Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witrag

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Wspieram się sushi na diecie redukcyjnej. Tuńczyk dobrze mi wchodzi z Tokyo Sushi. Zamawiam zawsze na wynos w Galerii Mokotów, jak wracam do domu. Podoba mi się to, że zawsze mi coś nowego podpowiedzą. Obsługa mnie pamięta. Na pewno dobre urozmaicenie codziennego jadłospisu. Nie jem codziennie, ale raz na 3 dni. Sprawdzony lokal. Na pewno będzie ok też u ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxc
W poniedziałki zamawiam do pracy sushi z Tokyo Sushi, bo jest 50% mniej na kolejny zestaw. Solidnie można się najeść, nawet przy zachowaniu diety wegetariańskiej. Znalazłem ich przy okazji zakupów w Galerii Mokotów. Całkiem duży lokal i nikt nikomu w drogę nie wchodzi. Obsługa wystarczającą nawet przy większym zagęszczeniu. Nie widziałem też w innych lokalach tak rozbudowanego menu i przyjaznego dla gościa sposobu rozliczania za kolor talerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani jeżeli ktoś jest miłośnikiem owoców morza, to polecam Larc Varsovie na Puławskiej - miałam ostatnio okazje wcinać ich wspaniałości! A z ciekawostek jest to , że mają nawet dowóz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z moją dziewczyną uwielbiamy chodzić na japońskie potrawy do http://www.kanpai.com.pl/ . Posiadają niezwykle szeroką, a przede wszystkim pyszną ofertę, która skłania nas także do zamawiania posiłków na lunch, lub do domu. :) Zdecydowanie ulubione miejsce na mapie restauracyjnej warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiesushiwesola
A ja w Warszawie bardzo lubię jeść w Sushi Wesoła!Mega smaczne japońskie jedzonko mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaa88
Moim ulubionym miejscem stała się ostatnio Restauracja Romantyczna. To chyba w miarę nowa knajpka w samym centrum warszawy ( na rynku). Mają przepyszną polską kuchnię i cudowny klimat. Wyjątkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZa Biel
Ostatnio byłam z chłopakiem na Pańskiej 85. Orientalna, ale nowoczesna restauracja - bardzo przytulny lokal, klimat orientu, połączony z nowością i zagadką. Dania serwują genialne, mają bardzo rozbudowaną kartę (nawet przez miesiąc ciągłego chodzenia bym nie spróbowała każdego dania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Nasko
Jadłam wczoraj burgera z jagnięciną. Całkiem nowy smak, nie słyszałam wcześniej o tego rodzaju burgerze (a słyszałam nawet o wega burgerze). Znalazłam go na wiejskiej, lokal nazywa się (chyba) bistro wiejska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warszawa dobra restauracja to Papu. Smacznie, klimatycznie. Obsługa bardzo miła ;) Zobacz sobie menu https://restauracjapapu.pl/ . Osobiście mogę polecić żeberka. Rozpływają się w ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie zjeść dobrze i niedrogo w warszawie, to idźcie do Funky Fish. Mają tam najlepszą rybę jaką od dawna jadłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do Kuchni Smakosza: http://kuchniasmakosza.com.pl/ to jedna z moich ulubionych restauracji i nie wyobrażam sobie niedzielnego popołudnia bez zajrzenia na Św. Wincentego :) swojska atmosfera, swietne menu- dopracowane i bardzo smaczne. Fajnie, ze istnieja lokale, gdzie kucharze wkładają tyle serca w przygotowywane posiłki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa1234
Jak dla mnie Oliwa i Papryka to nr jeden w Wawce. Zawsze u nich jem bo nigdy nie zawodzą. Mega pasty, a pizze najlepsze na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziaziomek12
Jest wiele fajnych miejsc, ale ja chyba najbardziej polecam Oliwę i Paprykę. Jesli lubisz pizze , albo pasty to u nich są najlepsze, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjana90
ja z mężem byliśmy w restauracji Salto! Naprawdę warto się wybrać, dawno nie byłam w tak cudownym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata778
hmmm... jesli lubisz polskie jedzenie, to polecam Restaurację Romantyczną. Są na rynku od nie tak dawna, ale można naprawdę dobrze u nich zjeść. Są w samym centrum w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym miejscem na taki uroczysty rodzinny obiad albo spotkanie biznesowe będzie Warszawski Sznyt, na piętrze mają salę bardziej reprezentacyjną, że tak to nazwę, na dole jest stek house. To jest samo centrum, Senatorska przy placu zamkowym. Klimat trochę w stylu starej Warszawy sprzed wojny i kuchnia też opiera się na tradycyjnych potrawach ale podanych w nowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Okoń przy alei wilanowskiej ma dobre jedzenie. Tylko od razu mówię , że w menu są ryby. Dobra restauracja nie tylko schabowy musi mieć w karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKowal123
W Oliwie i Papryce ;) Ja z chłopakiem zawsze wychodzimy od nich najedzeni i zadowoleni. Przepyszne pasty i pizze mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanielZ88
Dla mnie nr 1 w Warszawce jest Restauracja Romantyczna na starym mieście. Mieszkam tu juz od 5 lat i nigdzie nie spotkałem się z tak pyszną kuchnią polską. Jestem smakoszem, więc ciężko mi zaimponować, a jednak komus sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek38
naszym nowym odkryciem jest restauracja Salto! Przepiękne wnętrze, no i kuchnia taka, że brak słów. Takich dań nie da się powtórzyć w domu i za to własnie cenie dobre resturacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie tylko Warszawski Sznyt – restauracja która jak żadna inna łączy tradycję z nowoczesnością. Ja tylko napiszę o jednej przystawce z ich karty która mi szczególnie podeszła – pieczony burak z kozim serem a to wszystko obsypane pudrem z imbiru....Mój Boże...Żona próbowała przygotować to samo w domu...ale jej nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlaOla
Gdybyś chciała zmienić nieco swój jadłospis, śmiało podejdź do Pańskiej 85. Chińska, bardzo odważna i nowatorka kuchnia. Z pewnością znajdziesz tam potrawy, o których w życiu nie słyszałaś, a których smak jest obłędny (deser mango^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaSkok
Ja często jadam ze znajomymi po pracy w Bistro Wiejska. Mamy jakoś tak blisko, a samo jedzenie jest bardzo przyjemne w rozsądnej cenie. Nie mają ogromnego menu, ale to na plus - zawsze mam pewność, że wszystko jest świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nigdzie się dobrze nie zje w Warszawie . Za komuny to można było zjeść w Bazyliszku na starym mieście lub w europejskim lub Bristolu. Po Adrii około 3 am jeździło się na Brzeska na flaki od kobiet. Teraz to jest jeden szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia888
A próbowaliście już tej kuchni włoskiej w Oliwie i Papryce? Ja się wybieram, bo czytam mnostwo dobrych opinii w internecie , a sama jestem fanką makaronów... poleca ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka9990
Dla mnie odkryciem jest restauracja romantyczna ;p Nie nastawialam sie jakos najlepiej, ale ze lubie odkrywac nowe miejsca, to przeszlam się do nich. Rewelacyjna polska kuchnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaSpots
Dzisiaj byłam w polecanym tutaj Bistro Wiejska na włoskim makaronie z krewetkami - REWELACJA! Polecam smakoszom kuchni włoskiej i świeżego makaronu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno w Krakowie warto zamówić pyszne jedzenie z Hurry Up Shrimp , nigdzie nie jadłam takich pysznych krewetek stamtąd, no i ta zupa kokosowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viksan
Ja polecam restaurację Szkutnia. Mają pyszne jedzenie i spory wybór w menu. Można też zamówić sobie jedzenie do domu online. Jakby ktoś chciał sprawdzić to zostawiam link - http://www.szkutnia.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria1234
Byłaś w Romantycznej na rynku? Ja na sylwestra byłam w Warszawie i z mężem wstąpiliśmy tam na obiad. W sumie bez zadnego polecenia, po prostu fajnie nazwa brzmiala wiec weszlismy, ale jedzonko naprawde rewelacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×