Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie mistrzostwem świata pod względem smaku jest Restauracja Klimczok, gdzie można spróbować najlepszych dań polskiej kuchni. Takiej kwaśnicy, pierogów i pstrąga grillowanego nie jadłam nigdzie. Są prawie identyczne jak robiła moja mama. Uwielbiam to miejsce i często do niego wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio często chodzę ze swoim chłopakiem do Ed Red na placu Mirowskim, mają pyszne steki, mój facet je uwielbia, zupa rakowa palce lizać ;) ceny przystępne, fajna obsługa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władcaświata5
Na Wiejskiej (nie, nie w sejmie :D) w Bistro Wiejska. Mają tam ciekawe śniadania angielskie i do tego ich sycylijskie Arancini di Riso! Mniam! Do tego ładne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem mamy ulubioną restaurację na Mokotowie. Chodzimy do Papu. Moim zdaniem najlepsza restauracja w warszawie, mają fantastyczną kuchnię ;) Najbardziej lubię żeberka z rusztu :) Tutaj macie całe menu https://restauracjapapu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubięjeść
a ja chcę do polecanych miejsc dołożyć Pańską 85. Jak oni tam podają jagnięcinę! Bodajże prażona z porem. Najlepszy komentarz to - omnomnomnom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaZieba94
A może pizza? W Warszawie dobrą pizzę można zjeść w Złotej 65. Na Bemowie, więc całkiem blisko centru, w super cenach. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś pisał: teraz króluje ed red

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten ed nie jest w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaWiola
Od siebie - bardzo lubię chodzić do Bistro Wiejska. Serwują świetne śniadania, więc jak mam trochę czasu przed pracą to uderzam tam. Wieczorem wybieram się ze swoim od czasu do czasu, ja na makaron, on na jakieś lepsze mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baconowa
Jak nie masz pomysłu to rób to co ja - wejdź na pizza portal i poszukaj restauracji z dobrymi opiniami? Ja tak trafiłam na pizzerię corleone toruń - przepyszna pizza, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 1501
Z czystym sumieniem mogę polecić Restaurację Akademię za jej oryginalność i wyjątkowość. Przyznam, że jeszcze nie spotkałam się z tak wyszukanymi a zarazem tradycyjnymi daniami o takim smaku! Z pewnością tam powrócę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola8732
A mogą być okolice? Bo w Ząbkach jest restauracja http://naskrajnej.pl/ która ma podobno najlepszą kuchnię polską. Sama mam ochotę skorzystać, ale muszę czekać, kiedy będę w tamtych rejonach przejazdem. Ceny bardzo dobre, a porcje duże. Tego chyba wymaga się najbardziej od restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię bistro Jajko http://jajko.co/ Mieszczą się przy Krakowskim Przedmieściu i na SGH. Mają pyszne sandwiche, ciasta, naleśniki, gofry, nawet owsiankę u nich polubiłam. No i dodatkowo mają książki kulinarne, bo punkt na Krakowskim to tez księgarnia, bardzo mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę śmiało powiedzieć, że moją ulubioną restauracją w Warszawie są Afrykasy, gdzie specjalizują się w daniach kuchni etiopskiej i zanzibarskiej. Bardzo ciekawe doświadczenie kulinarne. Nigdy nie sądziłam, że Etiopia może mieć tak bogatą kulturę i kuchnię. Dania są bardzo pożywne, zdrowe i przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie dobrze zjeść w Warszawie
Gdzie dobrze zjeść w Warszawie – to pytanie zadawane zarówno przez mieszkańców stolicy jak i osoby odwiedzające nasze miasto. Znalezienie restauracji, która spełni wszystkie oczekiwania nie jest proste, zwłaszcza przy ogromnej ilości różnego typu lokali gastronomicznych. Dlaczego Akademia wyróżnia się na tle innych? Śledzimy trendy, jesteśmy z nimi na bieżąco, ale nie gonimy ślepo za tymczasowymi modami kulinarnymi. Łączymy klasykę i tradycję z nowoczesnością tak, aby efekt był zachwycający – i oczywiście pyszny! Zapraszamy do Akademii! https://restauracjaakademia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Bochnia
Moim ulubionym miejscem w Warszawie, gdzie lubię przychodzić zarówno z rodziną, przyjaciółmi na kawę jak również z chłopakiem na kolację jest Akademia na Różanej. Miejsca z tak wspaniałym klimatem jeszcze nie spotkałam, dlatego lubię tam często wracać. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z rodziną na diecie wegetariańskiej. Często zamawiamy w Tokyo Sushi. W sumie od lat mój kontakt na sushi i niezawodny, bo smak dobry od lat się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Pękal
Bar Bubbles na Placu Piłsudskiego to dla mnie numer jeden na liście sprawdzonych i dobrych miejsc w Warszawie. Pokazała mi go moja znajoma i teraz jestem stałym gościem. Szczególnie uwielbiam makaroniki i sernik Bubbles. Rewelacja, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Setka, może to i nie restauracja, ale jedzenie zdecydowanie wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie kuchni polskiej moim zdecydowanym faworytem jest restauracja Klimczok. Podają tam genialną kwaśnicę i pysznego grillowanego pstrąga. Jedznienie jest pyszne i czuć, że składniki są świeże. Jestem tam przynajmniej raz w tygodniu i ani razu się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna restauracja jest w zamku ujazdowskim, nazywa się instalacje art bistro. Rodzinna i miła atmosfera, piękne wnętrza i dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenks
To zależy czego szukasz. Ja zwykle sprawdzam jedzenie online na pizza portal, tam patrzę na menu i wybieram to co jest najodpowiedniejsze dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałbym jeśli chodzi o dowóz jedzenia to Maxi Pizzę, poza samą pizzą można też u nich dostać dobre makarony czy sałatki. Lokal jest w CH Tesco na Gocławiu, to jest chyba Fieldorfa ulica dokładnie. Jeśli chodzi o zamawianie na wynos to przez ich stronę można – maxipizza.pl/warszawa,produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się od dawna podoba Tokyo Sushi, szczególnie kolorowa taśma z plastikowymi talerzykami. Można sobie cenowo fajnie lunch zbilansować i najeść się za niewielkie pieniądze stosunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zupie miso byłam w Tokyo Sushi, później jeszcze kilka zestawów, aż stałam się lojalną klientką :P O tyle dobrze, że mam blisko z roboty, bo w Galerii Mokotów jadam przy okazji robienia zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanom kuchni japońskiej zalecam obrać kierunek Białołęka, a dokładniej Sushi Bar Kanpai http://www.kanpai.com.pl/ . To właśnie tam zakochałem się w potrawach tego typu, zaś sushi z ich oferty jest obowiązkowym elementem mojej tygodniowej diety. Czasami jestem w stanie zjeść tam aż 3 razy w tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19922
Jeśli chcesz zjeść coś dobrego, to w Warszawie szczerze mogę polecić Złota 65, moim zdaniem to najlepsza pizza w Wawie, miejsce z klimatem, oryginalny smak, bo to nie jest sieciówka, wszystko ciepłe, smaczne i w ogóle mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka z Wawy
Pizza Złota65!!! Rewelacyjne ciasto i wyśmienite dodatki. Każdy student koniecznie musi tam wpaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pubdżi
Najlepiej w domu :-) A nawet jak nie chce Ci się gotować to zawsze możesz wziąć i zamówić obiady domowe dostawa - ja tak czasem robię przez pizza portal, zaskakujące ile dobrych lokali dostarcza domowe obiadki :-) https://pizzaportal.pl/obiady-domowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×