecydowanie lepiej. Fajnie, że są podawane w różny sposób, więc można popróbować różnego wykonania. Są smaczne, zawsze ciepłe, chrupiące, doprawione no i ładnie podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia9344
Ja mam pytanie odnośnie restauracji troszkę dalej. Czy opłaca się wybrać do tej restauracji http://naskrajnej.pl/ ? Będziemy w weekend w okolicy i nie wiemy teraz, co sobie wybrać. Widziałam, że prowadzą transmisję meczy w tym czasie, więc pewnie też będzie tam wiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zamku Ujazdowskim jest restauracja Instalacje Art Bistro. Ja tam często chodzę na obiady i śniadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpcia1
Ja lubię wpadać do restauracji Ursus na polskie, domowe obiadki. W tygodniu można tam przyjść na lunch, a w weekendy sa organizowane imprezy okolicznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Fieldorfa robią dobrą pizzę z dostawą, chodzi mi o Maxi Pizza (można przez ich stronę zamawiać – maxipizza.pl/warszawa,produkty). Raz mi się też u nich zdarzyło sałatkę brać to też była w porządku, świeże warzywa, nie jakieś przeleżane zwiędłe it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×