Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Bardzo dobre jedzenie mają w Restauracji Akademia, bardzo ładny też klimat tam panuje, zawsze chodze z rodziną na obiady w ważniejsze wydarzenia i okazje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A  ja lubię do domu zamawiać artykuły spożywcze i sama gotować 🙂 Przez aplikację Jokr dostawa jest tylko w kwadrans, więc nawet nie trzeba z domu na zakupy wychodzić. Teraz przy okazji takich zakupów jeszcze zamówiłam bardzo ładny zestaw prezentowy z winem, będzie dla brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ogród Smaku na Elektoralnej, znakomita kuchnia polska ale w nowoczesnym wydaniu.I wnętrze ładne, robilismy tu komunie kilka lat temu córki, świetnie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zjeść i to w Warszawie to szczerzę polecam Bubbles - świetna lokalizacja i doskonałe dopasowanie jedzenia do wspaniałej karty win - kto wejdzie tam raz, zawsze będzie wracał! Wiem, co mówię :) Wystarczyło, że mąż na spacerze mnie tam zaprosił, a ja ciągle chcę tam wracać! <3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2017 o 15:58, goodman napisał:

Dobrych restauracji w Warszawie jest wiele, więc proponuję Ci wychodzić na miasto w celach gastronomicznych regularnie i "zwiedzać" je po kolei 🙂 Na pierwszy strzał polecam Sushiberry, bo to moje ostatnie odkrycie. Tzn., może już nie takie najnowsze, bo znam od kilku miesięcy, ale jednak zdecydowanie jedno z tych bardziej zapadających w pamięć. Dobrze tam wrócić i nacieszyć się sushi, szczególnie że mają akurat dobre. Nie tak często się to zdarza...

To fajny pomysł - w ten sposób poznaje się różne smaki restauracyjne 😉 Chociaż jak gdzieś już coś podpasuje, to ciężko iść gdzieś indziej, bo często tęskni się za tym konkretnym daniem, smakiem. Ale ja też lubię "zwiedzać" restauracje 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja Ci bardzo polecam Naleśnikarnię Krepsy w Warszawie na Chmielnej 🙂 Byłem ostatnio i mega smaczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam przychodzić do Creme de la Creme. Tam zawsze można się najeść do syta, spróbować ciekawych połączeń smaków i napić się dobrego drinka. Polędwica wołowa z masłem czosnkowym to według mnie jedno z ich najlepszych dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy co kto lubi, ja chodzę do restauracji żeby się najeść- a nie delektować.

Od siebie polecam:

- Jak sushi to Izumi Biały Kamień lub Besuto Sushi.

- krewetki w każdej postaci tylko w Shrimp House- kocham od lat!

- koreańskie żarcie w restauracji Koreana

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra jest restauracja Ogród Smaku na Elektoralnej, piekny wystrój,można tu zjesc dobre polskie jedzenie . Miła obsługa, uwielbiam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×