Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Gość arek
Dnia 4.07.2019 o 11:12, Gość arekk napisał:

Na Gocławiu masz bardzo dobrą pizzerię Maxipizza. Właśnie bym ich podpowadał pod kątem dostawy bo robią to szybko i sprawnie. Najdłużej to czekałem na jedzenie coś koło pół godziny, trzymają się tych swoich terminów, jeśli mówią że będą do 30 min to rzeczywiście są.

 

Tez zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza

Pracuję w terenie i mam nienormowany czas pracy. Często korzystam z szybkich posiłków podawanych w formie bufetowej w restauracji  www.ministerstwo-smaku.pl/. Jedzenie jest zawsze świeże, pachnące i bardzo smaczne. W mojej sytuacji to idealna okazja, żeby przekąsić coś ciepłego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wardyk

Neko Sushi :) Pyszne zestawy, można wybrać według preferencji, a wszystkie rolki są ładnie przygotowane i mi smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Lubię dobrze zjeść, w sumie jest mało rzeczy, które mi nie smakują.  Często zamawiam obiady przez roomservice. Tam mają duży wybór restauracji, kuchnie też z różnych stron świata. Gdybym miała wybrać jedną restaurację, to wybrałabym papu. Świetne jedzonko tam mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Instalacje Art Bistro to super miejsce żeby zjeść pyszne jedzenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobiaszfarkkek

Na super placki ziemniaczane i pankejki polecam sie udać na Krakowskie Przedmieście do PanKejk. Dobre i niedrogie jedzenie, domowe. Odkryłem miejscówkę z miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli masz ochotę na naprawdę dobrą pizzę polecam pizzazlota65 na bemowie, zawsze wychodzi im wszystko idealnie i przepysznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deideiso

Oni mają też fajną (Pankejk) ofertę śniadaniową. Akurat pracuję w ololicy, więc wpadam na śniadanie i kawę często. Niemniej restauracja jest do późna otwarta wiec wieczorem też można przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Jeżeli lubisz sushi to zdecydowanie sushi wesoła, najlepsze sushi w mieście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Byłam ostatnio w pizzazlota65 i jestem pod ogromnym wrażeniem! Tak dobrej pizzy dawno nie jadłam, koniecznie tam zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Ja najczęściej mam smaka na Sushi i Warszawie śmiało polecam zwrócić uwagę na Sushi World ponieważ mają spore menu, przystępne ceny i co jakiś czas pojawiają się nowości, także warto się co do nich przekonać. Jeśli o mnie chodzi to moją ulubioną propozycją jest zdecydowanie  VOLCANO SALMON czyli uramaki z awokado, kremowym serkiem, karmelizowaną cebulką, na wierzchu marynowany opalany tatar z łososia, polane sosem spicy pink oraz posypane tobikko i solą morską maldon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Jeśli ktoś lubi kuchnie azjatycką to mogę z całą pewnością polecić Sushi Panda w Warszawie na Gocławiu. http://barpanda.pl/menu-tesco/ Szybko , tanio a przede wszystkim smacznie. Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana

Dobre jedzonko to tylko Pizzeria Złota 65 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Polecam zajrzeć do Instalacje Art Bistro. Jedzenie jest przepyszne, świeże i tanie. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim, który dodaje niezwykłego klimatu. Zdecydowanie moje ulubione miejsce na mapie warszawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witoska

Bardzo dobre jedzenie mają w Milanovo na Wilanowie, jak ktoś lubi włoskie klimaty - pizza, makarony - to szczególnie polecam 🙂 Jedzonko bardzo smaczne, ładnie podane, obsługa miła, a dodatkowo bardzo sprawnie dowożą jedzenie, my często zamawiamy do biura właśnie na dowóz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarlet

Pizzernia Złota to przede wszystkim bardzo dobra pizza, lokal schludny i czysty, trochę długo czekaliśmy na posiłek. Obsługujący nas Pan zaproponował nam w zamian za stracony czas rabat. Świetna incjatywa!
Na pewno tam wrócimy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilek87

Zazwyczaj gotuję sam, ale na sushi chodzę do sushi saska kępa - lokal blisko mnie, pyszne, świeże sushi a w dodatku tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię Pizzerie Złotą 65, zawsze można iczyć na miłą obsług,e bogatą w dodatki pizzę i krótki czas oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobrą restaurację w Warszawie polecam Ogród Smaku na Elektoralnej. Przytulne miejsce, ze smacznym jedzeniem. Polska kuchnia ale w bardzo nowoczesnym wydaniu.Miejsce idealne na rodzinny obiad czy nawet organizacje przyjęcia https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno byłam w Creme de la Creme na świętego Wincentego. Urzekło mnie to mniejsce 🙂 Jedzenie serwują wyśmienite (burgery pierwsza klasa), ale do tego w samym lokalu panuje bardzo fajna atmosfera. Jest tak luźno, bez napięcia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam jeść w Pańska 85! Pyszne jedzenie, super wystrój i przystępne ceny - szczególnie w porze lunchu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post to ofc same reklamy knajpek, ale jeśli ktoś jak ja trafi tutaj z nadzieją, na szczere opinie, to ja się podzielę tym co z znam z Warszawy. mieszkam tu krótko, więc nie będzie tego za dużo. i staram się wege, choć czasem grzeszę 😛
- cool cat - moje ulubione. polecam szczególnie wege fejkowe KFC (nie ma tam w ogoóle smaku KFC, ale jest pyycha) i wege ramen. Jadłam też tteokbokki, smaczne, ale trochę za mała porcja. 
- bar pacyfik - chyba klasyka w Warszawie, ja jadłam tofu z czarnym ryżem, mniam
- tel aviv urban food - sieciówka. byłam na lunchyku, smacznie, niedrogo
- Co Tu na pawilonach na Nowym Świecie - perełka 😄 tam jadłam nie wege, wołowinę na gorącym półmisku. najtańsze jedzenie z jakim się spotkałam. szybciutko, obsługa miła i smacznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę natomiast polecić Restaurację Akademia. Oferuje fantastyczne dania, przygotowywane ze świeżych, wysokiej jakości składników. Regularnie zabieram tu moich partnerów biznesowych na obiad i za każdym razem wychodzimy zadowoleni i najedzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo się podoba i smakuje w tej restauracji Ogród Smaku na Elektoralnej. Znakomita polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu, ładne , nowoczesne i nastrojowe wnętrze. Polecam https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jedzenie mają w Wygodnadieta.pl Zdrowe dietetyczne cateringi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dobrze oceniam restaurację Borodino. Często tam jeździliśmy (jak jeszcze była otwarta). Bardzo podoba mi się wystrój tej restauracji i klimatyczne piwnice urządzone w stylu napoleońskim. Świetna kuchnia i super obsługa. Teraz czasami zamawiamy u nich obiady na weekend 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak nie wiem co zjeść to szukam na roomservice czegoś ciekawego do zjedzenia i zamawiam do domu. Duży wybór restauracji więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja ostatnio zakochałem się w meksykańskiej kuchni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym miejscem jest restuaracja u Wieniawy, chodzę tam doćc często i jedzenie jest naprawdę bardzo dobre a dodatkowo klimat miejsca też robi robotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×