Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Gość jabłuszkowaa

Na Senatorskiej jest prawdziwa włoska restauracja Focaccia Ristorante,  pycha dania,  najbardziej lubię chodzić tam na lunch, codziennie mają inne smakowite dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolata30

Pańska 85 ma super lunche dnia a ich kuchnia chińska jest mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanill

rewelacyjna kuchnia polska jest w restauracji Ogród Smaku na Elektoralnej w Warszawie, piekne wnętrze, miła obsługa a jedzenie boskie wręcz  https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demka80

Osobiście polecam restaurację PanKejk. Mieszczą się w dawnym KFC na Krawkowskim. Miejscówka super, jedzenie smaczne, zwłąszcza właśnie pankejki pod każdą postacią. domowe jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kermitt25

Oj tak, pankejki są super. Polecam z bitą śmietaną, z sosem waniliowym i truskawkowym oraz z bitą śmietaną i owocami leśnymi. Palce lizać. A ten PanKejk ściśle mówiąc jest przy pominku Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam najbardziej lubię japońskie jedzonko dlatego jestem stała klientką Sushi Saska Kępa! U nich zawsze smacznie, świeżo i mają dobre ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanpai na Białołęce, jeśli lubicie dobre sushi. Najczęściej wpadam tam z moją dziewczyną, oboje wprost się zakochaliśmy w tych japońskich potrawach. Dowożą także na zamówienie, np do mojego biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Na Różanej odkryłem wspaniałą Restaurację Akademia, która zachwyciła mnie już od pierwszej wizyty. Stek z polędwicy wołowej w sosie pieprzowym to prawdziwy hit... Nie wyobrażam sobie weekendu z rodziną spędzić na obiedzie w innej restauracji. Na deser oczywiście przemiła obsługa podaje przepyszną kawę i ciacho, do tej pory moim faworytem jest sernik Akademia. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemko12

ja jadam często lunche w Restauracji Ursus koło Factory, bo pracuję w pobliżu. Smaczna i domowa kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Naprawdę dobra restauracja w Warszawie? Z czystym sumieniem mogę polecić Bubbles w samym centrum Warszawy. Obłędny smak potraw, spróbujcie bo warto. Szczególnie uwielbiam pierś kaczki z sosem z czerwonej porzeczki. Idealne połączenie, które rozwala moje kubki smakowe. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

A ja polecam wam wybrać się do Sushi Wesoła. Świetne japońskie jedzonko! Rozpływa się w ustach! Uwielbiam u nich jadać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankajj

Na Gocławiu masz bardzo fajny lokal chodzi mi o Maxipizza. Dostarczają bardzo szybko póki jeszcze pizza jest gorąca. Nie wiem na czym to polega ale generalnie teraz wszyscy kurierzy używają tych toreb termicznych, tylko że u nich faktycznie jakby ta termika działała bo jedzenie zawsze mają także że parzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najczęściej dzwonię na roomservice i jedzenie z papu zamawiam, tam mają takie żarcie, że sama Magda Gessler by się nie powstydziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli poszukujecie czegoś na terenie dzielnicy Ochota to polecam wam się wybrać do restauracji www.bartsburger.pl Tam zjecie świetne burgery w całkiem niezłych cenach. Uwielbiam tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konr

Polecam catering Smakuś, mają przepyszne obiady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka

Fakt, jedzenie z dowozem to fajna sprawa, ja często zamawiam sobie na lunch do pracy obiad z Catering Figaro, mają niedrogie ale smaczne i domowe dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werosiaa

odwiedzałam już wiele miejsc w Warszawie i dość długo , zastanawiałam sie gdzie znajdę najlepsze jedzenie. Jednak w tych wszystkich miejscach , które odwiedziłam najbardziej wyróżnia się Meet&Eat Galeria Mokotów . Ich kuchnia i panująca tam atmosfera sprawiają, ze zdecydowanie chce tam wracać. Chyba jedna z lepszych Azjatyckich restauracji w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Zdecydowanie Zachodni Brzeg. Jeśli lubisz kuchnie bliskowschodnią, a w zasadzie izraelską lub może masz ochotę poeksperymentować ze smakami, to jest coś zdecydowanie godnego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetka

Jestem zwolenniczka polskiej kuchni, uwielbiam Ogród Smaku na Elektoralnej. Ładne wnętrze, jedzenie palce lizac, miła obsługa. Nawet imprezy okolicznościowe mozna tu organizowac https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Dla mnie najważniejszy jest smak jeśli wybieram się do restauracji, czy knajpy. A ten smak o który mi chodziło, czyli nowość dla mnie, bo kuchni izraelskiej nie znam, a raczej nie znalałzm do tej pory, ale zakochałam się w niej i to wszystko zasługa Zachodniego Brzegu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekk

Na Gocławiu masz bardzo dobrą pizzerię Maxipizza. Właśnie bym ich podpowadał pod kątem dostawy bo robią to szybko i sprawnie. Najdłużej to czekałem na jedzenie coś koło pół godziny, trzymają się tych swoich terminów, jeśli mówią że będą do 30 min to rzeczywiście są.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja na przykład bardzo lubię zaglądać do restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Zawsze gdy jestem w pobliżu to wpadam tam coś przekąsić, jest tam fajna atmosfera i pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dra
Dnia 4.07.2019 o 11:12, Gość arekk napisał:

Na Gocławiu masz bardzo dobrą pizzerię Maxipizza. Właśnie bym ich podpowadał pod kątem dostawy bo robią to szybko i sprawnie. Najdłużej to czekałem na jedzenie coś koło pół godziny, trzymają się tych swoich terminów, jeśli mówią że będą do 30 min to rzeczywiście są.

 

Rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Ja polecam restaurację Nowakowski Gorąco Polecam, pod blokiem mam, jem codziennie tam śniadania, bardzo dobre i świeże kanapki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które lubią burgery polecam wybrać się do baru www.bartsburger.pl, który znajduje się na Warszawskiej Ochocie. Tam zjecie przepyszne burgery w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręczna Robota na św. Wincentego. Mają tam bardzo fajną ofertę lunchową: zupa + drugie danie i w sumie to najczęściej u nich jem :) Chociaż byłam tutaj też kilka razy i każdą wizytę wspominam miło :) Szczególnie zapadł mi w pamięć dorsz z czarną soczewicą i kolendrą. Jeśli zaś chodzi o obsługę w lokalu to też przypadła mi do gustu. Dbają tam o klienta, a zamówienia są szybko realizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola

Ja to lubię sobie z roomservise jedzonko do domu zamówić. Duży wybór mają restauracji to mam w czym przebierać 🙂 Na miasto rzadko chce mi się wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna

A ja polecam na lunch "Kuchnie za ścianą". Świeżo, naturalnie, sezonowo, codziennie co innego, zawsze smacznie i w przystępnych cenach. Kilka lokalizacji w Warszawie, menu do sprawdzenia w necie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
Dnia 6.08.2019 o 09:12, Gość Krystian napisał:

Ja polecam restaurację Nowakowski Gorąco Polecam, pod blokiem mam, jem codziennie tam śniadania, bardzo dobre i świeże kanapki :))

potwierdzam i również polecam 😄 warto dodac, ze obsługa przesympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barcik

Moim ostatnim odkryciem jest Crème de la Crème na Bródnie, na świętego Wincentego. Mają genialną pizzę, takiego cieniutkiego i lekkiego ciasta nigdzie jeszcze nie jadłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×